Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:09:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 162164 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #555 -: октомври 28, 2016, 13:38:26 »

Племенника си го взеха и сега отива "на кабинет" с баща си. Подозирам, че ще си имам неприятности, произхождащи от следното:
Вчера ме побърка освен с крясъци и с абсолютен отказ да яде каквото и да е. Ама нищо, нито манджи, нито супи, нито десерти, даже и ябълки, които по принцип винаги харесва. Понеже в Майко мила се въртеше разказ за едно бебе, дето набарало гранулите за котка /голям смях/, на шега му предложих котешка храна, пък то взе, че се хвана и до края на деня ме врънкаше да му дам да опита. После се оплаках на майка му, като дойде да си го взима и разговорът се завъртя, че като му изгладнее д- то и суров праз ще яде.
Та идва той днес с торбата чушки и казва, че д- то му е гладно и иска праз. Аз отдавна съм изгубила тренинг за 6 годишни и съответно се хванах да готвя праз с ориз. Той помага, облизва се и наистина си хапна доста. До тук добре. Идва по обяд майка ми и докато преживя праза /тя мрази праз/ ни в клин, ни в ръкав изтърсва: "Празец, празец, пръдни гъзец!"  diablo Копирмашината взе да бълва стотици копия и да се хили до побъркване, да се търкаля по пода и да квичи. Аз се ядосах и понеже в същия момент се занимавах с лютите чушки, изсъсках на майка ми, че ми идва да и натрия с люта чушка езика, дето говори глупости. Е, в момента, в който ми дойде тази изключителна идея, онова скокна да ми помага и натисна баба си с една чушка. Нямам думи... Тя крещи "махни го от тук", той налита с пълна сила и се хили с беззъбата си уста в продължение на едни безкрайни 5 минути, докато аз си сваля ръкавиците и заема някаква устойчива позиция между тях. Тъкмо се успокоиха нещата и майка ми рече за замаже положението с невинно научно обяснение, че след ядене на праз, в корема се образуват газове, та затова го е казала. Еми, немА си работа, онова започна да си върти седалищните части като фолк пИвица и да се мъчи да докаже великата народна мъдрост в римите, казани по- рано от 90годишната му баба. И това до припадък, като някой вихър на пружина. pardon Дано не продължи експериментите пред бременните булки в кабинета или да се престарае и да разкаля обстановката angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: октомври 28, 2016, 13:46:49 »

Хахахаха, Свекърва на колко каза, че е племенника?Направо не ти завиждам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #557 -: октомври 28, 2016, 13:50:15 »

През февруари навърши 6!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: октомври 28, 2016, 13:52:15 »

Хахахаха в разгара си е.Направо си представям племенника и ми е ясно какво ти е било.
М да, иска се тренинг наистина и една несъобразена дума, не се забравя.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: октомври 28, 2016, 13:53:54 »

 funnytooth funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #560 -: октомври 28, 2016, 14:29:34 »

На 6 е друго! Пък и бременни с газове трудно ще стреснеш. Ама ние наскоро какво изживяхме с това на 3... nea
ММ взе, че отпусна душа пред нея и последва констатация: Тате, ти пръдна! От кумова срама той смотоляви "Не, тате. Леглото скърца.". Така до онзи ден, когато дребното стои в хола на нейното столче седнала. Аз от коридора чух нещо, от което ми изтръпнаха ушите. Последва: Мамо, мойето столче скъъца. star
Кой знае какви прякори имаме сложени от лелите в яслата. crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: октомври 28, 2016, 16:45:04 »

ММ сменя памперси, но по-добре аз да го направя, защото той действал много бавно. За преобличането е същата работа, пък и Алекс в момента беснее яко, докато го преобуваме. За къпането - къпем го и двамата, като аз мога да кажа, че съм по-пасивна.  pardon За храненето е ясно, но имам обещание, че когато започне да си хапва пюрета, аз мога да хващам гората и само той щял да го храни. Ха да видим! danceg
Докато Алекс беше на един месец (пък дали имаше и толкова) свекървата ми заяви, че другото лято ще води него и внучката (8г.) на море. Хаха, викам си 100% точно така ще стане.  crazy
Та гледат се ММ и малкият, но ако е възможно аз да съм най-далеч в другата стая. И го разбирам донякъде. В момента малкият е доста зависим от мен. Мога да кажа, че само аз успявам да го приспя.
Иначе в игрите в незаменим. Имат си техни забавления.
Още не е оставян на баби и прочие, но мисля в най-скоро време и това да се случи.

Свекърва голяма веселба е било отново при теб.  tease funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #562 -: октомври 28, 2016, 16:47:06 »

Свекс, Али,

Освежихте ме !!!  good
 funnytooth funnytooth funnytooth lol lol lol
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: октомври 28, 2016, 23:02:22 »

За тези с деца от София: утре от 11 сутринта до 3 следобед ще е безплатно в бившето Патиланци в Младост. Може да заведете малчуганите да се налудуват. Аз за съжаление няма да успея, тъй като съм на изпит.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: октомври 29, 2016, 05:03:28 »

Свекърва пак ме разби с история  funnytooth funnytooth funnytooth  Ама и майка ти е страхотна,представих си много цветно ситуацията.Дано е нямало "кално" продължение само
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #565 -: октомври 29, 2016, 09:27:31 »

Свекървааааааааа...историята е простоооооооо хахахаххахахаххахахаха  tease angry

Подсети ме за един виц, перифразирам много накратко. На генерала много му се искало да отпусне душата, ама го било срам да не го чуят. Та решил да прикрие ситуацията като казал на няколко редници след няколко секунди да се закашлят всичките в един глас, та да може да прикрият звука. Е, плана бил добър, ама онези се забавили с няколко секунди и станал за резил.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #566 -: октомври 30, 2016, 14:55:44 »

Да си призная, в петък вечер, сама си се хилех, че всичката мебел в хола беше тръгнала да скърца funnytooth Вярна си е римата, спор няма blush
Май съм го разказвала, един от вицовете на дядо ми беше. В купето на влак седи префърцунена мома, издокарана, набелена и начервена. Ама пусто яла фасул предната вечер Wink. Страх я било да стане и да отиде до тоалетната, да не и вземе някой мястото, та като я надула ситуацията, за да замаскира деянието си, взела да скърца с пръст по прозореца. Един дядо срещу нея траял, траял, пък накрая рекъл:" То хубаво, на звук го докара, ама на мирис не успя!"
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #567 -: октомври 30, 2016, 15:09:10 »

Видях го и се сетих за всички мами във форума lol lol lol

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #568 -: октомври 30, 2016, 19:52:44 »

Видях го и се сетих за всички мами във форума lol lol lol

И аз го видях и бях много съгласна в 5 и нещо тази сутрин smile, но пък имахме по-дълъг ден... От сън спомен няма. Нали така?

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: октомври 31, 2016, 08:50:24 »

Добро утро smile

Кръщението беше просто супер. Никога не съм била на толкова изпипано събитие, прекрасно бе да съм гост  heart Имаше и група, която се грижеше за настроението на гостите, малкия куфя до 1 часа  tease  danceg Като декораторката-майка обработи снимките ще ви покажа тук за какво става въпрос  shok heart heart heart

Предстои ми ужасна седмица с една много тежка ревизия утре, просто ми писна на джеба, нещо и съм много демотивирана.. Ще го кажа, че е заради смяната на часовото време, че иначе..  huhhuh.gif

Хубава седмица  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines