Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 05:26:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 172244 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 07, 2016, 10:01:40 »

На някой мУ сЪ яде козунак, а? А баничка с боза? Маааазна баничка с боза хахаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: октомври 07, 2016, 10:17:59 »

Ина, ми то това само ляб Wink
Ето и една снимка от моя мобилен във влака. Това е международен влак и понеже е и ускорен, мисля, че пътниците са по- различни. Освен това пътувахме събота и неделя и вероятно по тази причина нямаше тийнове в училищна възраст, като група. Нямаше и бебета или малки деца до 4-5 години. Ама и скандинавците /според статистиката/ развиват ЖП - транспорта едва в последните години. Останах и с убеждението, че не са пътуваща нация като германци и азиатци. Вероятно семейно се изнасят с лодки /яхти/ сред природата, вместо по градове и съседни държави.

В Дания все едно си в Германия, хем е пълно с германци за почивните дни, хем е и гъмжилница от местни, излезли по разходки.
Преживяхме и скандинавска събота - викове и среднощни песни на пияни жени и мъже, които и сутринта в неделя се въргаляха с шишета в ръка. Все едно на Слънчев бряг алкохолния туризъм, но концентриран в една вечер.  pardon Петъкът в Стокхолм беше тих и нормален, не зная какво се случва в събота вечер, но в Копенхаген ми се събра погледът. То и квартирата ни беше в търговската част на града, с много магазини, заведения и барове, може и затова да е било.
Специално за Скай Wink Може и да не е мазна баничката, ама пък в замяна на това е студена и твърда, сервирана в типична обстановка smile


* banica.jpg (8.07 KB, 440x300 - видяно 2566 пъти.)
« Последна редакция: октомври 07, 2016, 10:38:15 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #107 -: октомври 07, 2016, 10:57:54 »

Еми аз това ядох pardon

С тоя влак, не мога да се сдьржа да не плесна и тук тая работа, направо умрях от смях в клас и всички си помислиха, че плача, а после дойдоха да ме питат на какво сьм се смяла така:

http://socbg.com/2016/10/когато-ядох-бой-във-влака.html

Нали някой не го е пуснал вече?
« Последна редакция: октомври 07, 2016, 11:37:32 от inaxastra » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 07, 2016, 11:07:57 »

lol  lol  lol

Като стигнах частта за сопола и за малко да събудя Сами от кикотене  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #109 -: октомври 07, 2016, 11:19:44 »

Моля ти се, направо се тьркалях половин час по пода, обляна в сьлзи и давеща се от хьлцане.  ROFL ROFL ROFL  Язьк ми за гримирането тази сутрин.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 07, 2016, 12:08:05 »

Оооо аз това го четох още оня ден. Мноого е добра. Сега ще ви намеря едно друго, дето се хилих за сефте, като я "открих" таЗ Бургаска талантка...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 07, 2016, 12:13:03 »

 funnytooth funnytooth funnytooth lol lol lol lol
Медузи не съм гледала, но като се сетя мидите как смърдяха на няколко дни и добивам идея за прекрасната миризма носеща се из купето.
Свекърва, приятен пазар!
Ние по едно време мислехме да ходим да караме магистратура във Финландия, ама само с мисленето си останахме.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 07, 2016, 12:16:26 »

Elka Stoyanova
June 19, 2015 ·
Като бях малка, много помагах през лятото на баба и дядо в кърската работа. Царевица съм копала, лозе съм обръщала, бостан съм поливала, кат машина бях! А в двора баба имаше страхотни китки, бухнали, цветни, пълзящи, искрящи, да ти напълнят очите и душата. И помня как веднъж поръча на дядо да намери за китките тор, ама био, ако ме разбирате. И той намери. Поръчал на негов познат от Гранитово, дето гледал крави, рекъл му- абе жената иска, докарай! Добре, бил отговора, щи докарам! А вие -учтиво се заинтересувал торопроизводителя- много ли земя обработвате? А, не е малко, похвалил се дядо - бостана е декар, лозето -два, а имам и градина край Тунджа, кви чушки и домати вадя от там!
Изобщо не споменал овощната градина и царевицата, да не го сметнат за буржуй някакъв, макар много да искал, все пак смятал, че неговите черешите са най-хубавите в цяла елховската околия.
Имам объркани спомени за това, как свърши историята. Торта беше доставена, в количество достатъчни за малко ТКЗС. Аз бях сама, като дойде камиона. Момиче, де да го сипя, викна шофьора. Ей тука! - рече малката стопанка на голямата къща с малка градинка, тоест аз, сочейки тротоара пред портата. И той го сипна.
Смрадта на кравешки лайна до ден днешен я свързвам с оцъклената физиономия на баба, гузната физиономия на дядо и обидената до смърт физиономия на мен си, щото ме гониха да ме бият с метлата! Мен! Дето нищо общо нямах с тая история и даже помагах.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 07, 2016, 12:18:51 »

И още едно...това с маската ми е любимо...

Elka Stoyanova
September 11, 2013 ·
Днес е много специална дата. Не защото на нея бяха взривени кулите-близнаци, нито защото е националният празник на Каталуния, дори не е и заради случилият се на тази дата преврат, с който Пиночет отмъква баницата на Алиенде. Днес Иванжелина има рожден ден- първите седем официално приключват. И не бяха никак скучни, да ви кажа.
Иванжелина на пет:
-Госпожата каза утре всички родители като ни водят на градина, да са с маски!
- Ами децата?
- Само родителите! – строго отсича тя.
В осем без десет сутринта таксиметровите шофьори от пиацата до детската градина изумено наблюдаваха как гигантска катерица с ярък нос и големи предни зъби води хлапе за ръка. Какво пък, никой не можеше да ми види лицето.

На входа на сградата се мъдреше табела: „КАРАНТИНА. МОЛЯ РОДИТЕЛИТЕ ДА ПОЛЗВАТ САНИТАРНИ МАСКИ“
-----

Иванжелина на шест:
Тъкмо е прихванала от сестра си напоителното, провлачено разказване на вицове, което мен ме води до кротка истерия. Но стискам зъби и проявявам интерес, че и се смея ангажирано.
- Знаеш ли защо на козата очите й са такива тъжни? – пита ме Ива, очаквателно втренчена за реакция.
- Не. Хаха. Защо? – не съм сигурна кога точно трябва да се смея, затова вмъквам по едно хаха от време на време.
- Защото мъжът й е козел! - изхилих се и по физиономията й се разля доволство.
Малко по-късно, умислена, добавя:
- То всъщност не е смешно.
------

Иванжелина на седем:
Зимата, лепнала е настинка. По настояване на баба ми решавам да й направя разтривка с ракия. Но се оказва, че нямам нито капка. И отивам до магазина, влачейки вкиснатата и болна Ива за ръка. Тя самата не е никак щастлива от предстоящата манипулация и в момента, в който взех бутилка от рафта, заплака:
- Мамо, моля те, не купувай ракия, МОЛЯ ТЕ МАМО! Не ти трябва! Недей да купуваш ракияяяяяяяаааааааа недей мамооооо остави ракиятаааааааа.
Мда. Гледаха ме с презрение, съжаление, отвращение, укор, възмущение - мен, пияницата!

----
Много я обичам тая Ива, няма втора като нея. Красива е като мен, по-умна е от мен и някой ден ще стане добър човек, по-добър от мен. Какво повече да искам?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #114 -: октомври 07, 2016, 12:51:04 »


В осем без десет сутринта таксиметровите шофьори от пиацата до детската градина изумено наблюдаваха как гигантска катерица с ярък нос и големи предни зъби води хлапе за ръка. Какво пък, никой не можеше да ми види лицето.


Ай нее.... ще ме попилеете от смях smile За медузата го бях чела, ама катерицата е трепач. Аз едно време имах еднократен опит да си прибера домашни любимци от морето две рачета в охлювски черупки, едни дребни колкото 20 стотинки. Май отдавна са изчезнали от крайбрежието, не съм виждала повече такива... Та въпросните раци на Стара Загора вече се бяха сварили в багажника  cray cray cray... и тъй...

Едит: https://www.youtube.com/watch?v=SediQDzFlR0

Нали е сватбен форум, ей така е по света smile Да си знаете!
« Последна редакция: октомври 07, 2016, 13:03:40 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 07, 2016, 13:38:23 »

Ох и аз се смях на катерицата и на ракията.Така е то с малки деца.

Аз миди съм прибирала.Миришат ужасно.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #116 -: октомври 07, 2016, 13:43:26 »

Супер е клипчето, какво...  Bravo

Златс, дай линк ма
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #117 -: октомври 07, 2016, 14:02:04 »

https://www.facebook.com/ellyst?fref=ts
и аз я "държа под око" момата.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 07, 2016, 14:12:18 »

Мда, аз за това не пуснах линк, щоТ е у фейса.

Чета и бисерите често и много ме забавлява...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 07, 2016, 16:53:21 »

Привет от мен в този мрачен ден! Ама, много обичам лошото време  smile

Не мога да смогна всичко да изчета, постепенно ще вляза в ритъма ви  Wink Запомних, че Свекърва е пътувала на север - много интересни разкази и снимки  Bravo

И честито на Рат за рязването на лентичката!

Това за ракията направо ме разби! Много описателно и живо разказва тази жена  funnytooth

И да си кажа - обожавам да съм омъжена  heart
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines