Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:38:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 162174 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: октомври 22, 2016, 09:03:43 »

Добро утро! smile

Фани, с каква часова разлика от България сте?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: октомври 22, 2016, 09:29:25 »

Нямаме часова разлика сега, но в края на месеца когато в Бг сменят часа, тук ще си остане така и ще имаме 1 час разлика цяла зима чак до пролетната смяна на часа. Не знам дали ме разбра?!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: октомври 22, 2016, 10:17:19 »

Нямаме часова разлика сега, но в края на месеца когато в Бг сменят часа, тук ще си остане така и ще имаме 1 час разлика цяла зима чак до пролетната смяна на часа. Не знам дали ме разбра?!

Вярно не съм пила още второ кафе, но разбрах те, да  girl_haha

Ако не се лъжа тази година приеха това, че няма да променят час.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #393 -: октомври 22, 2016, 10:56:46 »

Како, пускам линк smile То голяма красота и много чисто! Хич не се чуди къде да ме водиш, гледай колко турове има. Ще взема и Кари с мен на обиколките heart
http://www.piligrim.nnov.ru/reception-nn/photos-of-nizhniy-novgorod/nizhny-novgorod/
Който иска, да чукне на Гугъл, направо може да се смае.
https://www.google.bg/search?q=%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4&biw=1366&bih=646&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiC3svs_-3PAhWDWBQKHdjbAUoQ_AUIBygC#imgrc=QYVhHw_rlCG6UM%3A
Дано си намериш приятелки, да не ти е скучно и да научиш по бързо руския.
Чай не се ли скланя? Забравила съм, пък гледам в изречението, дето си го написала и се чудя Wink
https://books.google.bg/books?id=znfvCwAAQBAJ&pg=PA33&lpg=PA33&dq=%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%BE+%D0%B4%D0%BB%D1%8F+%D1%87%D0%B0%D0%B9&source=bl&ots=mg1Cz0AR8f&sig=YTdqFKAnZqlvMhfa9FPAJJIJYig&hl=en&sa=X&ved=0ahUKEwjuoK_qhe7PAhVFaxQKHbjNBSEQ6AEITzAG#v=onepage&q=%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%BE%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D1%87%D0%B0%D0%B9&f=false


* 14202748_1220909071292520_1904320099513854132_n.jpg (69.8 KB, 329x329 - видяно 2146 пъти.)
« Последна редакция: октомври 22, 2016, 11:02:37 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: октомври 22, 2016, 12:21:04 »

Чукнах в гугъл по съвет свекърва  Oh my ... Oh my ... Oh my ...  Фани, много хубав град е  Girl_hide
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #395 -: октомври 22, 2016, 13:27:33 »

Здравствуйте, друзья! Фани, много красив този Нижний smile Освен свекърва брой +1 за гости и разходки  blush
Тези дни нещо не мога да се включа навреме да пиша smile Относно фризьорите, нормално е в някои салони да е по-скъпо, работят с по-качествена козметика, по-скъпи ножици, уреди и др. Освен това тези хора са инвестирали в усъвършенстването си, ходят в чужбина предимно Париж и Италия на курсове, обучения, изложения, това са си не малки разлики. Овладяват техники, които не се правят във всеки салон, така че е нормално да поддържат виоки цени, ако предлагат добро качество  pardon За клюкарилник си е до хората, които работят вътре, те задават тона. На мен в Мърфи си ми харесва, няма клюки, ако ми се говори с фризьора, си говоря (има за какво, момчето се интересува от много неща), ако не, не.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #396 -: октомври 22, 2016, 13:27:45 »

Да ви разкажа как ми започна деня. 09:05 Звъни ми телефона, аз още спя, непознат номер! Вдигам, мен търсят lol От другата страна симпатичн глас на момиче (от кафето под офиса ни) ми обяснява как в тяхната стая за почивка и склада им тече вода, има наводнение и то е от нашия офис  shok shok Аз питам сигурна ли е, че е от офиса. Да! Качили се, вратата била отворена, на пода имало яке, на масата ключове, от банята се чувало шуртене на вода, чукали на вратата, никой не се обажда. Не смеят да отворят.  Oh my ... Oh my ... В моето съзнание започват да се развиват хиляди филми какво може да е станало. Вчера аз си тръгнах последна и заключих в 21:00  huhhuh.gif Облякох се за секунди и в 09:15 бях пред врата на офиса. Гледам затворена, алармата е пусната (имаме светлинен индикатор на врата, който показва, че обектът е под охрана, има контрол за достъп). Отключвам, спирам алармата, пускам тока и влизам (ама здравата ми трепери). От вътре не се чува вода, поглеждам в мокрите помещения, в кухнята, по стаите, брех нищо и помен от теч няма. Слизам до кафето и ги питам къде точно им е теча. Показват ми  Oh my ... Представете си водопад от тавана, такова нещо не бях виждала  shok Казвам на салонния управител на кафето (момичето, което ми звъня), че това не е от нашия офис (ние сме на цял етаж от сграда). Тя ми казва, че портиерът й бил казал, че е от нас и е дал моя телефон. Избеснях, портиерът е мъж на 50+ години и работи от три години в сградата, много добре знае, че над това помещение се намира малък офис от една стая баня и тоалетна. Качваме се тримата с портиера нагоре и му казваме да влезе в офиса, който се ползва от мъж и да види какво става. Той каза, че това не било негова работа, да се оправяме  Oh my ... Мъж на 50+ си се прибра като...няма да казвам думата, ама е обидна. Момичето, видимо по-малка от мен, страшно притеснено ме моли да и помогна в ситуацията. Е, добре, днес ще го играя МЪЖ! Отварям вратата на офиса, гледам яке на пода, ключове на масата, телефон на бюрото, ключа на банята е от външната страна. Чува се силно шуртене на вода, чукам по врата здраво, ритам, викам мъжът по име, знам как се казва. Пълно мълчание от другата страна на вратата... Казвам на момичето да изчакаме малко, да видим дали ще излезе някой от вътре. За да си го представите - офисът е със стъклена входна врата, от която се вижда какво има вътре, а вратата за банята е на ъгъл с входната. Пада се зад стъклената, когато си от вън. Почакахме малко отвън, никой не се подаде водата продължава да шурти. Мисля си, сега ще отворя и ще видя нещо, което не искам да видя. Ами, ако на мъжът му е прилошало и има нужда от помощ, ами, ако е умрял  bad  bad И така след малко чудене, казах, че се обаждам в полицията. Звъня на 112, вдига ми диспечер обяснявам къде се намирам и каква е ситуацията. Тя ми казва, че ще ми прати пожарна  Oh my ...
- За какво ми е?
- Да разбие вратата?!
- Ама тя е отворена!
- Добре! Ще ви свържа с полицията...
Свърза ме, обясних на полицая какво е станало, той каза, че праща екип. Разговорът по телефона беше над 4 минути, екипът дойде след 7. Портиерът се скри, даже си затвори вратата, като разбра, че съм викнала полиция (смотльо)  beating Обясних на екипа какво е станало, момичето им показа теча и се качихме до офиса. Пуснаха фенери огледаха от вън през стъклената врата, поискаха по радиостанцията разрешение да влезнат, дадоха им. Отвориха вратата и обясняваха по радиостанцията какво виждат, почукаха на вратата на банята. Ама не чук-чук, а ТУП-ТУП-ТУП. От вътре никакъв звук, никаква реакция, казаха по радиостанцията, че отварят, разрешиха им. Отвориха и след две секунди затвориха. Единият казва на другия: "Видя ли го!" Аз: "Какво видяхте, жив ли е, добре ли е?" От вътре вече яко ми трепери. Полицаят ми обясни, че вътре има гол мъж, видимо неадекватен  Oh my ... След няколко секунди излезна наемателят на офиса, увит с кърпа. Аз му кавам: "С..., не чу ли, че ти тропах на вратата, защо не се обади, под теб всичко тече!" Той ме гледа неадекватно... Човекът просто или беше пиян, или надрусан  sad Полицаите започнаха да го разпитват. През това време дойде магазинерът от нашия магазин и ме пита какво става. Аз отидох при него и започнах да му обяснявам. Действието се развива в малък безистен на два етажа с магазини и офиси. Дойде и момчето от съседен магазин. Полицаите си свършиха задълженията, обясниха на момичето, че трябва да отидат в районното да вземат протокола, в който е описано какво е констатирано, за да могат да си заведат иска за щети. Аз им благодарих за съдействието. Сега големият въпрос. Оставам доста често до късно съвсем сама в офиса, с този индивид ме дели една врата, как да съм спокойна  shok  crazy И така започна моя уикенд... funnytooth funnytooth funnytooth
« Последна редакция: октомври 22, 2016, 13:44:47 от marry_me » Активен
bubolina93

Пол: Жена
Публикации: 0


« Отговор #397 -: октомври 22, 2016, 13:38:42 »

Здравейте. На всички отминали рожденици им пожелавам да са живи и здрави, осъществени, успешни, обичани и обичащи.  give_rose

Някой по-напред в темата ме беше попитал какво ме води насам, как съм попаднала тук...Преди година попаднах във самия сайт тъй като бях шаферка на моя близка приятелка и главно четях темите в сватбения пофорум, по късно попаднах на вашата темичка и така..Дълго време излизах от труден период на депересия, не исках да виждам и чувам никого, дори и най-близките си хора и точно в такива моменти, като този, човек осъзнава кои са истинските му приятели (тези, които като им обясниш, че не ти се говори няма да те притесняват, но  в същото време ще са близко до теб)... Осъзнах за себе си, че мога да разчитам само на 1-2 човека. не повече. Обикновено съм много обищителен човек и това беше причината да се разпиша тук. Не виждам нищо лошо в това група дами, някои непознати една за друга (може би) да си споделят ежедневието, да споделят каквио ги вълнува и тревожи, да обменят и споделят идеи, и т.н. Тази година завърших бакалавър и ако допреди  няколко емсеца знаех как ще мине всеки един мой ден, то сега е коренно различно. За магистратурата реших да изкачам една година, за да реша какво точно и къде (в кой университет) искам да запиша. В търсене на своята работа съм и се надявам скоро да я намеря...   smile

Днес при мен е есенно, дъждовно... Успях да свърша с битовите задачи вкъщи. Всъщност времето навън е време, което асоциирам с предстоящите Коледно-новогодишни, все още далечни, идни празници. Възнамерявам да прекарам съботния ден с книжка или гледане на Коледни филми (рано е, но ме е обзела тази вълна) и топла напитка, а на вас ви пожелавам много усмивки и топъл уикенд на всички ви.  girl_wink

 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: октомври 22, 2016, 13:51:05 »

marry_me, егати екшъна  Oh my ...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: октомври 22, 2016, 14:00:07 »

Леле, Миленка...., няма сила, която да ме задържи в офиса в късен час, при тези обстоятелства, Ако и аз да го играя мъж понякога shok
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #400 -: октомври 22, 2016, 14:25:41 »

bubolina93, добре дошла  give_rose Включвай се смело  danceg Дано всички трудности са зад гърба ти и скоро освен шаферка се видиш и булка Wink Но първо намери човекът, с който да ти е приятно да изживееш дните си, ако не си го намерила вече  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #401 -: октомври 22, 2016, 14:31:26 »

Бая е страшничко. Но ето, случило се е посред бял ден, така че няма разлика много, дали е след работно време.
Миленка, направи нещо против уплахата - чаша уиски, запали свещ или там каквото би те успокоило.  
Пък ако ти се случи да оставаш до късно, заключвай се и викай портиерът да те придружава. В тази връзка, разберете се какво му влиза в задълженията и ако се налага, вменете му /тцтц, не се сещам за друг израз/нови, та да не се измъква като ...
bubolina93, от къде си, булката, на която си била шаферка познаваме ли я? Какво си завършила?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: октомври 22, 2016, 14:41:52 »


bubolina93, от къде си, булката, на която си била шаферка познаваме ли я? Какво си завършила?

Свекърва, какъв е този кръстосан разпит?  funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #403 -: октомври 22, 2016, 19:29:39 »

Хаха, Мари, ми тя виж колко време ни е чела темата без да знаем Wink Нали трябва да я опознаем.
Ами на мен постът ми заприлича на автобиография, като за кандидатстване за работа и моментално ми се задействаха професионалните навици да проведа интервю funnytooth
Буболина, аз така си питам, да не вземеш да се изплашиш сега? smile smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: октомври 22, 2016, 19:31:45 »

lol  lol  good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines