Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:29:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 170096 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: ноември 29, 2016, 14:29:43 »

Фери, мият си хубаво, аз просто обичам като отворя съдомиялната да мирише на хубаво и свежичко smile Иначе съдовете не се вмирисват, то не би било и приятно май  good

Фани, много песимистично ми звучиш, не съм свикнала да чета такива неща от теб.. Иска ми се да ти повдигна настроението, ама знам ли и аз как..  heart Ще научиш и руския, и Кико ще се оправи, и още приятели ще намерите, ти си толкова позитивен (макар и да те знам само виртуално).. Хубавите хора, привличат към себе си други хубави хора, така че потърпи  heart heart heart


Миленко, може в неделя, ако задържи снега, да се повъргаляме заедно  heart heart heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #646 -: ноември 29, 2016, 14:46:21 »

Тон - на погача съм в неделя - Мила роди smile Събота?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #647 -: ноември 29, 2016, 14:59:34 »

Миленка хаха и аз така се чувствах със съдовете  angry И ние иначе ползваме само Фери, ведбъж се излъгах да купя Пур - хич не мие  NO
Само така, горе главата  give_rose
Фани, бързо да оздравява Кико  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: ноември 29, 2016, 15:14:34 »

Ой, да й е живо и здраво smile

Събота съм на маникюр и май като гледам, ще имаме банкет, който организирам днес  crazy Предстои ни откриване на новата сладкарница на 6-ти Декември и шефката иска да ни събере всички с ДЖ и кетъринг там.. Но го реши днес, всеки си има планове и тн.. Лудница, сега търся ДЖ, фирми..  girl_impossible Иначе си имаме и друг банкет на 17.12, който пак аз организирам, но там се заех от началото на ноември и всичко е готово, с изключение на едно веганско меню Wink Между другото след малко си тръгвам, че сменяме интернет и телевизия на Виваком, ще работя по телефона, няма да успея с нищо  crazy

Но си запазвам правото на среща все пак, ако мини-банкета отпадне.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #649 -: ноември 29, 2016, 16:26:30 »

Ние само финиш ползваме и не сме имали никакви проблеми, нито гланц добавям нито сол. Само си взимам от Лидъл такова за миене на съдомиялна че е по-евтинко от това на Финиш... и аз в началото се шашнах с тая съдомиялна ама сега и хванах цаката smile

Цитат
И да ви кажа каква шматка е кумицата на свекърите. Чудеше се бая време защо не й се разтваря таблетката. Един ден я хванах в крачка, че я слага с опаковката!

ааа ти мани има едни на Финиш с едно прозрачно фолио което не се маха хахах, аз го махах и ми беше супер трудно за махане, докато един път не го пипнах с мокри ръце и не ми се растопи в ръцете хахах
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: ноември 29, 2016, 16:40:08 »

Тези, които най-много харесвам на Финиш и дето ги постнах по-рано, са точно такива. Не се маха опаковката и са на принципа капсулите перилен препарат. Няма какво да й се шашкате на миялната, свиква се бързо.. така я пълня, че хем се мият, хем е фул на макс.. както се шегува ММ на тетрис съм много добра, една моя съдомиялна е две до три при наличие на големи съдове. tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #651 -: ноември 29, 2016, 16:51:38 »

Ние само финиш ползваме и не сме имали никакви проблеми, нито гланц добавям нито сол. Само си взимам от Лидъл такова за миене на съдомиялна че е по-евтинко от това на Финиш... и аз в началото се шашнах с тая съдомиялна ама сега и хванах цаката smile

ааа ти мани има едни на Финиш с едно прозрачно фолио което не се маха хахах, аз го махах и ми беше супер трудно за махане, докато един път не го пипнах с мокри ръце и не ми се растопи в ръцете хахах


Така, проверих съдомиялната, нищо не е останало от таблетката, така че явно не трябва да се маха нищо допълнително lol А на колко време я миете съдомиялната? То и ние гледахме, че таблетките Quantum нищо не трябва да се добавя, ама нашите са Classic и ще взимаме допълнително сол и гланц, че на опаковката изрично си пише за солта  pardon
Ей, цял ден ви занимавам с таблетки и съдомиялни, шЪ мЪ прощавате  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #652 -: ноември 29, 2016, 16:56:00 »

Хахаха, и аз играя тетриса вкъщи!
Мани, мани , Булче! Аз нея съм я признала! Децата й (малко по-малки от нас) са ми сървайвъри отвсякъде. Тя те гледа и вижда през теб. Акълът й някъде другаде. Покрай работата била забравила да вземе едното дете от училище. То се повъртяло, пък някаква жена го изпроводила до тях. Посрещнала го бабата и вечерта била на Ф.
Мъжът й и пълна противоположност - холерик, много здраво стъпил на земята. Той ми е пък страшно мерило за бизнес напредничави мисъл. Голяма забава е с тях.
И аз купувам от Лидл препарата за почистване на съдомиялната. Същата работа върши. Уж голяма хамалогия, ама да ви кажа - купихме съдомиялната Януари. 6 месеца ползвах блясъка, 4-5 солите, 8-9 месеца 110 бр таблетки. Купувам и забравям! Не знам на колко време я мия. Не съм си хванала мярка. Малко на принципа имам време и мерак. Може и на по-често, отколкото е нужно, но аз на ръка мразя да мия и буфкам всичко (почти) вътре.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: ноември 29, 2016, 17:14:30 »

Ауу, не се спря тоя сняг  shok

Миленка, направо ти завиждам за ентусиазма за снега. Така се надявах, че днес няма да излизам, но изникнаха задачи. Иван нещо не му се зарадва на снежеца  nea Много се надявам да се стопи бързо.
Главните улици и булеварди са ок, но по кварталите е направо кошмар, както всяка година!

Хихи, и аз го правех това с опаковката на таблетките - голям зор беше да я махна, докато ММ не ме светна, че опаковката била разградима  Girl_hide За солта, на нашата пишеше, че първо се тества твърдостта на водата и спрямо резултата се определя дали има нужда или не. Аз я мия като се присетя или ако нещо ми лъхне неприятно.
« Последна редакция: ноември 29, 2016, 17:16:54 от ma6ka_ » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: ноември 29, 2016, 19:23:18 »

Да се включа с един тъп въпрос, че от вас тук научавам, че се мие съдомиялната. Как се мие и с какво?  Аз единствено вадя филтъра и го почиствам от време на време.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #655 -: ноември 29, 2016, 19:38:35 »

Руми, продават препарат, който се ползва еднократно за почистване на вътрешните части, тръби и тн. Ползва се на празна съдомиялна на температура поне 60 градуса. Закрепва се шишенцето обърнато наопаки на горната кошница. Аз преди това ръчно измивам филтър и едно цедка. Има на Финиш, на Сомат, на лидлската марка и други. От порядъка на 3-4-5 лв май беше.
Такъв препарат Свекърва ми отвори очите, че има и за пералня в ДМ.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: ноември 29, 2016, 19:50:17 »

За перални има много варианти. good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #657 -: ноември 29, 2016, 20:11:31 »

В пералнята слагам белина и пускам празна на сьвсем кратьк цикьл.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: ноември 29, 2016, 20:28:03 »

В пералнята слагам белина и пускам празна на сьвсем кратьк цикьл.


И това е вариант, но не знам доколко помага за варовикът например.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #659 -: ноември 29, 2016, 20:34:08 »

А не имах предвид за почистване и махане на миризма. За варовик не знам. Тя една пералня (поне нашата ) трае толкова малко, че не се стига до оваровикяване (3год - Candy).
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines