Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:31:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 318825 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1170 -: юли 24, 2017, 16:48:05 »

Адрия, коя седмица стана? По принцип след 25-26 седмица бебето вече е достатъчно голямо и може да притиска определени кръвоносни съдове. Когато правят запис на тоновете, винаги карат бременната да легне удобно, за да няма такова притискане. На някои жени им става лошо, ако лежат на гръб. Предполагам, че това е причината. Нищо страшно с две думи.
Тони, жалко за партито. Ти така се подготвяше... Нищо! Ще имате други поводи да се събирате по женски.
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #1171 -: юли 24, 2017, 19:35:38 »

19 +5 г.с съм. Опитах да сложа лентичка днес но не излиза, както трябва.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1172 -: юли 25, 2017, 16:30:43 »

Тони, съчувствам за неприятното преживяване и то точно на моминското! Дано не се повтаря повече!

Аз да се похваля, че акушерките днес ме информираха, че микробиологията ми е чиста  Yes

Иначе аз мисля milenuity, че днес трябва да снима сватабата цял ден и без време за почивка. Дано се справи без критични ситуации и да се чувства добре и щастлива от работата си  heart

Adria, аз също напоследък имам "епизоди", в които усещам пулсът си по доста странен начин, но при всички тези промени, които ми се случват, го намирам за нормално, особено след като се разминава бързичко. За лягането наляво точно не бих казала, че се получава точно така при мен, но се получава пък като съм лежала по-гръб например...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1173 -: юли 26, 2017, 19:05:47 »

Ето го видеото за което ви казах. Аз се разплаках, много ми е емоционално, но може да е защото вече 7 години гледам клипове на тази жена smile

https://m.youtube.com/watch?v=fzXeursh9-c&feature=youtu.be
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1174 -: юли 27, 2017, 07:51:01 »

Панди, сигурно защото я познаваш от 7 години ти е толкова емоционално. Не виждам нещо кой знае какво, даже епидурална сложиха. smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1175 -: юли 27, 2017, 09:12:31 »

Здравейте! В БГ съм! Още сме, за щастие, 2 в 1. Аз съм доста гроги, но беше много готино изживяване.
Scilla, благодаря ти, че ми писа и мисли за мен през цялото време. Много те обичам <3
Подготовката започна в 8:50 и всичко приключи с партито в полунощ. Очаквах да се скапя много по-рано, но освен силни болки в дясната ръка и гърба, бях съвсем ок. Въпреки, че беше в малък замък сватбата и аз очаквах грандиозни, просторни помещения, залата за гражданския ритуал беше ужасно тясна и мрачна, за мой ужас. А църковният им ритуал е малко скучен за снимане. Младоженците седяха и на двата ритуала през цялото време почти и основно се говореше. За това гледах да улавям емоции повече - майката на булката (българка) беше супер изразителна, докато майката на младоженеца (бразилка), за моя изненада стоя като камък през цялото време.
Много ми хареса как вечерята и самото парти са отделени като събития при холандските сватби. До вечерята бяха 86 души като на самата вечеря имаше само речи и поздравления, а после за партито станаха 130+ и махнаха всички големи маси, сложиха коктейлни, с отворен бар, точно като в дискотека беше и музиката супер много ме изкефи, сигурно за това не се скапах. Като цяло съм доволна от себе си. Дано и те да харесат снимките. Времето беше ту ярко слънце, ту странен дъжд (буквално се менеше на всеки половин час), но един от шаферите беше тотален сладуран и ми асиситираше с чадъра без дори и да съм го молила. Даже ми даде шоколад по едно време с думите: " You need some energy booster as much as the bride!
Най-странното, и преставам с тоя off topic, за мен беше чорапите на холандците! И младоженецът и баща му и много други бяха изтупани с официални костюми, бели ризи, и изведнъж....супер шарени чорапи на квадратчета или още по-изчанчени.
Преди бях виждала подобни случаи с холандски колеги (понеже съм в холандска компания), но си помислих, че е просто странен самият колега, а то било масово явление.

Тони, много съжалявам за грипа, дано вече си се възстановила напълно. Аз го изкарах с Дани преди месец и нещо.
Адрия, феталните ни са на една дата smilesmile

Ох, незнам защо не мога да се впечатля от самия начин на раждане. Аз реввам като се роди бебчето и видя емоциите на родителите като си го гушнат, но отвъд това, откъде и как е излязло ми е все едно, общо взето. Сигурно нещо аз съм бъгната, но дали ще съм с еписурална, без епидурална, дали ще е естествено или цезарово, все ми е едно, стига бебето да е добре. (не ме замеряйте с камъни smile )
« Последна редакция: юли 27, 2017, 09:51:39 от milenuity » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1176 -: юли 27, 2017, 09:20:37 »

Миленка, знаех си, че ще се справиш. Не съм си мислела, че ще се предадеш  heart Резултатът от снимките ти ще впечатли всички, сигурна съм  good И на мен ми е абсолютно все тая дали ще съм с или без епидурална, както и дали е секцио, ако се налага.. Макар да не ми се иска, заради моята си физиология, но каквото такова. Не разбирам повече от лекарите и се оставям на адекватната им преценка.

Scilla, браво за хубавата микробиология.  Bravo

И аз изгледах клипа.. Не ми повлия, следя я мацката, че съм виждала Панди да я харесва, сладка ми е.. Но някак ми беше все едно гледам филм, понякога на филм се разчувствам повече. Моментите, когато се види бебето за пръв път и за мен са много по-емоционални  good heart

Обмислям на 1.08, когато сме на феталната и се надявам всичко да е наред, да си искам болничен и вече да си почивам.. Онзи ден вдигнах такъв скандал на шефката ми, че сигурно ще го помни винаги.. Тя се притесни после и започна да ме успокоява, но беше късно.. Цялата бях червена и имах чувството, че ще изригна като Етна.. Ужас.. Не ми се занимава просто и тия нерви не ми действат добре.. Ще си почина, ще отидем до морето, ще се запиша на някое училище.. Ще погледна занимания във вода, знам че в Щерев предлагат и така. После, ако ми писне, ще се върна пак на работа, но едва ли  nea
« Последна редакция: юли 27, 2017, 09:51:14 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1177 -: юли 27, 2017, 09:37:07 »

Миленка, мисля също като теб good Освен това не ми хареса, че голямото дете беше свидетел на болки. Даже съм и пас по отношение на първата среща, различно се изживява от всяка майка. Има къде по- емоционални моменти след това blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1178 -: юли 27, 2017, 09:50:37 »

Е, и аз не съм се впечатлила, че е vbac чак толкова. Първото като се роди секцио и пак ми беше миличко.  На Такъв е животът всеки път като се раждаше бебе плачех, изведнъж в стаята се появява още един.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1179 -: юли 27, 2017, 09:53:17 »

И аз много се кефех на Такъв е животът, трябва да си го пусна пак.. Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1180 -: юли 27, 2017, 10:00:44 »

....... изведнъж в стаята се появява още един.

Колко якооооо  heart heart heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1181 -: юли 27, 2017, 10:59:30 »

Току що се чух с моя док да му кажа, че съм оцеляла. Каза ми да отида да ме види в понеделник. Супер. Много се радвам, че ще имам още един преглед преди 7ми и, още един шанс да се види пола н бебето преди снахата да роди smilesmilesmile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1182 -: юли 27, 2017, 11:01:09 »

още един шанс да се види пола н бебето преди снахата да роди smilesmilesmile

 lol lol lol lol
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1183 -: юли 27, 2017, 18:18:08 »

Днес цял следобед нямаше форум, та едва сега влязох да наваксам!

Искрено се радвам, че така добре и почти безпроблемно (имайки предвид болките) се справи, milenuity! И аз те обичам, то си и личи де  give_rose  heart Радвам се, че и ще те види доки в понеделник и дано разберем тоя пол, че много се вълнувам и аз  Girl_hide

Относно раждането, няма да те замерям с камъни, всяка си го усеща различно, то и мен може някой да иска да ме мери с камъни, че така съм се вкопчила в мечтата/идеята за vbac, но не ми пречи, да ме мерят  blum Никога не бих съдила избора на другите, то си е свещено човешко право (все още)  girl_wink

Сега ще изгледам клипчето и ще видя дали ще ми се отрази на мен след като съм и толкова навътре в тематиката на това раждане.

Тони, ще чакаме новините и от теб във вторник!

Аз днес си пуснах профилактичните изследвания за B12, фолиева и разните други неща. B12 mi e 439, което що-годе бива, желязо и хемоглобин са ми в норма, малко еритроцитите са ми съвсем леко под долната граница и се чудя дали все пак да не отида на консултация при д-р Кадъм, имам време да реша до 9-ти август. (часът ми е за 10-ти)

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1184 -: юли 27, 2017, 19:46:27 »

Йо пиши и на Кадъм на мейла, имам го ако го нямаш, що годе ти е ок б12, ама май трябва да е към горната граница за бременни
Активен
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines