Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:46:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 169642 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 02, 2016, 13:47:38 »

Цитат на: svekarva link=topic=37541.msg707851#д date=1472816613
Е как от къде Wink Един по- голям дънер и с бормашината... Гледай само да няма чепове и клони да ти дерат деликатностите.  blum

А, ако се върнем по-назад още във времето, едни тухлички, за повдигане на нивото, отгоре една дъска с дупка и сте 6, като в замъците навремето(поне по филмите така ги дават). biggrin

Или пък просто дупка с две дървени стъпчици отстрани biggrin

Виждаш ли, не си казала, не сме ти решили проблема lol


ЕДИТ: Ето сега разгледах дървените мивки, голяма красота, обаче тоалетните ....  все едни  "неприемливи" варианти, никой не е мислил сериозно по темата.
« Последна редакция: септември 02, 2016, 13:50:34 от Marri » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 02, 2016, 14:06:53 »

Скай, визията при теб е много винтидж ясно защо се мръщи човека.Отделно ако не е като на мама, съвсем битката е трудна.

Апоро, масово(не всички, но масово) мъжете не могат да си представят какво точно ще стане накрая.Аз имам късмет, че ми и помагат с идеи, макар да осъзнава че си вкарва автогол.Но в повечето случаи е "Защо ти е сега тая глупост" smile

Най-гадното нещо на света са ремонтите.

И за разведряване, намазах се с една измислена маска, мирища на принцеса с яйце и сирене, чакам да минат 10 мин и се къпя.После пак ще готвя.Ужас, не можем ли да фотосинтезираме?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 02, 2016, 14:21:20 »

Маги, какво стана с подремването?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 02, 2016, 14:26:49 »

Размина ми се, сетих се, че трябва да готвя и замина.Или едното или другото, за съжаление.Лошото е че детето няма какво да яде, ако е за нас голяма работа, ама за малката няма как.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #64 -: септември 02, 2016, 14:31:59 »


Най-гадното нещо на света са ремонтите.

И за разведряване, намазах се с една измислена маска, мирища на принцеса с яйце и сирене, чакам да минат 10 мин и се къпя.После пак ще готвя.Ужас, не можем ли да фотосинтезираме?

Аз пък като пълен шантавел, все пак съм водолей и не ходя много по земята, обичам ремонтите. Харесва ми да си мъча мозъка за идеи, да мисля кое как ще стане, как да се съчетае... Правим си и чертежи кое на къде ще застане и как ще е с мястото по средата между мебелите. Свекър ми пък ни ги рисува 3D, не на компютър, а на ръка с моливче.
Повдигането с тухлички е особено полезно за жените, да не си pleasantry поизмиват чехлите. Сега се замислих дали да не си нося две тухли в дамската чанта, че дребното като му се дошурка и да не се мъча да й обяснявам как да се завърти и да се съобрази с неравния уличен терен.
Забравих да ви кажа - на тая сватба в сряда имаше най-много кучета на сватба, дето съм виждала - три на брой. Та едното успя да маркира едната колона в ресторанта, преди да го уловят. Буквално го уловиха, че имаше нещо като дръжки. Поводът му беше от ония през корема. crazy Абе хората си създаваме излишно главоболия понякога.
Това с въпросите "що ти е тая глупост" ми е познато, ама за разни женски работи - я нещо за нокти, я за гоблени, я за китки, я пък разни перфораторчета, картончета. Все едно пък съм се заровила в куфарите му и му коментирам колко вида клещи има, защо има толкова и толкова камъни, пък разните му там видийки и бургийки angry Да припомня - за св. Валентин духнахме пари - аз за спирала и очна линия, той за гедоре. Романтици, романтици, да ни завиди човек blum

Това с готвенето ми е най-голямата мъка. Аман! То не е само до едно ядене, ами по няколко пъти на ден, пък и всеки ден. Затова обичам да бъркам палачинки, кексове и тн, защото ги правя, когато ми е кеф, а не когато трябва.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 02, 2016, 14:41:08 »

Ся ми се дояде принцеса с яйце и сирИНье...пфу

МоЙта миФка е нещо е такова

http://www.keramo-bg.com/Tercocer-%D0%BC%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F-%D0%BE%D0%B1%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F-20009

Той драма с винтаЖ стила няма толкова, ма моя мозък работи с картинки и трябва да си представя нещата, а не...дупки, кабели, нам си кво си...

Както и да е де, айде - петъчно, почивчица. Ние тука в офиса се разместваме, половината отиват на горния етаж и сега тука едно такова тииииихоооо и се диииишаааааа, че преди бяхме къмто 80 човека не едно мЕсто...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 02, 2016, 14:47:12 »

Скай, тази мивка е  Oh my ...

Слугинското в мен веднага проговори и се питам "как се чисти това чудо"?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #67 -: септември 02, 2016, 14:50:14 »


Аз пък се чудя дали съм по- безопасна, когато съм ядосана, или както е в случая, да ми е минало и да изпростявам crazy Като ми се е завъртяла в прекия смисъл тази Сингерка, та си мисля, дали не може да и се ползва колелото като изтривалка или като водно колело за подмиване в тоалетната чиния crazy Натискаш си педала отпред с краката и задвижваш механизма с ремък smile
Мари, аз се притеснявам някой да не се набучи на бодлите crazy
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 02, 2016, 14:57:00 »

Как се мие - тя е лакирана и така де - не съм мислила как се мие кУ трябва да съм честна. Тя е в банята за гости и няма да се ползва толкУ често...

Краката на сингера са много подобни, само дето колелото май го няма и педала не се върти - за 60 кинта толкоЗ...

Аз пък като пълен шантавел, все пак съм водолей и не ходя много по земята, обичам ремонтите. Харесва ми да си мъча мозъка за идеи, да мисля кое как ще стане, как да се съчетае...

Добър ден, колеШке Водолей...що според теб ми е тумнала дървена миФка, а??? По същата причина...и по нея шЕ имам витраж на стъклото на таА баня, крака от Сингер за мивка, ръждясала боя и...най- вероятно - ютия на въглени за нещо като саксия или по- точно нещото, в което ще слагам саксии.

Ся - аз с Мари съм уговорила вече срещата, та все някой ще може да види всичките чудесии...моооже би, моооже би...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 02, 2016, 15:02:43 »

 funnytooth funnytooth funnytooth

Намерих гърнето...

http://bulgarinvest-bg.com/index.php?route=product/product&product_id=1140

Начи - за без пари е...не знам колко ше е издръжливо, като седне някой 150 кг човек (имам такива познати...), НО дупката е голяма, мисля че шанса да влЕзнА в таА дупка е много гоУем
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #70 -: септември 02, 2016, 15:13:46 »

Кенефната тема е номер едно в петък следобед. Иначе по това време никакви ви няма.
Аз се шашнах като разбрах, че има такава боя, дето да е ръждива, че тя даже пази и повърхностите.
При нас ремонтът на детската ще остане за догодина. Наскоро ми го сервираха. Пък аз всичко бях нагодила. Не че нещо съществено щяхме да променяме във визията, ама пак. Единствено ламинатът ме дразни, че е светъл и с паркет на шарка. Аз му викам балатумен.  Ама карай! 2 години ще направим тук и почти нищо не се е налагало да се ремонтира. Трябва да съм доволна от икономическа гледна точка.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 02, 2016, 15:19:12 »

http://www.megavanna.ru/category/unytazy/eksklyuzyvnye-unytazy/

Ето тука нещо по темата....


Е, от тази гледна точка не се бях замисляла, че ще ме сложиш на  дървена тоалетна, ще трябва да преосмисля съгласието си lol lol lol
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 02, 2016, 15:32:06 »

P.S. Това с дървената тАОлетна беше ей така, не съм мислила, че ще намеря дървена тоалетна.

Разбира се - винаги мога да сложа клекало, само не знам как ще се разберат с вграденото казанче, ама като цяло - една металка кофа и ше си хвърляте вода (метална кофа, че да ми е в тон с ръждата, даже ще гледам да е ръждясала...).

Просто се замислих, че на всичката ми простотия...нямам гърненце, което да ми се върже...ма пък мога да си иззидам...тъй де...размисли и страсти tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 02, 2016, 15:34:14 »

Темата е страшна!
Скай, има ли ремонт, няма как да не се ядосваш, особено с колкото повече майстори се занимаваш, толкова по-зле. Баща ми има фирма да електрически инсталации и се е нагледал на архитектурни или хорски решения.
Мивката изглежда много готино, а тоя трон-тоалетна е страшен, може да заспиш спокойно на него.
Маги, Али съчувствам ви за готвенето, ама няма как  pardon трябва да се яде.
Аз съм много доволна, че не участвам в освежаването на спалнята. Ама понеже не можах аз да ида да избера цвят, мм предвидливо познавайки ме, какво мрънкало съм реши да заложи на сигурното- цвят, който избрах като оправяхме апартамента в Люлин. За шкафа по поръчка, ме ръчка седмица да избера цвят, на въпроса що ти не избереш все ми е тая, отговора беше- сега така казваш, ама после ще намериш кусури, избирай, за да не мрънкаш! Много е гаден, не ми оставя шанс да мрънкам  diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #74 -: септември 02, 2016, 15:35:10 »

Тоя кенеф защо е градински? Кво му е градинското?

Дьрвената мивка ми е твьрде оригинална, а вьпросьт за подрьжката й е много добьр. Трябва да се помисли вьрху него.

Иначе да, клекало и точка. И без друго е най-добро за здравето и пази от хемороиди.  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines