Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:14:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171071 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #195 -: ноември 07, 2016, 13:06:19 »

Явно децата са във фаза! И моето пак влезе в период на щуротия. Тъкмо се зарадвах към трите години, че се е вразувило, и от две седмици съм на нокти. Подлуди ме! Пък гледам все да угаждам, ходихме на детската железница пак, разходки, награди, стимул, похвали и. .. Сутрини като днешната. crazy
ММ само бира не е правил. Сега си сътвори лаборатория за подобни цели.
Адиктед, честит рожденик!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 07, 2016, 13:21:05 »

Чудя се дали да не му покрия краката с одеалце нещо?! Гадното е,  че след час и половина трябва да ходим за сестра му и ми се щеше да поспи малко.  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #197 -: ноември 07, 2016, 13:31:38 »

Да, точно това имам предвид, да му скриеш краката. Вие взимате ли количка в таксито? Сигурно не е лесно да го влачиш пеша в снега, щом спират далече от входа. sad
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #198 -: ноември 07, 2016, 14:21:04 »

Здравейте, моите инати ги прецаквах с обувки, които трудно се събуват. Не, че е много приятно да се сменят обувки всеки месец, но това е по-малкото зло. И досега като ми хареса някой модел, после само купувам следващия номер. Йоан е с много тясно стъпало, моите също са такива и е много важно да е стегнато на глезенчето, иначе ги хвърля докато тича.
Аз докато в БГ имах помощ се организирах по-трудно и все се осланях на надеждата, че мама ще ми се притече на помощ с някоя манджичка. Вярно, че сега са големи хлапетата, но виждам положителна промяна у себе си в това отношение. Предвид и, че аз пазарувам основно, водя, взимам децата. Наистина Неволята е голяма работа.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 07, 2016, 22:43:19 »

Да се включа и аз,че ще ме забравите  blum 
 Гледам туршийка предлагате,
Свекърва пак е с нова бизнес идея Wink  Ако видиш от "гърмяните " сушилни ,казвай,че и аз съм много  на зор Wink Утре ще ни монтират кухнята найййййййй-накрая  и вече ще се цивилизоваме с малката,че сега само тичах нагоре надолу по етажите.И тук е момента да кажа,ЕВАЛА на всички майки,дето сами се справят с едно,две , дори и три деца...ЕВАЛА момичета,,,железни сте.... heart Трябва да слагат светещи табелки на тези майки и всички да им се кланят...В тази връзка поздрави на Фани,Мари и всички останали мами Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #200 -: ноември 07, 2016, 23:20:02 »

addicted, да ти е честит, здрав и да те обича много силно твоето момче  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #201 -: ноември 08, 2016, 05:58:12 »

Добро ви утро! Днес съм неспящата красавица... някакъв елемент реши да звънне на домофона преди около 3 часа... и мен от тогава сън не ме хваща, поне змейовете спят.

Не мога да си започна работния ден без вас, та ей ме на ... цоп тука... чааак в обедната почивка ще изляза да си потърся светеща табелка по заръка на Лоли smile Айде стига спали, че съмна, успешен ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: ноември 08, 2016, 08:15:31 »

Добро утро smile

И аз се събудих в 4 часа, заради силния вятър.. Бях изпрала зимните ни обувки, че миналата година съм ги прибрала (подозирам Илиян, но той отрича) мръсни  shok Те не са безумно зле де, ама все пак  nea Тимбърленд са ни, отделихме доста пари миналата година и си представих как вятъра ги носи навън  Girl_hide Сега видях на промоция, ама тогава си дадохме 700+лв  pardon Станах и ги прибрах, те са тежички и не бяха помръднили, ама пилешкия ми мозък  crazy Четох, като си мислех, че ще ми се доспи, но уви  angry

Сега ще съм на  Coffe Coffe Coffe Coffe
Не знам, какво е да си майка, но съм сигурна, че е лудница.. Аз по-скоро се възхищавам, че майките много пъти забравят амбициите си и личностното си развитие, в името на децата. Това е нещо, което ми се струва, че егоизмът ми няма да позволи.  Aдмирации за тези всеотдайни майки  good heart

Ветровит и топъл вторник на всички!
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 08:34:56 от alexandrova_90 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #203 -: ноември 08, 2016, 08:31:32 »

Тони, не ти е дошло до главата за това така мислиш... Аз смятам, че не съм се отказала от амбициите , но не си давам твърде много зор в професионален план точно в момента. Детето ми ще е вързано за мен още 3-4 години, след 10 години ще е тинейджър, в зависимост от късмета ми/ ни може дори да не ми говори, докато не приключи с пубертета. Тогава ще има да си работяяя... още някъде 30-35 години ми остават до пенсия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #204 -: ноември 08, 2016, 08:43:46 »

Нещо всички сме го ударили на безсъние, та да си пием кафето Wink
Ей, останах си без право на светеща табелка crazy  Wink. Много ми се ще обаче снахите да си имат, та Кивич, ако намериш в обедната почивка, купи и 2 за мен. Може като коледен подарък да ми ги пратиш после, нека си ги имам. Хихи, като се роди някое внуче и хоп...табелка, демек - който си има деца, да си ги гледа сам funnytooth
Аз пък да ви кажа защо не спах. НИ2 е в Холандия за два дни. Понеже лети с нискотарифен, пътува с един кат горни дрехи. Снощи си цепнал дънките на видимо деликатно място отзад. Не може да си купи от нормален магазин нови заради височината си sad. Казах му да си върже шала като поличка и сега ме е страх да не вземат да му налитат холандци shok


* 15032680_1285599611490132_1735625738980496205_n.jpg (61.71 KB, 336x336 - видяно 1500 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #205 -: ноември 08, 2016, 08:50:30 »

Казах му да си върже шала като поличка и сега ме е страх да не вземат да му налитат холандци shok

Ти пък намери от какво да се страхуваш, от недоспиването ще е smile На хората там изобщо не им пука кой как е облечен. А за пазаруването не съм толкова сигурна, те по Европата са по-едрички от нашя стандарт. Аз даже (170 см женище, но съвсем не в лека категория) пазарувах в детското.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 08, 2016, 08:51:04 »

Свекърва, просто ще ме убиеш! Дано не си му го споделила и на него, че на мен ми е смешно, но ако ми се случи си представям, колко ще съм ядосана и майка ми, ако сподели подобни мисли  beating  funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 08, 2016, 09:12:47 »

Добро утро smile Свекърва ме разби с размислите си тази нощ.хихихии

Аз съм работна, имам пак много работа и не знам кога ще мога да се включа.Тук все още не е задухало и за сега е приятно времето, но да видим до кога.

И аз като Киви да кажа, че с времето всичко се променя.Аз бях отявлен работохолик.Сега нещата толкова са се променили, че чак не знам това аз ли съм.Но всичко ми се пренареди, а и на моменти не виждам какъв е тоя зор да се бъхтя като идиот.Време за работа бол.Боже та майка ми е на 61г. и още работи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #208 -: ноември 08, 2016, 09:15:15 »

Само напомням, че височината му е 213, няма да качвам снимката от кораба за доказателство Wink
Естествено, че съм му споделила опасенията си. smile С тази цепка, с шал и без шал, все ще му налитат funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 08, 2016, 09:23:46 »

Добро утро за някои,  за някои ден. Както никога приспах Кико.  Направо ме ударихте по болното място - децата / кариерата.  Не виждам как бих могла да работя тук. Не ми пречи стига да намеря себеподобни по принцип и Таня/единствената ми позната, и аз не работим. Дано да се сприятелим! Най-вероятно ми трябва време за да свикна. Днес няма да. Излизаме,  защото вали Дъжд! С тия клавиатури замина правописа!
Свекс,  твоите сите големи!
Лоли,   heart heart heart
« Последна редакция: ноември 08, 2016, 09:26:31 от fanimira » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines