Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:55:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 170993 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #330 -: ноември 11, 2016, 14:11:58 »

Подари му пяна за бръснене хах или колан...а може и риза.


Чехли или чорапи smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #331 -: ноември 11, 2016, 14:14:31 »

Ина не знам как сте с бюджета, ама smartwatch? Или някаква стойка за таблет, телефон, някакво ултра бързо зарядно... някаква джаджа smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #332 -: ноември 11, 2016, 14:38:12 »

Чехли или чорапи smile
Чорапи за под чехлите от майка й хахахахахах
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #333 -: ноември 11, 2016, 14:41:16 »

Ина, яко те обърнахме на майтап с тоя подарък smile "Искам ама не знам каквото" явно не сме му го простили още.

Как сте петъчно? Аз имам куп неща и не мога да стигна до вас.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #334 -: ноември 11, 2016, 14:46:42 »

Той казва, че си има всичко и абсолютно нищо не иска и не му трябва, ама го казва сьвсем искрено и скромно, не е за да се прави на някакьв. Просто и той реално няма идея. Ризи не носи, колан има, не се брьсне. Няма таблет, компютьра и телефона му са служебни. Какво е смартуотч?

Може да му намеря голям буркан с бонбони, да... Или бутилка с нещо за пиене...  Да си пием двамата вечер. Той обича аперитиви - примерно би се накефил на някаква супер хубава шунка или сирене... Добре, че ви говоря сега та ми идват идеи...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 11, 2016, 15:06:48 »

А ако ти се занимава и имаш време може да му направиш чаша с ваша снимка, която да занесе в АНглия, докато сте разделени от нея да си пие кафето smile Или някоя рамка със снимка на трите ви.Може нещо по-сантиментално.Той кога заминава?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #336 -: ноември 11, 2016, 15:35:54 »

Чорапи за под чехлите от майка й хахахахахах
Наде, утрепа ме!!!
Ох, додеями от сметки. Половин ден смятам работите на един клиент. Работехме си страхотно, ама шефът разбута нещата и всичко се омота. Сега оправях неща от преди 5 месеца.
Ина, звучи страхотно да комбинираш вино със сирена, бонбони, каквото обича.
Смартуоч е комбинация от часовник с телефон.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #337 -: ноември 11, 2016, 15:48:44 »

Ина, може някоя бутилка негов любим аперитив + подходящи чаши да си пиете smile
И аз съм в чуденка за подаръци за Коледа, ММ каза, че иска врата за гаража lol Може пък да се бръкна малко повече и да поръчам, ама то това не е лично за него и се чудя...пък за бебка мисля столче за кола, ама все пак е детенце ми се ще някоя играчка, въпреки че има един куп вече  girl_impossible Виж баща ми и брат ми са ми още по-сложни...миналата година пуловери им подарих, още не съм ги видяла да ги носят  diablo По-миналата на тати един колан, който много бях харесала, седи си още в кутията  nea Ами какво да ги правя! Най-много да се комбинираме нещо с мама пък ако искат да носят  pardon
Ние направихме разходката днес и се прибрахме, че застудя рязко, пък и имам да чистя  angry Исках да запаля свещичка, ама в наше село не знам защо църквата всеки път като ходя е заключена  huhhuh.gif Не знам работи ли изобщо...няма никави признаци, а е нова?!  nea Трябва да ходя до Бояна следващият път явно  pardon
Али, твоят шеф ми напомня за моя бившия, от който избягах с 200...още не си бях намерила друга работа ама не издържах вече и си напалих бързо джапанките (разбира се тогава още не мислех за семейство и дете и ми беше лесно)  nea Тамън нещо влезеше в релси и започнее да работи горе долу като хората, на него нещо ново му скимне! Непрекъснато правеше номера с работното време, любимо ми беше да дойде в 17:30 и да каже, ей точни сте като швейцарски часовник  pardon Е какво да правим, да седим както сме седяли цял ден да се чудим на коя кълка да се пОдпрем, само за да му угодим на него  diablo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #338 -: ноември 11, 2016, 16:16:02 »

Миленката, написаното от теб звучи доста неприятно, дано изходът е най-добър за теб  good

Тони, в аптеки Ремедиум от време на време има промоция, купуваш флуидът и получаваш околоочния подарък. Ами все улучвам промоцията lol Даже и с несесер са Wink а той е много хубав  good Ами мнението ми е такова, защото ефектът не му е дълготраен. Като го нанесеш има много приятен озаряващ и стягащ ефект. Но...поне при мен той е за максимум един час sad Към 15-16 часа имам усещане за сухота и умора под очите sad Представи си каква гледка съм като искам да излезна след работа. Сега съм решила като свърши да не се поддавам повече на тази промоция и отново, ама все се примамвам за 30+ лв. два продукта  blush Също ме изкушава това, че има грижа против бръчки, но пак казвам озаряващия ефект при мен е кратък pardon Това, което от всичко пробвано до момента най ми е паснало е едно кремче на Орифлейм не знам как се казва, има бледо зелена капачка с едно листо. Нещо ми се върти из главата, че се казваше "Виж и повярвай". Но уви нямам познат дистрибутор и не мога да се организирам да се снабдя. ММ има много тежки кръгове, него също го мажа с моите помади lol Само това кремче му избистря кожата, може да има някакви избелващи съставки и затова да има такъв ефект  pardon Но определено и като хидратация е добър.
За това казвам: пробване, пробване и пак пробване! Моята кожа е комбинирана, на носа и челото се омазнява лесно и трябва да се грижа за излишен себум, а под очите и на бузите ми е суха и леко атопична. Кремове използвам от гимназията и само хидратиращи. В периода гимназия - студентски години съм изпробвала всичко на пазара от Гарние, Нивеа, Л'ореал. Доста научих за бялата козметика и доста експериментирах. Имам и лош опит. Именно така установих, че кожата ми не понася богати кремове. От тях в края на деня лъщях като Венецианска мазилка lol Сега ползвам само флуиди. И независимо, че кожата ми е склонна към омазняване не ползвам продукти за мазна кожа. Авен много ме изсушаваха, като почистващи продукти, кожата се стресира и в резултат отделя още повече себум. От Биодерма съм приятно изненадана.
Ина, ММ не е случил на жена от към подаръци  blush Аз обичам да подарявам странни според него неща. Примерно склонна съм да купя хубав кожен портфейл, примерно на някоя стара кожарска фамилия от Италия  blush Виж ти си в меката на тертиплийските неща, аз ако живея във Франция ще съм разорена, ще си давам всичките пари за някакви такива вещи ръчна изработка  pardon Пак пример ММ не пуши лула, но много ги харесва. Представи си пирографирана лула от хубаво дърво с уникална ръчна изработка  heart Дори бих подарила кашмирен шал или хубави велурени мокасини в нестандартен цвят - горчица, бордо, тютюнево зелен... Ей такива подаръци blush Както вика ММ все женски  funnytooth funnytooth funnytooth Ами не случи котаракът от към подаръци  pardon

   
Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 11, 2016, 16:32:14 »

Наистина ти благодаря за обстойния отговор.. Кожата ми е от смесен тип, точно челото и носа, както и над горната устна са ми мазните зони, а бузите и около очите по-сухите. Ще изчакам такава промоция за Коледа със сигурност ще пуснат.. В Медея, правят супер намаления и имам приятелка, която работи там..  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #340 -: ноември 11, 2016, 16:32:52 »

Мери ми, права си! Ако косата е много мазна и се ползват суперсилни препарати, скалпът се стресира и айде- още по-мазна коса като резултат. Същото е с кожата на лицето. И двете са много чувствителни.
Аз все си вра носа, да видя какво разглежда ММ в магазините. Оттам получавам най-точно инфо. В резултат познавам звездогаечни ключове, дюбели и разни ей такива, дет хич не ми са работа да ги знам. Ама ето- колата мисли като пали, обясних му, че има дерт. Той чак не вярваше и твърдеше, че защото гася на газ, а паля на бензин. Е, повярва ми, като се увери лично!
Миленка, кураж!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 11, 2016, 17:28:27 »

Али, я кажи за мазната коса. знаеш ли как бедствам напоследък- взе да ми се омазнява супер бързо. взех уж скъп на биодерма (зелена опаковка)шампоан, уж за ежедневна употреба- та аз дори не мож го отмия от косата си- омазнява я още повече. препоръчай някой  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #342 -: ноември 11, 2016, 18:19:26 »

Наистина ти благодаря за обстойния отговор.. Кожата ми е от смесен тип, точно челото и носа, както и над горната устна са ми мазните зони, а бузите и около очите по-сухите. Ще изчакам такава промоция за Коледа със сигурност ще пуснат.. В Медея, правят супер намаления и имам приятелка, която работи там..  give_rose
Тони, аз винаги дебна промоции, когато реша да експериментирам Wink Ремедиум имат сайт с раздел за промоции, цените са им доста добри Wink Предвид описанато за кожата ти, по-скоро бих ти препоръчала Биодерма като измивен гел за мазна кожа (техният е най-толерантен и не изсушава) и хидратираща мицеларна вода пак на Биодерма, Isoliss флуид на Уриаж (ако се вредиш в комплект с околоочен и малка термална вода, ще е супер). Пробвай тази комбинация и сподели как се чувстваш Wink И още нещо се сетих. Околоочен слагай вечер преди лягане и сутрин пак, ефектът е по-добър и дълготраен smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #343 -: ноември 11, 2016, 20:51:25 »

Еми, трудно ми е да ти кажа конкретен шампоан. Важно е да се сменят, за да не привиква кожата. В различни моменти съм била доволна от различни марки. Хващах промоция на Ревалид. Винаги съм била доволна от него! Ама златен го направиха!
Като ученичка имах период с естествен цвят на косата да съм. Тогава преди всяко къпане правех смес от хума (от аптеката) и оцет. Държах го толкова, колкото можех 10 Мин, 40 Мин... После измивах нормално косата - шампоан, балсам. Ползвала съм пяна или лак за коса. Не пречи! Единствено боята може да пада по-бързо, ако е третирана косата.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 11, 2016, 22:37:05 »

Еми и аз съм с мазна коса . Шампоаните за мазни коси са за ежедневна употреба и реално са много щадящи и леки, за да може да ги ползваш всеки ден. Звучи парадоксално , но е така. И аз все се опитвам да нацеля правилния. Скоро ми подариха ваучер от магазин Златна рибка и по съвет на фризьорката си купих подходящи за моята коса продукти - тънка и омазняваща се, боядисана и имам едни по изтощени кичури,защото доскоро бях на кичури..от скоро ги ползвам и не мога да съм наистина 100 сигурна как ще е за напред но за сега съм довлна. Шампоан на Лореал профешънъл Витамино колор. И маска за коса  на Керастас Денсифик. Тя е по скъпичка към 60 лв. , но била доказано много добра
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines