Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:33:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 166268 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: октомври 14, 2016, 07:35:36 »

Добро утро!



Днес цял ден съм си у дома, а моето момче е на конференция. Вечерта чак ще се социализирам, ще излизаме с кумовете. Относно останалото ни обкръжение - ами, никога не съм била в голяма компания. Имам добри приятелки и сега излизаме заедно с техните половинки. Надявам се поне с някои и в бъдеще да си останем близки, че напоследък само губя връзки, а не създавам нови...

А пък вчера фотографката от морето ми се обади, че снимките от подписването са ни готови и днес трябва да ги получим, нямам търпение!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 14, 2016, 07:49:03 »

ДОбро утро. Бубе, ако знаеш как искам един ден сама в къщи.Искам да пооправя малко, след което да прочета една книга, да се помотая из апартамента, да мързелувам smile Не се оплаквам, обожавам детето си, но аз си почивам най-добре като съм сама.Обичам да ми е тихо, да имам време само за мен и да не правя нищо.А и това лято се разбихме, няма ден в който да не сме излизали поне по 2 пъти на вън и вече имам чувството, че тялото ми вика почивка, почивка smile

Днес е петък, нямам търпение да свърши тази работна седмица.Не че ми е била много натоварена, но искам събота и да спя.Вечерта ще ни дойдат малко гости, ще седнем да си поприказваме, ей такива неща smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: октомври 14, 2016, 08:13:03 »

Добро утро!
Бубе, точно това закусвахме вчера ние с мм- топъл шоколад и кроасанчета.
Маги, стискай зъби да мине деня и довечера ще се разтовариш малко с приятели.
Оф, после ще пиша, че ме карат да напусна леговището под топлата завивка!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #228 -: октомври 14, 2016, 08:40:08 »

Хахах сам, вкъщи? Ох и аз мечтая за това smile ама пък ми е мъчно да оставя звяра на баба му уикенда, не стига че не ме вижда през седмицата, оък и уикенда да губим ценно време.

Ох и аз стм щастлива че е петък, смазана съм от работа, направо не знаем къде се намираме. Днес и колегата празнува имен ден, да е жив и здрав, посрещнах го с Петко войвода, облечен е с тениска "Петко не е име, Петко е титла" , наредихме софтата и ще запразним петъчно  Bravo. Аз всеки петък му честитя имен ден, а пък този петък е направо в десятката хахах

Вчера за компаниите щях да пиша. На мм компанията е от ученическите години, даже от 2ри клас са заедно с някои, много са близки, има и мъже и жени, аз също съм близка с тях. Преди няколко години бяха безумно и дразнещо близки, но се подскараха леко, любовни триъглници се формираха и омазаха нещата, но пак се виждаме често.

Хайде лека на висчки
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #229 -: октомври 14, 2016, 08:53:44 »

Рат, ни тъ обичам вечи, изгубих залагането Wink Кой, Моли ли те тормози? Ще и тегля аз на нея опашката diablo Моята [глупости пиша]вавица три пъти ме вдига през нощта да излиза по терасите, сега спи като пън.
В Пловдив отново има Капана фест и изложение на ръчно изработени неща. Четирима софиянци /вкл. синковецът/ пристигат за почивните дни и имам точно поръчано меню - доматена супа, пилешка супа и постни пълнени чушки от тази сутрин. Пък аз съм готвила един казан тиквена супа и имам продукти за нещо с телешко месо  и риба blush Другата Мария не е в бройката, само момчета са. Върви ми на млади момци и това си е Wink
Да вметна, тиквите от сорт "Матилда" са много хубави в няколко отношения: кората им е тънка и се маха лесно, месестата част е повече от половината, няма го онова лигавото по семките bad, малки са и стигат точно за едно готвене, достатъчно сладки са. Не зная дали и ще се съхраняват за дълго време като сурови. Смятам да купя 10- тина, докато са на промоция, а и Кауфланд ми е най- близкото место, където продават тикви.
Честито на именниците и на всички, които ще празнуват! good heart
Булче, страшна си, браво!
Сам вкъщи и да си почиваш от всички става само с индивидуално заминаване някъде. Ама там да те чака любовник Wink Мечтиииии DANCE
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: октомври 14, 2016, 09:38:05 »

Добро утро! smile

Аз открих сезонът на чайовете, по препоръка на Свекърва добавих малко пресен джинджифил към един доста ментов чай и стана приказно, точно по мой вкус( плюс мед и лимон разбира се) good



Сам вкъщи и да си почиваш от всички става само с индивидуално заминаване някъде. Ама там да те чака любовник Wink Мечтиииии DANCE
Свекърва направо ме разби, чак се връщах да видя дали е твой този пост, да не съм попаднала на следващият без да разбера lol

Тук тиквите са много на почит в този сезон(както и ябълките, но те целогодишно, няма семейство без ябълки и ябълков сок(чист сок, пастьоризиран), а тези с къщи, без ябълково дръвче), та не знам и аз кой вид за какво е, но определено открих нови сортове, като някой направо се топят в устата, няма жили, ароматни са и някак кремообразни. Набелязала съм си два вида и основно тях използвам.

В тази връзка, картофите в магазина са пакетирани по предназначение, картофи за пържене, за картофено пюре, за салати, за печене и т.н

Хапват си и кисело зеле, което е пакетирано по 500 гр, с кратък срок на годност, до 1 месец.


А понеже нашият район е по-емигрантски(и то балкански), има един магазин, в който веднъж годишно, за две седмици пускат прясно зеле, като това в България(защото тук целогодишно се продават три вида зеле, но е съвсем различно), та се избива народа, по 1,50 зелката, да купува с камарите. lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: октомври 14, 2016, 09:40:31 »

Нааачи викаш - товарим баничарката със зеле, боза и баница и почваме да обикаляме tease
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: октомври 14, 2016, 09:45:54 »

Цък, само зеле.

Тука има много турски, етно магазини и бозата и баницата няма да е вървежна blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: октомври 14, 2016, 09:55:19 »

У нас вчера пекоха тиква, не искаха да ми направят супа  beating
Тате ме тормозеше да ставам за закуска. Котката ме ползва за портиер- не мога да ходя в банята сама, дори и да е за 2сек., има навика щом вляза да идва да ми драска, а понякога просто иска да наднича през вратата- воайорка!
Свекърва, ти ще си пълна къща- има ли къде да посрещнеш 4 момчета / добре, че са само момчета- може като в казарма, по 2-3ма в стая/. За датата, избери си нова, то вчера нямаше време  girl_wink
Булче, айде от обяд да запразнявате и да почва активната почивка.
Мари, аз пък съм на чай от джинджифил и шипки / по отделно/, ако имах домашна мента щях да пробвам твоя вариант.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: октомври 14, 2016, 10:03:30 »

А не - баницата и бозата я визирах за друго място...

П.С. котките са така. И моите бяха така, вечно бях с по 2 в тоалетната. Да акаш на отворена врата си беше нещо нормално у нас. Сега си се затваряме...от 2,5 години хахаха

Като си взема пак котка някой ден, пак ще си акам с нея. На мен ми липсва някак си. Липсва ми нещо космато и меко да спи с мен в леглото...Казах космато и МЕКО, мЪжо не се брои...Нали не даваме на кучетата да се катерят по леглото и дивана...та днес тайно оставих малката да дойде при мен в леглото. После и се карах де, ама тя като разбра че може и прекали (което се очакваше). Ама ще и мине де, като и се скарам някой друг път.

А иначе, като бяха котките, откачах сутрин като се събудехме, ние двамата завряни в единия край на леглото, а те двете се проснали на 3/4 легло. А сега ми липсват...

Или пък (с извинение)...пръднеш в събота сутринта в 7, което автоматично означава, че си се събудил - значи, нормално е да започнат да ти мяукат стерео от двете страни да им дадеш да ядат. И като станеш, те се наяждат и продължават да спят, а ти кукуваш в събота от 7,30 сутринта crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: октомври 14, 2016, 10:11:52 »

Тази работа със слугуването на животни не е за мен tease

Стигат ми децата  girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #236 -: октомври 14, 2016, 10:21:58 »

Мари, излъже ли се един път човек да си вземе животно и край. Котката беше по желание на НИ2, ама месеци след това замина и не успя да и се "порадва".
Хехе, ти защо ми се чудиш на мераците Wink. Аз може да нямам първични отличителни полови белези вече, но пък съчмата, вместо хормонът, бая яко ме пере Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 14, 2016, 10:30:56 »

Хахаха, петъчни теми сте захванали.
 Рат, значи от сега си тренирана и така ще ходиш до тоалетна близките 2-2,5г, а може и повече.Аз съвсем скоро започнах да ходя до двете нули самостоятелно  blum

Котките са така наистина, ние нали имаме 2 броя, само се чудят как да се намърдат връз теб и да спят.Сега и двете обитават леглото на Моника, през деня, а нощем всяка си има нейно място.

Аз се бях заредила вчера да купувам тиква и нямаше.Направо си умрях от яд.И за това реших едни бисквити с масло и квасена сметана да забъркам, но си искам тиквените сладки!!!Та тия дни ще се купува тиква, няма мърдане.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 14, 2016, 10:35:32 »

Добър ден!

Вчера времето беше чудно. Ходихме на разходка, но Алекс огладня и отидохме до го нахраня при нашите. Човекът реши, че му се спи и преди да излезем пак заспа. Отиде ни и време и всичко. Като се събуди вече беше тъмно и студено. nea
Днес съм решила да сме пак по улиците/парковете.Чакам да се събуди и напалваме.



Аз, ако остана един ден сама вкъщи, сигурно няма да зная какво да правя. И не, че няма какво...Имам една баня за чистене, не съм готвила от не знам си кога, гардероба има нужда от смяна (прибиране и изваждане на дрехи и обувки). Ама сигурна съм, че ще се въртя като в небрано лозе и ще се чудя какво да направя. Иии не, че не ми се иска да поспя 24ч, да гледам някой филм, да прочета книжка.
...сега като прочетох написаното от мен осъзнавам, че когато съм правила тези неща, не съм се чувствала по-щастлива. Така че, Дребчо ми е най-важен. Един ден, някъде в бъдещето, ще имам време за себе си, но пък сигурно ще търся тези моменти. heart

Нашите приятели са главно от ученическите години на Влади. И те повечето са семейни. Аз си имам една приятелка от училище, другите или са приятели-предатели pleasantry , или са хванали на някъде. Та с тези приятелски семейства се срещахМе. От както имаме Алекс, почти никой не ни търси, хаха. Все по-често чувам "ние тази вечер ще ходим еди къде си, ама вие налии..." и така. Ние нали имаме бебе!
Ама съм сигурна (почти), че е временно. Другия месец чакам една приятелка с близнаци да роди. В нея ми е надеждата. Другите са с по-големи деца или без деца.

Рат, ментата май не беше препоръчителна. Поне такъв спомен имам. Иначе и аз харесвам чай от мента  . smile

Маги, така като те чета ми се иска да прекарам цял ден в кухнята и да правя всякакви вкусотии. Липсва ми готвенето. Не съм вярвала, че ще го кажа. pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #239 -: октомври 14, 2016, 10:43:46 »

П.С. котките са така. И моите бяха така, вечно бях с по 2 в тоалетната. Да акаш на отворена врата си беше нещо нормално у нас. Сега си се затваряме...от 2,5 години хахаха

А иначе, като бяха котките, откачах сутрин като се събудехме, ние двамата завряни в единия край на леглото, а те двете се проснали на 3/4 легло. А сега ми липсват...
Това е писано за нашия 7 килограмов котак! Ама сега дятито се буди рано и се намърдва ли нас. Какво колена раздаваааа!
Мари, косата ти стара ли е? Има много такива кампании, та всяка е с различна популярност.
Утре ще се разбием от обикаляне, ама ще ми е хубаво по семейно. Ще купувам и тиква от Кауфланд, да не съм назад.
 Аз следобед така си почивам- Дребната спи, аз шия гоблени, чета книги и е тишина. Ако има шум, ме дразни и много яд ме хваща. Има безумни изпълнения- я някой строеж, я някой комшия решил да прави нещо си.... Викам полиция и хич ми не дреме. Нямам толерантност в това отношение. На малката не й пречи, ама на мен -много.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines