Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:12:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 169650 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #75 -: септември 02, 2016, 15:37:52 »

Цитат
Иначе да, клекало и точка. И без друго е най-добро за здравето и пази от хемороиди.  good

и от колит и рак на дебелото черво!  Bravo

skylife много ми е трудно да те чета като пишеш на диалектно  blush срам ми беше да кажа , ама днес и мен яко ме цепи главата и едвам разбирам така с многото главни букви  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 02, 2016, 15:40:55 »

Не че нещо, ама почти е по темата.
Да зачекна и фелациото  pardon, хората кви бизнес идеи имат


http://www.obekti.bg/chovek/kafene-felacio-otvarya-vrati-v-shveycariya

Аз с ремонта почти приключих, тей че сега само ви чета сеирите и си припомням моите  pardon pleasantry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #77 -: септември 02, 2016, 15:50:23 »

Ами дървото трябва да се обработи с някакви химикали. Поне така е при дървената дограма. Не е само лак или боя, има си модерни начини.
Еми, нали знаеш, че обичаме разкази по картинки?
Рат, кажи си сигурния цвят.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 02, 2016, 16:03:24 »

Еми,  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... , това шега ли е?!? Звучи ми шеговито и несериозно някак. АМа, да попитам, жените какво само кафе ли ще получават там или пък изобщо няма да са добре дошли във въпросното кафене.
Цвета е много бледо жълто, почти бяло, много е свежо, дава хем лека топлина и уют, хем е едва забележимо. Ще го видя как стои на нашата спалня, в др апартамент стои страхотно, ама е на 10 етаж, юг и е страшно светло. а ние както казва мм, живеем в пещерата на Батман- на първия етож, с високи дървета наоколо и е доста тъмно.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #79 -: септември 02, 2016, 16:41:32 »

Скай, тази къща почнах да си я представям като произведение на изкуството. Много интересна ще е със сигурност, разказвай още... аз като знам какви хубави неща правиш с хартията, представям си още колко креативни идеи пък за обзавеждането ще ти изскочат. Направо много съм заинтигувана smile

Рат, и нашия апартамент не е много светъл. Светлите топли цветове озаряват пространството според мен, тъй че вероятно хубаво ще ви се получи с жълтичкото.

Свекс, Али, благодарско за разясненията. Моят вътрешен коректор нещо е избил буталата, и си подскача на всяко нещо, но наистина нямам претенции как се пишат диалектни думи, а само интерес към различните вариации. Ей виж как се обогатих днес, знам какво е джонга smile - аз пък да ви светна, че колизии лекувам с намазване с олио, зехтин или някакво друго дори бебешко олио веднага след сблъсъка.

И като съм на тема диалекти - кажете ми любимата си диалектна дума, която прави публиката да гледа така ....  beating beating beating beating beating beating  Стартирам аз с "комбълка" smile Търновчанки да мълчат, другите да познават smile

Едит: Публиката трябва да гледа така .... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Аз, явно трябва да замълча за днес и да се отдам на релакс smile Оммм...
« Последна редакция: септември 02, 2016, 16:44:04 от Kiwi » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #80 -: септември 02, 2016, 16:43:19 »

Като сме на тема обзавеждане smile

http://www.dnes.bg/mesec-na-remontite/2016/09/02/ah-tozi-ruski-dom-imate-li-syrce-za-podobno-obzavejdane.314453,image1#photo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #81 -: септември 02, 2016, 16:54:52 »

Ужас !!!!  bad

Не знам за комбьлката

Знам, че Скай се беше пулила няколко години, когато бях казала за нещо, че ще стане лом, но според мен не е нищо особено тая дума.

Днес беснея. Даже няма да се гримирам. Е сега ще излезна и ще ходя е така, като вампир !! Нека пьк !!
 werewolf werewolf werewolf
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 02, 2016, 16:59:47 »

Булче, ех защо не си споделила статията по-рано, такъв кич, такова съчетаване на цветове, боклуци с боклуци, мечтата ми!!!  Xixixi Xixixi Xixixi
Киви, а кога ще получим превода?
Аз се записвам с едно оти, ама това сигурно много хора го знаят, но като се преносохме в София, шашнах една приятелка с думата.
« Последна редакция: септември 02, 2016, 17:02:38 от ratatui » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #83 -: септември 02, 2016, 17:01:46 »

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #84 -: септември 02, 2016, 17:10:09 »


Киви, а кога ще получим превода?


Оти шо? Ще получите, като получите, но да дадем възможност на всички да предположат. Аз се отказах да изучавам диалектния говор на "южните народи" ( на юг от Витоша да сме по-точни) след кратка разходка из един парк в един град на юг. Там местен лаф е "ако де", първият и последният път като го  употребих ме наака пиленце, да не съм си пораъчвала... Кво?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #85 -: септември 02, 2016, 17:15:47 »

Ако де, шо са?!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 02, 2016, 17:20:04 »

На мен комбълка, ми звучи като нещо като ябълка, някакъв плод, ама имам и друго предположение- нещо като топка, кръгло си представям. crazy
Знаех си, че това всеки ще го знае. Една дума, която като я чух аз гледах  Oh my ... , а обяснението й звучеше като извадено от тълковен речник- сплащам
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: септември 02, 2016, 18:36:04 »

Ако де, шу ке праим ся? казваше свекърва ми.
Еми, трябва да взаимстваме идеята - онези уж за кафе отиват пък получават секс, нашите по магистралите отиват за секс, пък да получават кафе Wink Жриците на любовта освен касов апарат ще трябва да носят сега чашка, топла вода, бъркалка и пакетче 2в1 smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 02, 2016, 18:39:09 »

Тази работа, със специалните услуги в кафенето в Швейцария, много бих се усъмнила...., най-вече заради цената...
Не че съм на "ти" в бранша и знам тарифите, но в предвид на стандарта в страната..... това ще да е сама да ги погледнеш ... жриците. blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 02, 2016, 19:34:53 »

Аз ли съм писала за комбълка??? По принцип комбъл е око, а комбъли - очи, но ако аз съм го писала...по-скоро съм объркала нещо.
Мивката е готова за употреба. Изчела съм каква поддръжка иска тика и мисля,че ще се справя. А ако не...ще си купя обикновена мивка. Ся,не ми чупете хатъра...

За Кивито - мисля на тази мивка,над краката от сингер,да направя плот от епоксидна смола. Не съм измислила как и дали,ама това ми е идеята за сега...В тази тоалетна ще има рафтове от тръби, по които ще има книги...няма да казвам за какви случаи, както и поставка за киндъл...за същите случаи.

Другото е моята "къща", т.е. офис или крафт стая, която ще е с покрив...т.е.няма да има таван. За селите на двата висящи полилея все още нямам покрив, но се надявам скоро и това да стане.

Сега седя и мерим ОТНОВО прозорците. Моята работа е да седя да правя компания на кучетата, че иначе лаят.

Утре ще идва мъжа на шаферката, който е мебелист, да измислим отгоре отгоре кухнята,за да знаем за кабелите, печките, мивките и т.н.

Имам още идеи. За едната баня харесах и плочки, ама ще видим. За плочките харесах и дръжки за шкафчетата,ама ги изкупиха гадовете...to be continued
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines