Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:33:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци 2016г.  (Прочетена 74851 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 15, 2016, 15:44:56 »

Добре, книга (без фантастики); пантофи 39 номер .. Това ми е ъпдейта  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #61 -: ноември 15, 2016, 16:27:14 »

Аз си подсказах със старите ми желания.
Няма да откажа книга. Пънчове имам, ама си ги и ползвам с кеф, та няма да е излишно. Може листове филц, че такива уникални неща намерих. Няма значение от цветовете - всичко би ми влязло в употреба! Козметика би ме зарадвала. Саксийно цвете...
Въобще - неща като за шантав водолей!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #62 -: ноември 15, 2016, 17:06:00 »

Аз искам изненада smile Единствено бих препоръчала на моята Снежанка да не ми избира храна или козметика, че там угодия нямам. Иначе и аз съм като Али с торба идеи, филц ми дай и полимерна глина и преждички ... и така smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 15, 2016, 17:40:09 »

Ми добре тогава....аз държа на изненада. Иначе може - албум за снимки ( за бебе), защото имам да вадя стотици снимки на Алекс. Или нещо свързано със снимки - маниачка съм. Друго - книга, коледни неща, аксесоар или каквото ви душа иска. По принцип обичам изненадите, така че на всичко ще  се зарадвам. Пък и то всичко ще е изненада, защото няма да знам какво да очаквам. Важна ми е емоцията, около тази размяна - подготовката, вълнението, очакването. Girl_hide

Радвам се все пак, че се посъбрахме хора.  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 15, 2016, 20:43:07 »

Ооо гледам желани подаръци се обсъждат.
Аз предпочитам да е изненада, но като се замисля, ако ще улесня моята Снежанка ми се иска нещо за елхата. Миналата година изхвърлихме изкуствената, а котката открадна повечето играчки, та ми се иска да си събера хубава колекция от не-боклуци играчки.
Но ще се радвам на всичко- рамка за снимки, ръкавичики, абе каквото реши моята Снежанка. Честно казано най-много се радвам на пожеланията в картичката.
Активен
Nadica_

Пол: Жена
Публикации: 0


« Отговор #65 -: ноември 18, 2016, 00:26:21 »

Здравейте,дами!Мога ли и аз да се включа? smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 19, 2016, 03:59:58 »

И аз много искам да е изненада,но за улеснение ще кажа,че ще се радвам на всичко за кухнята,например чашка Wink .То тръпката от самата изненада май е наййййй-сладка.Още си спомням всеки детайл от подаръците ми от Фани и Али  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #67 -: ноември 19, 2016, 07:06:09 »

Nadica_, условията за включване са описани на първа страница.  good Ще се радваме да си част от групата ни. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 24, 2016, 11:51:12 »

И аз се включвам
Давам и насоки - да е за мен и да има нещо шоколадово (между 45 и 65% какао, без ядки smile ) Обичам и всякакви коледни украси smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #69 -: ноември 24, 2016, 16:51:47 »

Ентусиазирах се и аз  blum
Искам и аз като Панди нещо лично за мен, може козметика или някоя глезотийка. Не държа на шоколада, НЕ искам шал, шапка или чаша, че с лопата мога да ги рина. Може и нещо Коледно Wink
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 24, 2016, 17:38:08 »

А може ли да си избере ме повече съзвездия, на които да изпратим подарък  funnytooth funnytooth funnytooth

Какво да си пожелая не знам  pardon всичко ще ме зарадва, а както казва Ratatui най - много ме радва картичката, пазя си ги, те са доста скъп и мил спомен за мен  girl_in_love
 
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: ноември 24, 2016, 20:07:47 »

Джос, ще се споразумеем Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 24, 2016, 22:50:57 »

И аз се включих след кратко чудене. Най-важна е самата емоция, чакането и получаването. Самият подарък не е толкова важен.Ще оставя моята Снежанка да ме изненада. Моля само да не е козметика, като цяло , за разлика от всички тук не харесвам и ръчно правени неща, освен ако не са за ядене. (Без веган и здравословно).
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 25, 2016, 09:40:15 »

Аз и аз не знам какво искам.   crazy Козметика - не искам. Също и прахосъбирачки - нямам къде да ги слагам. smile Ама ще оставя Звездичката (нали сме съзвездия  girl_wink ) да ме изненада.
Активен
Nadica_

Пол: Жена
Публикации: 0


« Отговор #74 -: ноември 25, 2016, 10:37:14 »

Аз ще се радвам на всичко.Като цяло обичам изненадите.Само,моля да не е нещо свързано със готвене,защото не мога да готвя smile good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines