Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:15:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Devilment - 24.09.2016г.  (Прочетена 10348 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« -: август 30, 2016, 10:26:30 »

Още една сватба на моята дата  Wink Остава ти по-малко от месец и сигурно вълнението е голямо! Пожелавам ти леки финални метри до дългоочакваното събитие.

Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #1 -: август 31, 2016, 15:26:42 »

Много благодаря за темичката, но честно казано не знам от къде да започна. biggrin

Тичането е голямо в последните дни по простата причина, че оставихме доста от нещата за накрая, но мисля, че все пак ще се справим.

Сватбата ще е на 24 септември, а подписването насрочихме за 14. Избрахме го съвсем случайно, а после от баба разбрахме, че било кръстов ден, та казаха, че хубава дата сме нацелили. biggrin

Темата на сватбата е перли и дантела, а цветовете са екрю, розово и златно. Много държа да сме в пастелната гама. Цветята ще се рози, еустоми (май така се казваха) и "зелки" ( и това не знам дали така се казва, ама прилича на зеле). Украсата ще е дело на наши приятели, които се занимават със сватби.

Поканите са почти раздадени. Може да ги видите. https://postimg.org/image/q64ssdpxn/

Подаръчетата за гостите си ги правихме сами. Решихме да са свещи, за да може на който не му харесва, поне да си я използва, а не да стои и да хваща прах в някоя кутия. Направихме си холограм с нашите инициали и го залепихме за свещта. Ето ги и тях. https://postimg.org/image/swfyove03/

Оборудвах се с халат за размотаване вкъщи, тъй като и грим и прическа ще ми правят у дома. Изглежда така https://postimg.org/image/jp22207n1/

Роклята не издавам още от съображения за сигурност  lol
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2016, 22:59:14 »

Честита темичка! Пожелавам ти прекрасен и успешен предсватбен месец и още по прекрасна и вълнуваща сватба!  Good luck

 Харесаха ми и поканите и свещите, но халата е направо страхотен!  Има ли такъв и за младоженеца?
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #3 -: септември 01, 2016, 18:04:27 »

Благодаря.  За младоженеца няма халат, но щяха да станат забавни снимки biggrin
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 02, 2016, 08:09:32 »

Много приятна тематика, аз също обожавам сватбите реализирани в пастелни цветове  good

Подаръчетата са супер, ще се харесат  smile

На подписа само с кумовете ли ще сте?

Разкажи ни малко за вас - как се стигна до идеята за брак?
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #5 -: септември 02, 2016, 19:34:10 »

На подписването ще сме само с кумовете в по-тесен кръг.

А как се стигна до брак... ние сме заедно от 5 години и половина, живеем заедно от 4, може би е нормално с течение на времето да направиш и тази крачка. За предложението вече съм писала в другата тема. И така. Продължаваме с тичането по задачи. Взехме си и халките тези дни и не можем да спрем да им се радваме. biggrin
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 04, 2016, 22:03:09 »

Благодаря.  За младоженеца няма халат, но щяха да станат забавни снимки biggrin

Ами да, аз точно това си помислих!  Girl_hide
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 07, 2016, 16:15:28 »

Честита темичка!
Страхотни покани си имате. Идеята с халата е много яка и аз исках такъв, ама нямаше къде да го ползвам, та и без халат минах smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines