Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:32:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 170928 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #630 -: ноември 29, 2016, 11:16:27 »

Е, с такова нежелание се довлякох!
Киви обаче ми оправи деня!!! Шефът ми е вечното колебание. За мен това е пагубно за мъж и за шеф!
Съгласна съм с нея, че една птичка никога не е показателна. Обаче съм съгласна и с Тони, че не е задължително да работиш в чужда фирма, за да ти се зачитат правата. Построиха огромни заводи в селата около Пловдив. Някои работят на 3 смени и не са спазили обещания за заплати от по 1000+ лв. Работят на 600-800 лв къртовски труд в нечовешки условия. Сами си носят тоалетната хартия, ако щете вярвайте! Не говоря за администрацията. В момента един от тези заводи не спира да търси хора. Започват и се отказват. Гледам и по хора, работили при нас. Хора, които работата не ги плаши и не са като мен седнали зад бюро под климатика. В същото време имам приятели в български фирми, които са доволни независимо от мащаба. Много е трудно да се генерализира пазарът на труда!
Аз за себе си имам решение! Постелих си чергата и сега само изчаквам. Още малко ми остава тук.
Леле, от колко рано украсявате! Ние винаги го правим точно преди Бъдни вечер. Държим елхата до Ивановден - двамата ми дядовци и баба ми имаха имен ден и си продължи традицията в тяхна памет! Ама ние купуваме естествена елха, та ще ме разберете.
Дребното има шейна! В събота ще ходят с баща си на хижа Здравец или на Бяла Черква. Аз май ще пропусна.
Предстоят ми два досадни дни. Единият почти преполови.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #631 -: ноември 29, 2016, 11:58:14 »

Aз след малко излизам навън да правя снежен човек със съседските деца хахахах

Като каза шейна - каква шейна да взема на Боби ? Хем е малък хем не баш....
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #632 -: ноември 29, 2016, 12:03:59 »

Aз след малко излизам навън да правя снежен човек със съседските деца хахахах

Като каза шейна - каква шейна да взема на Боби ? Хем е малък хем не баш....

ей тази smile ние я имаме, подходяща е за нашите мъници smile

http://www.sportdepot.bg/bg/product/alpen_gaudi_detska_sheina_alpen_bambino-4040100001-search.html?state=cT0lRDElODglRDAlQjUlRDAlQjklRDAlQkQlRDAlQjAmdGFiPTEmcGFnZT0x
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #633 -: ноември 29, 2016, 12:21:56 »

Добър ден!
Много е снежно и красиво навън, особено тук в планината  heart Показах на бебка снега, ама хич не се впечатли...може би ако се разхождаха шарени папагали побялата покривка щеше да има повече ефект  pardon
Аз днес мисля да се отдам малко на мързел, имам сготвено, дрхите и обувките са прибрани...не е много чисто, ама и утре е ден  pardon
Вчера ни докараха съдомиялната, ММ веднага я върза снощи и вече я севтосахме  smile Ама нали сме още аматьори, сме взели едни таблетки, които нямат сол и трябва сега да купуваме допълнително. Както и някакъв препарат за блясък, който май не е толкова задължителен  huhhuh.gif Я споделете вие с какви таблетки миете, нив взехме Финиш  huhhuh.gif
Довечера сме на консултация и ваксини, милото ми момиченце пак ще има да реве  nea
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: ноември 29, 2016, 12:29:07 »

Фери, сол ще трябва при всички положения, вземете и гел.Ние взимахме ФИниш но последния път ми надра чашите и не изми добре и от тогава минах на Медикс от Метро.Една огромна опаковка взимам и ми стига за доста време.Въобще взимала съм и скъп и евтин препарат и много често скъпия ми е правил поразии.Иначе гел взехме от Кауфланд преди 2г и още имаме, а сол купуваме по-често, пак от Метро.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: ноември 29, 2016, 12:31:46 »

Аз сол на моята не слагам допълнително, когато я купувахме от Техномикс, ни предупредиха, че на Бош първите 5-6 години едва ли ще ни се наложи да слагаме
Това са най-хубавите таблетки на Финиш, които сме използвали Една идея по-скъпи са, но са супер


От половин година насам сме с течен гел, харесва ми много повече, според колежките ми излиза по-скъпо, но на мен ми харесва повече от таблетките, а не е по-скъпо от посочените горе Гледам да ги хващам на промоция в Метро или Фантастико, плащаш 1, получаваш 2

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: ноември 29, 2016, 12:38:26 »

И ние сме с течен гел.ПО-добре е от колкото тия таблетки 3 в1 или 4в1.Блясъка е много хубав и съхне перфектно.Е точно тоя Финиш ми надра всички чаши.Ма май е било до партида знам ли.Честно страх ме е да пробвам пак.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #637 -: ноември 29, 2016, 12:44:50 »

Фери, аз купувам всичко по отделно. Не харесвам универсални препарати, както шампоан и балсам в едно. Тук водата е варовита и си ползвам сол задължително. По принцип ползвам на Финиш таблетки и блясък, а сол... Не е толкова от значение на коя марка. Лидълските таблетки не са лоши също. Блясъкът го купувам скъп и го намалям като доза, затова и не го искам в таблетките накуп. Разликата между по-ссъп и евтин блясък е като между вода и скъп зехтин - само като разклатиш тубата се вижда.
Аз гел така и не съм пробвала. Срамота!
Каква съдомиялна взехте? Похвали се.
Шейната ни е подобна между другото. Ама то тук колко ли се задържа, че да я ползваме. ММ я купи направо нова от негов колега. Снощи имахме сухи тренировки в коридора и детската. Днес някой имаше мерак до яслата да я дърпам...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #638 -: ноември 29, 2016, 12:51:56 »

Ау, ми ние се запасихме с една голяма кутия таблетки, ММ се ентусиазирал и взел най-голямата опаковка - 110...има да си мием...след тях може гел да пробваме  pardon
Нашата вода е хубава, но ще вземем и сол...а гел пак ли на финиш да вземем  huhhuh.gif
Взехме си на Електролукс, понеже беше много намалена, бях си харесала разни други повече, понеже имаха по-малък разход на вода и по-висок енергиен клас, но бяха 57 см, пък при нас се оказа, че се хваща само 55  huhhuh.gif
Ето с това се обзаведохме: http://www.emag.bg/sydomijalna-mashina-za-vgrazhdane-electrolux-9-komplekta-5-programi-klas-a-45-sm-inoks-esl4200lo/pd/ED09NBBBM/
А значи солта и гелът се слагат еднократно, не при всяко пускане?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #639 -: ноември 29, 2016, 13:11:04 »

Солта и блясъкът се слагат еднократно и служат дълго време. Трябва да има индикации, когато намалеят. Гелът е вместо таблетка. Нещо като при прах и гел за пране.
И да ви кажа каква шматка е кумицата на свекърите. Чудеше се бая време защо не й се разтваря таблетката. Един ден я хванах в крачка, че я слага с опаковката!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: ноември 29, 2016, 13:12:41 »

Хахахха, Али разсмя ме.

Фери, има си отделения за сол и блясък.Слагат се отделно има индикатори за това има ли нужда от ново зареждане.Прочети книжката.Апропо дори с таблетки 3 в 1 пак си слагахме гел в машината.Просто по-хубаво става.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: ноември 29, 2016, 13:19:54 »

И аз веднъж пратих Илиян на пазар и се върна с огромна (100+ таблетки) кутия Финиш.. Бяха ужасни, хич не миришеше на хубаво, миеха ама няма аромат никакъв.. Подарих ги на фирмата, тук купуваме най-евтините от метро, че чистачката пуска кухненската ни съдомиялна по 5-6 пъти, много кафе пиеме funnytooth За тук бяха супер, ама за вкъщи никак не ми допаднаха sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #642 -: ноември 29, 2016, 14:11:22 »

Тия мъже как пазаруват на едро lol Бе и нашите не миришат, може да сме от тия таблетки, ма добре измиха де  pardon Аз не държа да ми миришат съдовете за хранене честно казано  blush
Абе аз се зачудих, ма трябва да сме махнали опаковката на таблетката lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: ноември 29, 2016, 14:23:03 »

Здрасти! При нас нищо интересно. Водих Кико на преглед,  изписаха сума ти лекарства,  остава и да го накарам да ги пие, което е по-трудоемко и ще сме 6. Днес вече нямаме разстройство или повръщане,  но и не сме яли  nea 
Имаме си съдомиялня и ние, ама си стои и чака някой да я постави. Ще има уж майстор, но кога ще бъде това не се знае  pardon че и от вас разбирам,  че хич не е лесно да се ползва,  ужасТ - само това ми липсва да тръгна да уча. Колкото научих руския, хаххаха.
В неделя пак имахме гости - същото семейство от България.  Добре, че са те, иначе сме жив зян  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #644 -: ноември 29, 2016, 14:28:53 »

Лесно ви е с миялните... ние още сме на ръчен режим хахахахахах Чувствам се като в рекламата съдове съдове съдове..... Но пък ние мием с Фери - харесва ми повече от Ехо балсам, по скъп е , ама наистина е доста икономичен, предвид че мием всеки ден по мноооого smile

Аз излязох и се забавлявах като малко дете хахаха, съседските деца се оказа че са на училищеюградинаюясла, затова общо взето с майките и една пораснала кака си спретнахме страшен купон ахха. Направихме снежен човек, после се въргаляхме в снега, после отидохме за кафе и седнахме на пейката върху натрупалия сняг с по чаша кафе и седяхме сигурно половин час... сега вече сме си вкъщи на топло..

Следобед мисля да ходя пеша да взема Боби и да го оставя да се надивее в снега хахах.. Божеее много ми е празнично, въпреки положението в което сме.. Парите не са всичко smile
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines