Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:29:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 162166 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: октомври 25, 2016, 14:31:28 »

Споко бре жена, за фонтанелата имам предвид. Ще го целуваш бебето много ясно, само по устата и отгоре по фонтанелата трябва да се избягва (аз му изяждам бузите, ама не по устата и главичката). Аз написах за фонтанелата, ама викам, то е ясно за какво да се правя на обстоятелствена. Леле извинявай, че така те стресирах.
Няма да ти се появява постоянно, но не е изключено да се появи пак.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: октомври 25, 2016, 14:33:15 »

Тони, чак редовно е силно казано. Ама не е гаранция, че няма пак да се появи някога.
Това за бебетата и аз не бях го чувала.

Ама тия книги дето сте ги подхванали...спрете се бре. Много ми се дочете нещо.

На изток от рая я започнах, докато бях бременна, ама не знам защо я оставих. Съвсем в началото съм де, имам я на телефона, нооо много мразя да чета нещо на тел.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: октомври 25, 2016, 14:37:45 »

Това за главата на бебето не е само заради херпеса. Ясно е, че той  е заразен само докато го има. Майка ми има и й се появява 2-3 пъти в годината. Не е страшно. Но докато не им е затворена фонтанелата са по-податливи на всякакви инфекции. Целувай ръчички, крачета, коремчета, колкото искаш.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: октомври 25, 2016, 14:38:39 »

Звуча като пълно куку, не преигравам обаче, много ме е страх от херпеси sad Знам, че редовно хората имат, ама аз съм много гнуслива и..  sad Както и да е, ще мине..........


Наде, имам няколко книги на Джоджо, за киндъла (т.е в ел. формат), ако искаш мога да ти ги пусна, освен Аз преди теб, друго не съм чела.. Не пише зле, просто не съм на такава вълна .. Ако искаш мога да ти ги пусна  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #469 -: октомври 25, 2016, 15:01:26 »

Тони, само не разбрах теб къде те целуваха blum
Аз чета в обедната почивка, като се полуизлегна в колата. Тук няма къде да се ходи толкова и се ползвам времето. Правих и едни тагчета за малката ... Ако не сте активни в писането, се занимавам. crazy Само гоблени не съм домъкнала, че вече ще забравя да се върна на работа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: октомври 25, 2016, 15:08:49 »

Мисля, че съм го прихванала.. В събота след ресторанта, решихме да не ходим на дискотека, а да се видим с приятелките ми да се донаприказваме в нас... Пихме до 6ч сутринта и накрая повече останаха да спят в нас.. Бях пуснала съдомиялната и имаше чисти чаши, ама аз реших да пия вода от чашата на едната ми приятелка, която има яко херпеси, не съм я видяла в момента да има, ама знам ли.. Сигурно е от там  sad  diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #471 -: октомври 25, 2016, 16:36:50 »

Ей, Тони, спокойно с този херпес, ще мине  heart
На изток от рая ми е бая тежичка, а в момента хич не съм на такава вълна...сега чета "Бялата кралица" от любимата ми Филипа Грегъри  heart Гледала съм сериала де (даваха го по тв), но пак ми е супер интересна  smile Много, много обичам исторически романи главно smile Малко сега не ми вървят бързо, ама колкото-толкова Wink
Аз пък днес почти цял ден съм изкарала количката пред къщата и си готвя докато бебка спи на въздух. Прибираме се само да хапне о пак навън...домързя ме да излизаме по-надалече (а и имах да готвя), но поне ще си вземе дозата въздух, нищо че е без разходка  blum
Бебетата знам, че и по ръцете не трябва много, много да се целуват, понеже постоянно са им в устата  pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: октомври 25, 2016, 16:42:51 »

Днес не ми е ден - с каквото и да се захвана е обречено  angry Направо не ми се излиза вече sad

От месец толкова да ми се чете нормална книга, приготвила съм си 2, но дори не съм ги отворила  pardon На изток от рая е тежко четиво. Панди, браво на служебното момиче - да я прочете на тази възраст и есе да пише  Bravo

Тони, ще мине тоя херпес, споко. Следващия път ще внимаваш с чашите Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #473 -: октомври 25, 2016, 17:02:52 »

Машка, че тя е задължителна литература /при нас беше/, а есето беше домашна и лани го обсъждахме тук, затова сме в течение Wink
Киви, от вчера се чудя защо ми е позната чантата ти crazy Ей, изръшках всичко, докато се сетя с какво я свързвам.
На това натрапчива невроза ли му се вика? Май и аз си имам диагноза crazy


* 13718308_1138624399531496_1125265508_n.jpg (15.33 KB, 300x300 - видяно 1495 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: октомври 25, 2016, 17:07:14 »

Свекс, в програмата на българските училища вече не е задължително четиво  sad Или поне, докато аз учех не беше.. Може пак да са я включили  huhhuh.gif
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #475 -: октомври 25, 2016, 17:13:12 »

Аз не съм я чела "На изток от рая". Учили ли сме я??? Може тогава да съм си имала гадже...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #476 -: октомври 25, 2016, 17:47:26 »

И аз не помня да съм я учила  huhhuh.gif
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #477 -: октомври 25, 2016, 17:52:31 »

А кои книги от тези, които учехме, помните? Ама наистина помните! Да са ви впечатлили.

Задавам този въпрос и във връзка с това, че според маса хора учебното съдържание не е съобразено с нуждите, потребностите и интелектуалното и емоционално ниво на ученика.

Ще кажа после и аз. В момента само една ми изниква, ама тя си ми е топ 10. Ще помисля, няма да се осланям само на първичната любов.
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 17:54:11 от nadelina88 » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #478 -: октомври 25, 2016, 18:27:57 »

Аз много обичах разказите на Йовков,знаех наизуст разказите на Елин Пелин( бях ги чела като по-малка),Железният светилник,Тютюн,Древногръцки митове и легенди, поезията на Ботев, Вазов,Славейков.Сещам се за Илиада,Хамлет.
Може би Тютюн и Железният светилник освен разките на на Йовков и легендите най-много харесвах.
Под Игото я прочетах на второто четене, но не беше моята книга.
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 18:31:12 от marta_kalpazanka » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: октомври 25, 2016, 18:56:17 »

И ние не сме имали "На изток от Рая" в учебната програма, дори не ни е препоръчвана от преподавател за свободното време.

За мен най-запомняща книга от училище е Железният светилник. Преди 2 години отново я прочетох заедно с другите от поредицата.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines