Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:59:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 319497 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1155 -: юли 20, 2017, 10:05:15 »

Mиленка, да ти кажа има разтворим диаспорал, който е мега отвратителн.. Аз мразя всички такива витамини разтворими с вкус на портокалова оранжада  bad Вече си вземам диаспорал 300мг, който се изсипва директно в устата има по-кисел вкус и бързо преминава. Разтваря се на езика и после може да пиеш вода 2-3 мин след него. Док ми каза да опитам, кой от двата ще ми подейства по-добре и ще мога да пия. Разтворимия е 250, но се усвоява напълно, а този е 300, но ми каза пак към 250 се усвоява. Опитай  good
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1156 -: юли 20, 2017, 10:47:45 »

Ха,....ами оказва се, че аз имам точно този на прах. Диаспорал 300, но си мислех, че трябва да го разтворя във вода и до сега така правя. Точно не понасям вкуса на ефеверсцентните таблетки витамини, направо ми се догажда дори и да не съм бременна. Точно какво си описала, вкус на блудкава оранжада. Ама тия сашета като ги разтворя точно такъв вкус придобиват. Утре ще пробвам директно да си го изсипя в устата smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1157 -: юли 20, 2017, 10:56:16 »

Да, той не се разтваря, опитай го при мен е далеч по-леко.. Илиян обожава витамини и редовно си купува.. Пие ги като сокче.. Аз дали, защото мразя сокове по принцип, но такова чудо не съм можела да пия никога..  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1158 -: юли 20, 2017, 16:15:09 »

Тони, аз исках 3тата да я запишем / просто тогава се усетих/, трябва да си носиш чисто нова, в НЕРАЗПЕЧАТАНА опаковка флашка около 4гб. Аз аи носех, ама нещо бяха сменили на Д-р. Чавеева апарата и се оказа, че точно този няма къде да се сложи флашката, та си останахме без запис  pardon . Купи една преди фм, носи си я и питай, дано имаш повече успех от мен. Аз исках на нашите да я покажа, че им беше интересно, не че толкова щях да си я гледам.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1159 -: юли 20, 2017, 16:29:50 »

На ММ една позната беше казала, че нейният мъж е записвал на видео с телефон по време на прегледа. Това ми хареса като идея, още повече, че така ще се види и реакцията на Дани (ние ще ходим всички на 2рата фетална). Чудя се дали биха ни разрешили. Не виждам защо не, но кой знае.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1160 -: юли 20, 2017, 21:34:04 »

И аз смятам на ФМ да ходим с мм и Ария и да попитам можем ли да запишем с телефон smile Иначе и аз от снощи усещам бебето вече, а тази вечер е в разгара си, нали утре съм на преглед и се вълнува  yahoo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1161 -: юли 20, 2017, 21:54:52 »

Сами беше на един от прегледите случайно, но от цялата работа най-много го впечатли, че ми мажат коремчето girl_haha
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1162 -: юли 21, 2017, 08:55:15 »

Здравейте!
Вие как сте с гаденето? Случва ли ви се пак да ви се гади. Тази нощ исках да поспя и после да поработя, но като станах, като започна едно ужасно гадене. За капак се чу туп-туп-туп и Дани нахълта с некоординирани стъпки, гушнал одеалцето и lovey-то си  и каза, че иска "на голямото легло", т.е. на спалната. Легнахме си и гаденето утихна,  но сега като идвах на работа на два пъти щях направо да повърна в колата и мислех да отбивам. Надявах се да хапна едни мюсли дето ми стоят в офиса за всеки случай, но явно шефката ги е изяла, защото ги няма sad.
Съвсем леко усещам аз бебето, даже съм се притеснила, че не го усещам достатъчно.  
Scilla, пиши след прегледа kiss2
« Последна редакция: юли 21, 2017, 09:00:01 от milenuity » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1163 -: юли 21, 2017, 12:20:19 »

То и аз леко, все пак са още мънички и няма как да се усеща твърде осезаемо  smile

За гаденето, на мен спря дам и се гади някъде в края на 14-та гс мисля беше, т.е. преди 2 седмици и малко и се чувствам вече сравнително ок цялостно, освен от време на време се чувствам по-изтощена като Ария "ми е спряла тока"  pardon А ти закусваш ли и кога? Може би заради този ти режим със спане и ставане за работа посред нощ нещо да не се нрави на организма ти, знам ли?

Прегледът ми мина добре и бързо. То нали не правят кой знае какво. Всеки път им нося стерилна урина да си я следят, взеха ми днес и влагалищен секрет, мериха кръвно (за моите стандарти си клонеше към високите ми граници 100/70  blum), мериха матката, имам 4 см нарастване от предния път и слушаха бебето с доплер - но се чуваха паралелно бебето, плацентата и някакъв съд мой си... та беше голяма какафония  girl_impossible Поговорихме си малко, те бяха насред раждане, та ту влизаха, ту излизаха и реших да ги освободя по-набързо от присъствието си този път, а и аз нямам никакви оплаквания, та нямаше смисъл да се заседявам. Сега остава да чакам 15-ти август за фм и потенциалното разбиране на пол.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1164 -: юли 22, 2017, 06:03:34 »

Една влогърка от ютуб, дето я следя от доста време вчера роди vbac. Първото дете сега август ще прави 3. Като пусне видео за раждането ще ви го постна. В Белфаст живее.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1165 -: юли 23, 2017, 16:52:05 »

Една влогърка от ютуб, дето я следя от доста време вчера роди vbac. Първото дете сега август ще прави 3. Като пусне видео за раждането ще ви го постна. В Белфаст живее.

Много ще се радвам да го споделиш!  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1166 -: юли 23, 2017, 17:19:23 »

Аз гадене нямам от самото начало.. За сметка на това бяхме на момински уикенд и ме хвана летен грип.. В събота в разгара на партито се скапах, започнах да повръщам, имах разтройство, а вечерта дори вдигнах 37.5 температура. Чувствах се като прегазена от влак..Илиян изпадна в паника (обадих му се да ми донесе на вилата термометър) и звънна на докаторката ми, тя каза да пия 1 парацетамол и да ям само сухар/препечена филия и да пия много течности.. Препоръча ми да отидем до болница, ако има наблизо и ни е възможно.. На Илиян само това му трябваше да чуе и хоп веднага ме натовари за към болницата... Там ме прегледаха, бяха много любезни и внимателни, противно на моите очаквания за спешен център.. Видяха бебето, което си шаваше.. Мериха ми тепмературата, която си беше пак толкова.. кръвното беше ок. И си ме изпратиха по живо по здраво, с уговорката да пия парацетамол, да спазвам диета и да примам течности, а ако продължат екстрите, да отида отново за системи.. Не бях единствена, имаше още две бременни, някакъв грип върлувал.. Тя и едната ми приятелка я хвана, но по-добре беше от мен.. Оставих ги да се веселят добре и се прибрах в нас да спя, защото Илиян не искаше да се отдели от мен.. След болницата ми мина и повръщане и всичко  crazy
« Последна редакция: юли 23, 2017, 17:21:07 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1167 -: юли 23, 2017, 17:34:07 »

Жалко,  че се е случило точно тогава,  повече предпазливост не е излишна в такива ситуации...
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #1168 -: юли 24, 2017, 09:01:41 »

alexandrova_90, много неприятна ситуация, добре че бързо ти е минало и ти не си се паникьосала. Аз само като чуя вирус, грип и бременност и вече ми е станало лошо, а реално не е толкова страшно, ако нещата се държат под контрол.
Аз съм сравнително добре, чакам си ФМ на 7.08, евентуално този четвъртък може да отида да ме види АГ в Пловдив да си знам, че всичко е наред на сватбата и на морето след нея и да не си вкарвам излишни тревоги.
Имам подежи в корема отляво по протежението и стигат чак до ребрата, понякога са от двете страни. Не усещам да ми се стяга корема, затова не мисля, че са контракции (не че знам как се усещат). Мисля че бебето  вече е много по-активно, тоест аз го усещам почти винаги, когато легна на страни.
Момичета да ви попитам, някоя от вас забелязвала ли е, когато легне на лявата си страна пулса и да се ускорява и да усеща все едно сърцето си в гърлото. Много ми е странно, на дясно нямам такъв проблем, но на ляво първите минути се чуствам така сякаш съм се качвала по стълби? crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1169 -: юли 24, 2017, 09:32:08 »

Адрия, не се паникьосах, защото реално повърнах 2 пъти, всичко, което беше възможно, но само 2 пъти.. Четох в интернет, че над 4-5 пъти е опасно. Паниката дойде по-късно, когато осъзнах, че имам температура. sad ММ пък целият ден беше на тръни, защото никога не ме е виждал да повръщам, дори не е чувал за мен и летен грип  pardon Мина и замина, както и да е smile

Такива бодежи имах към 3-ти месец, бях се ошашкала, док ме гледа тогава, каза че всичко е наред, не вижда контракции и тн, но ми изписа магнезии за всеки случай. Според нея са от разтягане на матката и мускулите.

Понякога цялата се усещам пулсираща и все едно сърцето ми се е мултиплицирало на 1000 места, понякога не.. Не мога да кажа, дали е само наляво или надясно..  pardon
Активен
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines