Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 21:48:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 172290 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 11, 2016, 10:54:26 »

Да е жива и здрава, принцеса Симона! Bravo

А на мама много кураж и бързо възстановяване! good

Вики, ти ще бъдеш "добрата леля Вики" Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: септември 11, 2016, 11:07:25 »

Добър ден!

Рат, браво, съвсем близо си. Стискам силно палци.

Вики, да е жива и здрава Симона!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #272 -: септември 11, 2016, 15:57:09 »

Да е жива и здрава Симона за радост на всички! Измъчила се е майката angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: септември 11, 2016, 17:24:14 »

Чери, да е жива и здрава малката кукличка!

Ние вече имаме легло, скрин и още разни дребни неща за бебето, а на мене все още всичко ми е толкова абстрактно  crazy какво ще правя като се роди не знам  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 11, 2016, 17:51:42 »


Ние вече имаме легло, скрин и още разни дребни неща за бебето, а на мене все още всичко ми е толкова абстрактно  crazy какво ще правя като се роди не знам  pardon

Просто всичко ще си дойде на мястото! good

Има период на адаптация, а по-късно трудно си спомняш какво е било преди детето. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #275 -: септември 11, 2016, 20:57:36 »

crazy какво ще правя като се роди не знам  pardon
Ами ще викаш Неволята Wink Спокойно, те в началото само спят и ядат. Чак към 10-тия ден почват да проскърцват, ама пък може да ви се падне спокойно детенце. heart
Бяхме на театър. Е, по- голяма простотия не съм гледала. Нямаше и как да си излезем, че залата беше претъпкана и имаше насядали по стъпалата angry Уж по текст на Камен Донев, ама как една свястна приказка нямаше. Иначе младежите добре играят, от нищо сценарий направиха пиесата. И задушно... вир вода съм. Може да съм проста, ама на никого не препоръчвам да гледа "Турболенции"
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 12, 2016, 07:28:45 »

Привет дами, как сте? Аз събота и неделя не мога да пиша.Бяхме с малката, оправях в къщи и спах smile В неделя бяхме и на рожден ден,  много весело беше, децата се наиграха, ние си видяхме и поприказвахме.Веселба.Сега се връщам да ви чета.Пожелавам ви хубава и усмихната седмица!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 12, 2016, 07:36:43 »

Здравейте и от мен smile

Не можах да спя от жега  shok Постоянно се потях, снощи си мислех, че имам температура, но не.. Супер съм си, но съм се "разжегавила" нещо  crazy  pardon

Събота и неделя минаха бързо и щастливо.. За първа седмица  от не знам колко време не пътувахме никъде и си останахме в София.. Излъках баните и светят, така както обичам.. Можех да си живея в моята, пак е чиста и лилавичка, а не покрита с котлен камък и разни други гадости  bad В събота, докато Илиян беше на работа изчистих, после маникюристката ми ми направи ноктите, видях се с приятелки и така.. Вчера ходихме на първия си урок по тенис, според треньора имаме шанс за още 7-8 тренировки от по 1 час да си играем свободно.. Много ни харесва, да нямаме нужда от излишен разход за треньор сега, но иначе ще се научим на кукуво лято.. Само гоним топките, а аз искам да съм като Гришо  pleasantry  blush

Успешна 6-дневна седмица.. Може и да хвана работната събота и аз, че да почивам покрай 22, нали тогава ще е партито на годината  pleasantry  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #278 -: септември 12, 2016, 08:41:25 »

Добро утро!

Свекърва страхотна булка си!

ratatui стиснати палци!

Cerise Честита Симона, много дълго раждане, бързо възтановяване на мама !

alexandrova_90
евала че сте се навили на такова предизвикателство, дано не се откажете като застуди. Можеби от тренировката кръвта ти се е раздвижила и от там жегата.

Аз съм самотна майка, мм е в командировка цяла седмица. Дано оживея... Аз няма да работя събота, отпуска ще пусна. магито и аз уикенда не мога да пиша, нон стоп сме насам натам, вчера бяхме 3 часа навън, сън, и пак до 20:00 навън.

Гледахте ли Вип Брдър? Това ще е според мен най-слабия сезон, от къде изнамериха тоз народ ивзестно-неизвестен?



« Последна редакция: септември 12, 2016, 09:19:36 от bulche91 » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #279 -: септември 12, 2016, 08:44:54 »

Здравейте, дами и успешна нова седмица!
Ние се завърнахме от почивка и за пръв път мога да кажа, че май си починах. Имахме и 3 дъждовни дни, та си починахме от почивката smile На малката, вече препечена пуканка, много й хареса и се размаза да яде октоподи и калмари....
Сега бавно се завръщаме към действителността и на 15-ти септември започва новия сезон и за трима ни. Имам огромен списък за пазаруване, но вероятно ще го изпълнявам постепенно....
Чери, честита да е Симона (много хубаво име)!!!
Вип Брадър не ме впечатлява, но хвърлих едно око в последните минути - ами....поредното загубено ефирно (и не само) време.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #280 -: септември 12, 2016, 09:07:36 »

Привет!
Тони, снощи беше лятно топло. Ние след театър- сауната пуснахме климатика даже.
Сега е свежо, но от прохладата в началото на миналата седмица няма и следа.
Сноу, за проливни дъждове говореха за там, където бяхте. Какво правехте по мокротията? Изпоядоха ли ви комарите? Моят син пак се върна с огромни пльоски, вероятно хапано от мравки. Чак кракът му се бил надул и се наложило пиене на алергозан sad
Булче, не е лесно с малко дете денем и нощем да си сама. Той сега е в най- палавата и неконтролируема възраст, ама пък не е от най- боледуващите, та ти да имаш здрави крака и сте готови good
Миленката бяха по болници, ама сигурно всичко е минало, че пак бяха по паркове и градинки. Тя и Киви съвсем замлъкнаха.
Како, добра ти е идеята за "песни и танци" на талантите. Ама не разбрах как и защо ще ги правите войни на Симеон crazy
На мен ми се появиха пак обриви на ръцете sad. Предния път уж разбрах от какво, ама сега и идея си нямам. Брах розмарин от сандъчето, ама чак пък толкоз crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #281 -: септември 12, 2016, 09:21:19 »

Цитат
Булче, не е лесно с малко дете денем и нощем да си сама. Той сега е в най- палавата и неконтролируема възраст, ама пък не е от най- боледуващите, та ти да имаш здрави крака и сте готови good

Грешно съм написала, събота няма да работя, иначе сега съм на работа, днес и утре даже ще хвърча по двата офиса. Да е жива и здрава свекървата че го гледа, на нея да я слушат краката. Иначе към сряда го очаквам да цъфне със сополи, вчера пред блока всички бяха със сополи на площадката.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: септември 12, 2016, 09:30:30 »

И тук е топло, ние спим на отворен прозорец.А така ми харесваше лекия хлад.Сега е като лято.

Сноу, завиждам ти благородно.На мен не ми стигна морето и почивката тази година.

Булче, разбирам те напълно за събота и неделя.За носовете, аз много се ядосвам.Аз съм много стриктна, Моника ако е болна я разхождам из квартала или ходим на места без деца.Обачеее мнозинството като са им болни децата са на площадката бе, със все сополи, кашлица и дори им се дават сиропи там.Побеснявам!И после що не ходиш по площадки, що ли?!

Свекърва, ще имам в предвид тая постановка да я пропусна.Аз мисля тази година да съм редовна в театъра.Много ми липсват тия културни мероприятия smile А за синчето, не се ли пръска маже с някакви неща.Моника много се надува и всичко я хапе, та са Аутани, гривни и накрая направих смес от етерични масла с който да я пръскам.
 
Мен днес ме мързи, имаме проект, но неизвестните по него са преобладаващата част и сега чакам да ми дадат карт бланш и да го почвам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 12, 2016, 09:40:50 »

Може ли някой по-идеен да ми помогне с текст за поканата за Юбилея на баща ми?  huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #284 -: септември 12, 2016, 09:41:12 »

магито аз честно от едните сополи не се впечатлявам. И да ги прихване нека да е, няма как, или ще са от мен или от тях. И тях ги разбирам, с дете под 2 г е трудно да обикаляш из квартала, коли навсякъде, няма тротоари, те не вървят в една посока, кучета бездомни. В чужбина даже децата продължават да ходят на училище болни, една мама в ЮК ми каза че даже няма извининение по болест в училище.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines