Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:27:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 164233 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: октомври 26, 2016, 16:28:32 »

Хей ме и мен тук!

Малчо днес е доста мрънкащ.Приспивахме се няколко пъти и все дълго.
Готвих една манджа 4 часа, точно заради неговите изпълнения.
Ей го на, вече 3 часа спи. Както и Алекс на Фери, нашият спи повече напоследък. А на мен добре ми се отрази малко да легна, защото се чувствах изморена.

Да си кажа и аз за книги и автори. Любими са ми Железният светилник, Тютюн и Гераците. Обичам произведенията на Елин Пелин, Ал.Константинов и Йовков. Стихотворенията на Ботев и Вапцаров също.
При нас чак в 11  и 12 клас ни стегнаха по БЕЛ и то заради матурите. Обръщаха ни повече внимание на произведенията, постоянно пишехме ЛИС и правехме тестове.

Панди, да е жива и здрава сестра ти!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #511 -: октомври 26, 2016, 16:38:18 »

Добър ден!
ОбразУванието! - пак най-любимата ми тема сте зачекнали...  tease не стига че сме около 2 класа напред от западните системи ами и тотална липса на желание от страна на повечето колеги.

Как да го разбирам това за двата класа напред?

 Offtopic Сутринта ви бях писала, ама явно подлият интерньЕт е развалил работата, поста го няма. Честити Митки и Митковци и Панда Систър!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #512 -: октомври 26, 2016, 16:43:31 »

Панди, да ти е жива и здрава сестричката heart

Аз ви чета обаче от много време не съм писала, хич не бях в настроение. В училище бях чела повечето неща още преди да им дойде времето, но нещо като не ми харесаше, просто отказвах да го прочета. До ден днешен не съм дочела Дон Кихот и не съм сигурна, че някога ще я дочета. Тютюн пък четох чак в универистета, макар че беше задължителна, но бях изнамерила само преработения вариант, който въобще не ми допадна и я оставих, след това много ми хареса книгата.
Историята много я обичай, но бях икономическа паралелка и общообразователните ни бяха доста орязани за сметка на счетоводството и икономическите.

Откакто съм си вкъщи изчетох един куп книги и изгледах сума ти филми,  Нетфликс ми отесня вече crazy сега като зациклих почнах да чета криминални романи pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: октомври 27, 2016, 07:35:06 »

Добро утро smile


Днес кафето и закуската са от мен



Хубав ден на всички!  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #514 -: октомври 27, 2016, 08:25:34 »

Добро Утро!

Днес съм недоспала, в унисон с този пост
http://www.interview.to/%D0%B1%D0%B3/%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B8%D0%B2/2016/october/10-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%8F-%D1%81-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B9%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0/

Брръъъм едно кръгче с метлата и много харесвам тези котки....


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #515 -: октомври 27, 2016, 09:32:40 »

Хаха, Киви, напълно съм съгласна, с изключение на това, че мразя авокадо, но заради високата му цена smile good
Аз съм с две баби и дете на 6, та разбирай с три деца Wink. Онова крещи с все сила, че бабите не чуват, пък те се оплакват, че нямал ясна дикция и не го разбират. Е, каква ти дикция, като ти липсват предните зъби? funnytooth Ако днес оживея и си запазя слуха и гласните струни, в събота тръгвам по любов и сняг да вали Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: октомври 27, 2016, 09:53:48 »

Ясна дикция  funnytooth girl_haha funnytooth girl_haha funnytooth

Оправи ми деня!  girl_haha girl_haha girl_haha lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: октомври 27, 2016, 10:04:43 »

Свекърва, падам от смях с тази ясна дикция  funnytooth funnytooth laugh laugh

Днес най-после се проясни, но е голям студ. Ще се покажем обаче малко пред блока. Миме, явно ще се зазимяваме, пък на пролет ще ги запознаем Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #518 -: октомври 27, 2016, 10:35:10 »

Онова крещи с все сила, че бабите не чуват, пък те се оплакват, че нямал ясна дикция и не го разбират. Е, каква ти дикция, като ти липсват предните зъби? funnytooth Ако днес оживея и си запазя слуха и гласните струни, в събота тръгвам по любов и сняг да вали Wink

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth ох, мен ме разсъни!

Ние сме си вкъщи sad То би трябвало да е smile , ама дребното е болно и вече усмивката отива накриво. Две вечери ми вдигаше една смотана температура от 37,2 и после нищо. Скача, дивее на яслата... Тази нощ марширувах, спах в легла по пътя към кошарата и обратно. Три часа не успях да смъкна температурата от 38,6 angry
Гледам сега поне да се възползвам, че съм си вкъщи. Толкова неща ме чакат, ама може и да врътна д-то на обяд с риск да ме цепи глава после.

С тия книги какво стана Wink Вчера чаках на една грандиозна опашка и си изрових разкази на Йовков да чета поне.
Започвам да свалям снимки от апарата, за да покажа нещичко в нашата тема днес или утре.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #519 -: октомври 27, 2016, 10:43:36 »

Два часа, едно кафе и една неясна дикция по-късно съм много по-добре да ви кажа smile и всъщност от цялата статия аз харесвам авокадо, но аз винаги съм имала извратен вкус относно плодове и зеленчуци и количествата, в които ги приемам. 

Алито и Мимето да се наспят и да ликвидират температурата! Иначе ви пращам киселата котка по "Метла" куриер.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #520 -: октомври 27, 2016, 11:00:11 »

Добро утро и от мен!

Прочетох статията, ама май не бихме си допаднали с момичето;)

Много обичам авокадо blush една от любимите ми закуски е намачкано авокадо с лимон и сол на филия  diner не знам колко струва в българските магазини, помня, че преди години го купувах за около 2 лева, тук го купуваме за 99 цента. И на гуакамоле го обичам също.... мням сега ще се яде явно:)

Али, бързо оздравяване на Мария! Много мразя да не знам от какво е температурата:(

Ясната дикция ме разби:) може пък приемникът да не улавя добре  blum

Аз днес излязох от къщи за пръв път от много време... ходих до лабораторията и на връщане за почивка закусих в любимото ми заведение за закуска. Животът пак става хубав smile



Хубав ден от мен!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: октомври 27, 2016, 11:08:21 »

Аз да си призная, нямам никаква представа, къде живееш, Алексия? Би ми било интересно да споделиш, макар най-вероятно всички останали да знаят  blush

Али, бързо оздравяване на малката  heart

Аз също много обичам авокадо, в салати, на филийка, в гуакамоле.. всякак  blush

Статията много ми допадна - авокадото smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #522 -: октомври 27, 2016, 12:58:00 »

Добър ден smile Никакви ви няма днес  pardon
Авокадо обичам само на гуакамоле, иначе ми е безвкусно  nea
Смях се много с на свекърва дикцията lol
Нямам какво много да кажа, ежедневието ми е еднотипно  Girl_hide Днес бях намислила да правя едни шоколадови бисквитки, но чакаме гости, та май няма да е днес  pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: октомври 27, 2016, 13:13:21 »

Здравейте!

Обожавам гуакамоле, но си го правя по моя рецепта + червен боб - става много вкусно!

За сватбата ни подариха един тостер/гофретник и сега съм намислила да експериментирам и вечерята ни да е като закуска - сандвичи, гофрети, плодчета и сладка  smile

Тези дни съм много отнесена, бързо ми минава деня и после седя по нощите да гледам филми - ама си пуснахме Нетфликс и си мисля, че в началото ще е така.

Вчера имах много неприятни преживяване - ех, това старите, негодни вече приятелства са ужасно нещо! Нито да се скарате окончателно, нито ми е до изясняване на ситуацията и сдобряване - мина му времето, вече не ми се занимава.

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #524 -: октомври 27, 2016, 13:47:04 »

Bube, според мен идва един момент, когато човек се разминава дори с дългогодишни приятели. Или пък нещо се счупва. Аз имам едно такова приятелство, много ми е мъчно и не мога да кажа край,  о съм се дистанцирала. Нещата се натрупваха, но в един момент чашата преля съвсем. За пример -  детето ми е с 39,5 а отсрещната страна се цупи, че не излизам на разходка... още много случки и аз все ги пропускам, защото не искам да губя човека и стоя в неутрална позиция. Не сме непознати,  но не сме и същите плизко приятели.

Тони, Люксембург smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines