Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:39:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 168137 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 01, 2016, 12:03:20 »

Привет и от мен.Добрах се до тук.

Аз обичам есента с многото цветове, с вариращи температури и с интересни преживявания.

Рат, стискай майче, знам че е трудно, ние сме до теб и те мислим.

Честит празник на всички Симеоновци и на Марта на Ина.Днес пише, че имала имен ден smile

Аз съм с Моника, тичаме, играем, говорим си, пеем, голяма е веселба и интересно преживяване. Сега съм изморена и мисля да полегна малко с нея, че едва гледам.

Хубав ден от нас.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #16 -: септември 01, 2016, 12:06:06 »

Мерси  smile

Тя Марта през годината много пьти й честитят ня най-различни дати. Има явно сума ти именни дни... Но винаги е приятно  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: септември 01, 2016, 13:00:51 »

Маги, за сват върви ли честитото? Wink
Ей, изчаках си чакането... Три часа на слънце между изкукали пенсии като мен. diablo Няма как работещ да отиде и да си купи билети и упълномощават де що има баба, дядо или майки.
Билетите се продават на две каси, като схемата на салона е скъсана наполовина. Не рязана, скъсана smile Ако имаш късмет да попаднеш на каса, където билетите за желаното представление са продадени - край, увисваш като прани гащи, ако ще и другата половина, на другата каса да е непокътната. Остава ти да се наредиш на другата опашка и да започнеш от начало чакането. Аз обаче се разбрах с една по- окумуш жена, наредихме се всяка на отделна опашка и се информирахме взаимно по телефона как вървят нещата. Изловиха ни в последния момент, че трябваше да и додам пари, ама докато реагират и вдигнат скандал, ние се бяхме изнесли. Да са се сетили да направят и те така Wink
Мразех септември докато бях ученичка и после заедно с децата, заради училището. Сега нямам лоши чувства, лятото не ми е свършило. Малко съм "септември ще бъде май", заради прохладните вечери и топли дни. Морето също го предпочитам през септември, не обичам нагъчкани плажове и горещини. Както винаги казвам, септември ми създава чувство за добре свършена работа. blush Ама защо и за каква точно работа, не зная.
Бубе, дръж си в тайна намеренията за нивата, щото може да останеш без гости. Ако са работари като мен, ще хукнат под сенките и ходи ги гони после Wink.
Сноу, чакам да кажеш за къдриците. Ако съдя по динената фотосесия, пак си е хубаво детето.  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 01, 2016, 13:25:51 »

Киви, не съм я показвала, ама защото нямам снимки, иначе нямаше да се сдържа  blum Аз трудно пазя тайна с цел изненада, иска ми се всичко на всички да разкажа. Специално за роклята, както и за абитуриентската никога не ми е хрумвало да чакам до деня, за да има "уау" ефект.

Свекърва, добре си процедирала за билетите! Те като сами нямат правилна организация, подтикват хората на хитрост, няма лошо  good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #19 -: септември 01, 2016, 13:41:02 »

Добър ден!

Септември на мен винаги ми е носталгичен. Един такъв топъл, но захлаждащ, напомня ми на изстиваща любов или угасващ флирт. Ама пак де в края на септември миналата година получих предложението за брак, тази година ще пътуваме за Италия пак в тия дни, току-виж може и някое италианче да си върнем Wink

 Нещо днес ми липсва мотивация, хвана един учебник да чета, досади ми, хвана си любовната книга нямам търпение да се развие... какво ми става и аз не знам.  NO

Иначе си направихме резервация за Sofia Restaurant Week, гледах, гледах менютата най ми допадна на Манчев и ще идем там, че звучи като нещо, което не съм правила вкъщи. На 2 места са сложили шоколадови суфлета, а за мен това си е аматьорско, щом и аз го правя.  nea

Тия дни явно ще живеем в задушевна обстановка бутат къщата до нас и е такава пепел, че не искам да отварям....

Свекърва, не знаех, че за Сцената на кръстопът са толкова кът билетите. Татко докато работеше, тяхното предприятие беше основен спонсор и винаги им раздаваха билети и не ми се е струвало като много посещавано събитие.Ама то и в ония години на хората май не им беше много до култура. Иначе помня, че едно представление ми беше направило страхотно впечатление. Мисля гостуваше Младежкия театър и играеха "Йестърдей" или нещо такова. Главната актриса хич не я бях виждала, но много ме беше впечатлила, после стана известна след 2-3 години и се омъжи за Дони, та от тогава я уважавам Нети.

Тони, хубава дестинация сте избрали, ама дано не е много пренаселено. Една година точно на тия дати бяхме и ние и беше няма такава върволица от коли по този тесен път до Дяволското гърло.Мисля, че има и някакъв събор в Ягодина и съвсем беше гъчканица навсякъде. Честно казано освен многото хора и че беше много красиво около самия път-друго не помня.  angry

Сноу, четох за къдриците на Ема, ама и аз по снимките не виждам разлика....

Честито на именниците щом има такива днес!

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #20 -: септември 01, 2016, 14:04:12 »

аз само да се запиша, да дам подкрепа на Рататуй! Днес първи ден след отпуска, туй не е живот. Добре че само 2 дни рАботим.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 01, 2016, 14:20:29 »

Да...и после 4 дни поивка...а после 2 6-дневни работи седмици...и после пак почивка pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #22 -: септември 01, 2016, 14:28:27 »

оо събота няма да работим, имам там едно служебно занимание до обяд и туй то ще е smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #23 -: септември 01, 2016, 14:36:50 »

Сьс закьснение по темата за конфитюрите





 lol lol lol
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 01, 2016, 14:55:42 »

Хахахахахахахах Ина  Bravo  Днес пак пекох сливи,да ти кажа много ми приличат на Ивановото "сладко" дано поне на вкус да са различни,,,ма им сложих захар и за това докарах тоз цвят Wink
  И аз си мечтая за Котките,дано не са космически цените им,ще чакам Тони да дава информация Wink
На мен Септември ми е много любим месец,имаме годишнина от сватбата ,,,имам рожден ден,,абе все хубави събития.Та относно годишнината чудя се дали да подарявам нещо на ММ или бебето е достатъчно  tease  Той хич не е романтичен,та всякакви неща тип "спомен от сватбата"  или "ние много се обичаме"- отпадат,а и с този изоставащ ремонт се съмнявам,че му е до подаръци,,,,то и на мен не ми е.Предпочитам да ми подари вана за бебето ,,,хахаххаха или  чанта за количката Wink Колко романтично....Има и вариант да му подаря снимки от фотосесията ( ако скоро я направим) ма съм сигурна,че грам няма да се впечатли  NO
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 01, 2016, 14:58:45 »

Оф да, това ми звучи като - ти на твоя мъж какво си му направила от всичките неща дето ги правиш...ми - една картичка. И то просто щоТ толкова хора ме попиаха, че реших да я направя. Не, че се Фпечатли и той...на него му дай кецове...и дрехи от ЕДНА марка (като на кецовете). Начи - тва му е достатъчно.

Лоли на моя бебе ще му е напълно достатъчно, жалко че ще е на някоя друга високосна или в нЕкой друг живот girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 01, 2016, 15:12:28 »

Лоли, и аз бих подарила бебе хаха smile Той на мен ми купи златен часовник (позлатен) Фосил, отдавна исках.. Сега като бях във Варна си го харесах и понеже знаех, че той търси да ми купи, защото ми каза.. Му се обадих, снимах няколко и той хареса този, който аз бях харесала най-много.. Платих го и си имам подарък.. Аз ще мина далеч по-тънко, ще му купя тенис ракета, но не от тези скъпите и най-хубави, защото никога не е играл и въобще не се знае ще му хареса ли да ходи на тенис, та сме избрали 60лв. компромисен вариант.. Подаряваме си и почивката в Девин, а отделно ще си купим нови кърпи за лице и тяло за вкъщи.. Нали е памучна годишнина, от чаршафи нямаме нужда, ама нови кърпи за лице - да  good  pardon

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: септември 01, 2016, 15:32:46 »

Хаха, пък аз се жалвам, че ми оприличават сладкото на кетчуп laugh Xixixi
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 01, 2016, 17:13:09 »

Ох, четох четох, ама нещо ми е изпило мозъчето, та прощавайте ако пропускам.
Бубе, супер за роклята, радвам се че си щестлива и доволна! За нивата екстра си го измислила, сложи един дрес кот за галоши и анцунг, подарък от сватбатаще е оръдието на труда-мотика, пък в менюто включваш прясно извадуните картофки.... Ох, доядоха ми се.
Свекърва, честити билети, браво за изобретателността. Ама тва ме уби със скъсаната схема, то бива соц, ама чак толкова да нямат електронно схемите   girl_impossible
Адиктет, дано се върнете с италианче girl_wink
Али, е тия кво се правят за два дена отпуск  diablo
Тони, честити ви подаръци! Аз понеже спазвам обичаите и подарявам според сватбата, на първита получи халат мм.

Аз вече съм си у нас. Док е доволна за сега, на 12.09 ще се видим пак. Страшно ви благодаря за подкрепата, давате ми много кураж!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 01, 2016, 22:23:08 »

Здравейте в последни минути на 1-ви септември.  Признавам си без Бой, че няма да мога да се включвам, защото стягам багажа и на 15.10.2016, ако е рекъл оня там горе отлитаме имаме си училище -хуманитарна школа, квартира в близост и така броя дните и си назначих заместник - от 9 кандидата само 1 успя да изпрати имейл, no comment...
Като за последно ще си оправя визитата по проекта от 4 до 14 октомври...
Честито на празнуващите!
Септември ще бъде май, животът ще бъде рай... Наистина ще бъде! Само живот и здраве... И благодаря на оня горе за всичко, което ми даде...
« Последна редакция: септември 01, 2016, 22:25:10 от fanimira » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines