Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:39:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 318811 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #1200 -: юли 31, 2017, 15:58:43 »

флажил хич не е безобиден . Аз не бих го слагала по време на бременост, ако нямам проблем. С него се лекуват сериозни неща.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1201 -: юли 31, 2017, 16:17:06 »

флажил хич не е безобиден . Аз не бих го слагала по време на бременост, ако нямам проблем. С него се лекуват сериозни неща.

Ох, Gynofit млечна киселина.
Незнам откъде тоя флажил си го набих в главата. Звъннах му да го питам, срам не срам, по-добре да съм сигурна, отколкото да стане беля.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1202 -: юли 31, 2017, 21:04:26 »

"Възможно е да почувствате леко парене при употребата на Gynofit Lactic Adcid Gel, обикновено при първите апликации, което ще изчезне бързо. Ако паренето е много силно, което се случва изключително рядко, посетете Вашия лекар."

Да имаш предвид! Аз лично не бих го ползвала тва, но ти си имаш доверие на доктора. Предния път бях на море в седми месец и нищо никой не ми е препоръчвал да си слагам. Странно!  huhhuh.gif
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1203 -: август 01, 2017, 08:39:57 »

"Възможно е да почувствате леко парене при употребата на Gynofit Lactic Adcid Gel, обикновено при първите апликации, което ще изчезне бързо. Ако паренето е много силно, което се случва изключително рядко, посетете Вашия лекар."

Да имаш предвид! Аз лично не бих го ползвала тва, но ти си имаш доверие на доктора. Предния път бях на море в седми месец и нищо никой не ми е препоръчвал да си слагам. Странно!  huhhuh.gif

Мерси. Ами то и той като го питах нищо не ми препоръча, но аз май сама настоях нещо за всеки случай да ми даде и тогава го каза това. Иначе само ми каза в басейн да избягвам да влизам и да внимавам със слънцето. За морето нищо не беше казал.

Исках да ви покажа един бременен тумбак, ама нещо не схващам как ва смъкна изображение...
« Последна редакция: август 01, 2017, 08:44:13 от milenuity » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1204 -: август 01, 2017, 09:35:08 »

To e нормално да не влизаш по басейни, за морето не би трябвало да е проблем. Вземи го за всеки случай, ама профилактично недей да го ползваш по-добре
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #1205 -: август 01, 2017, 10:40:53 »

Между другото аз го ползвах тоя Гинофит и имах ЗВЕРСКО парене, подуване итн, почти рани бяха станали, направо откачих, отвратително беше. Но не всички имат такива ефекти, де.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1206 -: август 01, 2017, 10:42:44 »

Между другото аз го ползвах тоя Гинофит и имах ЗВЕРСКО парене, подуване итн, почти рани бяха станали, направо откачих, отвратително беше. Но не всички имат такива ефекти, де.

Аз имам много чувствителна кожа, та така като ви чета...май без него ще мина.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1207 -: август 01, 2017, 13:46:20 »

Ами, Мимс, качи снимката някъде, примерно във flickr или дори линк от Google photos, то тва просто ти иска линк да сложиш между таговете [img] smile

Аз със сигурност нищо няма да си слагам на морето или изобщо нещо специално да правя освен да си седя на сянка (аз и небременна там си седя) и по-малко във водата smile Ако се появят някакви симптоми, ще го мисля, но е море все пак! Господ да ни пази  Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1208 -: август 01, 2017, 15:08:55 »

Ами, Мимс, качи снимката някъде, примерно във flickr или дори линк от Google photos, то тва просто ти иска линк да сложиш между таговете [img] smile


Нямам достъп до тези сайтове от тук...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1209 -: август 01, 2017, 15:19:18 »

Ето ме и мен smile

М, да знаеш преди 2 години го ползвах това, един доктор ми го беше изписал.. Парене и сърбеж имах ужасни.. Аз видях и в декемврийски мами, че го препоръчват за профилактика, но да ти кажа не бих го вземала и там също казах на мамите да внимават.  nea

Днес бяхме на втората ФМ, всичко е наред бебка е 375 грама, 100%-ва госпожица. Д-р Чавеева ме пита казала ли ни е пол до сега, но само докато включи апарата и отсече, казала съм ви, ясна девойка е  Girl_hide  heart Огледа я обстойно, всичко е наред за сега и дай Боже занапред също  yahoo

Ще правя и фетална ехокардиография, защото ми е включена в пакета, тя каза няма лошо, за сега не виждам никакви проблеми, но е хубаво да се направи щом имате възможност. Ще е към края на август тя при д-р Евтимова.

След скандала с шефката онзи ден, 2 дни хич не ми беше добре.. Не можех да спя през нощта, защото се събуждам и ме е яд на простотията.. Съответно бях яко недоспала и вечер се чувствах като ударена с мокър парцал.. Да не говорим, колко раздразнителна бях.. Затова и не ми се пишеше много, много тук в разните теми..  angry Хубавото е, че високото кръвно беше само за 1 ден.. но бая се изплаших.. После пък ми беше мн ниско за мен.. главата ме болеше почти всеки ден.. Решихме да изляза в болничен.. Док ми даде за 7-дни, а после ще го удължим.. Мислех вариант и да се върна по някое време, но днес като казах, че излизам в болнични, ме изнерви още повече и даже и в момента ми е супер напрегнато и ме е яд.. Ужасно ми е на душата само, защото ще извърти така нещата пред шефа (когото всъщност безкрайно уважавам и заради когото стоя), че да изглежда все едно нарочно съм ги зарязала.. Но тя с това отношение ще изгони половината персонал, който може да си позволи да напусне или като мен да си вземе болничен..  cray

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1210 -: август 01, 2017, 15:33:44 »

Тони, честита вече 100% госпожица.  Girl_hide heart Ами не познах, но какво пък? Да е живо и здраво бебчето.  heart
Много добре си направила, че си излязла в болничен. Не ти трябва точно сега такова напрежение. Почивай си активно и прави всички неща, които ти доставят удоволствие.  smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1211 -: август 01, 2017, 16:00:06 »

Тони не с цел да ти наливам масло на огъня, ама не си себе си в момента, и реакциите не са твоите. Казвам го не като свидетел на ситуацията, а като човек  минал през това. Щях да уволня половината фирма докато бях бременна, толкова много се засягах от всяка дума, всеки поглед че през 90% от времето или се карах с някой или ревах. Факт е че никак не е полезно за теб такова изпитание ежедневно, почивай си и се наслаждавай. Поне там където се следиш с болнични няма проблеми и си имат комисия която ги удължава.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1212 -: август 01, 2017, 16:11:36 »

 Offtopic Идеята е, че тя иска да уволнява, а аз да задържам кадърните и качествени кадри, над които тя няма поглед и няма идея, нужни ли са, не са ли.. В сладкарниците сме достигнали етап на непрекъснато текучество на персонал, заради подобни изцепки.. в цеха си бяхме супер, дългогодишен персонал, ако ни потрябва нов, идва от уста на уста, защото се знае, колко добра работна среда е.. Няма да е за дълго, за съжаление, но окончателно не искам да е мой проблем това.. Жал ми е за шефа, когато и да се върне, това, което ще завари е погром sad
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1213 -: август 01, 2017, 16:13:52 »

Тони, честита госпожица!!! smile  girl_wink Girl_hide
Много се радвам, че всичко с малката е наред! Бях забравила, че днес ти е ФМ.

За болничния - по-добре. Аз вече на 100% съм решила септември да изляза и да не се върна. Де факто се пада по-малко от 2 месеца, ако изляза към 6 септември. При мен е комбинация от това, че умирам от скука, трудно ми е да се съсредоточа и шефката тотално игнорира факта, че съм бременна и никога не ме е питала как съм, дори като ме е заболявал коремът и съм се свивала на бюрото (тя е точно срещу мен, но забелязва само ако си гледам телефона, иначе се прави, че нищо не забелязва).
Даже вчера като се върнах от прегледа и казах нещо от сорта, че явно не е било писано да го разбера пола на бебето, единственото, което ме пита с отегчение е "Ти върна ли картата?" (бях взела на заем картата за гр транспорт на един колега, който и е много любим). Нито "Как мина?", нито "Всичко наред ли е с бебето?".
Преди се дразнеше на мама, че не се била пенсионирала и да гледа Дани като е болен, а като трябваше за един преди обед да взема Дани с мен в работата, защото мама беше на кардиолог, а нямахме ясла, коментарът беше: "Не мога пък да разбера майка ти от какво толкова има стрес?"  (а знае прекрасно, че тя работи като учител на 1-7 клас и баща ми го съкратиха 5 г преди пенсия и майка на плещите на майка ми е семейния бюджет). Като бях болнични 2 седмици, защото Дани беше с бронхит, като се върнах се оказа, че съм излязла преди да отговоря на един имейл (а то откъде да знам, че ще изляза?!) и като се върнах ми  заяви, "Не ме интересува какви са ти обстоятелствата, искам работата да е свършена". Та, колкото и да ми е жал за нея, заради личните и проблеми, доказа ми се, че не е човек, който ще оцени това да стоя до края, нито пък реално я е грижа за мен. Та, Тони, ако ти вдига кръвното, мисли за себе си и за детето!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1214 -: август 01, 2017, 16:20:10 »

пф.. Знам, Миленка, ама всъщност, тия хора,другата собственичка и управитела на шефа, който ми беше пряк ръководител и който ми даде огромната свобода да ръководя всичко, а да не съм просто счетоводител, заедно с нея ги приемах като близки хора.. Споделяли сме си толкова мъки, неволи, когато са били болни са разказвали, помагала съм с познати на нашите и тн.. Бяха на сватбата ми, не просто, защото са ми шефове, а защото ги уважавам наистина и исках да са част от щастието ми.. и сега тя така да се извърти и да започне да прави проблеми постоянно.. не ми е сериозно и не е човешко.. Уж много се радваше, че съм бременна, била съм й като дъщеря (тя за съжаление няма деца..) и всякакви такива.. постоянно ми пишеше и се интересуваше.. И в първия момент, когато застанах срещу нейно решение, което беше неправилно тя се извъртя и започна да прави номера.. несериозно е, в крайна сметка фирмата си е нейна, като не иска да не се съобразява с мен, да не го прави, но понеже знае, че съм права, не й стана приятно.. Свикнала е да чува само угодни за нея неща и станах крива.. Яд ме и ми е болно, но ще мине!!!
Активен
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines