Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:12:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171027 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 03, 2016, 14:19:32 »

Скай, ама как тогава познах за кои двечки иде реч funnytooth funnytooth

Не бе, не са тия двете. Едни други две са.

Тя едната се подвизаваше по форума по нейната сватба - отпреди 8 години...ние от тук се познаваме с нея.

А тия двете - те са друга бира. Нали съм го поканила на дървена тоалетна и миФка... pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #106 -: ноември 03, 2016, 14:24:15 »

пробуди се! Малееей , много сме в тон с темата... Направо какво събуждане стана  shok

Днес хич не мога да се включа, аз също съм от малък град, и манталитета ми е много ясен, но пък съм от град където има успешна реализация, хората успяват,но много зависи и от местното управление. Има страшно много събития през годината, и спортни и културни мероприятия и даже са безплатни за гражданите. На мен това ми липсва тук, няма я онази близкост с хората, макър че в блока се запознахме, ама пак е друго. ХанцуНг и аз само за пред блока нося, не мога даже до парка с него да ида, макър че сега си взех един адиБас оригинал, офицялен  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 03, 2016, 14:30:30 »

Скай, никой не говори за хора който тренират, то това си личи от километър.В Плевен има спортно училище (все още) и децата и треньорите си ходят с анцузи.Това го разбирам.Ама мъжът и жената се гушнали и си разхождат лежерно адидаса по центъра и се чудят де да пият кафе не го разбирам.Да са по дънки и блузка ОК, това е моя тоалет.Ама тука са двете крайности мъжът е по адидас, а мацката е с нови джуки, едни гърди напред и дрехи толкова колкото да покрие нещо, и пак нямаш нужда от фантазия за останалото закрито.

А количките, ех количките.В тоя загубен град със средна работна заплата от около 450 лв се бутат Стокета и тем подобни за по 3 бона.Моята беше втора ръка, Мутси, яка и здрава количка.

Та не се вписвам аз в пеизажа ама никак.

Булче, много си права за местната власт.За съжаление при нас все тъпанари се кандидатират и последните два пъти избирахме по-малкото зло.Просто в общината им е все тая какво става с града. И това си личи.Като дойдеш на разходка се вижда, занемарения град.
« Последна редакция: ноември 03, 2016, 14:32:04 от магито » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #108 -: ноември 03, 2016, 14:36:34 »

О, то да бяха само наркотици... В големия град си анонимен, както и действията ти. По малките градове искаш-не искаш всички те знаят. Тук пак опираме до манталитет. Кой ще те клюкари, койще ти наднича през дувара и тн. Мен това много ме дразни и сега осъзнавам какъв дзвер щях да съм, ако си бяхме взели къща в близко село. Щяха през две улици да ме заобикалят. diablo
Аз шофирам ежедневно. Ама предпочитам пеш да ходя. Затова и количката я ползвах 2 години. Нямаше недостъпно място! Няма жега, няма студ .. Тук пеш стигаш понякога по-бързо, отколкото с кола.
Скай и Свекс нещо не ги вързах pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 03, 2016, 14:41:11 »

Малко се отклонявам от темите ви, но минавам само да се похваля, че моята приятелка вече е мама на близнаци! yahoo Толкова съм щастлива, че чак плача от щастие! cray heart
Само като знам какво щастие е да имаш бебееее heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #110 -: ноември 03, 2016, 14:45:28 »

Ние се разбрахме Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 03, 2016, 15:14:07 »

Скай, никой не говори за хора който тренират, то това си личи от километър.В Плевен има спортно училище (все още) и децата и треньорите си ходят с анцузи.Това го разбирам.Ама мъжът и жената се гушнали и си разхождат лежерно адидаса по центъра и се чудят де да пият кафе не го разбирам.

Ами...значи ние попадаме в тази категория с мЪжо. Точно заради спорта си ни е останало и просто уикенда сме винаги спортно облечени. Дори по кафета, пицарии и където се сетиш. Е - ако отида на някой по- така ресторант няма да се метна по анцуНг, но иначе си карам по анцуг и кецове pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #112 -: ноември 03, 2016, 15:26:45 »

Скай, тури си арт надпис, че си спортуващи. Да не те слагат в категория Wink
Ние се мъчим пак да слагаме рамки. Голям, малък град... Няма гаранция за развитие, образование, култура. Може да е забито място, ама група ентусиасти да го държат будно, а ние хич и да не сме се докоснали до техните ценности.
Миме, страхотно е това! Поне сега и компания ще имаш. Не скоро, ама по принцип. Ще са ви еднакви терзанията занапред.
Свекърва, добре! Не съм изтървала нещо извънредно  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 03, 2016, 15:34:26 »

Да много е важно какви будители и ентусиасти има покрай теб.

Аз имам работа, а не мис е почва.Много е тегаво това което правя и го мисля по 1 час.Накрая ще си го направя де, де ще ходя.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #114 -: ноември 03, 2016, 15:38:02 »

А, на приятелката ще са двойно по- големи. Wink Да и са живи и здрави, лесно да се гледат!
Маги, аз съм на същия хал. Едно време баба ми казваше "не се плаши от работата, тя да се плаши от теб". От сума време я плаша, ама тя много смела пустата Wink
« Последна редакция: ноември 03, 2016, 15:49:10 от svekarva » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #115 -: ноември 03, 2016, 17:01:08 »

Днес не мога да се вредя  blush При нас минаха от приходна администрация, преброиха си lol

Миме, ЧЕСТИТО на твоята приятелка, двойно сили и енергия да има smile

Да много е важно какви будители и ентусиасти има покрай теб.

good good Баш, Маги. В това отношение имам приятели в Търговище и много си хвалят техните будители по извънкласни занимания, то пеене, то рисуване, танци, спорт, каквото се сетиш.

Само не разбрах защо Плевен, Бургас и май Пловдив се спрягат за малки градове  blush Всички областни градове имат значително предимство пред другите в областта. Какво да кажат хората в Криводол, Мездра, Белоградчик, Павликени, Елена, Попово, Разлог, Сандански, Петрич, Карлово, Калофер, Сопот, Айтос, Карнобат, Нова Загора, Елхово, Сунгурларе и т.н. И някои от тях пак не са толкова зле, има малки градове с по 6-8 хил. жители.

Моят стил си е casual (димек небрежен) lol Няма сила, която да ме накара да се гримирам сутрин преди работа, аз едвам ставам от леглото, липсва ми кран lol За разходка в парка, до магазина или шляене по улиците се маскирам с големи очила и до там lol Обаче излизане...това е друга песен. Ставам друг човек, не можеш да ме познаеш. Грим, прическа, тоалет, излъчване, все едно са ме разменили в килера lol

Пък аз обичам сериозни теми, мен не ме натоварват  pardon Мисля, че всеки разбира какво има предвид другия, никой няма да смени позицията на другия, но можем да си дадем нови гледни точки Wink Старая се от всеки спор да се обогатявам с гледни точки, така разширявам и собствения си кръгозор kiss2



 
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 03, 2016, 17:24:04 »

Само не разбрах защо Плевен, Бургас и май Пловдив се спрягат за малки градове  blush

Пък аз обичам сериозни теми, мен не ме натоварват  pardon Мисля, че всеки разбира какво има предвид другия, никой няма да смени позицията на другия, но можем да си дадем нови гледни точки Wink Старая се от всеки спор да се обогатявам с гледни точки, така разширявам и собствения си кръгозор kiss2

Хммм, Бургас аз лично не го числя към малките градове. Точно обратното - казвам, че уж не е малък град, а манталитета такъв...

За гледните точки съм с много ръце ЗА. Точно днес си приказвам с един познат и се опитвам точно това да му обясня, че СПОРЕД МЕН не е СПОРЕД ДРУГИЯ pardon Ама той си е...мразльо.

П.С. - дайте ми я таА котка на картоф...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #117 -: ноември 03, 2016, 17:32:32 »


П.С. - дайте ми я таА котка на картоф...

Скай, в какъв смисъл, че това ми прозвуча малко ала Алф lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 03, 2016, 19:23:53 »


Пък аз обичам сериозни теми, мен не ме натоварват  pardon Мисля, че всеки разбира какво има предвид другия, никой няма да смени позицията на другия, но можем да си дадем нови гледни точки Wink Старая се от всеки спор да се обогатявам с гледни точки, така разширявам и собствения си кръгозор kiss2


И аз съм така, май откакто съм проговорила lol lol  lol

Но май тук не е мястото. Като се включа става дълга и широка и имам усещането, че е твърде сериозно и донякъде досадно.

Лично аз не мога да водя безсмислени разговори, точно тази тема е създадена(като че ли) с тази идея, раздумка да става pardon


Миме, да са живи и здрави дечицата, голям късмет е това! good

П.П И аз не разбрах Скай blush
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #119 -: ноември 03, 2016, 20:51:51 »

Мари, сериозните теми на лични Wink или да направим тема "Сериозници", на който му се пише, добре дошъл. Като гледам най-много да се откажат и малкото останали във форума lol
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines