Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 11:10:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 162594 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: октомври 27, 2016, 14:17:59 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37579.0.html

Темата за Коледните подаръци

Приканвам тези, които не са я видели да се събудят и да се преброим. pardon

Али,бързо оздравяване на Мария.

Свекърва, много смях при теб отново. tease
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: октомври 27, 2016, 15:54:21 »

О, това ми е като моите две дружки...

Разбираме се да се видим в неделя. От предната седмица. Едната си седи в къщи (т.е. не прави нищо). Другата работи и има дете.

Аз съм на тиймбилдинг. Тръгвам си в 7 сутринта, за да мога да се прибера за уговорката. Обаждам се (пак аз). Едната - ами аз сега започнах да мия щори...ОК - ние ще се видим по- късно.

Другата - ама може ли да се видим по- рано, за да се прибера детето преди да се събуди (защото винаги има проблем като мъжО трябва да гледа детето). Не съм им навътре в историите, та - не коментирам кой как и какво.

Обаждам се пак на първата - еми мен ме отпишете тогава, защото аз сега не съм приключила.

И се пита в заданието - като си по цял ден у вас, знаеш че имаш уговорка за неделя следобед, не може ли тия щори да ги измиеш някой друг ден???

И - не може ли да вземеш детето? Или да се уговориш по от рано за това дали ще може да го гледа детето или не, и да не ставам аз в 7 сутринта, да ме взима мъж ми от на майната си, за да се прибера и да си спазя уговорката.

И още много подобни...

И ми се ще да им тегля и на двете по една...и пак си мълча. И ми казват - ми аз съм си такава, и аз трябва да се съобразявам, щоТ аз не съм никаква, нямам живот и желания, а трябва да се съобразявам с всички...Когато на някой си му дойде музата, тогава аз трябва да съм винаги на линия видиш ли...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #527 -: октомври 27, 2016, 16:24:44 »

eeee Бонжууур! Как сте, бичите ли айлаче?

Аз  най-накрая се добрах до вас, направо съм на пълни обороти тази седмица...

Командировката при Пловдивчанчетата мина добре, много ми е мило да ги виждам всеки път, вярно че обичат да им е айлаче ама пък са добри служители. Колегата се изрива като ги чуе "Ами чуек, много работа днес, а така ми беше айлаче вчера" Аз оживях на първото ми извънградско, нема никога повече да карам извънградско... три дни ме цепи главата

Значииии урочасахте ме ... ноември и язе на ПарижУ! Не ми се размина, та ще се ходи, с двама мъже даже  VP и подчинения...

Хайде до ре-бонжур! Четох ви ама не запомних много че три дни ви четя smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: октомври 27, 2016, 17:08:49 »

Аз с моите приятелки понякога си мисля, че повече никога няма да се видя - аз с бебе, едната е бременна, другата вечер излиза често петък-събота, а четвъртата изведнъж стана работохоличка. Онзи даже малко  cray cray за приятелството ни. Най-тъжно ми е, че вече и не ми пишат. Направо се бях запътила към Отдушника, ама ми мина. Сега кумата ми е във Враца също. С нея сме израснали заедно в съседни блокове, сега тя живее в Люксембург и се виждаме рядко, но качествено smile Та си припомних, че с изстинките приятели дори и да се разминавате на моменти след това ще се засечете пак smile

Скай, в твоята история съм на страната на тази с детето lol lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: октомври 27, 2016, 20:08:14 »

Абе аз нямам нищо против детето. ПРосто тя не иска да излиза с нея. Т.е. излиза, но не всеки път. Просто иска понякога и тя да пие кафе с приятелки, а мъж и има голяма драма да гледа детето за 2 часа...

Мда, се тааая
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #530 -: октомври 28, 2016, 08:01:21 »

Добро утро  Sunshine Никой не е сервирал закуска, а от мен ще получите минималистична smile Хубав уикенд и многоооо smile smile smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: октомври 28, 2016, 08:04:44 »

Добро утро smile

Днес съм до обяд на работа.. И после към щата Враца на Кръщене сме утре, на декораторката ни от сватбата.. Сигурно ще е надбожествено..С такива очаквания тръгвам.. Големи красоти ще сътвори сигурна съм  heart heart heart Ние ще дадем пари + един шоколадов елен. Темата на партито е горска с елени като детайл, а сина й е луд по шоколада + тя му дава да го яде  pardon

Илиян утре има важна среща и не се знае кога ще дойде.. Дано не пропусне кръщенето, то е вечерно де, ще има време до 17ч.  pardon

Хубав и спорен ден на вас Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #532 -: октомври 28, 2016, 08:44:38 »

A аз днес не съм на работа. Днес се навършват 104 години от освобождението на Петрич от османско владичество!

След малко потеглям да купя подарък на бъдещата ми зълва, която днес има рожден ден. Мисля да потърся ръкавици с тач скрийн, ама малко се съмнявам тук да намеря.Ако намеря - ще ги вържа я с шал, я с портмоне.  Ако не намеря, ще се насоча към козметичния магазин за четки за грим. Ако имате други предложения, приемам. smile

Тони, вие доста близките сте си станали с декораторката. Браво:)

Скай, съчувствам ти. Понякога и аз изпитвам същите емоции.
Времето минава, ние се променяме, кръговете, в които сме се променят, невъзможно е всички да вървим по една пътека винаги и да бъдем на една вълна. Това, разбира се, носи своите емоции и чувства, които задължително трябва да се изживеят и изстрадат.  Това го казвам и заради думите на панда
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #533 -: октомври 28, 2016, 09:00:27 »

Още едно кафе, специално за Сноу!
Къде се загуби тази жена, като нищо и тя да е в командировка в Париж crazy В последно време ми звучи като кодирано, ама хайде да не се заяждам Wink Един племенник в командировка в Париж, цялото семейство на Булчето, Другата Мария беше тази седмица, Мария ще ходи в началото на декември, съседът, естествено също в Париж... Тя Франция голяма, не е само Париж, какво се е юрнал този народ да се командирова funnytooth
Днес аз ползвам метлата за превозно средство diablo Племенникът дойде с торба люти чушки, пак докторски, от благодарна пациентка. Онази, същата, дето беше донесла преди две години. Още помня как ми се подлютиха ръцете и цяла нощ ги държах в ледена вода sad Имам си занимавка за почивните дни.
Ей, че и кръщенетата ли станаха тематични? shok Ама на декораторка и е простено, един вид реклама си прави така. smile
Ползотворен ден на всички! Чака ни най- хубавото нещо - връщане на часовника laugh


* 14907024_1273761402673953_2755792978271743141_n.jpg (55.83 KB, 564x564 - видяно 158 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: октомври 28, 2016, 09:05:29 »

Скай, аз точно за това съм на страната на тази с детето. И у нас е драма ММ да гледа сам детето.

Здравейте smile

Аз пък ще напускам Враца. Чакаме епично събиране на багаж  girl_impossible Въпреки лошото време, тук си бях на курорт. Само дето сънувах разни сънища от рода дали ще успея да нахраня Томи преди 13;30, за да не закъснея за училище lol Влиянието на детската ми стая lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #535 -: октомври 28, 2016, 09:16:24 »

....сина й е луд по шоколада + тя му дава да го яде  pardon
 

 crazy crazy crazy

Аз лично не ги разбирам тези родители с това не може да яде детето, онова може... а те си хрупат и тортите и чипсовете без да им мигне окото. Никоя крайност не е полезна.

Като мега краен пример мога да посоча една съседка, женицата си е предразположена към пълнеене и как няма като за 20 години основната и дейност беше да домакинства и да "люпи" семки пред блока... Та тя едно време като роди детето си го хранеше разделно още от захранването  crazy, да не било напълнявало... Същото дете като тръгна на училище почна да разнася торбите с чипс и зрънчо и сега познайте дали не е копие на майка си... Та така smile
Змей още пренатално си носи заглавие шоколадово бебе, с него си лекувах гаденето с блокче шоколад, даже се шегувах с баща му да не се притеснява, ако се роди по-тъмничък ( заради какаото ще е). Та те двамата много обичат шоколадец, до такава степен че на 8 месеца баща му го беше захранил (кой ме е карал мене да излизам с приятелки Wink). Когато Змей си знае, че нещо не е забранено, на мен ми е по-лесно да регулирам честотата на приема - после, утре, в края на седмицата и общо взето се свежда до 2-3 пъти в месеца.

 Offtopic Понеже Панда се е включила с пост докато пишех... да се включа и по тази тема с мъжете и гледането на деца. Никой не може да се грижи за децата по-добре от майките им, но тренирайте си мъжете  овреме, защото и майките са хора с право на социален живот. Имах една приятелка, която се прибираше спешно от центъра до краен квартал, защото детето се изакало и мъжа и не можел да му смени памперса...  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #536 -: октомври 28, 2016, 09:38:15 »

Никой не може да се грижи за децата по-добре от майките им, но тренирайте си мъжете  овреме, защото и майките са хора с право на социален живот.
Съгласна съм, няма не мога, има не искам. Малко късно си извоювах правата, големият беше на година, но събота преди обяд беше ден за мен. С второто му отпуснах края, в смисъл, че в събота той се занимаваше с децата, а аз бях с домакинската работа. Тогава времената бяха други и свекърва ми беше на "малечко дете без майка му не гледам", а свекър ми "гледането на деца е женска рабОта", но сега почти няма татковци, дето да не сменят памперс.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #537 -: октомври 28, 2016, 09:43:15 »

, но тренирайте си мъжете  овреме, защото и майките са хора с право на социален живот

 goodpost goodpost goodpost

Абсолютно, аз също след една година съм я оставяла, защото като се размрънкаше и той  се чудеше какво да я прави, но влязоха в ритъм нещата.В крайна сметка те също са равноправни родители и трябва да може да се разчита на тях, не са гледачи на деца за по няколко часа.Майките също не са се родили научени, а в течение на времето разбират и научават какво да правят.

По въпроса с шоколада с Мартин е голям проблем , той много обича, рано прояде покрай сестра си.Започнахме да купува разни неща в къщи, но той прекали.След всяко хранене сутрин , преди обед, обед, следобед иска шоколад.Спрях всичко и тъкмо излизаше от абстиненцията си и дядо му донесе две кутии меденки, защото ги обичал. diablo

Аз два месеца бях добре и от три дни прилива на енергия се изчерпи и съм като парцал.Сега трябва да излизаме по задачи, а искам да легна и  sleeping sleeping sleeping
« Последна редакция: октомври 28, 2016, 09:50:28 от marta_kalpazanka » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #538 -: октомври 28, 2016, 09:43:57 »

Добро утро и от мен!

Закуската дето е сервира е почти същата като моята тази сутрин, само дето аз пих чай с лимон и в кроасанът имаше шоколад  blush
Мойто  мъж гледа малкия много добре, миналата година по едно време си бяха двамата вкъщи следобедите, гледал го е много болен, памперси сменя, доден днешен само той може да му сложи капки в носа. pardon
Шоколад аз също давам, давам и да опитва, ако не искам нещо да яде, просто не ядем и ние. Така или и аче в яслата от година и половина им дават и шоколад и тирамису, да не говорим за гъби и други по-късни за даване според мен зеленчуци. Установих, че една лъжичка мед или течен шоколад много по-успешно тушира бурята отколкото един час напоителни лекции, след които пак ще се тръшка. Така си знае какво и колко може и не иска.

Според мен всички ходят в комадировка в Париж защото много компании имат големи офиси за дадени региони.

Тъкмо днес щях да се оплаквам, че не ми върви напоследък с онлайн покупките и проблемът минде разреши. Преди две седмици и ах проблем с Амазон, сега  и закъснява една пратка пт един друг голям онлайн магазин и тъкмо щях да им пиша, взеха, че я пратиха smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #539 -: октомври 28, 2016, 10:02:39 »

Съгласна съм, няма не мога, има не искам.

Най-вече не искам... но тъй като в България на майките се дава много време да си останат с децата в началото, ние се научаваме на много неща и другите просто нямат нашият практически опит с конкретното дете, та за това казвам, че ние можем най-добре, но всички останали могат също задоволително добре, ако вложат старание.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines