Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 04:22:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171040 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #300 -: ноември 10, 2016, 16:21:54 »

Виж като се разговори и човек научава по нещо. Ползвала съм ВВ крем на Гарниер. Еми-супер тежък е! За зимата става, ако го фиксирам отгоре с перли. Това за вечерно излизане по-скоро става. Ама малко да се изпотяване и имам чувството, че кални реки потичат. Сега ще пробвам ваши идеи Wink
Аз цвят пудра харесвам, ама ми стои като на мита мивка. Грам да не ми отива! Може да се изкуша с някой аксесоар, ама не и с дреха. Розово най-малко съм купувала на Дребната. Тук съм много анти тази предубеденост за цветове.
В събота ще ходя на нокти и може да съчетая и обиколка по кинкалерии. Дано само съм в час, че нещо май на разболяване вървят нещата. Дано да е само умора това, дето ми тежи на очите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 10, 2016, 16:49:32 »

Хелоууу smile Ето ме, сигурно палците ви са помогнали, мерси Wink Срещата мина супер, мисля че успях да постигна всичко, което исках.. Наистина има и бонус над очакванията ми, който пък трябва да обсъдим на фирмено ниво.. Собственикът на тази верига ресторанти се оказа супер готин пич  shok Очаквах някакво парвеню, надуто и тн, но не.. Много готин и земен  pardon

След това отидох и на изложението за храни и напитки БУЛПЕК в Интер Експо Център, за да представя фирмата и да огледам положението.. Много тъпо, с всяка година по-зле и по-зле.. Изложителите скучни, посетителите отишли да хапнат безплатно.. ужас  sad

Сигурно имам и друго да коментирам, но отивам да купувам на шефката подарък за рождения ден.. Гривна с чарм Пандора  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: ноември 10, 2016, 17:29:15 »

аз така и не намерих ББ крем, който да не се види върху мен като маска почти. явно просто не знам кво да диря. Моля за препоръки, за някой лек, независимо от цената- ползвам рядко и ще ми стигне за дълго.

Тони, мислех да ходя на изложението, ама ти ме отказа и ми спести време.

Али, хващай мед и лимон, ехинацеята също помага, дано се справиш.

Фериботке, това е чудесна идея на мъж ти, хем обединява емоционално, хем физически ще има ефект.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #303 -: ноември 10, 2016, 18:26:49 »

Моят е такьв и го намирам за лек:

http://www.qiriness.com/en/bb-cream/73-bb-creme-eclat-parfait.html

Иначе препорьчвам Кларинс  good

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #304 -: ноември 10, 2016, 20:21:40 »

Да добавя, че специално BB не препорьчвам от супермаркетни марки като Лореал, Гарние или Нивеа, защото при такьв тип крем текстурата (а и качеството на пигментите, вьобще формулата) е много важна, а при тези марки, за да могат да предложат по-добра цена, страдат сьответно нанасянето, преливането в края, дебелината на слоя, това доколко ще се забелязва, самият цвят, трайността му през деня и пр.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 10, 2016, 20:23:04 »

Да добавя, че специално BB не препорьчвам от супермаркетни марки като Лореал, Гарние или Нивеа, защото при такьв тип крем текстурата (а и качеството на пигментите, вьобще формулата) е много важна, а при тези марки, за да могат да предложат по-добра цена, страдат сьответно нанасянето, преливането в края, дебелината на слоя, това доколко ще се забелязва, самият цвят, трайността му през деня и пр.

точно това и аз забелязах, благодаря smile smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #306 -: ноември 10, 2016, 20:24:37 »

Цитат
Булче, поне в София има няколко такива стаи. Тук е само една все още pardon Питам се, дали се случва изобщо да не могат да решат загадката някои и дали подсказват отвън crazy

Ооо тук са много! Ей знаех си че в Пловдив има, искахме един екип да пращаме там ама не намерихме. В тази в която бяхме ние имаше екран с подзказки. Момчето ни гледаше и чуваше и ако вижда че се затрудняваме ни питаше дали искаме помощ, имаш право на неограничена помощ. По време на играта може да сменя трудноста на играта, на нас ни беше затруднил на няколко места че сме се движели много бързо че му казахме че искаме на най-лесното ниво. Много приятно забавление, оставяш си телефоните, прекарваш 1 час в размърдване на мозъка
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #307 -: ноември 10, 2016, 21:00:59 »

Супермаркетните бб кремове могат и да ви пасват идеално, аз на сестра ми забърсах нивеата ... чудесно седи и на моето и на нейното лице. Имах разни медицински тониирани кремове... те ми се размазваха супер бързо.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #308 -: ноември 10, 2016, 23:16:30 »

Може, да  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 11, 2016, 07:55:09 »

Добро утро smile

Днес е голям християнски празник - Денят на Св. Мина, който е покровител на семейството и майките. Не знам защо, но винаги на като чуя по телевизията, че е този ден, ми става мило и топло на душата  heart

ББ кремове мразя, направо  angry Хич не са ми подходящи за кожата.. Пробвах и скъпи и евтини.. Поти ми се лицето на макс, стои супер гадно.. Ужас  nea

Днес пак съм гримирана, да не мислите, че е било само за вчера.. И днес стана с 30мин. по-рано от обикновено  Wink Ще взема и аз като Ричард Брансън да ставам в 5:30, дори когато съм на почивка, пък дано стана и аз милиардер като него  pardon

Хубав петък  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #310 -: ноември 11, 2016, 08:43:59 »

Петъчен привет!
Булче, оказва се, че имало вече цели 3 стаи в Пловдив.  good
Имам един BB крем на Нивея, слагам го само в много специални случаи. Откъде идват буквите, сега се сетих, че не зная? crazy
Искам да е четвъртък sad.


* 15027545_1289139081136185_4284076260312407981_n.jpg (49.86 KB, 480x480 - видяно 101 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: ноември 11, 2016, 09:02:24 »

Добро утро и от мен. Рядко се включвам, но сериозно се замислих за гримовете и козметиката и открих че явно само аз не се гримирам. Сега разбираемо , но и на работа като ходех слагах само спирала и червило. Не обичам фон дьо тен , а пудра още по -малко. За ежедневен крем ползвам Биодерма за суха и чувствителна кожа. Миналата година ми подариха обаче ВВ крем на Виши и мога да кажа че наистина е идеален, много лек, въобще не се усеща , а прикрива чудесно и кожата изглежда като озарена. Препоръчвам го с две ръце. Иначе аз съм от тези, които постоянно си купуват козметика, но не я ползват.
Днес се очертава да е много хубав ден.слънчев и усмихнат, така си представям есента. Честит имен ден на Минки и Виктории.
И аз щях да пиша , че има няколко такива стаи в Пловдив, явно е много модерно и всички ходят. Аз не съм била все още, предпочитам да идем на ресторант , ако ще излизаме , тъй и ли иначе рядко излизаме .
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 11, 2016, 09:20:44 »

Здравейте и от мен..

Завръщам се, ако ме приемате smile

Честит празник на всички празнуващи...

Вече съм отпуска до края на договора.. Най - накрая избутах тая работа, беше трудно.. Всеки ден пътувах по 40км в едната посока, ставах много рано..

И аз не съм много по гримирането.. Иначе за почистване на лицето и крем използвам на Galenic и съм доволна.. Използвам гланц за устни и последно си позволих да си купя на Диор, определено има разлика от другите..

Хубав ден на всички..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: ноември 11, 2016, 09:24:19 »

Румяна, не си сама и аз не се гримирам.Много рядко го правя за случаи, в ежедневието съм си натурална.Едно, че не обичам, второ в момента нямам време.А това да стана 30 минути по-рано при и без това липсата на сън за мен е просто кощунство.Имам гримове, и то хубави, но наистина трябва да имам настроение и повод, за да се намацам.Кремове също не ползвам.Сега от скоро съм взела един на Авен, че след раждането кожата на лицето ми има сухи места и за овлажняване, но това е от скоро.

Привет и от мен.Аз тези дни нямам време за писане, а и нещо желание също.Правя списък с подаръци за децата за Коледа, дебна намаления, щото иначе ще фалирам.

Хубав и усмихнат петък.Чакам събота с нетърпение така искам да спя!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #314 -: ноември 11, 2016, 09:43:55 »

И аз съм на вълна подаръци. Влюбих се в тази книжка, много ме е яд че я няма на български но въпреки това ще я поръчаме

https://www.lostmy.name/personalized-products/lost-my-name-book?utm_medium=social&utm_source=facebook%2Binstagram&utm_campaign=DPA_ROW_EN&utm_content=DPA_Single_Ad_C1&utm_id=580e02657bff85ff158b4576

Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines