Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:25:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171028 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #360 -: ноември 14, 2016, 12:06:44 »

Аз искам рецепта за супа, никога не съм обичала супи, но заради Змей почнах да готвя и понеже нали аз си ги праяв по мой вкус, чуднички ми се получават smile И за телешко искам smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #361 -: ноември 14, 2016, 13:32:54 »

Ей, страшен студ днес! Пък съм и без кола ...
ММ вари ракия. Днес на никого от семейството не ни се ставаше рано, дори и Дребната бойкотира в началото.
Свекърва, давай рецепта за телешко. Отдавна съм се намира да експриментирам с него. А такова със сини сливи ядохме в Троян след сватбата в битов ресторант с много внимателно подбран интериор и уникална кухня. Още помня някои от вкусотиите!
Моето щураче говори много, ама на същото ниво е едно комшийче 4 месеца по-малко. Та не се хваля, защото онова човече може да ми скрие шапката до март месец.
И аз в събота го ударих на глезене. Оправих си ноктите в златно и черно. После обаче нищо не свърших. Магазините, които ми трябваха, бяха затворени.
Днес ми е натоварен ден, а имам нужда от стиснати палци.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: ноември 14, 2016, 14:56:06 »

 Стефи на година и половина също говори много малко , мама , тати, баба, бати, ам ам айде дади (да  и дадеш)иначе всичко разбира и показва и много с жестове. Това ме докарва до лудост понякога защото е ината и много пъти не разбирам какво иска. Не съм притеснена, знам че всяко дете се развива с негово си темпо. Просто на моменти се дразня , защото е много по лесно като говори детето. Ники си беше направо вундеркинд и без да искам ги сравнявам. Той на същата възраст говореше с изречения.към 100 думи знаеше. Което ми изглежда чак невероятно сега като гледам Стефи. Другите майки се депресираха навремето като го чуеха. Но съм си обещала че няма да ги сравнявам.
Какво мислите за новия президент?  Аз съм покрусена. Не че Цецка е върха, но всичко свързано с БСП просто ненавиждам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #363 -: ноември 14, 2016, 15:16:24 »

Аз пък хич не съм изненадана! По-скоро се шокирах от разликата в процентите. Първо българинът не е дорасъл за избор на жена на толкова висок пост. Второ - точно пък Цачева..... Толкова ли нямаше някой по-кадърен, ерудиран човек? Трето - след 10 години силен и балансиран президент в лицето на Първанов, направо аз не усетих ролята на Плевнелиев. Цачева беше кандидат точно като Плевнелиев - послушание и изпълнение! Не, президентът трябва съвсем друга роля да има. Не се знае какъв ще е избраният. Като че ли ще е по- малкото зло. На предните избори БСП се изложиха с кандидатите, сега явно бе ред на ГЕРП. За протокола - и двамата кандидати на балотажа не са ми фаворит!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 14, 2016, 15:53:02 »

Точно Румяна, Моника беше като твоята Стефи, тя не говореше, използваше жестове, показваше.В същото време покрай нас децата масово плямпаха и то яко и аз се бях ошашкала, че Моника не говори.Напротив, тя започна по-късно, нос по-богат речник и много бързо започна да прави сложни изречения.

За президента аз съм пас.Хората имам мнение и го дадоха.Мен друго ме покруси, защо трябва да се обиждаме така с всякакви нарицателни?Сериозно?!Всеки има право на избор, а сега половината ми познати ми обясняват колко съм глупава, че не съм гласувала за единия, а другата половина каква идиотка съм, че не съм гласувала за втория.Ако правилно мисля то тогава всички сме идиоти.И така да е, трябва ли да се обиждаме и да падаме толкова ниско?Сериозно!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #365 -: ноември 14, 2016, 15:58:35 »

Всеки има право на избор, а сега половината ми познати ми обясняват колко съм глупава, че не съм гласувала за единия, а другата половина каква идиотка съм, че не съм гласувала за втория.Ако правилно мисля то тогава всички сме идиоти.И така да е, трябва ли да се обиждаме и да падаме толкова ниско?Сериозно!

 goodpost goodpost goodpost

Изборът и за мен беше толкова невъзможен, че няма на къде... И не само на втори тур, а и на първи, но въпрос на принципи ходя и гласувам всеки път. Това ми е личния избор за борба срещу манипулираните резултати и купения вот. Мечтая си като Джон Ленън ... ама съм си dreamer...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 14, 2016, 16:10:02 »

Шок и паника! Не очаквах такъв развой на президентските избори. Свекс, Аз искам супите...
« Последна редакция: ноември 14, 2016, 16:12:21 от fanimira » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 14, 2016, 17:48:02 »

Аз смятам, че загубата на ГЕРБ е изцяло "благодарение" на техният подход към изборите.
Направиха няколко грешки: смятаха, че когото и да издигнат, той ще спечели, защото е тяхна кандидатура, излъчиха кандидат твърде късно, поради горната причина(според мен 1 месец кампания е просто обидно кратка за избирателя, но от друга страна като гледам каква беше кампанията и това време ѝ беше твърде много...), буквално скриха кандидатът си от публичното пространство, самонадеяното обещание на премиерът(типично в негов стил) за оставка при загуба, буквално предизвика хората, референдумът, също изигра своята роля(това беше отчетено, положиха се усилия да не бъдат 2 в 1 изборите).

Дотук бях причините за резултатите на първи тур.

Последва седмица на яростни нападки и предсказания(за краят на България и отвъд), натиск под всякакви форми от страна на местната власт, лош сценарий за дебат и още по-лошо изпълнение.

Не мисля, че България не е готова за жена на толкова висок пост, но определено това беше лоша кандидатура.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #368 -: ноември 14, 2016, 19:05:47 »

Мари, така е! Според мен първият път Фандъкова спечели изборите за кмет, защото беше техен кандидат. Оттогава обаче изтече много вода и те подцеха не противника/ опонента си, а избирателите.
На мен това надменно и леко арогантно поведение никога не ми е допадало. Като цяло е много типично за българските политици да плюят другия, а не да се стараят да изпъкнат с нещо положително. Този негативизъм по избори ми държи влага до следващите.
Не съм се замисляла дали референдумът е повлиял.
И да- това е един от изборите за личност, а не основно за партия. Нали много народът иска мажоритарен вот.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #369 -: ноември 14, 2016, 22:06:46 »

Навън е студено, а аз съм ей така smile Christmas mood: ON  I-love-winter


Относно Плевнелиев считам, че значителна част от обществото въобще не разбират истинската му позиция и какво е направил. Колкото до Първанов, не сме имали по-слаб президент. И тук мога да говоря с факти, юридически действия на държавните глави. Не искам да задълбавам, ако някой наистина се интересува, мога да му кажа конкретни събития, за които да прочете. Бащата и майката на нацията мисля да ги пропусна, освен че давам на Радев кредит на доверие да докаже всички високопарни изявления, с които се афешира. За добро на институцията се надявам да има силата и волята наистина да балансира.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: ноември 15, 2016, 08:33:25 »

Добро утро smile

И на мен ми е зимно.. Сигурно е от температурите навън cold

Изборът на президент беше.. Отново по-малкото зло.. Омръзна ми да избирам така, искам да има кандидат, който да ме грабне изцяло.. На първи тур гласувах за един с ясната представа, че няма никакви шансове.. За да дойде втори тур и да гласувам за някой, който просто ме дразни по-малко..
Аз харесвам Първанов, може и да не съм била, с кой знае какво съзнание, за да разбирам като цяло решенията, които е взел, но Мери ми ме хвърли в размисли, какво пък толкова е направил лошо, което да го отличава като най-лошия президент, в нейните представи.. Да си призная, харесвам го и не познавам човек, който да се изказва така за двата му мандата като президент  huhhuh.gif Мисля, че не сме имали идеален президент, който да не е допускал грешки и който да е използвал правомощията си на 100%  и то за "благото на народа"..

Вчера целия ми ден беше  shok shok Дано днес ми е по-спокойно, че не мога да се настроя да си върша моята работа по производството и приключването...  crazy

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #371 -: ноември 15, 2016, 08:43:45 »

Имам рожден деееееееееееееееееееееееен  danceg yahoo

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 15, 2016, 08:53:50 »

Да си жива и здрава, Наде.. И тук ти желая скоро и пръстен да има и бебчето да дойде  heart

Моята приятелка ми каза, че в Медея има комплекти на Юриаж Изолис - крем + околоочен на цената на крема (39.69лв).. А иначе отделните продукти са на -20%, за тези които се интересуваха smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 15, 2016, 09:02:28 »

Наде, да си много здрава и щастлива, обичана и ценена!Весел празник и нека всичките ти мечти се сбъднат!

Аз за политика не обичам да говоря.Всеки има някакви си свои лични предпочитания и ги защитава.Но когато това стане с обиди, вдигане на пръст и желанието да е последна инстанция искрено се отвращавам от него.Лошото е, че масово хората се мислят за последна инстанция и не приемат чуждо мнение, което говори за едно много ограничено общество, но вече взех да свиквам с мисълта, че или аз съм много глупава или живея сред глупаци  huhhuh.gif

Днес и на мен ми е студено, сутринта търсихме ръкавици на малечка, че иска да и слагаме.А тази нощ и двете не спахме, тя не знам защо, аз заради нея.Беше едно голямо въртене между нашето и нейното легло, едно приказване едно чудо и сега съм меко казано пребита.

Довечера съм обещала да украсяваме елхата, дано имам сили за това приключение, но обявих че в 10 си лягам да спя.КОйто иска да ляга с мен, който не да се гледат там мен да не ме закачат  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #374 -: ноември 15, 2016, 09:03:25 »

Наде, честито! Ей така, като бирата, да ти се леят хубавите неща в живота heart
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines