Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:17:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171033 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #405 -: ноември 16, 2016, 18:54:40 »

Сега улавям, че някой разсъждава по същия начин и с моя рожден ден. funnytooth Със свекърва ми сме на една дата в началото на февруари. Няма и седмица след това татко и кумицата на свекърите са на една дата...
При нас серията е от октомври до юни! crazy И то дошло време за отпуски и море...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #406 -: ноември 17, 2016, 08:44:51 »

Добро утро!
От доста време коледните ни подаръци изключват щуране из магазините и безсмислено харчене на пари. На племенника вече не купувам, получава пари, опаковани по подходящ начин. Тази година ще са в плетени чорапи, на които на стъпалото съм зашила изкуствена кожа. Той не търпи пантофи, дано се съгласи да носи тези.
На роднинското тяло и на приятели съм приготвила бурканчета сладко от сини сливи, без захар, с канела и ванилия. Имам купени красиви метални кутии, в тях пък ще сложа от моите веган сладки. Допълваме и бутилка вино в платнена торба с коледни мотиви /в тон с кутиите съм избирала платовете/ и сме готови. За моите деца /вкл. снахата/ има и по 100Е, да си ги харчат на екскурзиите из Европа.
Аз пък съм си поръчала да ми донесат шушулки ванилия и ванилов екстрат, киноа, гранули ленено масло, кокосово масло и разни подправки - неща, които тук ги няма или са много по- скъпи.
За съседските дечица съм приготвила книжки на Крокотак, внуците на приятелите не са в Бг, там вече пада ръчна работа по плетене, шиене и лепене. За тях това е интересно.  smile


* 61187459.jpg (43.81 KB, 320x288 - видяно 1813 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 17, 2016, 08:46:37 »

Добро утро.Тази нощ дребното пак не спа и аз едва гледам.Обмислям много сериозно събота вечерта да я правя на гости на баба, че да се наспя.Вече нямам сили, а трябва и да работя, и най-лошото да мисля.А главата ми спи  angry

М да празниците са много хубаво нещо, но като се съберат така много и направо лошо ми става.Добре, че лятото още започвам да заделям пари за подаръците на дребните, че те са позиционирани декември, февруари и март.И като включим и Коледа и става страшно.Аз съм януари, да не е празен месеца  blum а както разбрахте майка, МОника и сестра ми са през четири дни.Както ми казваха всички след като родих, направила съм им подарък за рождените дни.Добре, че все пак не уцелих някоя от техните дати де.

Днес при мен ще е пак наситен с работа ден, дано издържа физически.Ще ви хвърлям по едно око.
Хубав ден!

Свекърва ме подсети, имам да правя надписи за Коледа и един за рождения ден на племенницата.Ох а никаква ми я няма музата, тия дни.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #408 -: ноември 17, 2016, 09:08:52 »

Маги, я виж каква стилна закуска си сервирала, а казваш, че нямаш муза. Междудругото като си смени лентата под мненията, влязох да прочета какво ще правите за Коледа и настръхнах!!! Невероятна кауза сте подели! cray
Свекърва, подсети ме, че кумата много искаше хубава кутия за спагети, а в същото време не й се давали толкова пари за такова нещо. Може да им спретнем нещо такова дребно. Тя наскоро роди и ходим ли за бебе, ще комбинираме с коледните подаръци. За бебето сме взели много хубав комплект чаршафи и играчка за количка/кошара. Купих и ръчноправена картичка.
Тази година в Лидл пак ще има дървени играчки. А каква детска кухня има!!! heart Уникална е, а цената е повече от добра! Трябва да мисля за племенника, а на него само колички имаме право да купуваме crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #409 -: ноември 17, 2016, 09:21:04 »

Али, кога са дървените играчки? Миналата година ми трябваха за акция "Плюшено мече", тази година съм се ориентирала към местна организация, а там искат точно такива.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #410 -: ноември 17, 2016, 09:28:51 »

Имам приложение на телефона. От понеделник имат един коледен каталог, но още няма посочени дати за зареждане на този тип играчки. Сходни са с миналогодишните, но има и нови. Ако разбера нещо, ще пиша!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 17, 2016, 09:36:59 »

На всяка страница на каталога има най-отгоре на коя дата ще са.Има го и в интернет като им цъкнеш на страницата.Аз вече набелязах доста играчки.

Али, това ни е ежегодната инициатива.Миналата година успяхме да дадем доста ваучери, но имахме много покупки на сувенирите ни, както и дарения от хора.Само от сувенири успяхме да съберем около 2000 лв, което си е цял ваучер.Както се казва капка по капка вир прави smile А имаме и вече бременни от миналогодишната инициатива.Как да не помагаш като виждаш накрая резултата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #412 -: ноември 17, 2016, 09:57:01 »

Да видях - едните дървени са от 24.11, другите от 01.12
https://spisanie.lidl.bg/
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #413 -: ноември 17, 2016, 10:04:24 »

Аз тази година ще се включа за Плюшено мече, т.е вече се записах. Избрах по-големи дечица че имат повече нужда милите.

От Лидъла и аз съм заплюла много неща smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #414 -: ноември 17, 2016, 12:10:49 »

Кухнята в Лидьл е сьщата като в Икеа.

При нас вече минаха дьрвените играчки и купихме две торби.

Аз сьм много зле вече, искам да отида да се грьмна някьде.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #415 -: ноември 17, 2016, 13:17:59 »

Аз сьм много зле вече, искам да отида да се грьмна някьде.
Физически, финансово, емоционално или умствено? Wink Не че нещо, ама има къде- къде по лесни методи за свършване от гръмване blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 17, 2016, 13:21:24 »

Не че нещо, ама има къде- къде по лесни методи за свършване от гръмване blum

 girl_impossible prepare-fish lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #417 -: ноември 17, 2016, 13:21:37 »

Физически, финансово, емоционално или умствено?

Абсолютно всичко от изреденото. Сигурно само емоционално сьм леееееко над дьлбоката дупка.

Не че нещо, ама има къде- къде по лесни методи за свършване от гръмване blum

Да, и аз бих предпочела да умра от секс, ама на това му се вика утопия.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 17, 2016, 13:30:16 »

Според мен, Свекърва те хвана, че не си мислила достатъчно задълбочено по темата biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #419 -: ноември 17, 2016, 15:35:15 »

Изпускам ви от поглед за ден и вие вече тука за свършване мислите... Хах, че децата не могат ли да те довършат вместо ти всичко вместо тях да правиш? Това ФР мамата, не е като БГ мамата значи  tease

Коледни подаръци  bad bad bad bad .... мразя безмисленото щуркане по магазините и купуване на всевъзможни тъпотии, защото трябва. Ми не, не трябва... Духът на Коледа е маркетингова тъпотия и Коледа няма нищо общо с подаръци, хартийки, панделки и така нататък. Сигурно ще приготвя домашни сладки в цветна кутия и ще подарим на най-близките заедно с календар със семейни снимки като всяка година след появата на Змей. Също така недолюбвам капманийното благотворително подаряване на нещо на някой пак по Коледа, ние като семейство се включваме през годината към различни благотворителни каузи, най-често за лечение на някое детенце.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines