Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:33:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 172420 пъти)
 
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #270 -: октомври 17, 2016, 15:23:50 »

Свекърва, да покажеш задължително тихата книжка.

Али, има и за по-големи, аз сега съм замислила да направя за моето 6 годишно, само трябва да помислиш какво би зарадвало адашката.

Тиква и аз много обичам,но после и мен ме боли ръката от беленето и рязането.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 17, 2016, 16:23:40 »

Добрий Вечер, Дорогие друзя!!   heart
Кака ви е в Россия и вече направи първия си шопинг!
Как сте вие?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: октомври 17, 2016, 16:31:14 »

Влизам да ви почерпя, днес нашето младо семейство стана на един месец  heart



Харесва ми да съм омъжена, обожавам дори! Обичам да си гледам халката, обичам мисълта за брака, обичам да съм съпруга  smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #273 -: октомври 17, 2016, 17:00:35 »

Fani, heart , нощи си мислех, че сте пристигнали.Как сте? На Кари харесва ли и ?Как мина пътуването ?

Бубе, пожелавам ви още хиляди месеци да празнувате.Бъдете много щастливи и влюбени.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #274 -: октомври 17, 2016, 18:18:55 »

О, како heart heart heart heart
Затъжихме се за теб!
Кажи какво си купи и има ли хубави руснаци, че да идвам! Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: октомври 17, 2016, 19:34:59 »

Чета ви от време на време, но нали обичам да съм многословна, все не ми остава време да пиша по много..

Влизам да чета оттук-оттам.. и днес ми стана хубаво, че Фани най-после писа.. Чакам още новини, надявам се да сте добре, да свиквате бързо.. Да си намерила хубави магазини за пазаруване  yahoo Да сте щастливи най-вече  heart  

Много съм щастлива днес, заради Р и Ники  heart heart heart

Скоро ще мина да разказвам повече.. Предстои да остарея.. на всички казвам, че ще стана на 27  crazy До скоро като ме питаха на колко години съм и изстрелвах 22.. Сега пък се състарявам, луда работа..  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 17, 2016, 23:12:58 »

Кво праите банда?

Аз съм при нашите и имам време за форума smile защото тук няма НВО  funnytooth funnytooth funnytooth

Много як ден за форума вчера smile за две седмици ще се завърна smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: октомври 18, 2016, 07:41:42 »

Добро утро!
Фани, радвам се че сте добре! Аз ще се надявам на някоя снимчица.
Маги, умрях от смях с Моника. Аз мажех котката с балсам за коса, да й лъщи козината, гримирах я, пршстирах я за ушите и всякакви други простотии, които сега бих си счупила ръчичките ако мога да се набия сама себе си. Току що осъзнах, че скоро няма да видя Моли  cray
Киви, добре че само една си решила да учиш, а не всичките.
Оф, извнете, че много пропускам, имах още какво да пиша, ама изветрялата ми главица.... pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: октомври 18, 2016, 07:44:30 »

Добро утро на всички.Днес е едно студено и ясно есенно утро.Нещо трудно ставаме тази седмица и никак не ни е до работа.Но ще я избутаме.
Хубав и усмихнат ден на всички
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #279 -: октомври 18, 2016, 07:53:16 »

Привет с теменужки! Сега им е времето да се сеят за зимата smile
И сега какво? Чакаме още едно бебе да се роди и никаква друга клюка май не остана crazy
Постарайте се малко Wink
Тихата книжка ще я стягам за внучето на приятелката в Германия. Малко се чудя дали е подходящо, защото по Коледа ще е на 10 месеца и да не вземе да глътне някое парче плат crazy Остава да му спретна албум "Моята Коледа" за тази година, ама пък там голям зор видях през лятото, докато се справя с видове лепила и пособия. Госпожицата от Франция /майката на куклите Мон Лили и Ная/ за рождения си ден следващия месец ще получи от баба си, моята приятелка, детски фотоапарат, та май и на нея за Коледа ще и трябва албум за творчеството и. Ще ми се вържат на фльонга ръцете от пиплявост по дреболии. Лепене, рязане и прегъване хич не ми са сила. pardon
Та така, прекрасен ден на всички ни!
Рат, само известно време няма да виждаш Моли, нали ще ходите при майка ти на гости? Каквито сте бързаци, като нищо още на следващата седмица да тръгнете да обикаляте родата good heart


* 14725533_1264004436982983_8888026267819469404_n.jpg (63.69 KB, 336x336 - видяно 2283 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: октомври 18, 2016, 08:11:21 »

Добро утро smile

Днес е есенно, та съм и в есенни дрехи.. Любимото кафяво (едно особено, не знам как се нарича) отново е на мода при мене smile Всичко е в чест на новата ми чанта в типично есенни цветове -бежово, жълто, кафявоо..От естествена кожа и вълна (тъкана на стан).. Купих я от гр. Елена. като бяхме онзи ден.. Направо се влюбих от пръв поглед  heart Стояхме поне 30мин да гледаме майсторът, как тъче на стана..Много обичам  shok
Събота и неделя ходихме на Празникът на Еленския бут в гр. Елена smile Много ми хареса.. Бяхме с кумовете, наехме си къща за 6 човека (ние си бяхме само 4), много евтина беше и до последно се притеснявахме, че няма да е като на снимките.. По-хубаво беше!! Във възрожденски стил, запазено всичко, топло, уютно..С огромен двор.. Райско място!  heart

Илиян и кумът участваха и в състезание за най-як балканджия, но не спечелиха.. Сигурно, защото са от полето  funnytooth Всъщност останалите участници бяха добре тренирани и подготвени момчета от местния клуб по борба, а да не говорим и че бяха с 10 години по-млади от тях  girl_haha girl_haha girl_haha

Утре на Илиян му предстои мини операция, много го е шубе.. Трябваше да е миналата седмица, но я отложиха и я насрочиха за рождения ми ден.. В началото се ядосах, че се е съгласил, но после си викам, по-добре да минава.. Той ще е в болницата за 2-3 часа и после ще е вкъщи.. Ще излезем да хапнем или ще поръчаме нещо, а празнуването ще го оставим за събота.. Ще се съберем вкъщи с най-близките ми приятели и така  pardon

Свекърва
, заинттригуваме с тези книжки  huhhuh.gif

Панди, липсваш.. Скоро не си пускала снимки на Томи  heart heart heart

Ето пак хиляда глупости изписах  crazy

Хубав ден  Coffe
« Последна редакция: октомври 18, 2016, 08:13:30 от alexandrova_90 » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #281 -: октомври 18, 2016, 08:14:30 »

Добро утро и от мен.
Ние сме болни.Първо разни хреми и тримата, сега младежите уж започнаха да се пооправят, на Явор пак много започна да му се запушва носа,а нищо не изкарвам.
Каката пък директно от единия вирус  скочи в другия с Т ,сега се моля младежите да устискат.И това при полижение, че бяха в къщи.
Свекърва според мен книжката е идеална за 10 месечно до година, две.Те няма да я оставят без надзор, като знаят, че се махат частите.
Тони, много хубаво звучи
Викат ме
« Последна редакция: октомври 18, 2016, 08:17:25 от marta_kalpazanka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: октомври 18, 2016, 08:27:19 »

Свекс, на Моника тихата книжка я взех точно около 10-месечна като беше или за годинката, не помня вече.Но помня, че беше впечатлена от въженцето на което се нанизваха различни фигурки, много се радваше на всичко което се лепи с лепка, имаше цип на едната страница и голямо затваряне и отваряне падаше.Не и я давах без надзор, точно защото лапна една част от книгата и аз изтръпнах.Но за нощно събуждане беше идеална, можеше да си играе 30 минути през нощта тихо и спокойно с нея.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #283 -: октомври 18, 2016, 09:18:03 »

Добро утро!

Днес поне слънчице пекна, само че да не беше мм от сутрин да ми развали деня, днес съм му сърдита. Не знам как са вашите мъже но моя за всичко съм му виновна аз, днес бях виновна че си е забравил ключовете... вчера счупи бурканите с домашна лютеница пак аз виновна, е не се издържа... дано си вземе поука.

Фани включавй се по-често да разказваш!

svekarva страхотна ти е идеята за тихата книжка, ще се занимава, аз така и не се наканих да поръчам, не знам дали ще се занимава, за сега е на вълна на книжки с плодчета и животни.

alexandrova_90ооо Елена е страхотен град, и ние ходихме преди години в една стара къща с прекрасен двор в едно село до Елена.

marta_kalpazanka бързо да се оправят малките

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: октомври 18, 2016, 09:35:32 »

Булче, то и ние бяхме до Елена в една махала Търкашени.

ММ сутринта излезе и взе моите ключове, понеже е забравил неговите в служебната кола.. И седи и ме чака в колата да тръгваме.. Аз стоя и го чакам да дойде, за да заключи.. След 5-6мин слязох и той изнервен ми вика "Пак закъсняхме заради теб, колко по-рано трябва да станеш, за да се оправиш".. Така хубавичко го изгледах и го изпратих за заключва по бързата процедура, че после беше по-нисък от тревата   beating  Yes
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines