Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:12:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Silvia_90 - 24.09.2016г.  (Прочетена 13187 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« -: август 30, 2016, 10:22:03 »

Приветствам те в темичката ти! Остава ти по-малко от месец и вече ще си госпожа  smile Пожелавам ти само положителни емоции и спорна подготовка!

Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 07, 2016, 16:28:46 »

Честита темичка! Разказвай..? smile
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #2 -: септември 07, 2016, 21:49:30 »

Още малко остава до големия ден!! Разказвай как се чувстваш в последните ти дни като госпожица  pardon ?
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 08, 2016, 12:45:49 »

ООО, много ме зарадвахте, напоследък нещо се бях сдухала жестоко. Ами как върви подготвяме се, останаха най - много неща за последния момент. Стана така , защото имахме ремонт и всичко се отложи. Сега правим медицински, ще кръщаваме младоженеца, уточняваме бройката на гостите, разпределяме ги по маси. Абе лудница. Отделно кетъринги работи, избираме аксесоари , декорации. Абе луднала съм. Нашите и сестра ми много ми помагат, но родителите на мъжа ми само се карат за глупости. А вчера свекърва ми ми звъни да ми каже за едни гости, аз я питам дали като дойде в нас ще носи нещо, за да може и мама да се подготви , а тя ми вика :Аз мислех да не идвам, нали вече веднъж идвах у вас.. аз щях да припадна, на езика ми беше да кажа : Ама не идвай, ти син не жениш, ела направо в ресторанта като гост... и ей такива глупави неща, които те изкарват извън равновесие.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 08, 2016, 13:18:24 »

Още една златноесенна булка danceg yahoo danceg.Вълнувай се,мечтай,наслаждавай се на тези дни.Не се ядосвай за глупости.Дали ще дойде свеки у вас или не е въпрос на възпитание(нейното),а ти си избрала да споделиш живота си преди всичко с нейния син.Той ще бъде там и това всъщност е есенцията.
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 10, 2016, 09:36:17 »

Всички това ми повтарят. Но колкото наближава, толкова се притеснявам повече, всяка нощ сънувам този ден, сънувам, че разни неща не са се получили и се изнервям. Казвам си няма да го мисля, всичко ще се получи, ама ... Трябва да пия успокоителни май smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 10, 2016, 14:00:32 »

Хей, вече си госпожа от цели две седмици! Честито, много да се обичате и разбирате! Разкажи ни как мина денят?
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 28, 2016, 10:32:36 »

Много благодаря, на всички, които ме подкрепиха. Наистина съветите в сайта са изключително полезни. Моята сватба мина бързо, емоционално и неусетно. Наистина както казват старите тупне ли тупанът , и в тоя случай все едно ме телепортираха вечерта в колата на път за вкъщи. Останах си гладна цял ден, смазана от танци и игри с приятелите, но много много щастлива.
Активен
SEVASTIZA
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #8 -: март 31, 2019, 01:55:15 »

„силва ПРЕВ-ЗЕМА СЪРцето на джаДИ“  cleopatra
„прив-арИ“,  pqz?
отговор на ЛОН-ДОНската принцеса от народа - любовен триъгълник,  cleopatra тя и ТОЙ?
« Последна редакция: март 31, 2019, 02:45:04 от SEVASTIZA » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines