Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:42:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 172433 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #180 -: октомври 11, 2016, 12:44:00 »

Момичета, много тежки теми сте подкарали  cray

Али, моите съболезнования. Чувството е неописуемо гадно  cray Аз имам шест първи братовчеди и с тях сме като братя и сестри, отгледани сме заедно, болката е невероятно силна. Пожелавам сили и необходимото време на цялото ви семейство да се справи с огромната мъка.

Свекърва, това изпитание е страшно, дано да има късмет и дни човека  heart За съжаление около мен никой диагностициран не е оцелял  cray Защо си мисля, че не довърши разказа си за екскурзията  blush Малко ще те разсее Wink

С тези супи така ме изкушавате. Приятно ми е да си сготвя нещо лично, но времето прекарано в подготовка, готвене и почистване след ме изнервя  blush Затова готвя мързеливо, всичко повече от 20 мин. от времето ми просто не е моята рецепта  blush Пък и двамата с ММ сме капризни на храна, аз ям едно, той друго, двете неща са взаимоизключващи се и за капак сме сигурни, че децата ще ядат неща, които ние не ядем lol

addicted, БРАВОООО  Bravo Стискам палци всичко да потръгне, да се чувстваш добре и да ти носи удовлетвореност, както емоционална, така и финансова Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 11, 2016, 12:54:40 »

Като ви чета, докато работя, и се слушам себе си и моите мисли, май всичките сме ей така:




Али, моите съболезнования!


За изкукалите на и под средна възраст мъже, мога да разказвам часове. При мен се случи с мъж на 23 години и точно така после се държеше  -ни лук ял, ни лук мирисал и много влюбен отново в мен. Но аз не можах да му имам отново доверие и го изгоних. pardon pleasantry
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #182 -: октомври 11, 2016, 13:49:42 »

Alichka Минах през подобен етап от живота, но на много ранна възраст, на 9 г загубихме братовчедка ми. Счупва те тотално. За това и преди бях писала, когато възрастен си замине поне е изживял пълноценен живот. Гушкам те!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #183 -: октомври 11, 2016, 14:41:20 »

Alichka, влизам специално да напиша съболезнования, никой не може да е истински подготвен за деня, в който губи близък, но е неизбежно. От мига, в който се родим тръгва countdown, за това гледам да се фокусирам върху хубавото, докато не ми/ни/ти... е изтекло времето. А кой знае колко още ни остава?

Пращам ви слънце за сърцата smile


Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: октомври 11, 2016, 14:45:05 »

Али, прегръщам те.За това никой не е подготвен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #185 -: октомври 11, 2016, 15:09:33 »

Много благодаря! cray И извинявайте, че така скапах темата. Затова и не ми се пишеше толкова време.
Сега се надявам на нещо слънчево, усмихнато и много положително, за да се похилим дружно тук.
Като казах хилим- едната сутрин закусвах сама вкъщи и сама се смях на глас за детски лудории, дето сме правили аз с четиримата момчетии и техни приятели Такива неща се присетих! Книга човек може да напише... Сега точно си търся такива спомени.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: октомври 12, 2016, 08:49:56 »

Добро утро с чайче, за да се стоплим  smile (и ми предстои да редя дърва...)

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #187 -: октомври 12, 2016, 09:23:26 »

Понеже е сряда и не се сяда, една по- така картинка за отскок!
marry_me, от пътуването остана да разкажа за един следобед в Копенхаген. Хехе, беше бясно препускане с по 10-15 минути в Кристияния, при Малката Русалка, на канала и в МОЛ, с цял етаж, посветен на Лего. То и в тон със спомена е количката.  smile
"Донесох" и няколко рецепти. Кавичките са защото ми разказаха съставките, като пропорциите запазиха в тайна /или го карат на око/. Много ми хареса една рибена яхния с моркови. Като попитах каква е рибата, отговориха ми: "Каквато уловихме сутринта!" pardon Родният си беше поръчал еленско, да го опитаме всички, та ми идеше да попитам, дали ако нищо не уловят, ще сервират нещо под ръка, дето примерно лае Wink Вкъщи направих яхнията със сьомга и стана същата. Те готвят с малко продукти и вкусовете са сравнително чисти. В момента скандинавската кухня е на мода в Европа и ще каня приятелите на тематично гости, докато не сме изяли сладкото от червени боровинки. Wink
Лечението на момичето започва утре с химиотерапия. После ще е операцията и пак химия. Обадих се на семейството и казах, че могат да разчитат на нас за финансова подкрепа и после за лекарства. Имам три колежки, които в момента са в ремисия, едната от преди 10 години, беше на 30. Дано има късмет детето, а всички ние около нея - сили да я подкрепяме.  good
Успешен ден на всички!
Бубе, да си сложиш ръкавици! Преди време така ми се заби треска, гадничко е...


* 14610992_1257733397610087_7923405475315535369_n.jpg (67.47 KB, 336x336 - видяно 1980 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #188 -: октомври 12, 2016, 09:35:29 »

Сряда не се сяда, но мен ме държи емоцията от снощи...

https://www.youtube.com/watch?v=BITTKFuZdS4

Не е като да си там, но е почти толкова хубаво! Късмет на всички, на които им е отреден шанс да се преборят за още дни тук на земята.

Аз пък мисля едно дете, което няма и 13, а в момента е срещнало своят доктор Хаус... и търсят диагнозата. Господ да ни пази всичи!

Бубе, много е истински живота в планината. Чак мъничко ти завиждам за реденето на дърва, за свежия въздух, за зимния аромат на печки... А ние тука какво, цоп пред компютъра, цък климатика... градска му работа.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #189 -: октомври 12, 2016, 10:06:42 »

Тази картинка на Свекърва ми напомня дъвките Турбо. Трябва да издиря колекцията ми и да я дам на голямото дете вкъщи. И без това събира колички тип Мачбокс... Картинката от Бубето ме подсеща да изтупам праха от диапозитивите и да чета приказки на малкото човече вкъщи. Все си мисля, че ще й е интересно, а времето предполага активно стоене вкъщи тези дни. Стяга ме шапката в такива моменти!
Киви, то в планината е хубаво, ама да знаеш, че вкъщи е топло. В неделя се качихме да вземем Дребната и се озъбихме от студ, защото печките вече бяха изгасени в готовност всички да тръгват. А долу печеше такова слънце....!!!
И днес трябва да го бутам. Вчера цял следобед се чудих как да убивам време. В производството имат много работа, а аз съм документално готова. Трябва да намеря четиво, че откачам!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: октомври 12, 2016, 10:11:35 »

ТаА песен на Брайън Адамс ми е любима. И предвид, че е от любимият ми филм...съвсем.

Това щеше да ми е и сватбената песен, но избрах една друга, която е любима на мЪжо, да се съобразим и с неговите желания по сватбата все пак. И без това ми бяха подхвърлили "твоята сватба"... crazy pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #191 -: октомври 12, 2016, 10:34:19 »

И без това ми бяха подхвърлили "твоята сватба"... crazy pardon

Ами твоя си е де... Звездата е булката, работата на мъжа е да се появи навреме, да каже Да и да се усмихва за снимки. Яяяя... трябва да има ред в тия работи, то и човека си го е изпял така... (EVERYTHING I DO) I DO IT FOR YOU. ИзЯснихме ли се  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #192 -: октомври 12, 2016, 10:54:49 »

ТаА песен на Брайън Адамс ми е любима. И предвид, че е от любимият ми филм...съвсем.

Това щеше да ми е и сватбената песен, но избрах една друга, която е любима на мЪжо, да се съобразим и с неговите желания по сватбата все пак. И без това ми бяха подхвърлили "твоята сватба"... crazy pardon
Еми, така си е Wink За да има някакво равновесие в притежателните местоимения, булката обикновено казва: "Майка ти ми съсипа сватбата!"
« Последна редакция: октомври 12, 2016, 10:57:02 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 12, 2016, 10:58:55 »

Привет.Аз от сутринта тичам и нямах време да ви прочета.

И аз искам такова планинско кафе.Замислила съм се за няколко почивни дни в планината дано ни се получи.

Това беше нашата песен за първи танц на сватба.Аз исках друга, но DJ беше изгубил диска и съответно беше каквато има в момента в компа.Реших да не си тровя нервите за това и просто да си изкарам хубаво на сватбата.

Стискам палци на всички да оздравеят, да успеят да се справят и с това.Гледаш по по-различен начин на живота след среща с такава болест.

Хубав и усмихнат ден на всички, макар да вали!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: октомври 12, 2016, 11:05:04 »

А свекс - не, не ми я съсипа. Много даже ми беше смешно, защото минавайки на онаА стандартна наздравица, Жоро само я попита - сега нещо имаш ли да кажеш? Хахаха...тогава нищо не каза, каза че била доволна. После като разбрала колко ни е излязла сватбата...казала, че така се женели само циганските барони crazy

П.С. Ами на мен ми се види нормално, като се заженим в Бургас и се приберем...в Бургас, да съм ангажирана с неща по подготовката. Това не значи, че е само "моята" сватба...

Както и да е де - минали рабУти.

Мен явно ме е лепнал някакъв вирус. Снощи bad цяла вечер - отпред...отзад...пълна програма. Сега бивам, ама ми е схванат яко врата angry
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines