Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:09:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171051 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #210 -: ноември 08, 2016, 10:21:25 »

Снощи май никой не е спал crazy аз се събудих в 2, до 3 и половина се въртях и накрая се преместих в хола и си пуснах филм. Цяла нощ бухах и едвам дочаках да дойде утрото да притичам до личната, добре, че ми е в съседния блок blum и сега чакам да ми донесат илачите и да компенсирам съня:)
Това с амбициозността не знам, май съм в златната среда. Записах магистратура миналата година и ще гледам да я добутам, защото може да ми е в помощ, обаче не се пъна за по-отговорна позиция, когато няма да мога съвсем да си виждам децата. По-натам ще го мисля Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #211 -: ноември 08, 2016, 11:11:14 »

Аз аз ! Аз спах! Завиждайте че скоро сигурно ще се промени! 4та вечер подред спи без да се буди, знам че ще се промени за това му се наслаждавам smile

Свекърва и аз се очудвам че там не може да си намери дрехи, та там са всички неговите размери, аз бях една джуджанка там... хем на 12 см токчета

За кариерата го говорихме и преди, аз в момента съм на приливи и отливи. Хем ми е много готино че не съм вкъщи и се чувствам значима, ама понякога имам чувство че проблемите ми на работа край нямат, едно оправим друго се счупи...Следващите няколко седмици да ги преживея само и ще се диша по-спокойно... глупости говоря, пак ни чака и декември много работа...

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #212 -: ноември 08, 2016, 11:28:48 »

Значи, едно е да си 2м., съвсем друго - 213. В Швеция нямаше негови размери, казваха, след поръчка. За якета става, малко му са къси, но не влиза в очи. Не може обаче да ходи с панталони над глезените pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 08, 2016, 11:34:06 »

Момичета използвате ли околоочен крем? Нещо съм си втълпила, че се появяват първи бръчки в областта на очите.. Уж ми е изпънато лицето, ама все там се гледам  diablo

Купих си преди две седмици за първи път в живота крем с лека формула, за лице.. Козметичката ми все казва, че имам идеална кожа и все още нямам нужда да използвам. Взех го с лека формула и повече за хидратация, отколкото друго.. Не е за бръчки, но сега съм в търсене на околоочен  huhhuh.gif В крайна сметка аз вярвам, че тези продукти помагат в превенцията, а не и след като са се появили дълбоки бръчки, та съм в чудене сериозно  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #214 -: ноември 08, 2016, 11:39:33 »

Ай добър ден...

Малко се позагубих но много неща ми се случиха

Първо да се похваля - Боби тръгна на ясла - добре  му понася, харесва му, бързо свикна и вече върти всички лелки на малкото си пръстче - разнасят го като цар, гушкат го, винаги му дават допълнително, щото той винаги е гладен... Хвалят ми го че е много послушен и заради това му угаждат. Той се чувства добре и като изключиш малкото мрънкане сутрин като го оставям, не плаче и не създава грижи...

Второ - отново работя и то точно това което мечтаех. Смених предишната работа преди майчинството и то с голям кеф, за да се впусна в ... организирането на събития smile Отдавна мечтая за това + че вече съм на по-висока позиция. Работя с огромно удоволствие в Легион Рън, като работатат ми е да организирам събития из цял свят, да водя преговори, да уговарям транспорти и въобще всичко нужно, за да се случат нещата... Мечта за мен  yahoo Нямам работно време, всичко си зависи от мен как ще си подредя деня, което е голям + за малкия мъж вкъщи - така успявам да си съчетая нещата и да си го взимам от ясла и да прекарвам време с него. Колегите ми са страшни пичове - всички са млади хора, даже за първи път ми се случва аз да съм от по-възрастните и съм единствената с дете... smile Правим си обяди, бързо ме приеха в екипа и нещата заработиха.

Самата аз съм мега щастлива - обичам да бъда мама и съпруга, но това определено не ме изчерпва и да си призная след година и половина вкъщи мозъка ми да мисли за друго освен за бебешки теми е изключително разтоварващо. Липсваше ми тръпката от работата и се радвам , че успях да си устоя на моето и да не слушам всички , които се опитваха да ми вменят вина , заради това че видиш ли МАЙКА е единствената важна професия и как не ме е срам че искам и кариера.
Много по- добре съм, спрях да мрънкам на ММ за всичко, спрях да съм изнервена и крива, даже ММ забеляза , че откакто работя съм станала отново неговата си жена а не онова Момби дето се бях превърнала покрай цикъла пране, гладене, чистене, сменяне на бебешко дупе и така отначало всеки ден...
Раздвижих си мозъка и ми се отразява добре smile
Вече съм адекватна и да пиша отново тук при вас smile

Иначе кумовете ни ги оженихме преди две седмици, написах коментар за ресторанта - много е яко да видиш хора , които ти си запознал как стават семейство... макар че все още отношенията ни са студени като риба smile
Вие как сте мили дами?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #215 -: ноември 08, 2016, 11:40:40 »

Тони какъв околоочен бе душа, ти си на 26 години.... я се успокой smile  tease give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #216 -: ноември 08, 2016, 11:40:50 »

Винаги сьм използвала околоочни. Когато имах повече вьзможности и много скьпи и качествени такива. Сега на 40год имам брьчки около очите. Разбира се не се знае, ако не бях използвала как щях да изглеждам.

Лично за себе си намерих, че след като родих пьрвото дете, известно време нямах време да се гледам в огледалото подробно и когато зиведньж се видях след няколко месеца ме удари сьс страшна сила фактьт, че наведньж бях взела няколко години.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #217 -: ноември 08, 2016, 11:48:14 »

Добро утро! За първи път днес с бебка станахме преди 11  и имам чувството, че имам цялото време на света + че и тя заспа  Girl_hide
Миленка, радвам се, че пак се включи, беше ми интересно какво се случва покрай вас! Любопитно ми е за кръщенето на Бобчо да разкажеш, понеже и аз харесвам "Делвите", да споделиш как бяха нещата smile Браво, че си си намерила твойто място  heart
Свекърва отново ме изуми за какви неща размишлява lol
Тази нощ и ние спахме, Алекс започна вече редовно да си прескача нощните хранения и успяваме да се понаспим  girl_wink
И аз мисля вече да се обзаведем със съдомиялна, че нз какво правим, уж двама човека, а все има един куп чинии за миене  shok Особено като ММ се прибере от работа и се присети да готви нещо дето му се е дояло  pardon Лоли, аз ще чакам черния петък (последният петък на ноември) тази година  smile
Никога не съм била от прекалено амбициозните...особено след като родих  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 08, 2016, 11:51:18 »

Миленка ис бек ин дъ гейм  yahoo danceg yahoo


Искам да разкажеш повече за сватбата, като се видяхме забравих да питам!!

За крема, хич не съм луда.. Искам нещо леко и да подготвям кожата за 30те хаахахаха  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #219 -: ноември 08, 2016, 12:01:03 »

подред на номерата..

Фери - за Делвите - страхотно място!!! heart справиха се идеално, обслужването беше повече от прекрасно, сервитьорите им оставихме 100 лв бакшиш абсолютно заслужено. За всяко нещо се консултираха с мен или ММ, градината беше прекрасна, помогнаха ни да украсим, реагираха в последния момент за някои промени.. без забележка! Храната - беше убийствено вкусна, и предосдостатъчно, като цени също бях адски приятно изненадана. Всичко което пожелахме ни го събраха за вкъщи... Не мога да ги нахваля... Кръщенето мина по вода, благодарение на тях. Иначе самото кръщене беше много хубаво, Боби въобще не плака, даже се смя на попа, ама и ние уцелихме един поп - уникален сладур с много подход към децата. Даже бяхме забравили виното за църквата, попа вика и без вино ще го кръстим... Много съм доволна smile

Тони за сватбата какво да ти кажа - мина... Сватбата като сватба беше хубава, не мога да се оплача, но с нас или без нас щеше да мине по един и същи начин.. Кума се държа страхотно, гушна ни, целуна ни , благодари ми на мен за помощта... кумата... е тя е друга работа sad тя се държа с мен и ММ все едно сме просто едни от 170те гости, никакво внимание, никакво отношение, тотален игнор... заболя ме, но какво да се прави... с ММ заключихме , че имаме достатъчно приятели , на които им пука за нас и е крайно време да спрем да страдаме за грешния си избор... sad не ми се говори много много че се ядосвам.. Иначе сватбата беше много хубава, имах някои забележки по организацията (закъснение от 2 часа за ресторанта от младоженците и всички седят на вода и ги чакат), но като цяло бяха добре. Бяха много хубави и им личи че много се обичат, което все пак е хубаво. Наше дело е че се познават и наистина ни стана мило , че поне сме събрали две сродни души... Вече тяхното отношение към нас е друга работа... пробвахме, говорихме, питахме, молихме се, звъняхме , търсихме... твърдят че проблем няма, но от нашата сватба насам, това просто не са същите хора...........
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 08, 2016, 12:20:10 »

Гледах снимки във фейсбук, но ми беше интересно самото преживяване... Явно не е имало приятни изненади.  Странна работа са човешките взаимоотношения.. До вчера неразделни, утре се подминаваме.. Тъпото е, че аз имам навика, да се раздавам 1000% за някого и ако дори малко ме издразни, мога да го отсвиря, а не е хубаво...

Кръщенето на Бобчо беше приказно  heart heart Много любимо дете  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #221 -: ноември 08, 2016, 12:33:43 »

Малко  Offtopic , ама понеже в една друга тема си говорихме за дресирането на мъжете и децата smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 08, 2016, 12:42:31 »

Само мога да се изсмея на тези задължения.Детето е на 2г и 9 месеца почти и това с прибирането на играчките е просто моя мечта.Тва да не е правено за роботчета някакви?

Аз днес съм затънала до ушите, чак се схванах от седене пред компютъра.А тук заваля, едно такова приспивно.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #223 -: ноември 08, 2016, 12:43:16 »

Хехе..., Фери, токущо ми светна, колко трудно е да си същество от мъжки пол в моята къща, Змей вече прави някои от изброените, плюс други подобни, които съм сметнала за необходимо. Тъй де, някой ден като ме спомене снахата мед трябва да ѝ капе от устата, че може и внучката на мен да кръстят  yahoo

Миленка, радвам се, че се включваш с толкова добри новини. За сватбите и кумувете мога роман да изпиша, ние с нашите кумове също се разминахме във времето. Наблюдавам го и при много други двойки, някак отношенията се размиват. Здраве да е, свят широк, ще имате и други приятелства smile

Едит: дайте моля конкретни препоръки (Марка) за околоочни, че аз вече трета година съм на 29 и ми е съвсем време да се замислям...
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 12:46:41 от Kiwi » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 08, 2016, 13:01:21 »

Киви, давай питай и ти, може да си по-авторитетна с 29  Wink и да те вземат на сериозно  good good good

Гледах това аз - http://www.enzo.bg/uriage/isoliss-grizha-za-ochite-za-prvi-brchki/
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines