Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:58:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171018 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: ноември 08, 2016, 13:08:41 »

Начи аз ще си се сбръчкам като стафида и на 40 ще съм като на 70. Мразя кремове. Не, че нямат полза, просто мразя да се мазондря...Купувала съм си все с добри намерения и после отиват на боклука, ползвани 2 пъти, с изтекъл срок, защото тотално ги забравям.

За това имам и доста неприятни петна по лицето - казаха, от слънцето...старчески петна. Така, че - ако някога имате нъжда от натурална баба Яга да плашите децата - може да ме заемете след някоя и друга година pardon tease tease
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #226 -: ноември 08, 2016, 13:12:33 »

Като каза приятни изненади - имаше една но тя не беше за нас, а за всички женени двойки приятели на младоженците. Между другото идеята е много яка и може да послужи на бъдещи булки с женени приятели.

Изкараха ни 5 двойки на дансинга  и последователно за по около минута пуснаха първите ни сватбени танци. На всяка двойка за минутка прозвуча сватбения танц и идеята на играта беше , двойката на която песента звучи в момента да го демонстрира така че всички да раберат че това е тяхната песен.. Беше много мило и много готино стана, песните бяха много готино подбрани и наистина всяка двойка позна своето парче smile heart heart

за нещата които децата трябва да правят според възрастта: Бобо на година и 5 прибира играчките (не всички и не винаги), слага дрехи в пералнята (мръсни чисти все едно funnytooth ) и със сигурност хвърля в кошчето отпадъци (понякога и други неща но основно знае кое е боклук).. Дотук само тези, но не бързам да се радвам - според мен го приема на игра и в секундата в която го осъзнае като задължение, ще секне идилията хахаха

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #227 -: ноември 08, 2016, 13:16:23 »

Добър ден и от мен!

Добро утро! За първи път днес с бебка станахме преди 11  и имам чувството, че имам цялото време на света + че и тя заспа  Girl_hide

Е тук вече неблагородн0 ти завиждам diablo, какви са тези деца какво е това чудо.И с третото нямах този късмет, въпреки че и да имах с другите две в къщи ефект нулев  nea .

И аз мисля вече да се обзаведем със съдомиялна, че нз какво правим, уж двама човека, а все има един куп чинии за миене

И ние бяхме така, а сега с двамата е още по зле и аз търся, бях харесала една на Бош с много ниски разходи на вода и ток и голяма, но я пуснаха за малко и докато се натутаме и вече я няма в БГ.

За амбциите аз смятам точно като Kiwi.Преподреждат се приоритетите, но не означава, според мен поне, че амбицията умира.Когато децата поотраснат започваш.Аз работех от къщи до година и половина на Марти.Само че недоспиването и това че тъкмо седна  да работя и те започват- искам вода, пишка ми се, гладни сме " ме отказа.Хващах се, че правя грешки, чудех се по нощите дали съм подала декларации и така.След една, две години започвам отново. smile

Маги, , това са неща , които могат да правят, а дали искат е друг въпрос. blum

Kiwi,, браво за малък змей good good good.При на младежът се опива да се скатава. :angry:При мен не минава, но редовно при сестра си се прави на разсеян и тя върши разни неща вместо него  beating.

Миленка, добре  дошла отново. give_rose give_rose give_rose

Тони, , сподели и на мен за околоочните кремове, че и аз от няколко години стоя на 30  blush

Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Пускам после ще чета.

Тони е писала докато се натутам.

Сто часа редактирам  angry


« Последна редакция: ноември 08, 2016, 13:22:26 от marta_kalpazanka » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: ноември 08, 2016, 13:26:43 »

Аз четох в мамата и поръчах на свекито за рождения ден една серия дневен, нощен и околоочен крем с екстракт от ЕМУ.. В мамата много жени я ползват, но си е за по-напреднала фаза от моето, както разбрах. Иначе, като цени е много прилична - 75лв за трите неща, а обикновено само околоочните са 30-40лв. Купих й го заради наистина многото положителни отзиви. Тя иначе ползва Лореал, много пъти сме си говорили, че просто повече от 30лв не й се дават за крем и затова се е спряла на него. Та, търсех нещо в този ценови клас, ако й хареса, да може да си го купува после. Дано се зарадва, наскоро каза, че ще чака коледни намаления да си купи някоя серия.. Мисля, че сме я изпреварили.. http://www.emuoilbg.com/

Майка ми ползва едни с охлюви, тя има адски чувствителна кожа и се изрива от най-малкото нещо.. Много е доволна от тях.. Пак са цяла серия, но мисля, че не са ок за начална терапия  blush И са доста по-скъпи от предното, което казах. По Коледа пускат големи намаления на комплекти.. Тя си купува цялата серия за 150лв и после половин година си има.. http://revivecosmetics.eu/
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 13:31:13 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #229 -: ноември 08, 2016, 13:54:22 »

Марки не мога да посьветвам, защото тази, която позлвам сега я няма в Бг - италианска, с термални води. Иначе най-много сьм ползвала на Есте Лаудер и на Кларинс, но както казах е трудно да прецени реалният ефект. Иначе като текстура и двте са супер. Аз сьм противното на Злати - обожавам бяла козметика  heart heart heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #230 -: ноември 08, 2016, 14:12:57 »

Марки не мога да посьветвам, защото тази, която позлвам сега я няма в Бг - италианска, с термални води.
Ина, Амазон доставя всичко навсякъде Wink Казвай бързо, че ще се набръчкам от любопитство!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #231 -: ноември 08, 2016, 14:47:15 »

Точно тази се сьмнявам. Един приятел на свекьрите има магазин на едро за професионална козметика за фризьорски и естетични салони и от там го взех.

http://www.termedellabellezza.it/terme/it/linea-viso

Твьрде е лек за мен околоочния, той е за по-млади момичета/жени. Иначе е ето този:

http://www.termedellabellezza.it/terme/it/linea-viso/crema-contorno-occhi-effetto-seta-vaso-da-50ml-detail
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: ноември 08, 2016, 15:07:34 »

Здравейте

Ние днес бяхме на консултация, но ще пиша в нашата тема.

Фери, и ние спим до толкова. На мен ми е екстра така, не мога да се оплача, макар да знам, че няма да е вечно така.

Разходките днес са мираж, защото вали и духа.

Не знам за бръчки, ама на мен нали доста ми пада косата ииии онзи ден в ръката ми остана един бял косъм. Ама бял от корена до върха. cray Това е вторият, който виждам. Не искам да побелявам. cray

Миленка, много се радвам за случващото се покрай теб. Звучи като сбъдната мечта. Все хубави неща ( като изключим кумовете, ама те са ясни). Много целувки на Бобчо. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: ноември 08, 2016, 15:07:49 »

На същата фирма намерих това, но е друга серия най-вероятно - https://aptekadara.com/kremove-za-litse/16509/iksia-talaso-krem-protiv-brachki-50ml


ЕДИТ: Аз имам бяло петно... Не е петно точно, а място където ми растат бели косми.. отпред над дясното око... Може би е от стрес, един път много се изплаших и от тогава там си ми излиза бели косми.. Бели са само първите 6-7см, ама се виждат яко и не бързо ми пада боята там.. какво да се прави  sad
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 15:09:33 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: ноември 08, 2016, 16:21:53 »

Миленка, добре дошла обратно и все с прекрасни новини да пишеш.

Мен ме сърбят и сълзят очите от всякакви кремове околоочни и ме посъветва докторът да си нанасям вечер базово масло по мой избор. Ползвам бадемово или от пшеничен зародиш. smile

също така, като си говорим за подготовка на кожата, да ви подсетя за лактите и колената. там почва винаги всичко първо да си личи. нанася се мазен крем на съответните места, винаги когато имате време и се сещате. smile

а за слънцето- наскоро четох че повечето там модели висш клас в кавички, на първо място залагат на превенция на кожата от слънцето с ежедневен крем с фактор и чак после на процедури и т.н.

а че човек може да остарее или побелее от стрес за ден, нощ, месеци... уви това вече не мога да го предотвратя, не се и ядосвам. в крайна сметка не съм милионерша и не мога да ползвам процедурите които те могат. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: ноември 08, 2016, 16:30:30 »

В събота съм на фризьор, нямам търпение да се боядисам... Искам тъмни корени с лилави или цикламени краища, нещо балеаж или кичури... Ох, нямам търпение...


За тяло... Имам толкова кремове и лосиони.. Изхвърлям ги като им изтече срока на годност, а реално се мажа с тях по веднъж на две седмици (като се сетя)... Иначе купувам много.. Сега това скъпото, което ми подариха на l'occitane много го харесвам, но си го пазя  funnytooth Сигурно от пазене и на него ще му изтече срока на годност  crazy

ЕДИТ: Ина, моля те помогни, как би следвало да се произнася това l'occitane.. Все не знам Лоситан, Лоцитан или Локатин, или ?.. От френски е затова питам :)Да не срамувам  blush
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 16:32:25 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #236 -: ноември 08, 2016, 16:33:37 »

Л'Окситан  good (сьс звучно н накрая)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: ноември 08, 2016, 16:36:48 »

Сигурна бях, че нито едно от предположенията ми не е вярно  funnytooth girl_haha

Благодаря  give_rose
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 16:49:00 от alexandrova_90 » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: ноември 08, 2016, 17:44:02 »

Странно, но марката ми е мноого позната. Или леля е носила от Италия или преди време си бях купувала най- великите кремове за ръце и май бяха такива...

От работата почиствахме с дезинфектант и ръцете ми бяха на шкурка направо, кървяха, абе ужас - и имаше един крем 2 фази, оправиха се за дни...не съм го виждала повече от тогава
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #239 -: ноември 08, 2016, 19:33:33 »

Коя марка, Окситан ли? Аз не ги виждам като нещо супер велико, но и не сьм ги позлвала и затова мнението ми е само предубеждение.

Иначе, когато имам мотивация (както в момента, но и в миналото доста) се грижа архи-максимално за лицето си, но вьпреки това се остарява  pardon

Сутрин и вечер:
  • почистващо
  • тоник
  • термална вода
  • околоочен
  • крем за лице (дневен, нощен)
  • ведньж в седмицата пилинг

Единственото, което ме дели от идеалната грижа за лицето, както е тя според моето виждане е редуването на хидратираща и почистваща маска, през седмица след пилинга.

Тук е момента да благодаря на Сноу и на Мари за врьщането на мотивацията  give_rose

И на майка де, че благодарение на нея имам времето да го правя.

Иначе след като изпуснах Sweet Peach палетата на Too Faced и чакам пак да я пуснат, сега видях за Коледа са пуснали ето тази и мнооооого ме вдьхновява  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

http://www.sephora.fr/Maquillage/Palettes-Coffrets/Multi-usage/The-Chocolatier-Coffret-de-maquillage/P2759007
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 19:35:08 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines