Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:13:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 163483 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: октомври 26, 2016, 10:00:06 »

Панде, да ти е жива и здрава сестрата smile Да е послушна и да не те ядосва smile




Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #496 -: октомври 26, 2016, 10:17:03 »

...но явно моята дългосрочна памет е по-къса от на Свекърва краткосрочната. blush

Хахаха, това е жестоко! yahoo
Панде, много здраве пожелавам на сестра ти и дано се преоткривате в годините напред!
Мари, наистина такава история все едно няма. Аз съм и толкова зле информирана за някои неща, че На всеки километър ми беше голяма мъгла, като го даваха. Татко е историк по образование и призвание и ми ги обясняваше. Но такива бели петна трудно се заличават.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: октомври 26, 2016, 10:18:47 »

По предмети, свързани със зубрене, никога не съм била добра. Дори и по математика теорията ми куцаше. Доказвала съм теорема на контролно, защото просто не помня,  че е теорема. Учителката ми беше много учудена.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #498 -: октомври 26, 2016, 11:47:08 »

Добър ден!
Аз по история помня че след 44-та беше спомената само бегло Студената война и толкова...българска история не съществуваше  pardon Скоро говорихме с мама по този повод и тя беше много учудена, че хал хабер си нямам от пионерчета и чавдарчета, партизани и тн...ми не ми е попадали да чета, в училище не сме учили, пък и явно подсъзнателно нямам желание да се образовам на тази тематика  huhhuh.gif
Панде, да ти е жива и здрава сестричката и по-малко да те ядосва  Wink
Пак зачекнахме темата за бг образованието, пък аз точно снощи докато кърмех и се любувах на госспожицата си мислех какви ли неща ще я учат в училище и хич не ми се разкриха розови картинки...Това по повод, че попаднах пак на статия за храненето в училище и от там се размислих  pardon
Абе напоследък много спи тва мойто дете, чак не мога да я позная  huhhuh.gif
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #499 -: октомври 26, 2016, 11:54:37 »

Фери, ти си по малка и не си ги хванала.Аз бях чавдарче и много ме беше яд, като ги махнаха, че не можах да стана пионерче като брат ми . smile

А моето будува от 16.00 до 12.00  nea

Наде, и аз се почувствах маалко старичка, като го прочетох.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: октомври 26, 2016, 12:06:56 »

Раян еър са пуснали билети по 2 евро.. за пътуване през ноември.. Жалко, че това е единственият месец през годината, в който няма да можем да си го позволим.. Късметлии големи сме! Но освен анюитетните вноски по кредита за апартамента и колата, на дневен ред е и допълнителна вноска за КАСКО на колата.. Яд ме е  cray Можехме да си направим една разходка  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #501 -: октомври 26, 2016, 12:08:38 »


А моето будува от 16.00 до 12.00  nea


И моето беше така до скоро, затова сега ми е странно...може би вече не я мъчи коремчето. Между другото, не знам дали е заради пробиотика, но сравнително леко и бързо ни минаха коликите. Препоръчвам и аз Биогая, даже мисля да продължа да ѝ го давам, че нз захранването как ще ѝ понесе.

Яд ме е и мен, че не можем да се извеем някъде за без пари  pardon Тази година се разписахме вече в чужбнина, така че не сме съвсем капо...ще мислим другата  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: октомври 26, 2016, 12:33:14 »

Търси се Снежанка за помощ в Коледните подаръци

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37579.0/topicseen.html

Свекс, май теб викат  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: октомври 26, 2016, 12:35:54 »

Обожавам като се разговорите за книги heart Така си допълвам списъка с желания. Трябва да седна и писмчено да си направя такъв списък.

Али, един списък който ми допадна, дано  хареса и на теб или друга съфорумка:

http://www.avtora.com/news/2016/10/20/5_knigi_idealni_za_dujdoven_sledobed
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: октомври 26, 2016, 12:44:20 »

Привееет.Най-накрая се докопах до тук.Днес съм пребита, но ми е дошла музата и отивам да правя коледни банери докато дребното спи smile

Снощи бях на работа до 11,30.Да болничен съм, ама като имам проект си го работя, няма кой.Да си бях избрала друга професия  nea

Днес ходихме до личната на малката да каже, че е здрава, но ще седим в къщи до петък.Искам малко да се стабилизира, а не след 3 дни пак да е болна.После заваля дъжд и бързо с такси в къщи.Че аз съм пешеходец и съответно ходим с МОника навсякъде пеша или с тролей.Тя свикна много да ходи, изминава големи разстояния пеша без да се измори и за мен това е голям плюс.

Утре ще я постригваме дребната.Записах и час за фризьор.Хихихихи.

Четох ви, но вие много сте писали.Отивам да режа и лепя.До скоро!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: октомври 26, 2016, 12:44:58 »

Ох, бих  се засилила при тези оферти, ама домочадието пак ще мрънка. А и нещо не им работикато хората сайта на раянеър. Изобщо не успях да стигна до купуване.
За коледните подаръци, нямам търпение...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: октомври 26, 2016, 13:08:07 »

Препоръчвам и аз Биогая, даже мисля да продължа да ѝ го давам, че нз захранването как ще ѝ понесе.

И аз така процедирах и смятам, че имаше ефект(за захранването), а за коликите, определено го предпочитам и препоръчвам пред медикаментите.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: октомври 26, 2016, 13:18:20 »

За захранването защо се дава Био Гая?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: октомври 26, 2016, 13:25:31 »

Добър ден!
ОбразУванието! - пак най-любимата ми тема сте зачекнали...  tease не стига че сме около 2 класа напред от западните системи ами и тотална липса на желание от страна на повечето колеги. Честно не разбирам довода: ми работя за 500 лв...като че ли ако им беше 5000 лв щяха по 25 часа в денонощието да работят. Вярвате или не никога ама никога не сме говорили с шефовете ми за пари. Даже последната година когато си бях в майчинство много ми се чудеха защо си работя,  казвах: ей така Благотворително! Няма оправяне системата,  дай да видим любимите автори:
Йовков,  на Талев четирилогията, Орхан Памук,  Тютюн, Малкият принц, Едгар Алън По, Полет над кукувиче гнездо, Спасителят в ръжта, Фицджералд, Д.Х. Лоурънс, Моби Дик, обаче най- ми е на сърце: The scarlet letter, също и Хемингуей, от малка знам наизуст Вапцаров и Ботев. Историята винаги ми е била много интересна, все още си е. Не случайно гледах исторически сериали.  Спомням си по история ме бяха карали да търся в градската библиотека инфо за Кемалийската революция. Даже имах един съученик Кънчо дето му викаме Кемал,  хахха.  А знаете ли,  че Кемал Ататюрк е имал любовна афера с българка. После от мъка по нея се жени за Лятифе,  с която обаче има кратък брак. Без малко да се сбием с познати от Турция като им река, че Ататюрк е обичал чашката.  Колкото и велик да е бил за времето си, все пак и той е бил простосмъртен....
В по-късна възраст съм се занимавала и с Левски, но там съм пълен лаик и познанията ми са по-скоро подтикнати от любопитство. Винаги съм се чудила на историята: как всеки си я пренаписва както му оттърва... А какво е било и дали наистина е било така е.?......  /Многоточие/
Пфу, тъкмо решиха да увеличат даскалските заплати, пък аз да не успея да се възползвам, хахха, ем здраве да е!
Мойто дЕТИ пак не ще да спи.... да му се невиди... Тука пък има един страхотно зареден Шапкин shop - тъй ми се иска да се заредя с някой плетен разкош... Че и не е скъпо даже!
2 нови отговора - ай, пише народа да му се невиди...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: октомври 26, 2016, 13:26:33 »

Има много продукти на тази марка,  но специално капките за колики съдържат от така наречените "добри" бактерии,  които подобряват стоманата среда(най-грубо казано).
С други думи помагат на стомахчето "по-лесно " да се справи с храната.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines