Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:13:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 162683 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: октомври 21, 2016, 09:58:00 »

Такааа леко и тактично въпросът ми за размяната на подаръци беше подминат...Добре, ще се пробвам пак друг път.


Точно влизах да повдигна темата  good good good
Аде, раздвижвайте се  Wink

Аз си взимам крайчетата сама, не експериментирам с нови прически вече, искам просто косата ми да е по дълга и да не цъфти. Ама много искам явно. Сега съм на вълна маски за коса и ампули. smile
Не се боядисвам, само краищата праавех известно време цветни, но вече ми писна. smile

Красотката ми за деня, поздрави на всички:


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #376 -: октомври 21, 2016, 10:22:07 »

Да, и аз ви подкукоросвам за размяната.
Свекс, забрави снимката с офис обзавеждането от вчера.
Тони, уникална е! Обожавам този тип неповторими неща. Аз пък си накупих чанти с нарязана кожа тип дантела . Много ми е нежно в този странен сезон.
Ноември никога не съм го харесвала. Защо да Бога тази година октомври е такъв сив, а като раждах беше златен! Как да не ме е яд!
Винаги се замислям за тоз ми ти празник кой месец е! Като минава, даже не го забелязвам. Все едно да се сетя кой месец е националния празник на Унгария примерно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #377 -: октомври 21, 2016, 10:33:05 »

Али, там си е, барабар с куче и коте в бяло. smile Днес котето е в жълто, за цвят smile.
http://magnifisonz.com/2016/07/01/20-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%87%D1%80%D0%B5%D0%B7-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BF%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%8A/
Много полезна статия за да направим преценка, кога не си струва да се чувстваме виновни.  smile Пък ако можем, защо да не я ползваме за обратното Wink danceg
« Последна редакция: октомври 21, 2016, 10:55:45 от svekarva » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: октомври 21, 2016, 11:04:43 »

Добър ден!
Пак се боря с наследника на династията... Най-омразното нещо за сина ми, за разлика от майка си, е съняТ.......  няма по-дълго многоточие на Хперията.....   diablo
За съжаление,  не мога да се Фключа в Размяната за Коледа, защото "Тук е Русия" и не знам изобщо дали имаме пощенска кутия и дали като сме на квартира,  може да си я ползваме по предназначение. Тук хазяйката има най-големи правомощия - включ. и да посещава собствеността си веднъж месечно без предупреждение! А някои не искат деца, животни и т.н. Отписали сме си депозита отдавна. Дано стигне за разрушителните способности на Кико!
Хелоуин виждам, че се празнува и тук, ще видим дали реално е така.
Днес не успях да си купя Комсомолская Правда... Но пък си напазарувахме доволно от нашия супермаркет - Пятерочка. Там си има всичко необходимо по много и когато има нещо на промоция не му е минал срока на годност.  Цените на хранителните продукти са по-евтини от Варна /давам пример с нея, защото нямам пресни наблюдения над Сф или Пловдив/.
Машка, верно си запомнила,  че сме в Нижни. През нощта е истинско удоволствие и красота,  дори и само през прозореца на автомобила да гледаш. Още не мога да разказвам много понеже ходим само на близки места около блока и с Такси взимаме Кари от училището. Но то си е класа, даже не само една пред Бг училищата. Може би ще разкажа в нашата тема, за да не разводнявам тук.
Иска ми се да отидем на театър,  но не виждам как ще стане с Кико?!? Въпреки това нямам абсолютно никакво намерение да каня баби при нас. Аз едвам ги изтърпявах в Бг, а си представям тук - все едно да имам още поне дете и 1/2...  diablo
Адски много съм обидена на ин-лоу - младата барабар със старата... Като за последно ме изпратиха с "положителни" емоции...  Едната умря от завист, барабар с майка си, а другата от мъка, че заминавам при сина й! В резултат и 2-те не ща да ги виждам поне до м. Март, 2017 г., когато живот и здраве трябва да се приберем към Бг поне за седмица - 10-ина дни.
Ух, накрая заспа Змеят!!! Ще подремна и аз, после може да се заема с маникюра си.
Мисля да наготвя нещо сладичко през уикенда.  Може би мъфини или чийзкейк... Иначе тук и сладкишите си ги бива. Единствено по заведенията е скъпо. Иначе по моловете е пълно със Скидки и особено в НМ и LCW са достъпни цените.  А за тукашния стандарт дори е евтино. За сведение: вестника ми струва 11 коп. по-евтин от 1 дъвка!
Ще допрочета какво сте писали след дрямката! heart
« Последна редакция: октомври 21, 2016, 11:09:08 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #379 -: октомври 21, 2016, 11:18:26 »

Фани, аз си мислех, че се майтапиш за Комсомолска правда blush Истина ли го издават още? shok Пък и цената му е направо непонятна good
Значиии, тактично отклоняваш да ме поканиш Wink. Аз за седмица, не за повече, тъкмо да отидете на театър. Само да огледам руснаците smile
Ще чакаме да разказваш за училището на Кари. Кико още ли си хапва с удоволствие? Опитва ли се да говори?
Ей, браво на вас, добре се справяте heart heart heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: октомври 21, 2016, 11:40:29 »

Да, Свекс, издава се и е вестника на нашата област- Нижегородская.  Заповядай на гости! Ама изчакай първо да науча къде мога да те разхождам и колко ще ти струва визата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: октомври 21, 2016, 12:51:43 »

Привет, аз от сутринта се боря с Моника.Днес я оставих да спи до късно и сега по обед няма сън.Ако заспи сега довечера в 1-2 не ми мърда да заспи, пък аз някак си нямам сили да изкарам до тогава.Да имам таласъм smile

Фани, много интересно звучи всичко.

Тони, чантата е страхотна.

Ние за сега няма да празнуваме Хелуин.Малката не разбира и ще и е странно.Предполагам по-нататък в градината ще празнуват.Може ако имам желание да направя сладки с формата на духчета, тикви и т.н., формички имам, но само това ще е.

Хубав ден на всички.

ПП.Ако се организирате за подаръци, ще ви правя списъците smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: октомври 21, 2016, 12:58:02 »

Фани, много ми е интересно наистина.. Много популярно е познати и приятели да емигрират към Западна Европа, САЩ.. Никога съм нямала познати, които отиват да живеят в Русия, чета те с голям интерес  heart

Маги, тя да не е болна Мони, че сте във вас?  huhhuh.gif (изпуснала съм малко)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: октомври 21, 2016, 13:06:49 »

Сдоби се с гнойна ангина дребната и се гледаме.Веселбата е голяма.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #384 -: октомври 21, 2016, 14:02:38 »

добър ден!

Маги аз да не изостаня, от днес сме колежки, и моя звяр болен... снощи ни изкара акъла, събуди се в 3 и трепереше като лист, цял ден ту вдига ту сваля, довечера ще го водим на частната клиника...

alexandrova_90 чантата е един път! Иначе да, за мацките от салона потвърждавам че са тихи и спокойни, супер си вършат работата, ама честно 5 часа в салона 3 думи обелих с фризьорката и беше основно наляво, надясно, премести се... за мен лично много суха работа. Кифлите в моя салон може да са кифли, тя Панда ги знае, ама се спуквам от смях с техните истории. Нищо лично дее, тази маникьорстката обаче в твоя салон прави убийствени нокти!

Хелоуин не празнувам, но имам едни бонбони в случай че деца дойдат на вратата, че една година нямах и дойдоха.

За размяна на подаръци най-вероятно и аз съм за!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: октомври 21, 2016, 14:04:52 »

И Моника беше така, трепереше като лист.Тресеше си я направо.Абе накрая стигнахме до антибиотика колкото и да не мис е искаше.

Тука няма кой да идва, само едно по-голямо дете има в блока.Ние сме в пенсионерски блок.Това донякъде е плюс.Хората много се грижат за входа.Ако ви кажа, че целия блок е с фотоклетки и като влезеш лампите сами се светват.Това го няма почти в целия град.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: октомври 21, 2016, 14:09:18 »

Булче, аз съм ги забелязала, че като е нов клиентът се въздържат от разговори, аз ходих поне 5-6 пъти при маникюристката и се бяхме опознали.. Пък и аз дърдоря яко, та си се разприказвахме от първата фризура, ама при мен и майка ми идва от Враца специално при тях (и фризьор, и маникюр).. Започнахме по пикници и разходки да ходим.. Сближихме се бързо, така да се каже  girl_haha SERENADE

Съвсем забравих, нали преди ден-два коментирахме ангините и не бях разбрала, че говорим за лек при малки деца.. Да минава бързо, Маги  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #387 -: октомври 21, 2016, 14:55:53 »

Аз пък имам болен мъж с диагноза шматка в късен пубертет. Вчера трябваше да ходим на гости, ама отиде само той. Нашите имат много работа и хич не беше време да ги ангажирам вечер. Та ММ си хапнал, пийнал и да уважи домакина - пушил малко пура. И двамата сме върли непушачи. Толкова зле му станало! Ей, веднъж да го изтърва!!!! Днес ми мърмори, че мамут му бил спал в устата! Довечера два мамута да спят там!
Ей, тва две деца в пубертета не е работа - едното в бебешки, другото в следюношески.
А, да. Снощи изкъпах Дребната и я намазах, ама не с лосион, а с душ-гел. Айде пак къпане! Двете клетки нямат сили да четат етикетите в магазина.
Фани, и на мен ми е интересно всичко. Русия е може би единствената мечтана дестинация с по-студен от пловдивския климат.
« Последна редакция: октомври 21, 2016, 14:59:01 от Alichka » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: октомври 21, 2016, 15:04:45 »

Ние най-после излезнахме за малко smile Томи много хубаво заспа, ама на мен ни замръзна носът и се прибрахме. Вече половин час спи в количката, даже не се събуди като го отвивах и събличах.

Фани и на мен ми е много интересно!

Аз ще пия чай, болните и те да си вземат по един smile

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: октомври 22, 2016, 09:01:59 »

Доброе утро!
Спасибо большое для чай!
А аз пия кафе и се готвя за 1-ия си голям Руски шопинг: Икеа + МОЛ.  yahoo
Досега съм ходила само в "Седмое небо"  - също Мол с огромен супер - "Ашан"  yahoo - имат страхотни сладкиши тия руснаци и също така страхотно вкусна сметана /солена/...
Свекс,  дай някоя подходяща снимка - някой златен купол на катедрала - тук има много! Ал. Невски ряпа да яде, толкова поддържани изглеждат отвън дори и най-малките църквички!
Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines