Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:29:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 162168 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #405 -: октомври 23, 2016, 08:06:55 »

Пак златна картинка за добро утро heart
Няма шега, няма измама, пожълтя и нашето дърво. Като почнат да падат листата по терасата и обикновено прибирам мушкатата. Тази година обаче са пълни с миризливки и гъсеници. Най- доброто решение е да ги изхвърля, ама сърце не ми дава... Освен да пусна биологичното оръжие - котката за миризливките, майка ми да пощи гъсениците crazy
Един кактус, подобен на коледник, ама дето цъфти бяло, вече има пъпки. Коледните звезди и те са пуснали по върховете червеникави листа. Не искам да лети така бързо времето!
Някой купувал ли е спалня от българската Икея? Моите мъже ме убеждават, че има смисъл да се мъкне чак от София, аз съм привърженик на "Троянска мебел".


* 14705751_1269098806473546_8057693128419933958_n.jpg (70.85 KB, 336x336 - видяно 1704 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #406 -: октомври 23, 2016, 08:48:42 »

Свекърва, какъв е този кръстосан разпит?  funnytooth
Иначе разправя тук колко са усмихнати и мили кандидат снахите, ама на нейна територия сигурно ги прави дар-перан с въпроси... Bravo
Усмихнат и златен есенен ден! И дано просветне малко!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #407 -: октомври 23, 2016, 08:58:28 »

А, няма такова нещо Wink Само задавам доизясняващи въпроси. Ако погледнете кръстосания разпит горе, нищо ново не питам.  Wink
На четири очи задавам въпросите по- истимарски, докато се усетят и всичко, което ме интересува си казват. И по ФБ проучвам smile Ако не искат, може и да отклонят темата.  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: октомври 23, 2016, 13:52:10 »

Добър ден!
Благодаря на всички за подкрепата!
Другата седмица Кари е във ваканция и може да пиша по- подробно. Дано!
По принцип исках да я запишем веднага на гимнастика,  но не ми се иска да я запиша в първия срещнат клуб, та сега съм се отдала на проучвания до нова година. След това ще я записваме. Тъкмо дотогава ще научи руския и ще навлезе в учебния процес...  Засега може да тренира и в спортната зала, в която ходят всеки петък на физическо.  Тя си знае да загрява и прави елементи и т.н. Имам тренировъчна лента,  а в залата имало и обръчи. До нас се намира една школа на двукратна олимпийска шампионка.  Някой ден трябва да разпитам как стоят нещата там.
НО най-напред трябва да открием частна забавачка за по 2-3 часа за Кико.  Хич не ми се иска да го мъка постоянно с мен да взимаме Кари от училището.  Точно в час пик е и не иска да стои в таксито, а отделно шофьорите са No comment!!! 
Петъчния тръгна да ми се кара, че видиш ли никой не му бил казал,  че ще вози 2 деца, а ние се возим с една и съща фирма,  т.е. една и съща поръчка 4-ти ден!  angry
Поне са здрави и двамата!
И вчера си напазарувахме яко от един МОЛ и Икеа!!
Маги,  дано вече сте по-добре!
А аз не разбрах, новото девойче в темата омъжена ли е? Има ли си приятел ако не е? Колко е малка само...
Напомня ми за моя позната от Бг... Но тя още не е завършила Правото,  което следва....
Аз да взема да ви споделя и една много голяма моя тайна мечта, която ако някой ден се осъществи ще бъда крайно вери хепи: Магистратура в Государственньий Лингвистичний Университет. / И той е много близо до нашата квартира/.... Ех, мечти,  мечти....
Поне са безплатни!   heart
Хубава и слънчева неделя на всички!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 24, 2016, 07:24:24 »

Добро утро smile

Уикендът ми беше повече от прекрасен.. За тези от вас, които нямат фейсбук или ме нямат като приятел там... Получих невероятна изненада.. Щях да празнувам рождения ми ден вкъщи с няколко от най-близките ми приятели.. Ставам сутринта и започвам да се оправям, да пазаруваме, да оправям.. Кумът и Илиян стоят спокойни правят закуска.. Илиян ми направи кафе, каза ми да се успокоя, че ще помогнат с всичко.. Първо да си изпия кафето.. Вземам кафето и какво да видя, той го сложил върху една от най-любимите ми книги, с много сантиментално значение за мен - Закуска в Тифани.. (за втори път си я купувам, първата загубена от момиче, което я чета.. търсех да я купя поне 2 години и никъде я намаше..най-накрая преди 2месеца я открих, както и да е..) Полудях като видях, книгата и отгоре кафето ми върху подложка, ама все пак.. Викам си защо подяволите го е направил.. Вдигам и гледам нещо надигната отвътре.. Отварям и ПОКАНА  Oh my ... Чета, чета и започват да капят сълзи.. Гледам към него и кума, Илиян също плаче  cray Вика успокой се сега, стой и краси положението само, всичко друго го пише в поканата, днес само ще си почиваш, а довечера ще празнуваме  heart heart heart



Останах без думи.. Бяхме в най-любимото и кокетно ресторантче в София. Всички се бяха събрали предварително и като влязохме с Илиян, ме посрещнаха с чаша шампанско.. Майка ми, кумата и Илиян бяха направили такава жестока организация, имаше декорации, всичките ми приятелки бяха с "малки черни рокли" и перли, идеалното Тифани-парти.. Имаше цитати от книгата по стените.. Рамки със снимки по масите и перли  heart heart Страхотно беше до последния детайл.. Получих прекрасни подаръци (на всеки имаше тагче Тифани).. Бях поръчала торта за мен и Миленка, за да я споделя с нея, като мини изненада.. Те бяха променили и тортата, свързали се бяха с колегите ми, голяма конспирация.. И тортата беше в идеята на Закуска в Тифъни.. Бяха запазили и частта с двете фигурки на момичета, които пишат в сватбения форум де  Girl_hide girl_haha







Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 24, 2016, 07:27:12 »

Съжалявам за поредния пост, но съм в еуфория.. Щастливо ми е на душата.. От няколко години винаги пътуваме за рождения ми ден, а тази разнообразихме без пътуване и се чудех, да го празнувам или не.. Бях доста скептично настроена към празнуването.. Надминаха най-смелите ми мечти и не съжалявам, че не отидохме някъде в чужбина с Илиян  Yes heart

Черпя ви днес по случай втората годишнина от годежа ни.. Липсва ми РИМ  heart

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 24, 2016, 07:45:37 »

Добро утро! smile

Тони, страхотна изненада! Това е то да си заобиколен от хора,които те обичат good

Честита годишнина, прекрасен спомен сте си създали! smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #412 -: октомври 24, 2016, 08:04:30 »

Тони, страхотна изненада  Bravo Girl_hide Как да не ги обожаваш такива хора  smile
Хубава седмица на всички  Sunshine Ако намерете някъде мотивацията ми, кажете й, че съм в леглото и я чакам lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #413 -: октомври 24, 2016, 08:13:08 »

Честита годишнина!
Аз като видях снимките ти снощи и реших да гледам филма най- накрая. Не съм чела и книгата blush, но пък съм влизала в "Тифани" в Ню Йорк. Пожелавам ти го от сърце някой ден good Точно така изглежда все още  smile.
На тази възраст, филмът ме трогна само с красотата на артистите pardon Какво да се прави, все пак е от 61-ва година. Wink
Иначе изненадата е прекрасна, браво на организаторите. Това е най- хубавият подарък /макар и другите материални неща да са страхотни, особено ръкавиците/ heart
Хехе, все пак да сложим и едно кафе за закуска, ако и някои да пият шампанско преди закуска smile


* 14522863_886063904871054_6708567734368304623_n.jpg (21.97 KB, 263x395 - видяно 1603 пъти.)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 24, 2016, 08:19:15 »

Добро утро и от мен  Girl_hide

Marry me, не си скучала през уикенда  shok Предполагам, че голият господин днес ще се извини за деликатната ситуация  pardon

Тони, браво на твоето момче! Каква хубава изненада са ти направили  Bravo Много сте хубави  heart heart heart

Моят уикенд също беше много хубав  danceg В събота се видяхме с кумата уж за по кафе, а не се разделихме почти цял ден. Вечерта ни беше като едно време в студентски град с изключение на малкия мрънчо в ръцете ни  heart
Вчера обядвах 3 часа с друга много близка приятелка и днес направо съм преродена, нов човек  chee
Днес половината ми ден ще е работен, а ММ ще си е вкъщи. С такъв ентусиазъм станах, чак се чудя на себе си.

Слагам по едно зимно капучино и изчезвам


Свекърва, ме е изпреварила Wink
« Последна редакция: октомври 24, 2016, 08:21:55 от ma6ka_ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: октомври 24, 2016, 08:22:12 »

Влизала съм в Тифани във Виена.. Не знам до колко е същият/различен от този в Ню Йорк, но си пожелавам по-скоро да си купя нещо от някой техен магазин Wink

Обожавам Одри  heart

ЕДИТ: Сега се усетих, че Свекърва, ти правиш аналог с филма и магазина в Ню Йорк.. Много съм зле  girl_impossible blush
« Последна редакция: октомври 24, 2016, 08:25:16 от alexandrova_90 » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #416 -: октомври 24, 2016, 08:49:07 »

Тони страхотно изглежда всичко, тъкмо се чудех вчера защо има 2 момичета на тортата  pardon Единствено не са се сетили подаръците да ги сложат в сини кутийки  blum да си приличат на баш Тифани  heart ама това да им е кусура! А ти изглеждаш страхотно и роклята ти е много яка , от къде е?

Филма е уникален, гледала съм го брезборий пъти !

ma6ka_ друго е човек да разнообразни, а днес щом и ще си работна още по-яко smile

Ние уикенда го изкарахме вкъщи, че звяр трябваше да се закрепи малко.Тази седмица ще ми е нагорно, мм утре заминава за Париж а аз за Пловдив... Та ако има някой навит за среща да свирка  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #417 -: октомври 24, 2016, 08:50:04 »

Тонииииии, страхотна, страхоотна изненада са ти направили. Всичко изпипано и обмисляно, с тема...просто супер мъж имаш!
Ти доста си отслабнала май, много си красива в тази рокля. kiss2

Аз тръгвам за работа, че закъснях, а още не съм си изправила косата!!! Успешен ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: октомври 24, 2016, 08:52:23 »

Всички ми казаха, че роклята е страхотна пък тя не е кой знае какво, но може би е ефектна наистина  pardon Поръчах я онлайн от https://www.facebook.com/bijouvazaro/?ref=ts&fref=ts&qsefr=1 дори е доста евтина (59лв?!) Много ми е любима материята, от която е направена.. Еластична е много и пада тежко надолу.. Не знам точно как се казва  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 24, 2016, 09:45:55 »

Прекрасна изненада, наистина!Прекрасна!

Ние и днес сме в къщи и така до края на седмицата smile Дано няма спешен проект, да мога да свърша нещо в къщи, че иначе е голямо тичане.

Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines