Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 163468 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: октомври 25, 2016, 06:53:43 »

Добро утро!  Имам нужда от повече много адски много кафе.... Още не ми се общува! До по-късно...  girl_impossible защо няма прозяващо се човече?!....  Безобразие!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #436 -: октомври 25, 2016, 07:27:07 »

Како, пак ли почнахте със среднощния секс? Wink
На ти цял часовник кафе heart
Ей, не бях виждала такава чаша, много е готина good Предполагам, че е само външен обков, иначе няма как да се пие, ако човек е сънен Wink
Мъж в командировка, особено в чужбина е гадно, ама има и по- лошо - мъж на екскурзия в чужбина с колежки.  diablo Вечно ме бъзикат, че го ревнувам, пък аз откровено ЗАВИЖДАМ cray
Хехе, приятелката ми /бабата на французойката/ обаче твърди, че има и най- лошо - оставено бебе за гледане, когато майка му и баща му са в командировка, в чужда държава, без да знаеш езика като хората. Тя поне е тъща и не и търсят кусури Wink Може някой ден аз да измисля нова сравнителна степен, като ще се явявам свекърва funnytooth
Хубав и ползотворен ден на всички! Аз съм щастлива, след второ миене снощи, косата ми е една идея по- нормална в цветово отношение smile Освен това чакам гости. Ще отглеждам племенник за няколко дни през деня, че нали беше болен и ме е жал да ходи толкова бързо на градина. Малко и да го стегна, става пълна лиготия в такива случаи Wink
Допълвам с една статия. Дали не е "киселото грозде"? crazy
http://www.dunavmost.bg/Ruse/News/65769-mechtaniyat-zhivot-v-angliya-prez-pogleda-na-edno-rusensko-semeistvo


* 14666279_1270933156290111_6953984542567383359_n.jpg (49.09 KB, 420x750 - видяно 105 пъти.)
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 07:45:32 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: октомври 25, 2016, 07:56:41 »

Добро утро..
Не съм на кеф, ама хич sad За първи път в живота ми, ама наистина.. имам херпес на устната  shok Oh my ... cray Звънях на майка ми в 7 без 10 на видео разговор да види дали е херпес... Купих си от аптеката някаква паста.. УЖАС!

Чао от мене.. Ще пиша, като ми е по-нормално настроението.  angry
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 08:29:17 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #438 -: октомври 25, 2016, 08:13:07 »

И ние имахме най -уникалния уикенд от много време насам!!!! Беше изключително фантастично и супер зареждащо! Имам и нов дисплей, ама му свиквам още.
Ох, влизам да пиша от компютъра... В пъти ми е по-лесно. Wink
Вчера не можех да ви чета, че бях без смарт и само с пфоун! Ама и вие не сте се престарали, та наваксах бързо.
Булче, с удоволствие бих се запознала с теб, ама съм на работа. Чака ме яката седмица с много ангажименти след работно време. Най-кофти е, ако кажа на шефа, че трябва да си тръгна навреме, ще измисли нещо, за да ме задържи уж случайно. Тия дни така се получи с един колега. Много мразя тъпи номера! Та си трая и ще се изнизвам надвреме. Приготвила съм си терлиците Wink
Мери ми, теб все едно не те отразявам... blush Само да ти кажа, че сватбата ти ми е в дневния форумски ред, но там обичам да чета от-до. Не скачам, както из другите теми. Та си оставям време да се насладя максимално. Започнах да чета и като видях какви чудеса от храброст сте спретнали shok shok shok Bravo
Тони, уникално е всичко! Браво за старанието на твоите любими хора! Bravo
За Б/бали много се смях на едни фермерски стикери от вайбъра. Предаването не го гледам по обясними причини, ама стикерите ме накефиха tease
Проблемът не ми е в дисплея и че не съм му свикнала. Проблемът ми е в пръстите явно... Едва ги движа и само поправям написаното. crazy
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 08:24:04 от Alichka » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #439 -: октомври 25, 2016, 08:46:04 »

Тони, адреналина от рождения ден май е дал сигнал на организма ти, че нещо не както трябва се случва с него...и ето ти го херпеса. Нищо, че емоцията е била от приятните. kiss2 Това е положителната му страна! kiss2

Ние вчера с колежката яко се развихрихме в книжарницата. Бяха ни пратили пари от проекта за учебни материали и ниееее бяхме фурор в книжарницата. Нямам търпение днес да донесат чувалите и да ги разопаковаме!!!

Аз нито съм чела "Закуска в Тифани", нито съм гледала. "Любимата книга на Тони" като израз звучи примамливо, ще я намеря в нета. В книжарницата не я намерих. Но пък видях, че има нова част на Хари Потър, някой чел ли я е? И на Джоджо Мойс (новия ми любим автор) имаше в препоръчани от книжарницата "Един+Един", тази някой чел ли е?
Трябва ми ново вдъхновение, книгата ми леко виси на 10-та глава... и идеите ми спряха да се леят така леко и бързо като преди. sad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #440 -: октомври 25, 2016, 08:56:05 »

Добър ден smile При мен нищо ново - есен, спи ми се, работа, работа... но времето е много приятно, нищо че е мрачно... Сутринта си посетих мушкатата на терасата, позачистих им изсъхналите листенца и се чудя как ще ги зазимявам. Нямам място вътре за 5 сандъчета и ми се върти еретичната мисъл да ги откопая и да ги посадя в по-малки саксийки. Как ви се струва?

Како, ти си космополитна личност, направо е геройство, че си издържала 10 години в този малък град. Мен нервата ме хваща на първото ходене до магазина, баба ми е на стотина км от вашия край. Много ме радва вашата промяна, няма значение дали на изток или на запад, децата ще се обогатят от досега с една голяма държава, каквото и да си говорим тук сме си село!
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 08:59:54 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #441 -: октомври 25, 2016, 09:19:43 »

Киви, като видна цветарка Wink, да ти кажа, че едва ли ще цъфтят на затворено, даже може и да им пожълтеят листата. Масова практика е да се изместят на стълбището.
Старите, истинските едновремешни сортове ги махах от саксиите и ги "обесвах" за зимата в мазето, на тъмно, голи по корен. Със сегашните не смея и ги оставям където са си, само ги местя в остъклената тераса. И да се затрие някоя, не е беда - на пазара продават разкошни по 3лв. в ранна пролет, даже цъфнали и с пъпки.
Окърши ги от ненужните листа и ги мести в саксии, няма страшно good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: октомври 25, 2016, 09:32:16 »

Влизам само да кажа, че май ще се наложи да намеря нов собственик на двоен билет за специалната прожекция на филма  Тролчета, в петък, 20.00 часа, кино Арена Младост. Още не е на 100% сигурно, ама да имам подготвен резервен вариант, ако някой тук ги иска. Ако стане така, ще мога да ги дам или в четвъртък вечерта, или в петък през деня.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #443 -: октомври 25, 2016, 09:42:21 »

Влизам само да кажа, че май ще се наложи да намеря нов собственик на двоен билет за специалната прожекия на филма  Тролчета, в петък, 20.00 часа, кино Арена Младост. Още не е на 100% сигурно, ама да имам подготвен резервен вариант, ако някой тук ги иска. Ако стане така, ще мога да ги дам или в четвъртък вечерта, или в петък през деня.

menyanthe, дано да успеете да идете, но ако не се получи,  можеш да ме имаш предвид, моят Змей много ще се радва, от няколко дни ме е затролствал smile

Свекс, на етажа си имам няколко хиперактивни пенсионерки, които ми набучват в саксиите разни други сортове, ако видят празно място. Екзотичните сортове пък ми хващат крака, барабар със красивите кашпи ... и на стълбището вече нищо не изнасям...
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 09:45:01 от Kiwi » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: октомври 25, 2016, 09:45:05 »

Здравейте smile

Машка, Бамбук е спасил положението Wink Вчера звънна да ми каже,че много била заредена от него и че е впечатлена, че бил много усмихнат и спокоен smile

Тони, много неприятно. Сега не трябва да целуваш Илиян, за да не го заразиш, и когато имаш бебе не трябва никога да го целуваш по устата и по главичката. На моя приятел доктора при всяка по стресова ситуация му се появява, заразила го е майка му още като бебе, защото не е знаела, че не трябва. Даже на сватбата му му беше излязъл. Дано бързо ти мине!

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: октомври 25, 2016, 09:47:12 »

Добро утро..
Не съм на кеф, ама хич sad За първи път в живота ми, ама наистина.. имам херпес на устната  shok Oh my ... cray Звънях на майка ми в 7 без 10 на видео разговор да види дали е херпес... Купих си от аптеката някаква паста.. УЖАС!

Чао от мене.. Ще пиша, като ми е по-нормално настроението.  angry

Vaxinotoxinum 15 CH- 10 зрънца под езика еднократно, колкото можеш по скоро. И  Енгистол си купи и пий.
При нашите действа безотказно.  Пастата само при тях не върши работа.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: октомври 25, 2016, 10:02:20 »

Тони, мило, аз съм човека с Херпесите,  поне 2-3 пъти годишно.  Даже и тук вече се сдобих, още не е оздравяване напълно. Аз се мажа с червило, че нямах тук друго. Но ми мина като на куче де! Добре че е само на устните!  tease
Киви, къде живее баба ти? На края на горичката Ли?! Хахаха, има такава детска песничка.
Познайте къде бях и се разсъних!   yahoo дааа, точно така - Шопинг....  Купих си балсам за устни на Нивеа, течно червило /не знам дали така му се вика/, пила за нокти, душ гел и т.н. все хубави неща. Отклоних мераците на Кари да й купувам някакви гадни малки смърфове. Вместо това ще й купя неща от магазина на първата ми позната - арменка.  Дъщеря й се казвала Люсине,  като приятелката на Кари от училището,  каза че и те имали име Карине... Много добре ни посреща жената като отидем... А тук м/у другото не във всеки магазин са дружелюбни - особено към чужденци и особено с малки деца.
Свекс,  за съжаление снощното ми бодърстване беше във връзка със списък за.....  Шопинг!!!
Али, ти смени ли работата? Аз съм поизостанала...
Ама яко сте раздвижили темата - Молодец!!!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: октомври 25, 2016, 10:38:10 »

Здравейте

Тук е ужасно мъгливо и днес няма да се излиза. УжасТ...

Тонии, много хубава изненада са ти спретнали. Като видях във фейса, нямах търпение да раздухаш малко повече информация. Браво на твоите хора.  good Ти изглеждаш страхотно!  heart
Книгата не съм я чела, нито пък филма съм гледала, но щом ти е толкова любима, сигурно си заслужава. Ще се поправя един ден.
За херпеса - ще мине за 2-3 дни. И на мен понякога ми излиза. Много е гадно. Най-често си слагам паста за зъби. То с тия кремчета май си е като без тях.  Wink

Наде, имаш напредък. Скоро беше на 9-та, вече си на 10-та. Браво!  heart
Не съм ги чела книгите, за които питаш.  nea

Фани, завидях за шопинга.  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #448 -: октомври 25, 2016, 10:42:45 »

Хихи, Киви, при нас като си оставят саксиите по- пъргавите и свършват местата по стълбището Wink. Ама съвсем си ги оставят, даже по- точно ги изоставят и нито ги поливат, нито си ги взимат на следващата пролет и става ужасно. pardon Най- мразя неподдържани и изсъхнали цветя, с наизлезла пръст и кратери от суша по саксиите. В нашия блок вместо крака, хващат корени crazy
Филма гледах от тук:
http://kinofen.net/filmi/komedii/3897-breakfast-at-tiffanys-zakuska-v-tifani-1961.html
Еми, за времето си филмът е много авангарден и изобщо не се усеща, че е стар нито в звук, нито в цвят. На мен играта на артистите ми е стара, не качеството на заснемане. Да ти кажа, един риж котарак играе страхотно и има същия дивашки поглед като нашата, заслужава да го видиш good
Наде, като зная какъв тип история те довдъхнови за твоята книга, препоръчвам ти "Нежна е нощта" /ама книгата/.
Ще погледна в "читанка" какво има.
Племенникът е в див възторг и се самозанимава повече от час. Показах му как да събира с линийка и сега чертае ли чертае Wink Той смята до 100 и с прехвърляне така или иначе, но това му е много забавно.
https://chitanka.info/person/truman-capote
Ето я тук.
« Последна редакция: октомври 25, 2016, 10:52:05 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: октомври 25, 2016, 10:50:32 »


Филма гледах от тук:
http://kinofen.net/filmi/komedii/3897-breakfast-at-tiffanys-zakuska-v-tifani-1961.html
Еми, за времето си филмът е много авангарден и изобщо не се усеща, че е стар нито в звук, нито в цвят. На мен играта на артистите ми е стара, не качеството на заснемане. Да ти кажа, един риж котарак играе страхотно и има същия дивашки поглед като нашата, заслужава да го видиш good
Наде, като зная какъв тип история те довдъхнови за твоята книга, препоръчвам ти "Нежна е нощта" /ама книгата/.
 

Свекс,  мен и играта ме подлудява на повечето стари ленти. Днес видях реклама на един филм, сега ме подсещаш, ама да не се бутам у грипозните, ще пропусна засега и ще си купя книгата на първо време.
Била е голям шок едно време, дори името й е било друго. За една лесбийка. Главната актриса казва че е имала подобни преживявания наистина, затова е могла да влезе в роля толкова добре.

http://www.bookpoint.bg/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%8A%D0%BB-93479.htm


Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines