Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 05:30:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 166356 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #345 -: октомври 20, 2016, 10:13:05 »

Мари, бременна ми е фризьорката и сега задържа. Ходя по един път в месеца да ме боядисва, с нейни бои. Ама пусто много ми расте косата и някъде след втората седмица си маскирам корените, обикновено с "Палетте", на Шварцкопф и пак я купувам от Кауфланд. Такова чудо за несъответствие в номер на боята и цвят ми се случва за втори път diablo Надявам се да не се случи трети.
Цветен принтер ми трябва точно толкова, колкото и редовните златни обеци, малко да внеса объркване Wink Съвсем до скоро имахме ателие за копирна техника в близост, но фалира. Ако реша да си разпечатам някой файл, трябва до бившия офис да ходя, пък нещо не ми се ще да има "стани, да седна за малко на компа ти".
Хаха, на мен до второ дете ми е статистиката, за трето и внуци нямам проучвания, пък и извадката ми от съфорумки ще е нищожна Wink
Киви, така е, ама пък животът продължава и някак трябва да го изживеем.
Еха, сега пуснаха онази песен с разкостената риба във видеото danceg. Мари, каня те на танц, Ако и да си с подкъсена коса smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #346 -: октомври 20, 2016, 10:20:40 »

...Велинград и мисля да отидем само двамата...
Първото ни СПА с дете беше в Акватоник. Много приятно място, с невероятен масаж с вулканични камъни. Редувахме се, нямаше как ... единия в СПА-то, другия със змей в басейна, имаше и детски кът, но нямаше аниматор уикенда... хубаво е за децата да пътуват, но е хубаво и вие да си вземете глътка въздух от време на време, а за детето да гради връзки с баба и дядо.
Ние така сме качили оборотите напоследък, че всяка секунда ни е разпределена за нещо. Почивка за Коледа...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: октомври 20, 2016, 10:27:15 »

Добро утро! Кой каза Спа?! Няма да ми се усмихне щастието поне до лятото  cray но пък тук е красиво.  Доставя ми удоволствие да изляза навън и да не познавам никой. Аз верно съм мразела Търговище....
Който иска да ни гледа в действие и особено Свекърва, да напише в ютюб Talents show. Видеата са качени от Vanya Miteva. А моичката е под името: Karin Zeynal.
Друго няма ново засега. Яко преговарям руския.  Тук никой не иска да говори на Инглийски,  с изключение на училището на Карин....
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: октомври 20, 2016, 10:43:30 »

Свекърва, дай линка, да се включа danceg Wink(тогава се изплаших от клипа и не съм я слушала blush, да не ме чува Ина)

За боите имах в предвид, професионалните на Schwarzkopf, които ги има само в салоните, те не се продават свободни, както и една линия шампоани, балсами и т.н

Фани, ама много лоши братушките не искат инглийски, а?

Четох една статистика, че ежедневно 75% от швейцарците използват два езика, а 40% три и повече shock
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: октомври 20, 2016, 10:54:24 »

Аз третирам косата си само с професионални препарати. Моята фризьорка даже ми поръча една допълнителна боя с 3 Шишенца окислител в 3 различни тубички,  за да мога сама да третирам корените. Направи ми и матирани кичури,  за да не си личи, като се мацам сама, или като наизлязат корените. Не знам коя ми е марката обаче, трябва да прочета етикета. От ученическите ми години съм се научила сама да не си правя експерименти с косата, че да не остана без нея....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: октомври 20, 2016, 10:56:26 »

Ей, хора много смотана съм станала. Мисълта ми не стига по-далеч от памперса и пюрето. Кажете, че е до време, плийз  girl_impossible
Тук е много гадно с мъгла ПАК. Чак се замислих да си ходя на София вече. И Лидл ще изпусна. Точно днес майка ми е командировка пууууу.

Ех, Тони, обеци smile Много са хубави, видях ги. Много обичам обеци, ама от както се е родил Томи съм все с един златни, много малки, с които спя. Колкото да не ми се затворят дупките. Ама нали все казвате, че съм се разхубавила, какво значение имат обеците  funnytooth

Аз още не съм се боядисвала, ама ми е време. Влюбих се в салона  на Тони, ама за площадката пред блока нема нужда да се глася чак толкова. Ама ако си намеря работа, на която не ходя по пижама - там съм веднага. Най-голяма промяна съм правила като се подстригах като Натали Имбрулия в 9ти клас. И сега много коса отрязах, ама тя беше прекалено дълга вече.

От СПА нямам нужда, за сега си спа добре и у нас пу пу.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: октомври 20, 2016, 11:00:13 »

Пандич,  я препРодай някой урок по Руска история. Интересно ми е за Екатерина Велика.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: октомври 20, 2016, 12:27:08 »

Хей, и от мен привет! За коси си говорите, ама като знам какво се вярва тук и не си казах, че си махнах дългата коса и сега дори не ми докосва раменете (рано ни е още за щъркели  girl_wink ). Някъде 40 см. скъсиха - ами няма такъв кеф - преди това бях заприличала на разплетена кошница, много ми се беше разръфала прическата  nea

И на мен ми се ходи някъде на почивка, че то сватбеното пътешествие, макар да беше скоро, не беше почивка, а екскурзия, с нон-стоп обикаляне. Искам да си се излежавам, ама на хотел, не у дома  blum

За Коледа съм решила да взема на милото лети джанти за колата. Някакви по-гъзарски. Ама, да видим дали няма да се пречупя и за PS4...

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: октомври 20, 2016, 12:39:08 »

Била съм във всички цветове за основа, които са по-популярни.. Естественият ми цвят и майка ми не го помни.. Тъмнорус/Много светлокестеняв.. Била съм на кичури.. В 9-ти клас имах всякакви цветове, дори зелено и розово  crazy pardon Била съм и с коса до кръста и с такава обръсната отзад с машинка, а отпред дълга.. И асиметрично каре и симетрично и Боб, а бе всякак.. Не ме е страх да експериментирам, грам! Сега искам лилави (ярко!) краища, ама не ми се стои 6-7 часа в салона..

Панде
, обожавам си фризьорския салон.. И двете фризьорки са топ! И пречиски, и боя, и подстрижки, просто супер..Препоръчвам на макс.. Вярно, че и като цени са добри, но аз се боядисвам и подстригвам на 2- 3 месеца.. Измиване с терапия+подстрижка+боя+сешоар ми излиза 150лв. Без терапия 120лв. Редувам ги..

Коледа е далече, наистина с толкова разходи, които правим на последък.. Изобщо не искам да обмислям подаръци  huhhuh.gif blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #354 -: октомври 20, 2016, 13:17:46 »

Мари, ей ти песните и за да спазя приличие, пращам ги с изречения на хората, които са ги постнали.
Поздравявам компанията тук с една хубава песен с леко странен клип:
https://www.youtube.com/watch?v=OasjwepNJyI

Явно днес ми е ден за скандални клипове... да върна жеста с клип без риба, но с много мляко 
https://www.youtube.com/watch?v=yKaaJuXppDE&feature=youtu.be

Поздравявам всички, които имат повод:
https://www.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evU

първата и третата често ги пускат по радиото.
При мен тази процедура е максимум 40лв. плюс това ми е на 3 минути от вкъщи. Не е въпрос само за цената, не мога да понасям разговорите на клиентки в скъпи фризьорски салони.  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: октомври 20, 2016, 13:23:10 »

Sveka, ей сега та пускам,  душо!
Тони, Чрд със закъснение! Всичко най-.... и все хорошего и так... Пожалуйста!
А Кикото ми изяде Комсомолската Правда, като ви четях... А дано заспи та да си разказвам на воля..... diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: октомври 20, 2016, 13:33:28 »

Фани, не съм учила за Екатерина Велика, грешка в системата. Учила съм история на Русия до Иван Грозни.

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: октомври 20, 2016, 13:39:07 »

Хахаха, изяден вестник...

И при мен е весело, опитвам се да обядвам, а през това време Сами е отворил пералнята и ми носи изпраните дрехи една по една и аз кича гащи по облегалката на стола lol, защото обясненията да почака не доведоха до нищо. От време на време ми яде и от хляба, а през това време Симеон ми задава задачи за събиране и изваждане girl_impossible
« Последна редакция: октомври 20, 2016, 13:46:33 от Marri » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #358 -: октомври 20, 2016, 13:41:06 »

Marri, гледам на твоите змейове лентичката. Те на една и съща дата в различни месеци ли са родени?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: октомври 20, 2016, 13:42:47 »

Привет и от нас smile

Тъкмо се върнахме от консултация. Отложихме ваксините за след 10 дни. Май аз ги приемам по-страшно тея ваксини - снощи сънувах как една от акушерките от родилното ми поставя една след друга 3 инжекции  crazy

И  аз съм на вълна боядисване и само гледам Pinterest и Instagram за разни светли цветове с тъмна основа. Още не съм се спряла на нещо конкретно. След раждането се подстригах доста, но сега не харесвам формата на косата  blush
Цитат
Не е въпрос само за цената, не мога да понасям разговорите на клиентки в скъпи фризьорски салони.  pardon
И аз съм така. В предишния салон, в които ходих беше истински кокошарник и всичко идваше най-вече от самите фризьорки - на кого били правили косата, кой си запазил час, кой колко бакшиш им оставил  bad Ужасно!

Още не съм започнала с Коледните списъци, ама не ми се и започва, нещо не ми е Коледно още. Само фотосесия за беб съм запазила  heart

Фани, много ми е любопитно да разкажеш за Нижний и за хората (дано не бъркам, че сте там  pardon) Имам някакви наблюдения, но съм била само на едно място в Русия, а ми е интересна.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines