Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:37:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 168140 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: септември 01, 2016, 06:39:06 »

Хубав месец на всички! Нека е топъл, весел, вдъхновяващ и с богата реколта!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2016, 06:53:24 »

Добро утро!
Добре, че първо влезнах да видя старата тема, че си викам едва ли рано-рано някой е пуснал нова, ама Свекърва е будна вече!
Дано Септември да бъде прекрасен за всички ни! Аз си пожелавам да го изкараме 2в1, да се порадвам още малко на бременността поне, много ще ми липсва после.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 01, 2016, 07:15:00 »

Добро утро smile Разписвам се в новата тема в първия ден на новия месец  danceg

Размотаваме се яко, вечер излизаме, събота и неделя си правим екскурзийки.. Годишнината от моминското парти мина супер, събрахме се 5 приятелки за няколко дни, като имахме и компания от други приятели.. Ходихме на плаж, дискотеки, барове, ресторанти.. Супер.. Илиян ми липсваше, но беше на работа и нямаше как да си вземе отпуск.. Мислехме за годишнината от сватбата да ходим до моренцето за последно, но предвид на това, че сега водата беше дооооста студена и аз не съм влизала изобщо, решихме да не рискуваме с море.. Запазихме Спа хотел в Девин, където има басейн и ако ни е много до плаж, ще пекнем дупетата, иначе ще обикаляме по горите.. Той не е бил на Ягодинската пещера, Дяволското гърло, Триградското ждрело и тн, така че ще съм екскурзовод  Wink

Стискам палци постоянно за вас Рататуйче, но съм сигурна в док и знам, че ще е адекватна във всяка ситуация!


Хубав месец от мен! Нека падащите листа донесат много положителни емоции и смях със себе си smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: септември 01, 2016, 07:23:01 »

Хехе, тази сутрин Амели добре си попя още в 5 часа, а после един съсед над нас излезе да пуши на терасата /усетих по миризмата/ и така яко се разкиха, че нямаше как да не се разхиля. То си му е отличителен белег, защото го завърта и набляга на Апчи[глупости пиша]ййййй, колкото му глас държи. Жена му почна да вика, че ще събуди бебето, майката на Амелито изскочи и аз да не остана назад цъфнах на терасата, уж да си поливам цветята, та стана голяма междусъседска приказка по никое време Wink
Рат, да ти си случат нещата така, както искаш. Мисля, че никак няма да ти липсва бременността, или по- вероятно няма да имаш време да си спомняш Wink
Ще се опитам да отскоча до Центъра и да купя билети за театър. Почва фестивалът Сцена на кръстопът и с приятелите сме намяркали "Рейс". Глупава работа, продажбата започва днес от 10 часа и сигурно пак ще е голяма блъсканица. По принцип повече от половината билети са за участници във фестивала и са предварително продадени. Ние ще се бием за някакви жалки 30- тина места. Дано имам късмет smile
Тони, много ви е хубав маршрута. Да не пускаш Илиян в Дяволското гърло, страшно е!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2016, 07:32:34 »

Свекс, нямааа... Какво ще правя после без Скъпоценния ми...  Wink

И аз чакам да започнат продажбата на билетите за Мюзикъла Котките.. Представям си каква сума ще е, дано имам възможност да се добера до билети..  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 01, 2016, 07:38:59 »

Тони, супер сте го решили! Дано времето ви е прекрасно, защото съм сигурва, че прекарването ще бъде!
Стискам ви палци и на двете да се докопате до билети, обичам театър, ама скоро нито съм била, нито ми се очертава да бъда. Имам си по-интересно занимание, чакам запис на тонове и става понякога голям цирк, щото човечето не си пада по ограниченията на коланите  pardon
Леле, още само 24 дни и ще дишам спокойно! Дано издържа!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #6 -: септември 01, 2016, 09:09:20 »

Здравейте в новата тема!
Хич не го обичам септември.....краде ми лятото, което пак ми се изплъзна бързо, бързо и не ми стигна... Затова и снимката е такава, неясна, разцентрована.....


Единственото хубаво е, че утре отиваме на море.

Тони, студената моркса вода е само на север, южното черноморие си е супер!

Рат, с теб сме <3

Свеки, представям си гледката в 6 сутринта по съседски  popcorn

Отиваме на фризьор по женски с Бубет. Хубав дееен!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 01, 2016, 09:12:24 »

Ай да се запиша, поне да ви чета...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2016, 09:16:11 »

Сноу, знам.. .Мислехме да направим едно море в района Царево-Ахтопол-Синеморец, но температура на въздуха 25-27 градуса ми се стори недостатъчна и не исках да си спомням последното си море за 2016 със скука и компромисни температури.. Пък и нещо ми се ходи в гори и планини, а Илиян мрази изкачването на върхове, за разлика от мен, която съм била член на Планински клуб и съм изкачила всеки по-известен български връх.. Та, пещерите са единственият вариант за нас като двойка в планината  pardon Пробутах и спа процедурите като бонус и бях удостоена със съгласна усмивка  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2016, 09:19:57 »

О, Сноуче значи ви предстои почивка на вас, супер! Я кажи какво става с къдричките на Бубет? Безвъзвратно ли се загубиха или сега като й порастна косата пак си ги има?
Тони, Родопите са прекрасни по това време. Е не знам дали вече са се обагрили в невероятни цвтове, но сигурно са почнали и планината ще бъде прекрасна по това време, та подкрепям идеята ви повече от морската. А и вече видяхте морето, не като да не сте били  Wink
Аз пак да благодаря за подкрепата на всички  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #10 -: септември 01, 2016, 09:41:45 »

Запис на темата и...

Подкреп на Рат, тя знае, че си мисля за нея  good

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 01, 2016, 09:55:02 »



Добро утро с подсетката ни за деня и месеца smile smile smile smile

Колко трудно понасяме промените, повечето хора, не е истина. Включая и моя милост, напоследък..

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 01, 2016, 11:07:00 »

И от мен здравейте!

О, Тони, ти се завърна! Супер сте намислили екскурзията, и аз обичам този район (е, винаги бих предпочела море де, ама аз съм по-особен случай  girl_wink ).

Да дам малко отчет - вчера пробата на роклята мина чудесно. Справили са се с изискванията ми, вече с банели и чашки, няма нищо общо с миналия път. Много любезно и топло се държаха, ама смеят ли иначе, нали и мама беше с мен. Остава да си я взема или на 9, или на 15 септември  yahoo

Аз обичам много септември. Обичам есента, макар и да имам носталгии към лятото. Но някак, когато дойде този месец и вече съм приела, че един сезон си отива, за да дойде един такъв шарен, с аромат на печени чушки. Този септември ще го запомня и с важното събитие  smile (надявам се положително). Предстои ни много работа, не само около сватбата. Ходим за грозде, правим вино, правим мнооогоо зимнина, вадим картофи. Последното ми е ужасно неприятно, та имах една идея - на сватбата, докато ние си правим фотосесия, гостите да бъдат стоварени на една нива, за нула време ще се справят  tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #13 -: септември 01, 2016, 11:15:22 »

.... вадим картофи. Последното ми е ужасно неприятно, та имах една идея - на сватбата, докато ние си правим фотосесия, гостите да бъдат стоварени на една нива, за нула време ще се справят  tease

Бубе, мисля, че ще сте ужасно оригинални smile със сигурност запомнящи се, но ако са ви твърде мрънкави гостите може и да има недоволни  tease ... Аз не претендирам, че за моята сватба открих топлата вода, но бях измайсторила на мойто мъж да подпише един приемопредавателен протокол с някакви там условия. Баща ми ми ходи по акъла за такива щуротии, разписан е протокола и е у нас в рамка. Та обратно на темата с оригиналността, от тогава сума ти народ ми писа да им пратя текста от протокола, внимавай и ти да не те занимават с въпроси от сорта на колко мотики купихте за ваденето на картофите и каква е средната производителност на гостенките с дълги до земята рокли 3-4 години по-късно smile
Много се радвам за твоята сватба, някак си лично я приемам, свързвам я с нашата звездна тематика. Не помня вече дали си ни показвала роклята, но толкова живо си я представям... Ти показа ли ни я всъщност?

Хубав септември на всички!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: септември 01, 2016, 11:23:44 »

Август не го усетих. Дано септември е по-добре.
Оцелях! Вчера бях бясна на работа, че не ми дадоха отпуск 2 дни, а и парите с краката си ги търсих. Снощи пък оженихме двама луди млади, влюбени. Бяхме на сватба, но брака баш го пропуснахме. За капак телефонът ми блокира но един час, та аларма не звъня. Звънна свекър ми за нещо. Е, закъснях само 5 Мин. за работа. Как ще избутам днес?!
Довечера чакаме кумеца но вечеря. Поне ще е след и преди работа, та няма да изтърваве края.
И аз имам нужда от фризура, но другата седмица ще е. Ходи ми се и на маникюр, но си излязох много късо ноктите- като ги има в повече дори съм склонна на такива промени от време на време. Сега съм на точки и китки в бебешки цветове.
Бубе, страхотно за роклята. Не съм чела сватбени трепети, че не мога да сколасам.
Рат, това е едно от най-мислените бебета. Виж колко жени сме само, пък какво ще е занапред, ти му мисли!!!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines