Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:13:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 169333 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 01, 2016, 23:31:57 »

Минавам и аз през новата тема в късните часове. Имам си до мен едно спящо човече, което се смее на сън. heart

Изчела съм старата тема, за да не изпусна някоя клюка.

Носталгично ми е и на мен, защото лятото си отива.
Обичам септември само защото на 5-ти имаме годишнина (дори юбилей тази година).  Идея си нямам обаче какво да подаря на Влади за повода. Нямам и време да реагирам.

Сладкото от сливи ми е от любимо по-любимо. Майка ми всяка година прави, само че задължително мляно, защото не обичам цели плодове.

За къдриците на Бубет и аз четох и нямаше как да не се сетя за моите къдрици. След като обаче прихванах така модерните въшки за онова време, майка ми ме подстрига на черта и те изчезнаха.

Рат, стискам палци всеки ден бебчето да изчака още малко!

Хубав месец на всички!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #31 -: септември 01, 2016, 23:51:42 »

Ех, къдриците на деня. Днес нашата семейна фризьорка ги пооформи, направи й прическа и сега чакаме да видим дали ще изглеждат като преди smile
Аз май приготвих багажа.....отивам да спя, а ако има нет ще ви драсна от морето тия дни smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 02, 2016, 06:52:19 »

Добро утро smile

Закусих с енергийно блогче от смокини и орехи, много засища, а беше голямо, колкото монета от 2 лева  Oh my ... Колежката ми е веган и постоянно яде такива неща ( по здравословни причини е веган). Обикновено нещата, с които се храни са свръхвъглехидратни и аз не мога да ги ям, но това можех  Wink

Довечера ще се виждаме с Миленка и Фил, пак ще пропуснем виждането с Бобче, ама хайде и с тях ще се задоволим  blush

Утре заминаваме, някак нямам търпение.. Бездейства ми се просто, искам да се шляя, да не бързам за никъде и нищо.. Искам да съм принцеса  tease

Хубав ден от мен smile Искам снимки от морето на Сноу и мис Бубет  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 02, 2016, 07:24:17 »

Добро утро!
Сноу, дано да са сехзавърнали къдричките! Стягай багажа и дим да ви няма, дано времето да ви е много хубаво, а водата чайче.
Тони, от тебе също ще чакам снимки, Родопите принципно са си ми слабост, но есента са просто приказни  heart
Миме, на сън ли се усмихва Алекс? Много сладко  heart

Днеска чакам едни малки покупки за дреботъка, взех да се престрашавам малко по малко явно. А мм е луд, харесал мупедно мотористко боди и чак искаше да го изписва с него  crazy  beating ,добре че го видях кво е гледал, че 70лв за една грозоттия, на всичкото отгоре хипер голяма щях да го убия!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: септември 02, 2016, 08:12:44 »

Едно кафе в бяло heart heart heart Или както казва Булката в офисна посуда Wink
Харесват ми сладките- черешки. Хихи, догодина ще запазя дръжки от череши. Преди време с приятелка плюхме лично костилки от череши за възглавничка против колики за внучето и, да го докараме до следващото лято и това ще съберем smile То става и от клонки на храсти, ама кой да се дере в парка.
Како, намирай по 2-3 минути да казваш как си, до октомври мнооого време имаш да стягаш от сега багаж. Пак хубаво, че един може мейл да праща, че щеше без заместник да си останеш Wink Не става ли да се научат другите, 100% имат ФБ и качват селфита сигурно.
Рат, какви ти компютри в театър... Пак хубаво, че касовия бон не го пишат ръчно sad. Има някакви непонятни схващания, че компютър и човек на изкуството /особено театрал/ са като огън и вода и взаимно се изключват. Напечатали едни програми, два пръста дебели А4 книги, на скъпи хартии, половината реклами, купища. Това при положение, че го има на pdf една страничка и всеки може да си го разпечата или да го види в телефона си. Ей така отказват младите хора да гледат театър diablo. Пусни онлайн билети, да видим дали ще се трупат старчоци по опашките, да купуват огромни количества и после да ги препродават... И с карта не може да платиш, само кеш. Ама нали сме колтурни , ний сми над нищата и върло заклеймяваме техническия прогрес pardon
Ей, аз нещо съм кълбо от нерви. Всички се изреждат да ми ги образуват, да видим дали ще преваря събитията и да хвана гората, или ще се наложи да гълтам розови хапчета  sad
На когото му е последен работен ден, да стиска зъби още малко. На останалите - късмет и надежда за по- добри времена Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 02, 2016, 08:20:47 »

Добро утро и от нас с Кари. Пием кафе и реанимираме от 36 часовия маратон наречен "зачервено гърло на братче"  huhhuh.gif добре, че днес се освести,  има надежда да ни се размине без АБ.  good
Стискам палци за Ратче отново. Мразя сладко от сливи  bad
Сноу завидях...  Имам нужда от 10 часа поне сама на плаж с книжка
Ммммм, размечтах се...
На всички с Годишнини: Подарете си поне час внимание... И любов, разбира се!  heart
Хубав ден!
Свекърва, колко мило, тъкмо пиша и ти се сещаш за мен... Най-добре ще ти се отрази да ми дойдеш на гости, ще се поуспокоиш, ако ли не, барем ще помогнеш за тарапаната около 15-и септември.  Дето казва една колега: все едно ще пускаме совалка!!!!
Мерси за кафето!
« Последна редакция: септември 02, 2016, 08:27:01 от fanimira » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 02, 2016, 08:22:17 »

Добро ви утро!

Вчера се срещнахме с DJ и трябваше да намалим списъка си с песни от 120 до 30 - голяма мъка, а не се мислех за меломан.

Фани, прекрасно е, че ще сте си пак заедно, много се радвам за вас!

Приятно прекарване на чакащите почивки и екскурзии  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #37 -: септември 02, 2016, 08:44:12 »

Добро утро!

Аз реших че съм алергична на София и офиса. Брей главъта не е спряла да ме боли от как сме се прибрали. Снощи хем в 22:00 си легнах и пак не съм наспана. Днес отиваме да си видим звяр, майка ми каза че ако остане цял месец ще свали 20кг. Луднали са с него, то къща голяма, то двор, братовчеди, всички на него внимание и е във вихъра.

ratatui вие още ли комплект за изписване не сте купили?

fanimira започна ли списъка какво ще взимате за там? Колко време ще сте там?

svekarva Меркурий е ретрограден, за туй си така. Вчера тръгваме да правим преговори за едни цени, ейййй така тръгнаха в грешна посока, казвам на VP–то мани до Меркурий остави ги за понатаък  pardon умря от смях, казва вече до звездите ще се допитвам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #38 -: септември 02, 2016, 08:52:58 »

Много сте активни рано, рано!
Снощи бърборихме с кумеца и пак стана 00:30. Чувствам се що годе наспана, ама и доста подута. Днес аз ще съм рибата балон!
Мънинката ми е слънце!!! В тази връзка пак съм виновна пред нея, че тази седмица нямах много шанс да й отделям внимание.
Много ми хареса тази офисна посуда! Музикално оформена е!
Бубе, 120 песни, хахаха, дай шанс ди джеят да избере и той някоя.
Фани,  heart
Аз пък сладко не ям с изключение на това от смокини. Майка прави сладка от каквото й падне, ама не със захар, а с подсладител заради татко. Баба пък ми бълва сок в 330 мл бутилки - перфектно за едно готвене, без да остава.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #39 -: септември 02, 2016, 09:04:24 »

svekarva Меркурий е ретрограден, за туй си така.

ИзпуснАх аз да се нагодя психически за Меркурия и сега съм силно изненадана. Изобщо комуникацията е ... неописуема, някакви неща се бавят и направо се побърквам като забелязвам неизпипани неща... На път съм да затрия и фейсбуци и форуми, просто всяка правописна грешка ми бърка в мозъка ( аз също си нямам корона по правопис и грамотност де, а колко глупости пиша от недоглеждане... )
Та за това ще гледам да избутам петъка и да си почиваме после.

Рат, най-мисленото бебе е това... след толкова мисъл някой философ ще вземеш да родиш Wink Да ти е жив и здрав!
Фани, за такова голямо пътуване колко неща ще вземете? Само трите куфара, на които имате право или още? Дръж ни в течение за подготовката, много интересно ми се вижда за организиране. А за заместника, ти не можеш ли да го движиш от разстояние този проект?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 02, 2016, 09:06:19 »

Добро утро! Sunshine











Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 02, 2016, 09:16:48 »

Булче, мен Меркурий така ме грабна, че от вчера ям всичко живо и мискомуникацията си е изцяло в техен ущърб. diablo Ми то па ми писнА, кат на Свекърва.

На сватба сме на 22 ри и съм във вихъра на търсене на рокля, искам да спазя цвета на сватбата и ся диря зелена, че и топла, щото съм зиморничава, а сватбата е ... да го кажем на открито в градина, вечерна.

айде една почерпка и бегам:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: септември 02, 2016, 09:29:51 »

Мари, какво да им гледаме на тези чукари и на язовира Wink Хич и не ме успокояват  laugh
Давайте да бутаме Меркурия, да си обикаля по- бързо орбитата smile
Емииии, таз надиплена торта с глогинки имам чувството, че ще ми издраска езика lol
А, спечелих кефирени зрънца, че шернах един блог. Голям келепир, отворих си работа. Първо ги събуждах, сега ги храня с изворна вода, стафиди и нерафинирана захар. Самият воден кефир на нищо не прилича като вкус, ама го лоча, зян да не става. Тва индрише преди ядене, жабуркане със зехтин, 3 обиколки на парка, сега и кефир, за нищо го нямам... Ама ефектът сигурно идва като се преселя на оня свят, сега трупам актив Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 02, 2016, 09:36:42 »

Свекърва, при нас има и он-лайн резервация на билети, после си ги плащаш на касата или на изипей, ама пак отиваш да ти ги издадат в театъра. Аз така дебнех за Вражалец, доста време. Накрая се добихме с билети и отиваме, вече нетърпеливи да го гледаме, тия идиоти от армията отменили представлението  diablo, после презаверих билетите за след месец в НДК и беше страхотно.
Булче, май ти свършиха спокойните нощи, освен ако малкия звяр не решил друго и не ви остави да се наспите тези дни. А нашия наследник дрешки освен донесените от Панди, няма, ти за комплект за изписване питаш  girl_haha Да мине и другия преглед и ще поръчам, някое боди.
Киви, щом грешките ти бъркат в мозъка, добре че не си учителка  Wink
Мари, красота  heart
Фани, а Кари как се чувства предвид предстоящата промяна?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #44 -: септември 02, 2016, 10:14:47 »

Добро утро!

Фани, аз съм изпуснала кога и как направихте избора, че и вие ще заминете, но успех! Дано сте много щастливи там. Как се чувстваш преди тази промяна? Подготвяш ли децата и себе си? Имаш ли някакви очаквания? Въобще всичко ми е много интересно, ако нямаш против ще се радвам да разкажеш.

Тоз ретрограден Меркурий ли ми бърка работите? Днес конците взеха да се разплитат, че даже за колата не можех да се радвам. Имаше проблеми документално, днес уж трябва да се оправят вече и да ходим да я пререгистрираме в КАТ. Видеото от сватбата нещо ни го мотат и вече ме изнервят максимално, та и там ако се оправи до края на деня ще е прекрасно, макар че нещо ми се крият и не ми вдигат.  beating

Аз тия почивни дни ще го играя мома в Пловдив. ММ има проект, който да си наваксва, а майка има РД на 6ти и аз не съм си ходила в Пловдив от последната проба на роклята. Едната приятелка е получила пръстен и ще се мести в едно село до Пловдив, та тази неделя ще си правим парти по женски преди вече съвсем всичко да се е променило.

Свекърва и Тони, с тия био неща ме подсетихте за един наш приятел, който е представител на компания за биохрани в Русия и беше на сватбата. Този човек е толкова в крайностите, постоянно яде някакви дивотии. Излизаме от църквата след венчавката и гледам той раздава нещо на кумата и кума, викам дай и на мен и той: "Това е какао на зърна, дъвчи, полезно е..." Подъвках, подъвках и го изплюх точно пред едни испанки, дето се възхищаваха на роклята ми  funnytooth Не са за мен тия неща... После по снимките го гледам той все с ръце на Ф, кумът после обясни, че за да не си поти ризата под мишниците така е седял. Е, убийте ме нямаше да се сетя за това.

Хубав петък и приятни и лежерни почивни дни!  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines