Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:59:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171025 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: ноември 11, 2016, 10:43:49 »

Булче, книжката изглежда точно в мой стил, напоследък все в такъв тип детски книжки се заглеждам.
аз много си падам по скандинавски детски автори, да вметна. Един от тях е този- не мога да отрека че част от чара им се дължи на чудесните и странни илюстрации:
http://edno.bg/blog/chitateli-na-tuve-yanson



Ина, ето този ББ крем ще си поръчам и ще дам отзиви:
http://www.enzo.bg/clarins/face-make-up-bb-skin-perfecting/

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #316 -: ноември 11, 2016, 11:04:17 »

Еми, как се ориентираш към цвета вътре в тубата?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: ноември 11, 2016, 11:31:11 »

Когато поръчвам онлайн, гледам да е един цвят над най-светлия посочен. от опит знам че ми върши работа. Или вадя моя тониращ крем, изтисквам капка и сравнявам с този цвят на екрана. Ся имам един подарен ми скъп и грам работа не върши, но като цвят е супер
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #318 -: ноември 11, 2016, 12:00:10 »

http://www.bg-damma.com/krasota/parfyumeria-i-kozmetika/2679_BB-krem
Ето описание на ВВ крема.
Свекърва, те не са чак толкова много цветове, както при фон дьо тена. По-скоро са нюанси. Все пак е крем. Относно този червения, който Еми е показала, и аз го имам и съвсем скоро ще го пробвам. Дано ми пасне, както обикновения им крем.
Снощи направихме комбина с татко и уредих ММ с подарък. За Дребосъчка още нищо не сме измислили!
Измъчих се да поправям поправянето на умния ми телефон!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #319 -: ноември 11, 2016, 12:02:27 »

Вие хубаво подарьци, ама като ви питах помощ за Рд на Фабио, никой не ми дава едно рамо  sad

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 11, 2016, 12:06:31 »

Вие хубаво подарьци, ама като ви питах помощ за Рд на Фабио, никой не ми дава едно рамо  sad



Ина, той обича ли домашноплетени неща?
Книги по професионална тематика?
Какви хобита има
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #321 -: ноември 11, 2016, 12:09:23 »

Козметика...Тук ме е страх да навлизам, че ще изпиша роман в няколко поста и ще трябва да ви подарявам картофи, котки, Алф lol
Аз обичам всякаква козметика - бяла, декоративна, аромати... heart Спонсорирам в глобален план индустрията smile
Това, което мога да споделя от опит е: пробване, пробване и пак пробване. Няма универсално добри продукти, всяка кожа реагира по различен начин, дори и да са от един и същи тип. "Бюджетната" бяла козметика (Нивеа, Гарние, Л'ореал) не са крайно лоши продукти, на някои кожи понасят доста добре. От така наречената в БГ "медицинска" козметика - Авен, Ла Рош-Позе, Уриаж, Юсерин, Биодерма и т.н. Най-важното за красива кожа е хидратация и то не само като крем, а най-вече пиенето на вода smile
Тони, околоочния, за който се чудеше го ползвам от две години, не е лош, но не й кой знае какво. Напълно те подкрепям да започнеш с околоочен, въобще не ти е рано  good Аз ползвам и флуида от същата серия, но на мен не ми е подходящ за лятото през деня. Бях споменала, но кожата ми е склонна да образува слънчеви петна. На мен Авен въобще не ми понася sad Като термална вода най ми допада на Уриаж, а напоследък като измивни и почистващи ползвам Биодерма и кожата ми се чувства страхотно с тях, така че мога да ги препоръчам, както и хидратиращата им серия  good
Относно изброените марки по-горе считам, че не са лоши, но не са и много добри, средна хубост. И не е толкова до цена, колкото до резултат. Имала съм хидратиращ на Шанел, ами нищо общо, нито като текстура, нито като усещане, нито като аромат. Вярно, беше тежък и не за моя тип кожа и го подарих на съквартирантката ми, но на 22 да ползваш хидратиращ Шанел, който е по-скоро ориентиран за зряла кожа, си е меко казано загуба на пари  crazy
Еми, Кларинс са една идея над средния клас и направо са си сполучливи, също ще чакам за отзиви на този продукт.
ФДТ не ползвам в ежедневието, поради сутришна сънливост и мързел, не ми се отделят 10 мин. за подготовка на кожата, нанасяне и финиш  pardon Но за излизане...е задължителен. Дълго време ползвах този: http://www.enzo.bg/lancome/teint-renergie-lift-rare-podmladjavassh-fon-do-ten-s-lifting-efekt/ Ама нещо не го намерих последния път  cray и си взех този на YSL http://www.enzo.bg/yves-saint-laurent/touche-eclat-le-teint-dlgotraen-fon-do-ten-za-ozarjavane-na-kozhata-spf-22/. Хубав е, но по-скоро си е за дневен, лека до средна покривност, без ефект маска, идеален за комбинирана кожа.
За гримове имам едни много хубави от Франция, не са известна марка, по-скоро са известни при професионалните гримьори. Харесвам си ги и нямам други.  pardon
Ще ми бъде интересно, ако някой е ползвал Шисейдо, да сподели мнение  blush  give_rose
А иначе при избор на ВВ крем (аз лично предпочитам DD, но моята кожа си е чувствителна и си червенее  blush ) и ФДТ си взимам един тон по-тъмен от естествения ми, за да ми заравни петна и цвят Wink

Внимание - 4 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Който е бавен, така става lol

ЕДИТ: Ето този DD не е никак лош Wink http://www.enzo.bg/nuxe/creme-prodigieuse-dd-krem/
« Последна редакция: ноември 11, 2016, 12:11:41 от marry_me » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #322 -: ноември 11, 2016, 12:41:44 »

Аз грам проблеми нямам с кожата и хич не се впечатлявам от марки. Гледам да се чувствам добре, да не ми изсушава до дърпане, гледам да не ми омазнява като усещане и да мирише прилично. Друго какво пишело, ама кой го превъзнасял... Хич!
Ина, то да мислим, ама като не му знаем интересите. Аз много трудно избирам подарък за ММ. Добре, че Коледа и рождения му ден са далеч, та имам поне 4 месеца да се начудя. Спонтанни подаръци си правим, ама за тия два празника винаги искам нещо силно желано от него.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #323 -: ноември 11, 2016, 12:47:31 »

Здравейте и от мен - аз хубаво се похвалих с новата работа ама май май ще си остана без нея.... Директорския борд решил да продаде марката на някакви си пичове и сега висим на косъм тея пичове ще ли работят с нас или ще ни пратят да пасем.... Положението е напечено, знаете как е - сменяш шефа, шефа си сменя екипа..... sad Яд ме е много, екипа ми е страхотен и никой не иска да се разделяме, да не говорим колко бях лично ентусиазирана за работата... Нищо не зависи от мен и направо откачаааам cray shok cray shok Другата седмица ще има среща и ще се разбере, ама новината ни дойде като шок и паника на всички, та положение никак не розово ако ме разбирате... Ако остана без работа ще се изям.......

Ако изключим това довечера сме на рд на Кръстника на Бобо - млад човек директно в дискотеката сме канени, а аз искам да спяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #324 -: ноември 11, 2016, 13:03:06 »

Аз понеже съм злопаметна и лоша, ще ти припомня той какво ти подари - искал, но не знаел какво. От друга страна, ако ти сега му приготвиш нещо невероятно, може и да се засегне, един вид му натриваш носа.  smile
Хехе, в тази връзка, съвсем скоро някъде ми се мярна поправено правилото: "Отнасяйте се към хората така, както искате да се отнасят с вас" на "Отнасяйте се с хората така, както те биха искали!". Дълго мислих и май съм склонна да го приема за поне 70% вярно. Нека всеки си казва какво предпочита, дали иска изненада, дали изобщо иска подарък и да бъде ознаменувано събитието, та да няма недоразумения.
бутилка хубаво вино, като предложение от мен Wink
Миленка, дано не се случва, но ще го преживееш heart Поне да не излезеш финансово на /-/.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: ноември 11, 2016, 13:16:16 »

На "Искал, но не знаел какво", и аз подарявам бутилка вино biggrin

а правилото бих го поправила, лично за себе си и моя опит на : "Отнасяйте се с хората малко по-добре отколкото заслужават, но никога много по-добре отколкото заслужават."
 Довъзпитават се лошо така smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #326 -: ноември 11, 2016, 13:22:57 »

Мери ми - супер добьр пост  Bravo

За бялата на бюджетните сьм "За", защото и да не е особено фина текстурата, няма значение.

Свекс, опасна си и Еми - супер принцип !!! Той понеже не знае какво, няколко пьти ми подарява шоколади и цветя сьщо ми е подарявал, последният пьт просто, защото бях болна. Така че не е сьвсем без заслуги.

Иначе интереси няма никакви, които биха помогнали за подарьк. Интересува го информатиката и понякога малко политическите истории и морала. Това са нещата, за които говори (когато вьобще говори) и се замисля. А и доброто на децата.

Козметика не ползва почти никаква, книги чете само професионални, а ако ми направя супер велика изненада не се чувства хич виновен, а казва "мерси", но аз нямам време и финанси з атая работа.

Майка ще му подарява домашни чехли, че старите му се скьсаха.

Ааа... той обича и сладки неща - бонбони желирани, лакрицови и всякакви и шоколад, но като ми подарява той шоклад, не вьрви да направя сьщото.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: ноември 11, 2016, 13:25:18 »

Ина, честно не съм видяла, когато си писал за Фабио, а уж чета наред.. Изплъзнало ми се е някак.. Свекърва съвсем резонно припомня за неговия подарък, но аз дори Илиян да не ми подари нищо (което би ме ядосало безкрайно и обидило), бих му подарила.. Обожавам да правя подаръци за рождени дни, обичам да го изненадвам, но винаги е с нещо, което той много иска.. Ти го познаваш по-добре, но определено мъжете се радват много на неща за хобитата си, ако има.. Той работи в сферата на технологиите, така че може да е нещо свързано с това.. Разбира се, зависи и от бюджета, но помисли споменавал ли е нещо през годината, което иска да притежава, а не счита за безкрайна нужда и пропуска, за да не товари семейния бюджет.

Миленка
, ужасно неприятно sad Стискам палци и новия шеф да хареса екипа ви и да не процедира по начина, който си мислите вие..  heart heart heart Ще помагам ако мога с нещо? Работа като организатор едва ли мога да предложа, но може да е нещо друго  kiss2 kiss2 kiss2

ЕДИТ: Мери ми, ползваш го от 2 години, ама не е кой знае какво.. Хм не звучи добре.. Като цена-качество е ок, но ти търсиш по-добро нещо? .. Ако има нещо, което можеш да препоръчаш и знаеш, че е по-добро съм насреща дори и да е по-скъпо.. За околоочен бих дала и повече от тази сума, срещнах просто добри коментари за този smile
« Последна редакция: ноември 11, 2016, 13:30:45 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #328 -: ноември 11, 2016, 13:47:03 »

Е сега вече съжалявам, че сте далече. Цял буркан  лакрицови бонбони стои неотворен от Швеция. Никой не ги хареса от роднини, познати и колеги. Поне можехме него да зарадваме. Ти пък, защо да не му подариш това, което обича? Измисляш му мъжка опаковка без панделки и финтифлюшки и готово good
Не съм много сигурна, защото и желирани бонбони никой от обкръжението ми не обича, но май може да разтопиш на водна баня и да ги излееш във формички да се желират отново. Нещо като специален бонбон в необичайна големина и форма crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #329 -: ноември 11, 2016, 14:02:13 »

Подари му пяна за бръснене хах или колан...а може и риза.

Следващия път, когато аз отида на работа, ще е на рождения ми ден!  danceg



Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines