Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:11:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 169186 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: септември 21, 2016, 10:48:50 »

Благодаря ви милички, за палците! Аз пак съм в болница, ама не за раждане, а да го задържим тоя бързак още малко (Юсеин Болт ще става явно).
На мен ми е тъжно за децата при развода, иначе явно рядко изтрайват холивутските бракове, те пак доста издържаха. А тая ми се вижда по-гпозна от Анжелина.
Сноу, бързо оздравяване на малката!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: септември 21, 2016, 10:51:45 »

Рат, чаках да пишеш.Не остана ще го задържите.

А пък тази дама дето я обвиняват за раздялата на Пит и Анджелина е Марион Котияр.И лично за мен е в пъти по-красива от Анджито.
« Последна редакция: септември 21, 2016, 11:31:56 от магито » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #482 -: септември 21, 2016, 16:58:13 »

Анджелина според мен е и велика актриса и истински красива жена. Особено в "Туристът" (филм, който много харесвам) е уникално красива.

Една смешка от днешния ми ден. Имам нов ученик, на който показвах как да оцветява, очертах му по контура и му казах, че трябва да скрием бялото. И той започна тихичко да си повтаря "трябва да скрия бялото" и да си работи. Друга ученичка пък правеше картичка на майка й за рождения й ден и я оцветяваше. И този миличкия новия притеснен ме пита "Ако на Ани майката види бялото???".  heart heart heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: септември 21, 2016, 21:51:21 »

Вижте какво мацки...не може всеки да има такива невероятни съпруги като нас blum blum blum

Просто всеки си е луд, някои с цяла програма. Някои успяват да издържат програмата, а други си тръгват pardon Аз лично просто прочетох, че Брад и Анджито се развеждат и приключих с новината. Всичко останало са си догадки на пресата и борба за пикантерии и читатели pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #484 -: септември 21, 2016, 22:22:23 »

А, добър вечер  heart
Рат, стискаме палци, то не остана  give_rose
Аз винаги съм казвала, че ако я приемат на ясла след 1 година, може би ще я пусна...единствено по финансови причини. Не че няма да се справим, но ще видим доста зор...не знам, има време, може пък ММ да стане по-доходоносен или просто на мен да ми стане жал, като гледам как съм се лепнала сега за нея  heart

Оставям ви, че трябва да се храним  heart
Анджелина  и аз не я харесвам...хареса ми на Маги описанието lol Виж Скарлет Йохансен мммм  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: септември 22, 2016, 09:26:55 »

Честит празник, мили съфорумки!
Как сте днес? Май всички са запразнили, дано си прекарате хубаво почивните дни!
Съжалявам, че не мога да сложа закуската, ама се надявам на вас да са ви я поднесли в леглото.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #486 -: септември 22, 2016, 14:04:52 »

Какьв празник?  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #487 -: септември 22, 2016, 14:41:52 »

Какьв празник?  blush

Ден на независимоста smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #488 -: септември 26, 2016, 08:23:12 »

Здравейте. 4 дни никой не пише, предполагам почивните дни добре са се отразили, дано са донесли бистър, спокоен, независим и освободен дух за всички, поне до следващите повечко насъбрани почивни дни.
Аз започвам след около час първата ми пълна работна седмица. От влизането на новия закон сега има доста неясноти и незнание кое как се е променило...но се успокоявам, че до сега пилотирахме проект и сме най-запознати от всички, които влизат сега в "новата" система на работа за приобщаващо образование.
Желая ви усмихнат ден! kiss2 Аз навличам ботите отново.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: септември 26, 2016, 08:42:18 »

Добро утро!
Дано сте си починали добре, сега почивка май чак към Коледа, а то и тогава ще са малко почивните дни.
Наде, лека първа цяла рабонтна седмица. Бързо да сникнете с промените и да са за добро!
Нямам търпение свекърва да се върне с разкази за пътешествието.
На всички пожелавам прекрасна седмица, да се насладите на последните септемврийски дни, а и времето го дават хубаво!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: септември 26, 2016, 09:19:35 »

Привет и от мен, отново на работа след много хубавите почивни дни.

Ние си починахме.Даже успяхме да заведем Моника на едно събиране на любители пилоти на малки самолети.Малката беше много впечатлена и едва си тръгнахме.После само за самолети говореше.

Наде, честита ти първа работна седмица.

Рат, как си?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: септември 26, 2016, 09:38:17 »

Добро утро след почивните ( или ремонтни ) дни  angry

За АНжелина... едно ще кажа. Karma is a bitch.

Аз па бях на сватба, вечерна, на открито.  shok angry . Държаха ни на студена храна и алкохол.. а вечерта ни черпиха със... сладоледена торта за финал. в 10 градуса температура. shok shok shok shok

Късната ни закуска за днес:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #492 -: септември 26, 2016, 09:55:39 »

Хайде на fika, което пък значи да отдъхнем за малко с кафе и канелена кифличка /може и чай със сандвич/, да се насладим на мига и да си поговорим smile
Върнахме се към 2 часа сутринта, още съм замотана от дългото пътуване Wink. Хиляди пъти си заслужаваше, само дето беше за много кратко. Била съм преводачка в сдружена скандинавска фирма, та донякъде имах представа що за хора са шведите и датчаните. Сега ги видях в домашната им среда и с чисто сърце ще потвърдя, че жените им са естествено красиви - високи, стройни, светли и много дружелюбни, че мъжете им са високи, с бради и дълги коси на конска опашка /младите/, с най- красивите сини очи, атлетични тела, страхотни бели зъби и широка по детски откровена усмивка, много енергични и пълни с живот във всички възрасти, говорят най- хубавия и разбираем английски, не те гледат снизходително, а като равен с равен, облечени са семпло, но изискано, имат най- хубавите уютни домове и най- чистата и пазена природа.
Е, ние стигнахме само на 100- тина километра северно от Стокхолм, та нямаше студове, ветрове и дъждове, както се очаква за северна страна. Видяхме много зеленина и вода, чисти градове, пътища - мечта, непонятни за нас цени, страхотно качество храна и изключително висок жизнен стандарт.
Рат, ще разказвам, но трябва да се види с очите и да се почувства със сърцето лично smile. Единствено мога да правя сравнение с Америка по простор и свобода, но с европейска изтънченост и в някои моменти на сдържана грандоманщина, която се приема повече като лека закачка и самоирония. pardon
Само да приема обекта и субекта от леля ми, да прибера багажите и обещавам да седна сериозно тези дни да драсна някой ред и да сваля снимките. smile
Успешна работна седмица на всички и дано сте си починали. Аз се изтрепах от ходене пеша и пътуване, изморена съм емоционално, искам почивкааа yahoo Wink


* IMG_0031.JPG (53.96 KB, 240x340 - видяно 2213 пъти.)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #493 -: септември 26, 2016, 09:59:36 »

Привет привет!

Аз казах че е трудно да се пише когато не си на работа smile искаме си мобилна версия  good

Наде успех с новата учебна година

Ратче на нисък старт ли си?

магито супер за шоуто! Сигурно е било много вълнуващо!

emmmmmy ужас... направо на твое място бих си тръгнала. Къде беше сватбата? Губиш се ти нещо напоследък.

svekarva звучи страхотно, леля ми живя там 1 година и е много впечатлена  good

За Бранджела не се изказах АС! Много ме е кеф че се разделят. Направо е in your face. Брад няма обаче връзка с Марион, тя даже е бременна от съпруга си и чака второ дете. Много я бяха разтроили спекулациите.

Ние не ходихме никъде уикенда, аз направих един шопинг, ама незадоволителен, ще трябва да повторя. Тръгнах си с един панатлон и една ризка. Панталона е обаче много хубав, въпреки че е черен. Спуках се да търся риза/блуза синя или цвят горчица и няма никъде. Бреее навсякъде дрехите са черни, бели и червени.

Правих и едни розички вчера от бутер тесто и ябълки, всичко спазих обаче не станаха хубави, плувнаха в масло яко...

http://www.bonapeti.bg/recepti/yabalkovi-rozi/



Хайде, започвам седмицата с пълен замах!


Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #494 -: септември 26, 2016, 10:50:07 »

Привет и от мен в новата седмица, вече работна в пълния смисъл на думата. Оттук нататък няма мърдане до Коледа!
И ние никъде не ходихме, само на един детски рожден ден, който беше страхотен и за пръв път не бях майката лепната и танцуваща в детския кът с децата - ей, порасна ми момиченцето ...
Изкарахме по един лек вирус, понаспахме се, и аз направих опит за шопинг, но накрая малкото намаза пак ...и те така...
Сега трябва да си налягам парцалите, графикът ми направо е разкривил редовете и издул тефтера, а крайните срокове хич не се и побират в него (тефтера).
Рат, с теб сме. Не си пълни главата с черни мисли, ами хващай списъците и сайтовете за пазаруване - това, вярвам, ще те зареди много положително и ще ти отвлече вниманието към къде, къде по приятни емоции. Силно гуш <3
Свеки, и аз съм с такива впечатления от датчани и шведи, макар да не съм ходила на техен терен. С нетърпение чакам разказ, подкрепен солидно със снимков материал.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines