Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:57:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 164249 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 20, 2016, 13:48:32 »

Marri, гледам на твоите змейове лентичката. Те на една и съща дата в различни месеци ли са родени?

Да, Симеон е на 12.07.2010
      Самуил е на 12.01.2015

Точно 4 години и 6 месеца, до ден.

Датите и двата пъти ги избираха лекарите, 12-ти-понеделник, Симеон е с предизвикано раждане, Самуил с планирано секцио.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #361 -: октомври 20, 2016, 15:06:07 »

Цитат
Първото ни СПА с дете беше в Акватоник.
Кивито и Роял Спа има детски кът аз за това си го бях харесала, ама нещо се ослушваме още с мм, аз избрах тъпа дата на свека на РД ахаха и някак си хем не върви да и тресна звяр за РД, хем не върви да го заведа на СПА на РД

Тони аз съм ходила в твоя салон, баяа соленко си е, 160 лв балеаж +подстригване.Следващия път ме отрязаха нямало часове и си се върнах в стария салон, кифли са ама там  боя+подстригване+сешоар 60 лв по се ядва  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 20, 2016, 16:14:05 »

Привет.Днес ми е много трудно да стигна до тук.Как пък като се разболее детето и се зададат 100 проекта и аз се чудя как да се оправям и в къщи и на работа.Ще се гътна някой ден от толкоз нерви.

Фани, добре завърнала се.Сигурно е интересно в Русия.

На всички хубав ден пожелавам!За сега само ви чета!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #363 -: октомври 20, 2016, 16:23:17 »

... кифли са ама там  боя+подстригване+сешоар 60 лв по се ядва  blum

Ми те по салоните масово са кифли с втора специалност психология... Винаги много "компетентни" по всички душевни казуси smile За 60 лв фризура и сеанс кво му плащаш... аз за това се правя сама, само подстригвам веднъж дваж, годишно...и така ще е докато не си посегна на цвета smile

Маги, бързо да и минава на Моника, а ти си знаеш... стискай зъби.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #364 -: октомври 20, 2016, 16:32:20 »

Пфу да се докопам и аз до месечната  smile
Изчетох ви диагонално...много се извинявам, пропуснах вчера всички рожденници! Да сте живи и здрави и всички покрай вас, на Тони специално щъркелче ѝ пожелавам  give_rose Пак някъде ми се наби, че иска само едно дете (пък аз не ѝ разбирам докрай доводите, извинявай), внимавай както си пожелаваш, че понякога съдбата си прави шеги и може да ви изненада с две накуп  pardon
За боядисването - аз само веднъж се изрусих в живота си - за бала и после едвам си оправих естествения цвят...не мерси, докато не побелея не е за мен това нещо  pardon Пък и ММ си ме харесва естествена, даже сума ти мрънкания измрънка като си дарих косата. По този повод да вметна, че така и не ми се обади никой, че са  му дали мойта коса...дано не злоупотребяват  nea
И аз искам на СПА! Замислили сме края на януари да ходим с бебка за моя рд да се поглезим, но ще видим как ще ни завърти живота.
На фризьор обичам да ходя ако може по най-бързата процедура! Затова и много рядко си променям прическата - ако може набързо само да ми я оформи, най-много някой бретон и толкова...измивания и издухвания ги пропускам почти винаги  pardon Като цяло не съм от най-суетните, вече съвсем  blush
Панди, спокойно, и аз съм от отбора на смотаните, които само бебешки неща са им в главата  pardon
Ей така като се успи тва бебе за над един час и имам чувството, че имам цялото време на света  Girl_hide
Маги, гуш и бързо оздравяване  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: октомври 20, 2016, 16:50:40 »

На мен в моя салон точно това ми харесва.. Никога не съм била с кифли.. Все някакви нормални добре изглеждащи и много поддържани жени и момичета.. Ходя всеки месец на маникюр там, само при едната маникюристка има кифли от време на време, но мълчат и сигурно, не се чувстват много на място... Скъпо е, но това че не клюкарстват, това че можем да обсъждаме всякакви теми от политика, през тъпувания, финанси и концерти, ако щете...ме грабва още повече и ме кара да минавам 35км отиване и връщане до там в трафик smile Няма коя, какво, как.. Никога не коментират клиентките си, помежду си, както ми се е случвало в студентски, където също бях намерила много добра фризьорка, но не издържах клиентите и разговорите на фризьори и маникюристки, което ми направи ужасно впечатление..

Часовете наистина са зверски кът и не го казват само, за да се направят на интересни или защото работят от време на време.. Бачкат здраво, но просто имат ужасно много работа.. Аз се записвам поне месец или месец и малко по-рано, защото ми е удобно само в събота, а те в неделя не работят (единствен почивен ден)..  pardon С маникюра също съм месец за месец, когато ходя на поддръжка, запазвам часове за следващия месец.. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: октомври 20, 2016, 17:26:02 »

Тони, ще стигна и до там. Само Красьо да ме ядоса нещо lol

Аз пък обожавам фризьорски салони. Трябваше да фризьорка може би.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: октомври 21, 2016, 00:09:12 »

Такааа леко и тактично въпросът ми за размяната на подаръци беше подминат...Добре, ще се пробвам пак друг път.

Панди,  добра ли се до Лидл? Аз изпратих майка ми на лов в ранни зори, защото ние с мъника спим до късно. И добре, че е отишла рано, защото е имало опашка пред вратата.

Фризьор и аз се каня да посетя в най-скоро време. Не съм се подстригвала от преди да родя. Никога не съм се боядисвала и хич не съжалявам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: октомври 21, 2016, 07:18:23 »

Добро утро  tease

Аз съм за размяната на подаръци  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: октомври 21, 2016, 07:51:21 »

Добро утро. Настроението ми е на нула, май не си доспах, знам ли. Търся на кого и за какво да се скарам. Седмицата мина като миг, имах планове да свърша много повече неща! Яд ме е на мен си, защото не за пръв път позволявам времето да ми се изплъзва...

Аз обичам да ходя на фризьор, като терапия ми действа. Именно клюките за хора, които не познавам или самите истории на фризьорките - ами, като сериал са ми - далеч от моята действителност, съвсем други терзания, много е успокояващо  pardon В деня на сватбата това беше моят "валериан" - така се забавлявах там, че цялото ми притеснение изчезна!

И аз съм за размяна на подаръци  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #370 -: октомври 21, 2016, 08:36:28 »

Добро утро!
Много ми е интересно, ама ще съм много сложна и през телефона ми е трудно. Уж смарт, а така поправя, че от време на време пише сам глупости и после като ги видя... diablo
Аз обичам да ходя в салони. Имам слабост към някои от тези професии. Подстригвам се при приятелка от детските години. Не е евтино, но не е и безбожно. Винаги си правя косата след подстригване, защото си е кощунство да излезеш как да и от салон. Там са две - тя и маникюристката. И двете са много кротки. Няма простотии и клюки. Говорят само с техните клиенти и то, ако ги заговорят. Помежду си не се надвикват. Прическа по повод правя при комшийката ми. Работи в скъп салон. Е, там е кокошарник. Много жени са и е шумно. Маникюр си п.авя на трето място. Така балансирам между всички без да има сърдити. Паснахме си с тази маникюристка и пак е тихо и кротко. Хилим се, говорим, но е спокойно. Преди тази жена работеше за кратко в друг кокошарник и трудно изтрайвах. Глупости, глупости.... Много прости и вресливи й бяха колежките.
160 лв са безумие за мен! Поне в нашия град на нашия фон. Сватбената ми прическа беше 60 лв барабар с на майка изсушаването. Уж нищо особено, ама два дни ходих подред.
Боядисваме се сама вкъщи. От 6 годишна държа четката и хич не ми пречи да правя някого или себе си. Майка съм я подстригвала не един и два пъти, като има спешни командировки и няма излишно време. Ноктите мога и сама да ги рисувам. Просто ми е удоволствие да ходя да се погледзя.
Имам много работа вкъщи и това мисля основно! Мразя тази преходен сезон, дето ми обръща къщата наопаци. Снощи търсих 10 минути всички вакуумни пликове със завивки и дрехи за този сезон. Бомба е паднала!!! Как една подредена стая няма да ми лекува Монк-диагнозата.... tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: октомври 21, 2016, 08:53:32 »

Здравейте!
Този месец винаги ми е бил мрачен sad Хем времето е смръщено, хем и ми е професионално крив все още, че продажбите падат и шефовете се чудят какво да измислят да си държат под напрежение служителите. Следващият вече е в очакване на Коледа и нещата малко живват. Даже и слънцето се показва по- често по моята статистика и по обещанията на синоптиците за тази година. Ей на, вече сме 21- ви, види му се краят smile
Никой нищо не казва за Хелоуин, готвите ли костюми и забавления с гадости за децата? Моето НИ2 ми е поставило задача да му извадя от архива едни зеленясали зъби /гумени протези/ и превързан палец /напръстник/, че ще имат парти. Ама това са изтъркани работи и смятам да му предложа да се издокара като онези жълто- черни гущери, дето са доста стряскащи. Жълтите петна са от мен, имам парче плат тъкмо за тази цел. Wink "Американците" си го израснаха този празник и сега само ходят да гледат шествията на маскираните. Преди пет години и аз извадих късмет, че бях в Ню Йорк точно за парада. Голяма забава. good
За размяната на подаръци и тази година съм пас и няма да се включвам, но мога да помагам в техническата работа на модераторите.  good
Хубав, златен ден да ни е днес, петък е smile danceg


* 14729187_1267181953331898_7829085667320641389_n.jpg (67.86 KB, 480x480 - видяно 116 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 21, 2016, 09:10:22 »

Американците го израснаха този Хелоуин, ама в България е все по-популярно да се празнува.. Тази година сме затрупани от торти, бисквити, шоколади и изделия от шоколад, бисквитени къщи и тн, за фирмени партита и декорации..  girl_impossible

Ето и проекта от вчера на декораторите ни, за офисите на една фирма

Аз никога не съм го празнувала, ама истински никога, не съм била гримирана и облечена като нещо  pardon Измислям от няколко години теми на декорация обаче, която да осъществяват декораторите ни  Wink
« Последна редакция: октомври 21, 2016, 09:12:11 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: октомври 21, 2016, 09:34:22 »

Аз под "американците" имам предвид моите, иначе това си е повод за запой и купон и много се тачи smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: октомври 21, 2016, 09:40:42 »

Аз те разбрах, какво имаш предвид, ама според мен се отнася и като цяло за хората в Америка.. На тях им е като навик. Тук е истинско събитие, защото е по-скоро ново начинание smile


Ето я чантата :





Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines