Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:45:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171015 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #120 -: ноември 03, 2016, 21:38:57 »

И аз ще дойда. Да всявам смут с тъпота.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 03, 2016, 22:13:41 »

И аз ще дойда. Да всявам смут с тъпота.

Надето се обиди girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 03, 2016, 22:26:44 »

Плевен е малък град, вече е под 100 000 човека. Инвестиции няма, няма и развитие. Заплатите са двойно под среднат за страната. А хората са още по - малки като мислене.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #123 -: ноември 03, 2016, 22:32:36 »

Надето се обиди girl_impossible

Не мисля, нейното си е страхотна ирония на нашите идеи  good Наде, заповядай  give_rose

ЕДИТ: Маги, ако Плевен е малък град, какво да кажат Никопол, Червен бряг и Тръстеник примерно lol По-лошото е, че не го развиват като областен център. Но докато бизнеса гледа да се ситуира в София, това е съдбата на повечето областни градове. В Сливен и Шумен е страшно и те са били над 100 хил.

ЕДИТ 2: Свекърва, а ти как ме филмира lol Мислих си, че едва ли не са се наройли хиляди да ни четат и следят lol Пък то май на никой не му се четат нашите словоизлияния lol
« Последна редакция: ноември 03, 2016, 22:41:12 от marry_me » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 03, 2016, 22:33:23 »

А хората са още по - малки като мислене.

Ето това е основният проблем.


Да и на мен ми направи впечатление като спомена заплати от 450 лв, направо сериозно замислена останах.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 03, 2016, 23:04:00 »

Обичам котки. Ама не да ги ям...Ще ми се да си прибера някое улично. Даже се опитвах да хвана едно и днес сутринта видях, че са го блъснали. Та сутринта ми започна с рев cray cray cray

Надявам се поне някога като се преместим в къщата, да имам място да прибирам - дори и само за временен дом животинки. Защото сега ми се иска да помагам, а тука се прескачаме с "малките'
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 03, 2016, 23:16:01 »

Скай, така е мили са животинките,  но за съжаление да ги прибираш не е решение. Ще спасиш 2-3-5, и пак ще има много бездомни и страдащи.
Тук не знам как е решен този въпрос,  но не съм виждала нито едно бездомно коте или куче.

Виж някоя лисица може да ти вземе ума вечер,  в тъмното.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 04, 2016, 08:06:47 »

Лисица ли? Това вече е интересно!
Добро утро!  Тук е празДник и Кари също си е у дома! Заваля такъв хубав пухкав снежец, направо идилия... Само дето снощи имаше ужасни задръствания и едвам сме прибрали Кари от училището,  но какво да се прави - рисковете на големия град!
Тук има някое друго бездомно куче, мо в сравнение с Бг наистина са единици.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #128 -: ноември 04, 2016, 08:17:02 »

Това с лисиците съм го чувала и преди. Супер интересно ми е да го видя с очите си.

След работа ще участвам в писане на сценарий за коледен концерт/тържество. Трябва да измисля и игри за "детска работилничка". Нагласям мозъка си на творческа вълна от сутринта, та до обяд да е готов за креативност и иновативност.

Абсолютно съм убедена, че всеки един човек вижда себе си като добър и умен.

« Последна редакция: ноември 04, 2016, 08:19:41 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 04, 2016, 08:33:29 »

Добро утро smile


Днес ми е цветно и красиво..
Снощи започнах "За мишките и хората"... Добре, че стана 1 часа, че да спра, защото колкото е тъничка, щях да я преполовя... Мисля да я дочета днес и да изгледам филма...

Събота и неделя за първи път от няколко месеца насам - НЯМАМЕ ПЛАНОВЕ  yahoo yahoo yahoo yahoo

Искам да изчистя, да сменим маслото и гумите на колата и да си потърся зимно яке.. Да мързелувам и да гледам филми  tease Yes danceg

Хубав петък!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: ноември 04, 2016, 08:55:08 »

Хайде и малко кафе, че иначе...
Наде, освен умна и добра съм и красива и възпитавам децата най- добре funnytooth
marry_me, на никого не му се четат неща, с които е засипана пресата и гърмят по радио и телевизия. Който иска, намира компетентни източници и съответно трибуна да си каже мнението. Wink Крадат ни /или поне оставахме с това чувство/ интересните и забавни идеи и истории.
Аз пък днес не си обичам котката sad Донесе ми поредното скално гущерче от терасата и сега не я пускам вън. Трака като несмазана шевна машина на едно врабче през стъклото, но него няма да го понеса разкостено. pardon
Снощи гледах новото предаване "Пееш или лъжеш" по Нова и се смях със сълзи. Препоръчвам го на всички, които си имат достатъчно дертове и търсят глътка свеж въздух smile


* 14956410_1280987518618008_210751258510448222_n.jpg (69.32 KB, 336x336 - видяно 1609 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 04, 2016, 08:58:35 »

За "Пееш или лъжеш" и аз много се чудех, дали да го гледам.. Много ми беше интересно, а бях скептична  good От самото начало бях сигурна, че момичето, което Любо избра НЕ може да пее, както и че Македонецът и момичето, което наскоро е била булка пеят.. За другите имах грешни предположение, но тези бях на 100% сиг.. Любо много наивен ми се стори  nea pardon

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 04, 2016, 09:04:23 »

Добро утро! smile


marry_me, на никого не му се четат неща, с които е засипана пресата и гърмят по радио и телевизия.

Е, това си е направо обида. pardon


Разбрахме се, сериозни теми на са желани, както и такива съждения.

Смятам да си взема малко почивка и да ви хвърлям по едно око, както беше и по-рано. good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #133 -: ноември 04, 2016, 09:15:11 »

Добро утро! smile

Е, това си е направо обида. pardon


Разбрахме се, сериозни теми на са желани, както и такива съждения.

Смятам да си взема малко почивка и да ви хвърлям по едно око, както беше и по-рано. good

Цитат
Лично аз не мога да водя безсмислени разговори, точно тази тема е създадена(като че ли) с тази идея, раздумка да става pardon

Мислех да ти подмина това, ама и твоето е за обида... Подкрепям свекърва темата си е за разтговарване, понякога има какво да се каже , понякога просто да си споделиш деня, не оценяваме хората по високо-интелигентините разговори, а по начина на изразяване, без високомереност, да има доза уважение, внимание  и загриженост
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #134 -: ноември 04, 2016, 09:18:36 »

Ето...сега  Мари се обиди.  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines