Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:04:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 172496 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #300 -: октомври 18, 2016, 14:29:09 »

Фани, поздрави от Филибето! Ще ти подаря пергел и транспортир за лесни сметки. Как ги оправяш?!
Киви, извинитИ, за нашите хора ли говориш! Същата работа са.
Аз имах много мерак за кръчма. Искам да излезем, да потанцуваме, да се похилим .... Няма да стане! Чака ни поредната Нова година по домашно с някой, още не знам с кого. Хич не сме и мислили. Най-скучно ми беше на една с девера, етървата и кумовете им. Нищо общо нямаме като интереси и клепахме цяла вечер на маса. Мен ме гони бясното! Кумовете чакат бебе. Може с кумците да се съберем, ако нямат планове, ама те са в една тайфа 20 човека! Едвали ще са без план.
Не знам! Далече е. Сега мисля за градината и ми е едно... Объркано, може би?!
Бубе, честит празник!
На болните - сили и здраве пожелавам!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: октомври 18, 2016, 14:38:07 »

Добър ден!

Али, нещо за Мария беше, но не се сещам какво. Ако има нещо ще свиркам, да знаиш!  pardon

Ние ходихме в Елена на един 8-ми декември. Наистина е хубаво. good

Како Фани,
много ми липсваш! Надявам се да сте много добре и да се включваш понякога.  heart

И аз бих майсторила нещо за Малчо, но не ми се отдават подобни начинания.  nea

Мари, дано бързо се оправи половината семейство.  smile
Много мило от твоя страна за инициативата. smile

За Нова година още не знаем. Ясно е, че няма да е някъде навън. Много искам за Бъдни вечер или Коледа да си останем вкъщи с новия член на семейството ни. Това ми е направо като мечта.  *INLOVE*Никой друг не ми трябва. Представих си го дори.  smile

Панди, много добре казано, хехе. tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #302 -: октомври 18, 2016, 16:16:14 »

Хехе, сигурно на ум смята каката, да си упражнява математиката Wink
Аз съм си свалила един калкулатор на валута на тИлИфона, амя нямам платен интернет в чужбина и само за предварителни сметки ми служи. Като зная коефициента и смятам ли смятам Wink. Ако обаче пекне слънце, нищо не виждам, също и като съм без очила. Стигнала съм до извода, че от преобразуване файда няма. Може да си умреш гладен Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #303 -: октомври 18, 2016, 16:34:25 »

Здравейте! Моето зарядно за компютър е оправено точно за 20 минутки, докато си свърша другата работа, и срещу 3лв. Доста трудно ги дадох тия 3лв., дълго чаках хахаххахахахахаха

Панда, недей моля те така да ни отритваш хахахх kiss2

За Нова година си говорите - аз мислех пак да ръчкам по нета за нови места, на които не сме били никога, ама либето каза, че му се седи у дома тази година...и спрях да мисля.  Сега мисля манджи.
Да знаете какво яко попадение имам от Тейсти. Нещо като пица, ама без тесто, а върху картоф, на тиган, става за 5-7 минутки и е разкошно.
« Последна редакция: октомври 18, 2016, 16:44:00 от nadelina88 » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #304 -: октомври 18, 2016, 16:43:02 »

Ха добър вечер!
 Ние НГ още я бистрим, има двама ергени дето все не са съгласни - минахме през Лефкада, Солун, Охрид, Сърбия и какво ли още не, запъват се като магаре на мост да не било бабешко и далеч. Дадох им ултиматум, че ако не изберат скоро ще сме у някого от тях 3 дни ол инклузив+ спа beating
 Песента, дето Ина ни я пусна ми е мелодия на телефона. Като бяхме в Италия навсякъде я чувахме. Певецът пък беше жури в техния Х фактор и Мм беше много изненадан, че съм толкова навътре в тяхната култура. Викам му форумът обогатява във всякакви сфери, особено пък Ина  heart Ние там се зарибихме по едно тяхно предаване Singing in the car - трябва да познават песни, да пеят в колата с една много сладка водеща. Сега издирвам как да го гледаме и тук.
 Фани, и аз се сещах за вас миналата седмица. Един приятел сключил брак с рускиня миналия петък и небрежно ни го каза в събота. Момичето започнало да учи български и много искаше да си говорим, при положение, че предишни пъти само мълчеше. Сега са в Русия, той живее от 5 години там, но ще се прибират и 2018 ще правят църковен уж, та имаме топла връзка с Русията. Интересно ми е всичко, което ще разкажеш предполагам. give_rose
 Хайде хубава вечер на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: октомври 18, 2016, 16:47:11 »

Фани, да пращаш снимки да визуализираме какво става при теб  tease

за Нова година- вече са ми досадни повечето хора, интровертът  в мен се обажда все по-редовно. Та ми е все тая, като се събираме някъде си мълча, скука ми е. То масово се говори за кой кво ял, кой ква кола си купил и прочие. Уж млади хора ама...  pleasantry

Пандич, те съветите почват отпреди да родиш, ти не свикна ли ? biggrin
От това къде да родиш и защо ще даваш пари за раждане, през това дали детето  ще спи в една стая с родителите си  scratch one-s head bomb, до това защо преяждаш или недояждаш... Мога да продължа с примери до безкрайност.

Айде една ранна вечеря и бегам от работа:

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #306 -: октомври 18, 2016, 17:10:56 »

Киви, аз мисля да спра да общувам с хора без деца lol неадекватни са и дават непоискан акъл lol

А ние такива даващи акъл обичаме... Слушаме, записваме си и после като дойдат на нашия хал тайно злорадстваме на факта, че не следват собствените си съвети smile

Али, какво за детската? Ние нали мигрирахме към Оксфорд наскоро, имам пресен опит, можем да си даваме съвети на лични Wink
« Последна редакция: октомври 18, 2016, 17:13:13 от Kiwi » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #307 -: октомври 18, 2016, 23:16:45 »

Много сьм поласкана, че хем не пиша често, а толкова ме споменавате  blush  give_rose (и най-вече все с хубаво де)

Май ще ме плесне и мене като на Фани авантюрата, ама де да видимЕ...

Фаницо, обичам те и аз дорогая. Поцелуйвам и всички останали, доскоро  LOVING
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: октомври 19, 2016, 06:31:41 »

ДОбро утро.Моника окончателно се разболя от гнойна ангина.Мъчи се от миналата седмица да се разболее стабилно, тъпчех я с какво ли не, за да оцелее, но уви.Късмет!

Аз не съм спала, на работа съм, за да предам обект и след малко ще тичам в къщи да си гледам детето, че баща и...... beating

Хубав ден
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #309 -: октомври 19, 2016, 08:53:38 »

Уф, явно са много "на мода" в момента гнойните ангини, защото и племенникът вчера цъфнал доволен вкъщи с антибиотик. Едва говори по телефона, ама като му пожелах бързо оздравяване, ми отвърна с "няма нужда да е толкова бързо, важното е да се вземат мерки".  funnytooth Хич не му се ходи на предучилищна. Сега и брат ми е на симпозиум в чужбина и до понеделник ще подлуди майка си. Той като е здрав не яде, ама като е болен - хептен. За два дни и му стават тъмни кръгове под очите и му изтънява даже нослето sad От него обаче по- щастлив няма. Мен пък ме е страх да отида да отменя малко снахата, че да не донеса нещо на майка ми. Не че има подходящо време за разболяване, но как пък уцелва най- трудните моменти beating
Хайде и от мен чай и кафе в прекалено есенни тонове. При нас още е зелено и съвсем не съм се отказала от топло и слънчево.
Днес е сряда и не се сяда... Обаче пък утре е четвъртък и ако дойде леля ми и ако Фани ме покани, чак до Русия бих отскочила smile
А, снощи гледах Брадъра и много се ядосах на кака Лили smile Изобщо не съм "в час" какво се случва, но харесвам Миглена Ангелова и затова. pardon


* 14705614_1265321840184576_2521101663662590189_n.jpg (61.58 KB, 336x336 - видяно 2291 пъти.)
« Последна редакция: октомври 19, 2016, 09:12:19 от svekarva » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #310 -: октомври 19, 2016, 09:07:04 »

Аз възприемам Миглена Ангелова като Луна в предния сезон на ВИП-а.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: октомври 19, 2016, 09:15:27 »

Викаш, да я чакаме да се кандидатира и тя за Президент? Ужасно е отслабнала, ама и да се е променила толкова ли?  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: октомври 19, 2016, 09:20:56 »

Добро утро lol

Минавам да ви почерпя по случай рождения ми ден smile Ставам на 26 години.. Остарях..  pardon

Нещо съм се вманиачила по Червеното кадифе, та ви черпя с нея smile Да ни е жива и здрава Миленка също.. Сродната ми душа  heart heart heart


Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #313 -: октомври 19, 2016, 09:44:45 »

Тони, честит рожден ден! Да си жива и здрава и все толкова цветна душа smile
Между другото гризе ме отвътре да видя снимка на чантата от Елена след това описание, което ни даде вчера.
Како, браво на теб, включи се с разказ с първи впечатления!
Маги, прегръдка... майките трябва да сме силни за двама, за трима... Ще се справиш!
Биг Брадър, нямам въможност да гледам, защото по това време има много важно нещо по Дисни Джуниър. Хем си тренираме английския, хем не ни заливат с помия от ТВ... Напоследък минахме на новините на Канал 1, там има значително по-малко "сензационно" заклани, сгазени, измамени спрямо другите канали, но се отразяват някакви културни теми smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 19, 2016, 09:49:27 »

Здравейте smile

Във Враца времето пак е отврат.

Болните да оздравяват, рождениците да почерпят.

За който не чете бебешките - ето за 1/2 годинка на Томи.



Тони как ще си стара, само някакви 25 1/2 години си по-голяма от Томи  blum

От както не живеят сестра ми и зет ми у нас, рязко спадна гледаемостта на риатита.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines