Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:47:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 170988 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #285 -: ноември 09, 2016, 20:23:50 »

Като говорите за мода и гримове не мога да не се цопна и аз! От една година насам много се интересувам, гледам влогърки, чета блогове. Супер много се разтоварвам. ММ ми подари Urban decay палитрата и много обичам да се занимавам да се цапотя. Обаче сутрин преди работа ми е нервно и не ми се занимава.  Makeup
 Имам и 4 лосиона за тяло, но на мен кожата ми е нормална и не изпитвам нужда да се мажа. Заради една блогърка си поръчах лосион на Bath & Body Works с мирис на маршмелоу и тиквено лате и се мажа засега редовно, ама сигурно ще ми мине.  girl_wink
 Само се ядосвам, че хич не мога да си нацеля цвят на фон дьо тена...
 Ина, ще вземеш да ме вдъхновиш и аз да си наложа да се гримирам всяка сутрин smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 09, 2016, 23:24:11 »

Да ви кажа поръчала съм табелки за всички Wink За Коледа да си светите ...Аз вече два дни съм сама с бебето и все повече отценявам помощ от приятел;)
   За гримчетата да се включа ,че са ми по специалността;)
NAKED я препоръчвам с две ръце,всяка жена трябва да я има ( ако се гримира ,все пак ) ,друга любима за ежедневието ми е Chokolate bar -уникална ,,даже може да се хапва,,,,хахаххаха.Аз я пробвах,но не ме очарова   на вкус blum 
   Аз  започнах обратното броене до Коледа  Santa Santa2 Christmas tree    Тази година съм още по-нетърпелива,не заради подаръците,а заради бебка.Първата и Коледа ( не,че ще я запомни,но аз ще я документирам подобаващо) ....Много се вълнувам,от сега мисля какво да и купим  Bravo
   
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: ноември 10, 2016, 08:20:33 »

Добро утро smile

Сервирам закуска.. Днес се събудих зверски гладна.. Трябва да ми дойде и направо щях да се побъркам, докато закусих, та пускам и за вас smile С чайче  Coffe



Днес имам много важна среща с един Бос, стискайте палци да продам всичко, което съм си намислила, че и повече  girl_wink

И аз нямам търпение за Коледа, но много ме е яд, че се пада събота и неделя и няма почивни дни... Така ще мине и замине прекалено  бързо  cray
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #288 -: ноември 10, 2016, 08:40:45 »

Добро утро! Още два, три дни козметични дни във форума и ще стана ултра напудрена. Вчера си взех ново почистващо срдство за лице, извадих розовата вода от архива и съм направо на път да се трансформирам в красавица smile

... стискайте палци да ....

Стискаме, пък дали ще сме ефективни или хиперефективни само времето ще покаже smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: ноември 10, 2016, 08:53:55 »

И аз днес имах голямо вдъхновени да се гримирам, след вчерашния разговор  good Станах в 6ч., оправих си косата, пих кафе на спокойствие без да бързам, гримирах се подобаващо, изгладих риза и панталон и днес съм по-спретната от всеки друг ден  funnytooth Сигурно затова и в 8ч. огладнях като вълк  tease

За почистване на лице съм използвала всякакви глупости.. Никога не съм намирала по-хубаво средство от (точно сега ми изскочи от ума марката!!!!!!!) Пяна е .. има ги с роза или с орхидея в съответно розов и син цвят.. В аптеките.. Струват не повече от 6-7лв и така изчиства грима и омекотява кожата...  heart heart heart
« Последна редакция: ноември 10, 2016, 09:02:44 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #290 -: ноември 10, 2016, 09:08:26 »

И от мен стиснати палци!
Само аз дето не съм се изказала по въпроса, но при положение, че се повдига точно за трети път за период от 6 години, може да мине и без мен.
Ама не мога да се стърпя да не цитирам думи на чинка ми, която на 92 имаше лице като на 30: "Не прави гримаси, не се смей с широко отворена уста, само лека усмивка. През деня си залепвай с вода късче вестник на челото - то ще падне и ще те подсети, ако правиш ненужни мимики! Като ходиш по улиците, гледай жиците, не в краката си, иначе ще се сбръчка шията ти!"
Е, аз се хиля така, че ми се виждат сливиците и пак нямам кой знае колко бръчки. Обаче за шията е права...
Киви, аз също ползвам розова вода good От подготовката за бебе на приятелка ми остана материал, та сега си имам възелчета от тензух с листа от слез, овесени трици, лайка и розови листа. Ина ме светна навремето give_rose. Идеално е за почистване на лице и на възрастни. Имам торбички по рождение и там ме спасяват кръгчета краставици и зелен чай. Сега освен жива и здрава, смятам и красива да ходя при Св. Петър funnytooth
Един професионален въпрос- достатъчна ли е дебелина 1.5мм за филц? Не е ли само за опаковка този тип?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: ноември 10, 2016, 09:39:29 »

Само аз дето не съм се изказала по въпроса, но при положение, че се повдига точно за трети път за период от 6 години, може да мине и без мен.

Ами който има много стаж, темите му се повтарят.. tease
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: ноември 10, 2016, 09:40:16 »

Един професионален въпрос- достатъчна ли е дебелина 1.5мм за филц? Не е ли само за опаковка този тип?

Зависи за какво ти трябва?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #293 -: ноември 10, 2016, 10:00:08 »

Усмихнахте ме тази сутрин!
Снощи имахме страхотна вечер с наши приятели. Много смях, много бърборихме. Тази сутрин обаче Дребното ми взриви нервите! Държи се ужасно напоследък и на мен ми гръмва главата, особено ако в 7 някой ми реве от инат.
Ох, обичам сутрин да имам време, да пия кафе спокойно , да няма идиоти по пътищата и един шмульо от съседната фирма да не заема за две коли място!
Свекърва, къде намери такъв филц? Точно тъничък ми трябва.
Ще съм картинка, ако ходя с вестник на челото и гледам жиците!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #294 -: ноември 10, 2016, 10:03:31 »

За "Тиха книжка" - фигурки, местата на които се сменят посредством велкро, секретни или телени копчета. Дърпат се от детски ръчички. Не пречи да се сложат няколко ката и да се зашият. В "Ракхива" предлагат голямо разнообразие от цветове, та затова.
http://rakhiva.com/%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%86/shop/category.248/bg
Точно розов ми трябва
« Последна редакция: ноември 10, 2016, 10:06:22 от svekarva » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: ноември 10, 2016, 10:11:52 »

Ми да ти кажа, моята приятелка дето ги прави, ползва не по-дебел, но търси да е твърд. Аз за това те питам за какво ти е. Защото с по- дебелия се работи по- трудно и издува
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #296 -: ноември 10, 2016, 10:19:14 »

Аз имам дебели хубави остатъчни парчета едновремешен кашмир и го подлепвам. Нямам опит с филц и си права, че трябва да го пипна лично дали е достатъчно твърд. Уф, това пусто розово...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #297 -: ноември 10, 2016, 10:37:24 »

Приветски!

Ей всички се наджиджахте от как заговорихме за гримове smile Определно като ми свършат тези ще си взема Naked smile аз за фон дьо тен ползвам на Буржоа, един дето е Фрутс, с плодове, много е лек и не се усеща smile

Ние вчера нали ходихме на mystery room , много хубаво си изкарахме, определно ще повторим, имахме страхотен резултат и решихме загадките за 59 мин. Тъпото е че не можеш да повториш една и съща стая, а тази се води една от най-добрите и си вдигнахме летвата високо. Следващия път ще ходим убийства да решаваме smile

Тони успех днес!

Свекърва за кой ще правиш тиха книжка?



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #298 -: ноември 10, 2016, 15:55:40 »

Добър ден!
Ей аз помня да сме говорили за гримове, значи не е било толкова отдавна  pardon
Аз не съм много по гримирането, особено сенки мноооооого рядко слагам, основно по повод, затова и не обичам да купувам. За ежедневието слагам ББ крем (сега съм си харесала един на Микса), малко коректор, където е необходимо (с проблемна кожа съм), спирала, руж и задължително червило. Може нищо друго да не сложа, ама червило или гланц си плескам. Говорим за периода от преди 3-4 месеца преди да родя де...сега като излизаме на разходка, най-много спирала и гланц. Очна линия и молив рядко слагам, основно заради бързането сутрин, но ако съм прекалила с веждите понякога положението е като при Али - тука има, тука нема и ги дооправям с молив Wink
Чистя се с мицеларна вода и сутрин и вечер се мия с измиващ гел (Авен ми е любим). Иначе не се мажа всеки ден с крем за тяло, особено сега...напоследък се мажа с олиото на бебка, че ми мирише много хубаво  heart Иначе ползвам Дав. Ноктите м все по-рядко виждат лак откакто съм в майчинство, ама се чудя дали не започна да ходя да ми ги правят.
Тъй, дадох отчет  girl_wink
Ние преди малко се прибрахме от разходка, бебка се е успала, та затова ви навестявам smile
Миналата седмица ѝ взех коледни дрешки, ама ще пиша в моята тема.
Тони ме заинтригува с това за почистването на грима  huhhuh.gif Ако се сетиш за марката/името, пиши Wink

Ей да ви кажа вечерно време ММ ни е направил фитнес програма, включваща бебка и си тренираме с нея. Подаваме си я, правим разни упражнения с нея и тя се залива от смях. Голям кеф! Както и за нас де...аз не съм по тренировките хич, ама сега толкова стимулиращо да ми действа да ѝ гледам нахилената физиономия  heart ММ твърди, че до месец ще има ефект и ще си върна корема отпреди бременността, ма нещо хич не ми се вярва lol
Целувкен  give_rose
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #299 -: ноември 10, 2016, 16:11:17 »

Булче, поне в София има няколко такива стаи. Тук е само една все още pardon Питам се, дали се случва изобщо да не могат да решат загадката някои и дали подсказват отвън crazy
Тихата книжка е за внучка на приятелка, по Коледа ще е на 10 месеца. И майката, и бабата много държат на розовия цвят и съм сигурна, че ако в книжката липсва розово, хич и няма да я погледнат, толкова са луди.
Аз си реших проблема - купих дефектно парче дебел плат, много приятен за пипане и работа в цвят пудра /към розово. Тъкмо ще остане и за подвързия на една тетрадка - дневник за снимки на майката на куклите Мон Лили и Ная. На последната хубавица и подариха фотоапарат, пак в розово, та да си лепи там.
Хихи, майка ми като видя плата и рече, че ако остане, иска възглавничка, много и харесал цвета. shok Това е положението, като нищо да взема и на нея розови дрехи да купувам nea
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines