Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:21:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171064 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: ноември 09, 2016, 08:49:56 »

Добро утро...

Времето е гадно, настроението ми беше хубаво, до преди малко.... Облякох си новото зимно яке, което меко казано обожавам (то е ясно де, щом съм го купила).. Излязох навън с колежките да пия кафе, докато пушат и една от тях се задави и ме наплю с кафе.. ОТКАЧАМ  cray Знам, че не е виновна или поне се надявам да не е нарочно, но се моля да не останат петна и да не трябва да го нося на химическо след първтото обличане  diablo diablo diablo diablo

Дъждовна сряда...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #241 -: ноември 09, 2016, 09:24:07 »

Точно щях да питам какьв проблемьт - даваш го на химическо и всичко е Ок. Но да, неприятна работа, особено ако си го обличала ведньж. Тя не ти ли предложи да плати химическото? Какьв цвят е палтото?

Темата за грима не ви вдьхнови явно  blush

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #242 -: ноември 09, 2016, 09:28:32 »

Добро утро!

Аз днес съм в много добра форма. Два дни бях като бито куче - работата си е работа, ама най- ме дразни безкрайната разхвърляност (във всяко отношение) на моя шеф, както и безкрайното му звънене по телефоните. Леле, то толкова клиенти на ден не ми звънят. Вчера вече се бях ядосала, че ми дзърка през 3 минути с нова фиксидея в главата и му слагах червената слушалка. То нито да си свършиш работата, нито да се съсредоточиш върху нещо.
Днес пък е екстра!
Тони, измий го със студена вода - докато е прясно не би трябвало да остане петно.
Ох, козметика! Обожавам! heart И аз съм се зачудила за околоочен крем - нещо леко. Това с маслата по идея на Еми ми хареса също. Иначе ползвам крем за лице на Гарниер само зимата. Лятото нямам нужда, но зимата ми става по-суха кожата. На Гарниер ми харесват, че са много леки формули, много меки, много лесни за нанасяне. Бях се влюбила в един в зелена опаковка, обаче са го спрели май. Сега взех подобен, но с друг състав. Нощен крем не ползвам.
Сега кумицата ми подари един нейн - на Кларинс в червена опаковка. Не й пасвал, а е и в комплект с тониращ. Той е като талк - нищо общо като нанасяне с Гарниера, обаче крайното усещане е много приятно.
На старата работа придобих студова алергия, а аз работя и с пари. Пада едно миене на ръцееее..... От кокалчетата чак кръв ми е текло. Купувам си от фризьорския салон крем на Перфект - 7,5-8 лв е. Професионален е, в туба с помпа. Не е като за дамска чанта, освен ако не е тип сак. Обаче мирише уникално heart Ползвам го около 7-8 месеца. Зимата той ми е спасението!
Мажа се и с мляко за тяло. Сега подхванах един Дав, подарен ми от Фери. И понеже е от нея точно, прява асоциация, че мирише на бебе funnytooth
.................... А аз си мислех, че бяла козметика не харесвам и не ползвам crazy
Скай, майка си прави маски с ягоди. Тя е мургава, ама има точно тъмни петна от слънцето. Ползва и крем с фактор за лице лятно време.
Ина, напротив! Палитрата е един път, а точно в този магазин си ми е мечта да се навра и да разглеждам с часове Wink Чакай, че още ще пиша blum
Миленка, добре дошла отново! give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #243 -: ноември 09, 2016, 09:34:24 »

Добро утро!

Тони, кофти старт... едва ли някой прави нарочно точно това, просто инстинкта и желанието да си поемеш глътка въздух пращат всички обноски и мисли кого да не наплюя сега на заден план. Онова жълтото, което отива на чантата ли е? Кафето според мен излиза вече и с пране.

Ина, напротив... така ме вдъхнови темата с грима, че ми се е загнездила еретичната мисъл да си купя нова палитра сенки. Аз в Сефора съвсем тенденциозно не влизам, но... след твоя пост ми е много, много трудно... жалкото е, че не се гримирам много често и с гримовете се случва същото като с лосионите на Тони, а не мога да ползвам и какво да е заради чувствителни очи. Спиралата ми е на Буржоа (само тя не ме разплаква), сенките на Urban Decay... догодина за рождения ден ще си поискам Naked палитрата, не съм решила в кой цвят обаче.

Каква е функцията на термалната вода да питам? Винаги съм си мислела, че термалната и мицеларната вода са поредните измишльотини на козметичната индустрия, с които да ни карат да харчим и за още едно нешо.



Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #244 -: ноември 09, 2016, 09:36:27 »

Добро утро!

Гледахте ли новините? Тръмп води.. майко мила... светът никога няма да е същия... shok

Миленка добре дошла отново! Много се радвам за новата ти работа, догодина може и аз да се навия за Лиджън-а, тази година бяхме спонсори и мм участва smile та може и да работим заедно smile

Тони разбирам те напълно, на мен едно червено палто така ми унищожиха, давай на химическо,ще се махне. Мен по-скоро ме е гнус от плюенето , бъррр

Ина Аз, аз искам такива гримове!ММ ми беше взел подобни много са хубави. За околочен крем много хвалеха ДМ-я , аз съм им фен на продуктите.

Днес сме навън с мамите, ще ходим на Mystery rooms и след това на ресторант, мм е на кино, звяр на бабин дом. Имам си вече дати за всички пътувания, свекърва, Аличка на 18ти кафе? Ина на 25ти  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: ноември 09, 2016, 09:38:59 »

Вдъхнови ме темата с кремовете и гримовете.. Нали аз я повдигнах, ама като съм намусена сега..

Обожавам гримове, имам 3 огромни несесера.. Имам дори един несесер с над 15 червила, онзи ден си го създадох, защото са ми разхвърляни по различните малки несесерчета и в големите.. И накрая не нося нито едно, а само купувам  crazy Преди се гримирах сутрин по 1 час.. От както съм с Илиян, той все ми казва, че съм много красива, че няма нужда да слагам толкова грим и аз малко по малко, започнах да слагам само фон дьо тен със спирала + ако съм в настроение очна линия.. Няма сенки, няма руж, няма нищо.. Като дойда на работа гримирана и цял ден ми правят комплименти.. Сигурно заради това Илиян не иска да съм много гримирана  beating  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
През лятото използвам термална вода на Ларош или Авен, много съм доволна. Принципно се чувствам много
освежена след това, защото е като спрей.. Самата термална вода е богата на минерални соли и всякакви микроелементи. При зачервяване и сърбежи много помага.. Виши примерно не ми харесва на мен..  pardon Може би за всеки тип кожа една или друга оказват по-добро влияние, въпреки че уж казват, че са подходящи за всеки тип кожа и не зависи от това.. Вкъщи винаги си имаме голям флакон, а в чантата си нося мъничък  good

Киви
, любимата ми палитра на NAKED - http://www.urbandecay.com/naked-2-palette-by-urban-decay/282.html Имам нужда от нова  sad
« Последна редакция: ноември 09, 2016, 09:41:47 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: ноември 09, 2016, 09:44:03 »

Тони, наистина си хубава и без грим. Но признавам че червилото много  ти отива.
Аз се гримирам когато съм на кеф. Не мога да кажа че полагам няква хипергрижа, освен маслото вечер около очите и пилинг с биодерма.

Палитрата, която съм си поръчала на Дядко Коледко е тази:


Булче, после да разказваш за срещите smile

Али, шефът ти ме побърква само като те слушам, не знам просто как го издържаш
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: ноември 09, 2016, 09:46:27 »

Извинявам се за поредния пост, Скай, мога горещо да ти препоръчам този крем за ръце - http://bg.loccitane.com/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D1%8A%D1%86%D0%B5-%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE-%D0%BE%D1%82-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5,115,2,53255,462089.htm#xcms_position=01_shea#xcms_campaign=открийте_> Баща ми има сериозна студова алергия + алерия от масла на коли и горива, редовно (като началник автотранспорт) му се налага да се докосва до такива неща при проверки и тн.. Ръцете му стават на рани, само този крем до спасява.. Дори лечебните не успяват..

Иначе аз съм с този отскоро (след подаръка) и съм много доволна - http://bg.loccitane.com/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D1%8A%D1%86%D0%B5-%D1%81-%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D1%83%D1%80,115,2,53292,815304.htm
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #248 -: ноември 09, 2016, 09:52:15 »

И все пак не каза какъв цвят е якето? Оранжево ли е? Представям си го оранжево с лек кафеникъв акцент от кафето. kiss2

Аз като Софи Маринова много обичам сенки, които лъскат, и си ползвам ежедневно една, която сестра ми ми донесе от Турция. Професионалната я пазя за специални случаи.
Вие ме изумявате колко кремове, маски и масла.....използвате. Аз нищо. Ще си се сбръчколясам преди всички.


П.П. След по-малко от седмица имам рожден ден. Чакам изненадите ви хахахаххахаха kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: ноември 09, 2016, 09:54:39 от nadelina88 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #249 -: ноември 09, 2016, 09:53:07 »

И аз не съм доволна от Виши - ставам на шкурка в лицето huhhuh.gif Нивеята също не са за мен - не съм бозоворозова в кожата. Тя си е козметика за немско-скандинавци правена smile
А, гримирам се - ежедневно. Даже с бая набор от атрибути funnytooth Черен молив, очна линия и спирала са ми едва ли не задължителни. Ползвам две палитри сега основно и единични сенки на Чифели. Много ми харесват! Оправям си и веждите, че иначе са "тука има - тука нема" pardon
Булче, ще ти пиша, да го добутам само до към 18-ти. Вижда ми се много далеч, а уж нещо вървя с по ден напред тая седмица. crazy
Ей, намерих подаръка на мъжо за празниците. Сега трябва да правя комбина с нашите, че да е на съхранение там. Пфу, и в колата не мога да го скрия, че нещо тия дни се чуди, като пали и ММ ще я кара ден-два, за да я обслужи.
Ще поработя малко... pc-mainiak
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #250 -: ноември 09, 2016, 09:55:59 »

Аз в цветовете не сьм толкова дрьзка.

Имам двете Nude на Мейбьлин. Пигментацията е много кофти, но с база се ядва. Гримирам се всеки ден (благодарение на Мари), много разработено (4 цвята), но много леко - да не личи, че сьм гримирана. Тази зима си взех авто-бронзант на Кларинс.

В тази врьзка червения на Кларинс го уважавам много (както и цялата марка като цяло де).

Водата успокоява и "довьршва" почивстването. Лично мен ме кефи това, че маха лепкавото усещане от тоника. Определено не е задьлжителна и незаменима, а по-скоро глезотия (в моя случай, че нямам особени проблеми с кожата). Моята сьщо е на Авен.

Мицеларната вода е друго, тя е почистващо средство. Бях си взела една - средна хубост, но не останах доволна. Едва изчаках да свьрши и разгримирам с изпитаното ми на Лореал. Ниска цена, като качество сьм много доволна.

Фон дьо тен не използвам, не обичам ефекта маска, но за да не стои голо с очния грим, наскоро си взех BB крем, слагам го след като попие дневния. Невидим е и изравнява. Иначе сьм имала фон дьо тен на Есте и на Диор (в миналото) и са хубави - добре се разнасят като текстура, но просто не обичам този тип продукт.

Червила ми е много трудно да избирам. Много сьм зле в това отношение.

Очна линия не ми отива, макар че сьм позлвала и имам точна рька. Обаче обожавам коол. Абонирана сьм за този на Герлен от 10 години вече.

А така, дайте идеи за Рд на Фабио, че и той е скоро и нямам идея какво да му взема.
« Последна редакция: ноември 09, 2016, 09:58:06 от inaxastra » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #251 -: ноември 09, 2016, 09:56:37 »

аАз изборите тия дни съм  bad bad bad bad bad .... начи тия хора не се научиха да мислят, сега дружно ще им берем гайлето... Поне покрай американската истерия, вече знам дали ще гласувам за Алф или за Ал Бънди smile

Edit: За да ви пусна линка, щото тотално се дошокирах от новинатаи забравих ... it`s official... IQ теста официално не го издържаха американците smile

http://egoist.bg/#!/articles/udri-bai-trump

Много ми е интересно как са настроенията на местна почва, не върви да питам колегите, но ще ми е интересно примерно НИ1 дали ще сподели нещо по темата.

Како, я кажи при теб радват ли се братушките? Какво написаха по вестниците?
« Последна редакция: ноември 09, 2016, 10:05:06 от Kiwi » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #252 -: ноември 09, 2016, 10:00:29 »

Хелоууу

Тони
- това новото яке ли? Дето заедно го взехме... мииилата, гушкам те силно

Булче знам аз знам, първо за тебе се сетих като разбрах спонсорите от миналата година Wink Няма да сбъркаш да го минеш smile

За гримовете - много съм изписала по темата, но пак да си кажа - аз се гримирам всеки ден, грима ми е страст - някои правят коси, други нокти - аз умея да гримирам, не се хваля но ми се отдава Wink

На мен ми е малко вкиснато настроението - нещо окъсяхме с парите тоя месец и малко останаха едни сметки за плащане дето не ги прецених явно правилно.. Цялата работа е че очаквах да ми дойдат едни финанси дето се бавят - трябваше до 5ти, днеска сме 9ти...sad та съм малко крива
Иначе се изнервям малко покрай хубавата работа - колежката преди мен е напуснала с кофти отношения и е оставила пълен бардак, от две седмици издирвам едни документи и акъла ми не го побира как никой ги няма... а са важни да му се невиди, без тях всичко което съм свършила дотука отива по дяволите  beating crazy такива ми ти Радини вълнения в тоя дъжд...

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: ноември 09, 2016, 10:01:43 »

Якето е в любимият ми зелен цвят, който най-после е модерен, за да направя такъв цвят яке отново (преди години имах) Иначе са все тъмносини, черни, сиви.. Имам си тъмносиньо и затова търсех такова... Изпробвах над 20 в събота (Миленка и Фил бяха свидетели  danceg) Обикновено разчитам на якета с гъши пук, които да не са много надиплени и натъпкани, а да топлят., често в Peek & Cloppenburg откривам това, което търся.. Този път само в Зара успях да харесам яке, но не е с гъши пух.. Дано не умра от студ..  funnytooth Честно, с риск да звуча нескромно, якето ми се сети много по-хубаво на мен, отколкото на кльощавата моделка..

На Диор и аз обичам фон дьо тен, но цената не я обичам  cray cray Това е най-добрият фон дьо тен евър за мен! sad В момента съм с Буржоа.. 30тина лева, за парите си е супер.. Мразя ефекта маска и аз! Никога не прекалявам и не вземам 3 тона по-тъмен от кожата ми  beating Обожавам сенки на Пупа също  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: ноември 09, 2016, 10:13:09 »

Честно, с риск да звуча нескромно, якето ми се сети много по-хубаво на мен, отколкото на кльощавата моделка..

Що пък да звучиш нескромно. Туй като - на 30.10 бяхме на една сватба, ама на такава дето повече сигурно няма да ми се случи да бъда. Никой не познавахме, яко актриси, политици, началници и какво ли още не. Ама аз нали си знам и отидох при моята си шивачка да ме "барне по модата" и като изключа факта че за една сватба отиде една торба пари за дрехи, обувки и чанта (демек - кифля си беееее), шивачката ми вика за сакото - да ми пратиш снимки, че тука на моя манекен не седи добре.

Казах и - ами не ти е правилен манекена pardon Така, че като си е твоето нещо, няма как да не ти седи по- добре ;-)
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines