Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:46:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 172593 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #135 -: октомври 09, 2016, 14:08:57 »

Привет със следобедно кафе smile
За мен 36 и 37 бяха много тежки в семейно, професионално и здравословно отношение. Ако ми предложат да се върна на 25, само мисълта, че ми предстоят тези две годинки, хич и няма да се замисля, а направо ще откажа. Всичко висеше на конец и като добавък цъфтеше Преходът sad. Ами как да е иначе, при професионална реализация на изходно положение, мъж в кризата на 40-те, две момчета в разцвета на безразсъдъка и беснотията, безпаричие и безпътие smile Хихи, още по- весело стана, когато блокът ни взе да потъва заради бясното строителство наоколо, а ние още не бяхме изплатили и 1/4 от заема за апартамента.
Не мисля, че слънцето изгря отново така, както беше гряло преди. Свикнах с положението, снижих летвата /по- точно съвсем я махнах/ и чаках да потъна още по- дълбоко, белким стигна до здрава почва.  pardon. Поне имам с какво да сравнявам сегашните си тежки моменти и да се успокоявам, че тогава беше по- зле.  Wink Та Мари, Маги, слагам и Аличка, дано и вие в момента градите най- ниската база за сравнение heart
Обичам есента, отново се срещаме с приятели в неделя сутрин на кафе smile
А, следващата седмица в Кауфланд ще има намаление на тикви "Матилда". Едни такива, като "Цигулка", но не са набръчкани и са по- малки, били много добри за супа. Някой от вас ползвал ли ги е?


* 14202748_1220909071292520_1904320099513854132_n.jpg (69.8 KB, 329x329 - видяно 1977 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #136 -: октомври 10, 2016, 07:28:24 »

Нова седмица, нов късмет!


* 14595647_1255892827794144_3685000977290334906_n.jpg (72.43 KB, 336x336 - видяно 1919 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 10, 2016, 08:04:53 »

В София тръгна по вода седмицата - т.е. заваля дъжд. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 10, 2016, 08:17:45 »

Добро утро, ние сме болни и аз и Моника.Този път обаче тя остава в къщи с баща си, че аз имам работа.Направо ми се разказва играта с тия болести.Седмица на ясла, седмица в къщи.
Хубав и усмихнат ден и дано седмицата е хубава за всички ви!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #139 -: октомври 10, 2016, 08:29:17 »

Брутру  Coffe

Блажено си пия кафе в леглото и се правя, че ме няма, за да може майка да нахрани Софето (иначе само ц..а иска).
Menyanthe, радвам се да те видя  give_rose

Маги, много кофти работа при вас  sad Какво й е на Моника? Настинка ли? Дано бьрзо се оправи, а на теб дано сравнително леко ти мине денят.

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 10, 2016, 08:36:58 »

Добро утро!

И аз се разболявам, пак в гърлото ме удря, това ми слабото място...

Събота и неделя при мен минаха безгрижно, видяхме се с приятели, все още се говори за сватбата  smile

Честит рожден ден на Мари, с малко закъснение. Да си жива и здрава, а всичко останало рано или късно се нарежда  Wink

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #141 -: октомври 10, 2016, 08:47:26 »

Добро утро!

И ние се тръшнахме леко уикенда, кой с хрема, кой със сополи, кой с червено гърло ( упс щях черевено вино да напиша), ама лекинко беше. Смазана съм напоследък, от работа , от живот, от всичко. А най-тъпото е че нямам повод за оплакване, с мм стигнахме до извод че колкото и да си обичаш работата в един момент трябва да разбереш че работиш за пари и да не се впрягаш толкова. Явно изцяло ми се измести фокуса и мотивацията след раждането, не мога да драпам със същото темпо както преди, не знам как обаче го постигат останалите майки в компанията?

Мари честит рожден ден на патертица! Да си жива и здрава и много щастлива! give_rose

svekarva много трудно звучи това през което си минала, какво стана с блока в който се живяли?

inaxastra пу пу завид, моето закусва, ама чака винаги аз да направя smile


магито да се оправя детенцето   heart ти  също!




Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 10, 2016, 08:49:34 »

Това време май всички ни хвана неподготвени. И аз настинах миналата седмица, децата и те са сополиви... Ама какво да се прави. smile Тази година за първи път ще пускам щерката на зелено училище. Ще видим как ще е  - дано не се върне болна от там. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: октомври 10, 2016, 08:54:11 »

При Моника е нормалното гърло и кашлица.Надявам се някой ден да го израсте, защото през седмица червено гърло не е хубаво.Мен кашлица и сопол.

Булче, и аз от известно време си задавам същите въпроси.Като се върнах на работа бях много надъхана.Бачках много, много си давах зор и накрая нищо.Даже браво нямаше.И някак загубих интерес.Сега гледам да си свърша работата и да се прибера в къщи при семейството.Обичам си работата, но нямам стимула го няма в момента.А аз съм човек дето работи  и по време на майчинството си.Направо не мога да се позная.А и тия болести ми разбиха въобще всичко в представите.

Ина, завид, от кога мечтая за това.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #144 -: октомври 10, 2016, 08:56:08 »

Добро утро! Мъча се да се отърся от мъката ми.
Събота и неделя бяхме младоженци, защото ММ има изпит и командировката на малката беше необходима.
Подготвяме рождения ден на мишлето и гледам да съм позитивна. Ще се захвана и с ръчна работа, барем ми олекне. Поне мислите да си ангажирам. Обикалях цяла събота, бях и на представянето на едни домакински съдове.
Бързо оздравяване на всички! Маги, дано Моника израсне по-бързо този период.
Лек ден на всички и позитивна седмица!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #145 -: октомври 10, 2016, 09:20:37 »

Добро утро и успешна седмица на всички и от мен!

Всички болни да оздравяват бързо! При нас дребното човече пооздравя, също беше с каллица и гърло.

Маги, сипоп Максилаз (Maxilase) продава ли се в България? Вики също винаги тръгва гърло и му давам, стопира положението, ако е в начален стадий. Понеже миналата година боледува много лошо, включително ларингит със задушаване, все гледам да стопира  докато е рано. Та мисълта ми е, че този сироп много помага, а реално не е някакво силно лекарство. Стодал също давам като се позакашля повече и също сякаш помага. Но мисля, че драстично започнаха да се подобряват нещата, като започнах да му давам един сироп с прополис.
Булче, според мен на повечето майки им се променя по подобен начин мирогледа:) нормално е, детето то става приоритет.

Ратайчето нещо я няма, дали няма новини?

Али, пожелавам ти много скор да то мине мъката give_rose

И последно от мен, ми един палци следобеда, моля!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #146 -: октомври 10, 2016, 09:27:56 »

Гледа, че е влизала в 7 сутринта, но може да е в предродлно сьстояние и само да хвьрля едно око  pardon Щом питахме, а не се обажда...

Аз коригирах вече 10стр. лекции. Като ги чукам на копютьра имам грешка на всяк дума и после ми трябва мноооого време да препрочета и коригирам всичко., но ьпк така разбирам и запомням чутото. Но имам още много (над 30 може би) и още повече материали за четене...  girl_impossible Добре, че днес сьм на стаж чак 14ч
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #147 -: октомври 10, 2016, 09:37:09 »

спокойно не ражда  blum отчете се сутринта на лични smile и аз я дебна. give_rose

магито аз бях в същото положение, и се постарах от миналата седмица да го променя. Казах "баста" искам обратна връзка, как се справям, има ли нещо което трябва да подобря. Та се надявам от тук нататък да има промяна.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 10, 2016, 10:26:06 »

Добър ден!
Днеска много мрачно времето, в сравнение с вчерашното слънчице-  от което се възползвах дори за малко, днеска е направо сиво, а пак ми се излизаше.
Тук сме си, още сме 2в1, явно сега реши, че няма за къде да бърза  pardon

Маги, бързо да се оправяте с Моника и дано скоро израсне този период!
Инче, колко позитивно звучиш- така много ти се радвам да знаеш!
Булче, дано обратната връзка да е само положителна!
Свекърва, аз ще чакам отзиви за тиквената супа, всяка година се заричам да пробвам и си оставам със заричането.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #149 -: октомври 10, 2016, 10:31:40 »

Аз правя супер редовно тиквена супа. Наскоро Мари ми даде дна рецепта с кокосово мляко и мисля да я пробвам така, като й дойде пак ред.

Обадиха ми се, че и следобед не сьм на стаж, в сряда сьщо  sad Малко сьм притеснена, че сигурно психоложката не от хубаво отсьства така ненадейно, ама дано да й е малкия дявол. Таман ще напредна с материала.

Р, казваха ли тука всички, че ще преносиш  girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines