Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:22:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 163467 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: октомври 25, 2016, 10:51:09 »

Ай привет smile Не мога да стигна до тук.Ходихме с Моника на мини разходка в квартала.Трябваше и да я подстрижа, но фризьорката не дойде.Четох ви всичките, но ще пиша след обяд, че дребната взе таблета и почна да ръчка по него, а той е забранен.

Хубав и усмихнат ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #451 -: октомври 25, 2016, 10:52:16 »

Фани, простено ти е! Не съм я сменила още. Изчаквам, че бая отпуска имам и ще си я ползвам. Очаквам скоро да минаваме към етап Оксфорд - детска градина демек. След Нова година съм се засилила за промяна в работната среда. Дано всичко да е наред - печа се на бавен огън там... Търпение му е майката, ама понякога ни се иска по-скоро да се случват нещата.
Киви, разби ме с тия комшии! И аз имам сандъци за прибиране. Сега като се замисля - саксията с калдаръмчетата не я прибирам. Дали да не оставя зимата сандъчетата вън, но може да ги позавия ли... Ако не - ще се възползвам, че мъжо е рентиер на мазетата и ще му заграбя един квадрат с мои неща. Колко е хубаво комшиите да не си ползват с години избите tease funnytooth Майка си има маса на стълбището, но си поддържа цветята, може да се мие пода, а и не пречи. Иначе много мразя да се спъвам из чужди вещи по стълбището. В техния вход има аквариум, стар хладилник, имаха едно като секция - терариум... Така бяха яхнали метлите, че на събрание беше гласувано и изринаха повечето неща. Пък темата за стаичките е чудо при тях!
Ей, ама големи са гадюхи и при нас дъртите - крадат вестника на Кауфланд. Ако се добереш - ще е последната бройка, оставена като оборотна на пейката пред входа diablo Ако го набарам кой е, ще му домъкна от близкия магазин 1 тон кашони, ей така да се спъва пред входната си врата... Да е заринат от хартишлък щом толкова мерак има!
Наде, доходи ми се в книжарница heart Много обичам това спокойствие!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #452 -: октомври 25, 2016, 11:26:34 »

Хаха, не благодарение на дървената мафия почти не остана горичка smile Обаче всичко се плаща в този живот, най-главният горски построи палат на три етажа, всякакви материални чудеса имат... Едното му дете почина, а ми е почти набор, другото е с тежко заболяване, третото с разбито семейство... внуци няма... КрасотЪ...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: октомври 25, 2016, 11:27:35 »

Аз пък незнайно защо реших да си купя "Грей" на български.  И не само си я купих,  но и зачетох,  но реших да не я взимам в Русия,  защото ме е страх да не попадне в ръцете на подрастващото поколение.  Ми не ми хареса изобщо....  blush bad
Киви, те такива хич и нямат страх от Бога,  т.е. малко като приказка за стълбата!
Човек никога не трябва да забравя от къде е тръгнал. В едно от училищата където съм работила има благотворителен търг. Аз си купих напук на всички галоши с 3 ленти на Адидас - черно и бяло - класика.  pardon
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 11:34:02 от fanimira » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: октомври 25, 2016, 13:15:36 »

Аз чета На изток от Рая. Ама вече четох есето на служебното момиче за него (16 печатни страници, пак се е престарала) и сега малко все едно съм гледала филма преди да прочета книгата. Но е много хубава. Преди това четох Спасителя в ръжта и едва я дочетох. Голям досадник е главния герой.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #455 -: октомври 25, 2016, 13:25:04 »

Панди щеше да ми е интересно да прочета есето ама сигурно е на английски и няма да го разбера добре. В крайна сметка до какъв извод стигна момичето, за доброто или за злото е книгата?
Спасителят в ръжта трябва да се чете на съответната възраст /тоест, на моята/, иначе е малко вероятно да хареса на някого pardon
"Грей" не съм чела.
Фани, завиждам ти на галошите, ама съм привърженик на "Пума" funnytooth
ПП Да не иде реч за "Портретът на Дориан Грей"? Аз бая прескачах на места. blush
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 13:27:41 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: октомври 25, 2016, 13:36:43 »

Спасителят в ръжта ми попадна на 16 години, на френски. Много ми хареса. Припознавам се в някои от чертите на психарчето там biggrin biggrin biggrin.

На изток от рая е много хубава, но ми е тежка, не бих  я барнала втори път.

Аз па съм Найк, тука станахме три мафии biggrin biggrin biggrin

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 25, 2016, 13:48:49 »

Свекърва, по-скоро за Крисчън Грей става дума. На мен не ми се чете, 50-те нюанса ми стигат.

За На изток от рая - да, английски е smile изграждане на героите в На исток от рая, нещо такова се казва и разглежда Кати, Самюъл, Адам, Лий и единият от близнаците, ама забравих кой.  И за доброто и за злото е smile Много ми харесват паралелите с Каин и Авел.

Аз пък харесвам декатлонските марки smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: октомври 25, 2016, 13:53:30 »

Аз пък съм с едни грозни лидлски в момента. Изяжте се от яд. Хахаха girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: октомври 25, 2016, 14:00:56 »

Аз пък съм с едни грозни лидлски в момента. Изяжте се от яд. Хахаха girl_wink
                 
Аз от лидл имам  уникални планински обувки,здрави и леки. Както и страхотно бельо и термо чорапогащи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: октомври 25, 2016, 14:03:47 »

Здравейте smile

Машка, Бамбук е спасил положението Wink Вчера звънна да ми каже,че много била заредена от него и че е впечатлена, че бил много усмихнат и спокоен smile

Тони, много неприятно. Сега не трябва да целуваш Илиян, за да не го заразиш, и когато имаш бебе не трябва никога да го целуваш по устата и по главичката. На моя приятел доктора при всяка по стресова ситуация му се появява, заразила го е майка му още като бебе, защото не е знаела, че не трябва. Даже на сватбата му му беше излязъл. Дано бързо ти мине!



Върнах се да чета и друго не можах да запомня... Как така по главата.. И бузите дори? Панде, ще те набия... Може и на 26 години за първи път да ми се появява и да ми кажеш, че не трябва да целувам бебе по главата  shok shok shok Депресираш ме още повече.. Жената в аптеката ми каза, че 90% от хората в света носели вируса в себе си, но се проявявал при нисък имунитет.. Ти сега, какво каза  Oh my ...

За книгите после, че съм под стрес.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: октомври 25, 2016, 14:10:18 »

Книгата е и за доброто и за злото.. (На Изтор от Рая) На мен Кати не ми е характерният лош герой, дори на моменти я разбирам.. Тя не е изцяло лоша, лоша я направиха обстоятелствата.. Непонятно ми беше, но наистина има жени, които не са създадени да отглеждат деца и да бъдат майки. Нямаше да я харесвам повече, ако беше избрала да се прави на майка и да тормози децата си задочно, избивайки комплексите си върху тях, защото не ги обича, както е прието.. Сложен персонаж.. Цялата книга ми хареса много..

Сега съм а Фредерик Бегбеде 6,66 франка, следва За мишките и хората на Стайнбек smile Купих си ги от Синелибри - кинофестивал, организиран от Колибри (издателството), на който излъчваха екранизирани романи... Аз изгледах Тя (Elle), френски филм, доста ми допадна, макар да беше странен.. Типично френски ми беше, книгата не съм я чела  pardon Изабел Юпер прави невероятна роля и може би тя остави най-приятно впечатление у мен като цяло  good

Искаше ми се да гледам и Геният, но не успях, съвпадаше ми с няколко други ангажименти, които имах.. Изтеглила съм го и чакам да ми остане време, за да го гледам вкъщи.. Обожавам Джъд Лоу  heart
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 14:12:03 от alexandrova_90 » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: октомври 25, 2016, 14:14:32 »

Тони, бебета не е препоръчително да се целуват по главата, докато не им се затвори фонтанелата. Т.е. до около 2 години. А докато имаш активен херпес, не е хубаво да целуваш никого, тъй като е заразен. Това, че повечето хора го имат, е защото са се заразили в някакъв момент.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: октомври 25, 2016, 14:17:27 »

Да, Свекс, точно за Грей от 50-те нюанса иде реч. А за въпросния Портрет на Дориан Грей не мой ме накара да го прочета, не и този живот. Намрази го още студентка в 1-ви курс, знаех я наизуст почти барабар с кориците, че бях се яко подлагала, че е "лека" за превод. Вечномладия - кой ли не си е мечтал да бъде като него...
На изток от рая е хубава, но и тежка... Доста рев съм изревала...
Тони, я не се излагай,  все едно имаш цирей на г...а. Споко бе, жИна!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: октомври 25, 2016, 14:24:18 »

Не съм споко, стресирана съм.. Ясно е, че Илиян няма да го целувам, докато не мине... Ще го преживея няколко дни, ама как така дори да няма на устата херпес, не бива да целувам бебе, сигурно не съм разбрала правилно.. Аз не мисля, да ми се появяваааа постоянно  beating Или като веднъж се е появил, вече редовно ще се появява..  shok
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines