Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:04:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 170989 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 04, 2016, 13:46:41 »

Здрасти!  Стига сте ми се правили на ощипани!  Я по-петъчно! Какво ще Готвите днес? Аз снощи имах ненадейно посещение / колата спуска гума и един колега на Инж. идва за вечеря. На мен ми беше интересно,  но според Инж. не трябва да каним гости, защото са му подчинени, да де но по тая логика хич никой не трябва да каним,  защото познаваме само подчинени тук! Бе шантава работа.  Да взема да си чета руския дето ми препоръча Свекс....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #151 -: ноември 04, 2016, 13:58:44 »

Наде, аз съм много скептична към този тип писатели-популярни лица, ама ти сега ме хвърли в оркестъра. Не бях чула, че и Венета Райкова има книга. Може пък да е интересна, нищо не се знае.
Като ученичка съм чела Стефан Цанев, но ми беше като продължение на учебника по история. Може тогава така да съм го приела, а днес с други очи да го видя. Людмила Филипова се струвам да не ми е същата. Харесвам историята като предмет, ама чак пък за хоби...
Все се каня да проуча как стои положението с библиотеката и едно читалище до нас. Библиотеката хич не ми е попът, а преди редовно там обикалях. Бяха едни сопнати лели, да те откажат, ако не си сериозен.
Тези почивни дни няма да готвя готвено, както му викам. Може само глезотии с ябълки да правя, че имаме чувалче!
Днес пиша ужасно! Голяма борба е с буквите.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 04, 2016, 14:13:42 »

Здравейте!

Аз препоръчвам Александър Урумов "Малкото име на дните" - разкази за живота, за обикновения такъв и с какви изпитания се срещат хората. Много завладяващо четиво, но да предупредя, че има голяма доза тъга във всеки разказ.

За изборите, след като предизвиква такива вълнения, съвсем няма да подхващам темата. Така или иначе сега разбрах, че не са ми сменили името в бюлетините и няма да мога да гласувам. Не знам, ако има балотаж, дали няма да мога да се включа.

Искам да ви се оплача, че не знам какво става с хората напоследък, но всички около мен са недоволни, разсърдени... Вече съвсем ще спра да общувам - ще остана само с милото или у дома. Надявам се скоро всички да бъдат обхванати от коледен дух и да им светне в сърцата!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: ноември 04, 2016, 15:09:23 »

Аз да уточня, не съм обидена. smile Ще ми се да съм ощипана, ама нещо нямам късмет в последно време, хем и косата си подстригах и по- тъмна я направих smile
Како, тежка е царската корона... То в такива случаи отделни хора не е препоръчително да каниш, ама всичките - може. Да видиш каква веселба ще падне Wink
В редиците пак имаме булки в положение, да си казват, та да  знаем какво да пишем за яденето Wink Имат ли братушките риба? Ние натам сме се ориентирали. Една червена зелка също ми се усмихва, хвърлила съм и мерак да я готвя с ябълки и карамфил, по холандска рецепта. Стои и част от спанака, но пък той е храна за истинската храна crazy
Наде, какви работилнички мислиш? Миналата година за Коледа с децата от фирмата ползвах материали на "Червения самолет". Сега са ги направили платени, но още не виждам  нов проект по повода. Нашите са малки, та правихме коронки на еленчета, рогата са отпечатък от ръката на всеки. При по- големите на мода е декупаж върху камък или директно да рисуват. С какъв бюджет разполагаш? Аз пак ще имам ангажименти, та свирка за идеи.
Купила съм 3м. плат от три вида с коледни мотиви. Има в залата огромна бяла стена, смятам да измъдря големи "пана", да се снимат там децата. Няколко години фонът ни е все един и същ, сега малко разнообразие.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #154 -: ноември 04, 2016, 15:29:40 »

Нещо много сте се разписали  girl_impossible Не разбрах особено много неща, освен че Мари и Булче се опитват да се скарат  beating Я по-ведро, моля  heart
Понеже не можах да ви хвана края, мисля да не коментирам много.
Само да кажа за котките, че без да искаме си осиновихме една. Беше ни влязла в гаража (над вратата има дупка, понеже още не сме я сменяли и е старата), завъртя се покрай нас и докато се усетим вече бяхме накупли храна, консерви, тоалетна и каквото ѝ е необходимо...Снощи даже ѝ варих фенери да плющи да не кара само на сухо  pardon И ММ хич няма късмет, пак е женска, та съвсем женско царство се заформи вкъщи. Засега обаче сме я пуснали само в мазето, че ме е страх за бебка, пък и зайката няма да я приеме добре  blush Терзая се само, че има каишка и може да е била на някой и да си я търси, ама ММ не иска да я снимаме да я публикуваме в соцЯлните мрежи...
Понеже в двора си имаме кучета, напоследък и къртица, вкъщи котка, заек, някой и друг мишок ако хванем, та ММ ме бъзика да се запиша за формата "Мис Пепеляшка" (жени, най-често от село, които много работят си сменят местата за няколко дни с някоя миска), понеже живея в къща на село и гледам много животни lol
Който не ме харесва да ме пропусне  Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #155 -: ноември 04, 2016, 15:40:23 »

Цоп... честит ви петък! За да ви сменя темата, за спор предлагам следната статия:
http://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/mlada-bylgarska-aktrisa-s-probiv-v-svetovnoto-kino-6060999

На кратко една бг актриса ще участва в Трейнспотинг 2... и сега дилемата, читателю, е това повод за национална гордост ли е или за национален срам, защото нашата мома щяла да го играе лека източна европейка smile

Edit: Да досипя още сол...  Едно запитване още да пусна кои сопред вашите представи са най-леките източни европейки? Кака, като сготви да каже колко и тежат рускините, дали са по-тежички от българките или наоборот?  Свекс, шведките като не са много на запад от кой вид спадат?

Айде... мир... и последно днес е петък, готвя пица по телефона или пиле на грил от Фантастико.

« Последна редакция: ноември 04, 2016, 15:48:33 от Kiwi » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #156 -: ноември 04, 2016, 15:54:42 »

Здравейте, да се разпиша и аз петъчно.

Надявам се да няма обидени и Мари да продължи да пише както досега  heart

Сериозни теми винаги се завъртат и покрай другите разговори, но който не  е на тази вълна, просто може да пропусне.

Свекс, давам ти веднага нашата Шуша( котката  ), по цял ден ще спи и ако нещо я удари по носа, най-много да се премести и да продължи да спи.Голям търтей е станала. nea

Фани, готвих гръцка мусака и не че се хваля, но стана страхотна .

За книгите аз не успях да се доредя, но скоро ще поправя тази грешка, нищо че няма намаление.
Ще проверя споделените от вас.

Kiwi, наскоро пак нещо четох за нея, но сега не се сещам.Те май в повечето филми всички източно европейки са все с древната професия.Или аз така уцелвам  crazy

Викат ме.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #157 -: ноември 04, 2016, 16:14:40 »

Фери, вие надминахте пловдивска зоологическа. Онази вечер ММ пита кога ще я отварят, а ние с нашите му обяснихме колко време тигърчето щяло да е в депресия. Ами това бяха писали като по-важно в новите.
Ние миналата седмица ядохме китайско, готвено от спешъл ресторант в центъра на София. Кумицата умирисала трамвая. Пица на телефон скоро не сме готвили, ама мъжо влизал във форма преди да излезе от нея по Коледа.
Още се не знае как ще сме по празниците, защото ще чакаме предпоследният решения на ин-лоу, както винаги...
И аз се надявам да няма сърдити!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #158 -: ноември 04, 2016, 16:55:24 »

Момичето играе добре, харесва ми във "Връзки". За срам ще е ако не се справи с ролята си, каквато и да е тя.
Чудя се аз защо НИ2 ме пита правила ли съм някога мармалад от шипки, пък то сигурно е заради другата българска следа Wink
Али, чух нещо, че зоопаркът бил незаконен, ама какво, що - не обърнах внимание снощи. Ще си водим децата в Стара Загора, няма да ни огрее май... sad
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 04, 2016, 17:23:12 »

Edit: Да досипя още сол...  Едно запитване още да пусна кои сопред вашите представи са най-леките източни европейки? Кака, като сготви да каже колко и тежат рускините, дали са по-тежички от българките или наоборот?  Свекс, шведките като не са много на запад от кой вид спадат?

Значи, да кажа аз как ги разбирам нещата...най- леки от който и да е вид европейки/Хамериканки/латики/минзухарки и т.н. са всички ония "нещастници мръсни", тежащи около 50кг на ръст над 1,70 или всички по-високи и по- ниски със съответните пропорции. tease tease tease
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #160 -: ноември 04, 2016, 17:39:44 »

Значи, да кажа аз как ги разбирам нещата...най- леки от който и да е вид европейки/Хамериканки/латики/минзухарки и т.н. са всички ония "нещастници мръсни", тежащи около 50кг на ръст над 1,70 или всички по-високи и по- ниски със съответните пропорции. tease tease tease
Скай, ей сега се обидих и те предлагам за  Ban  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #161 -: ноември 04, 2016, 18:43:31 »

Скай, ей сега се обидих и те предлагам за  Ban  funnytooth funnytooth funnytooth

И аз! lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #162 -: ноември 04, 2016, 19:15:53 »

Скай, ще се борим значи tease funnytooth funnytooth funnytooth

В Стара Загора е много хубаво  heart Наканили сме се да ходим по топло време. Бобърчетата ги обожавах. Още ги помня как се прескачяха, а аз ги рязмяках всички. Много смешни звуци издават, а на мен малко ми трябваше да ги подкукоросам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #163 -: ноември 04, 2016, 19:36:56 »

 question

Аз друго ви питах за националната гордост. На мен ми харесва актрисата, нетипичен образ е и в Коста дел Маресме я гледах и във Връзки. Дано пък да се справи с ролята и да я забележат.

А иначе е ясно, че източните сме като цяло по-леки от западните европейки. Разпределете си се географски и да не се баннваме smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: ноември 04, 2016, 20:45:56 »

Киви - знам какво точно попита, реших да се помайтапя, че днес петъчно имаше достатъчно обидени, резки думи и какво ли не pardon

П.С. Преди 10 години и аз спадах в графата на "нещастните мръсници", така че pardon
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines