Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:43:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171031 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #165 -: ноември 04, 2016, 21:29:13 »

Е ся вече се обЪрках, ми те шведките нито са източни, нито западни, повече на северни ми мязат. Wink По тежест на средни го докарват, ама с такова достойнство си го носят теглото, че чак да им завиди човек.
Киви, ти защо питаш жени за такива мъжки работи? funnytooth
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #166 -: ноември 04, 2016, 23:28:12 »

Момичета, стига с това преекспониране на обидени  beating Ако просто има ПРИЕМАНЕ на другия БЕЗ оценяване, само ПРИЕМАНЕ, ще бъде идеална ситуацията. Обидата е личностно възприятие на обидения спрямо думи, в които изричащият влага един смисъл, а обиденият друг - спрямо своето възприятие. Препрочетох всичко и не виждам нищо обидно, високомерно или каквото и да е в написаното от който и да е. "Безсмислен" не е негативно обременена дума по принцип Wink Смисъл за един и смисъл за друг са две различни неща и в това няма нищо лошо, няма смисъл от оценки и етикети, а от приемане. И както каза Панда, винаги може да не четете мнение, което не искате. Което ви освобождава и от четене на моето Wink Но ако продължава да има обидени, определено ме губите като клиент  pardon
Идеята ми за "пробуди се" бе да изкараме най-положителното от себе си, а от два дена има негативна натовареност, което едва ли някой наистина иска. Под положително от себе си включвам и отношение към другите (това не се ограничава с форума). Нали уж ни четат и гости, какво точно виждат? Започнах да звуча назидателно, а не искам. Моля ви, умолявам ви, приемайте другите без да им слагате оценки  god
Различни теми вълнуват нашето ежедневие, в което няма нищо лошо. Но като нещо не ти е интересно, прескачеш, не го заклеймяваш. И това, че някой (визирам себе си и който иска да се разпознава) има изказ, който на друг се струва поза, високомерен, прекалено интелектуален, търсещ изпъкване, преди всички тези етикети, може да си зададе човек въпроса дали въпросният изказващ се по принцип не се изказва така и дали това не е неговият стил на писане и изразяване.
Толкова прекрасно впечатление имам от този форум, не съм участвала в друг до сега, а така негативно обремених това усещане за кратко време  shok
Целият ми пост е абстрактен и не соча никой, но въпреки това, ако някой се разпознае и обиди, да си знае, че това е лично негов проблем, аз не обиждам която и да е от вас, защото ви приемам. Лека вечер и повече усмивки smile

P.S. Ако някой се интересува от впечатленията ми от японския театър, много ми хареса, но театър НО ми харесва повече Wink

Извинявам се за дългия пост, не получавате картоф. Изпращам целувки kiss2 , на който ги приема  heart
« Последна редакция: ноември 04, 2016, 23:40:27 от marry_me » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #167 -: ноември 04, 2016, 23:42:41 »

Наздраве и от мен


Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #168 -: ноември 05, 2016, 09:36:44 »

Добро утро!

Marry me, мисля че всеки си каза вече какво имаше да каже та темата е приключила  give_rose обидени /необидени продължаваме напред.

От това което видях на бригада, най- леки жени бяха рускините, дупчеха презервативи и отчаяно търсеха мъж, с всеки с гражданство се хващаха, лоши впечатления ми оставиха и словакините crazy

Ние днес ще ходим в Музейко, да видим дали ще му е интересно
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #169 -: ноември 05, 2016, 10:03:57 »

Днес е Задушница и понеже скъпите на сърцето ми хора обичаха кафе, ето едно, поне виртуално heart
Ина, така де, от лимони или лимонада, или чай Wink good
Булче, казват, че за всяка възраст имало интересни неща в Музейко, приятно прекарване!
Киви, заради твоя въпрос стигнах чак до тълковния речник, що е това лека жена.
http://talkoven.onlinerechnik.com/duma/%D0%BB%D0%B5%D0%BA
Обяснение - жена без морал. Ама нямам време сега и морал да търся какво значи  Wink


* 14907648_1282155511834542_1641778151422424923_n.jpg (63.95 KB, 304x304 - видяно 2273 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 05, 2016, 10:08:13 »

Булче, и аз имам такива впечатления.

И все пак, да покажа нещо позитивно за днес, верно е Задушница.


http://www.demilked.com/traditional-ukrainian-flower-crowns-treti-pivni/
Украинки с носиите си.  Короните ми приличат на слънца smile.

И една статия, много ми допадна, за отстояването на себе си, дори и малко груба да звучи.
http://www.obekti.bg/chovek/15-neshcha-koito-ne-dlzhite-na-absolyutno-nikogo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #171 -: ноември 05, 2016, 16:15:12 »

Ина, така де, от лимони или лимонада, или чай Wink good

Да, или московско муле  Wink

Хубави носии, много красиви  heart good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #172 -: ноември 05, 2016, 19:13:30 »

Да, или московско муле  Wink
Моля, простете! Чак сега видях ледчетата smile Като нищо да подмина такъв хубав коктейл blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #173 -: ноември 05, 2016, 19:21:24 »

Простена сте  blum

Препорьчвам го - много свеж, несладьк, идеален просто след дьльг и напрегнат ден, когато заспят децата (или бабите/майките) (за твоята майка говоря Свекс, да не стане грешка  girl_haha )
good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #174 -: ноември 05, 2016, 20:24:11 »

Да, ама нямам бира sad Представи си, водка и лайм колкото искаш, бира- не. Ще се давучкам пак с чай. Че и утре няма да мога да си купя, нали заради изборите спират продажбата на алкохол. Мъкаааа Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #175 -: ноември 05, 2016, 21:53:52 »

Джинджифилова бира  good Тя ако не се льжа е даже безалкохолна. Обожавам вкуса й - между люто и свежо  danceg
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 06, 2016, 16:33:57 »

Не знам дали са спряли продажбата на алкохол (даже не се и замислих по този въпрос), ама моят мъж съвсем успешно купи вино днес от супермаркета.  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #177 -: ноември 07, 2016, 08:42:31 »

Следизборен и предизборен привет!
Ами по отношение продажбата на алкохол в изборния ден думата имат кметовете на населените места - издават заповед pardon В Пловдив в Кауфланд съответните щандове бяха затворени.
не съм особен почитател на бирата, та да попитам, продават ли изобщо бутилирана джинджифилова тук? Мерак ми е да я опитам, но не ми се ходи да я пия няливна.
Сложихте ли зелето? Wink Според правилата, подходящото време е между Димитровден и Задушница. Ние го спазваме, но по стар стил. Хехе, личната ми подготовка за Коледа започва точно с това. smile
Ползотворна седмица на всички ни!


* 14908239_1284326691617424_7311050325879959650_n.jpg (53 KB, 480x480 - видяно 159 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 07, 2016, 08:59:17 »

Добро утро smile


Гласувах вчера и бях приятно изненадана, че има много млади хора, а не само баби.. Може да са минали и рано, рано сутринта  Wink Питах баба ми "Гласува ли?", а тя ми отговори положително, като уточнява, че и за референдума била гласувала с "Три чертички  crazy", така го били решили с приятелките й...  girl_haha

Кисело зеле колко обичам  shok blush Баща ми слага и ми дава в кофа да си имам  Yes

Обичам всичко кисело, краставички (мога да изям по един буркан), карфиол, включително и кошмарът на майка ми - кисел чесън с джанки  Girl_hide funnytooth


В специализираните магазини има джинджифилова бира, в София има няколко такива. Предполагам и в Пловдив би следвало да има?

Успешна седмица  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #179 -: ноември 07, 2016, 09:00:30 »

Ние вече го ядем зелето! Wink

За джинджифилова бира само по филмите съм чувала, никога не съм виждала.

Аз днес съм на обучение в училище, ще ни учат как да си направим портфолио.  danceg

свекърва, за работилничката гледам по нета снимки и клипчета за изработване на снежни човеци, снежинки, елхички и т.н, неща, които да не са хвърчащо листче, а по големи и стойностни, които с желание да си вземат за вкъщи....като си избистря идеята пак ще пиша.

Успешна седмица! Другата неделя...пак гласуване!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines