Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:14:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 318790 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1080 -: юли 17, 2017, 15:45:18 »

Факт!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1081 -: юли 17, 2017, 15:50:14 »

Панди, офтопик, тая лентичка няма ли да я ъпдейтваш или умишлено седи така?  blush

А иначе аз съм един от тея малкото хора, за които свекс говори, които си харесват напълно името.
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #1082 -: юли 18, 2017, 07:11:03 »

Здравейте, да се включа в тази тема и аз отново. Бях се отчаяла и притеснила че не усещам бебето, но тази сутрин мисля, че го усетих. Дори като си сложих ръката и го побутвах и все едно подскачаше, но беше почти на нивото на пъпа и доста в дясно, аз и бях легнала на тази страна. Възможно ли е да е било то или са червата? Аз с моята буйна перисталтика не знам какво да си мисля. Утре влизам в 19 г.с.
На ФМ съм на 7.08 в 21 г.с, искаше ми се другата седмица, че да ми е спокойно на сватбата, но ме убедиха, че преди 21 не било добре да ме гледат, остеогенезата не била завършена и нз какво още.
Блазе ви, че сте се престрашили да купувате дрешки, мен някак още ме е страх да не урочасам работа. Даже има хора, които усещам, че не са искрени и когато ме питат нещо за бебето чак ми е гадно да говоря с тях. crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1083 -: юли 18, 2017, 07:39:09 »

Адриа, и аз съм така с усещането.. Ту се чудя, ту усещам рибешките движения и се успокоявам. Луда работа smile

Иначе на мен и специалиста по фетална морфология, и АГ-то, ми казаха 20г.с.. Аз си исках 21г.с, но тяхното ще е  Girl_hide

Аз неискрено не съм усетила някой да ме пита за бебето, може би, защото умишлено тези хора, които си знам, че са злобари въобще си нямат идея, че съм бременна  danceg За суеверията се лутам в крайности.. Но във фейсбук-групата на декемврийските мами започнаха да купуват  неща и ме досърбяха ръцете  blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1084 -: юли 18, 2017, 07:48:27 »

Адриа,изобщо не се тревожи. С първата бременност си е голямо нетърпение да усетиш бебето, но в никакъв случай не е повод за безпокойство. За страх е в напреднала бременност да не го усещаш. Сега трябва търпение.
И започвай да тренираш отсега, че като започне обратното броене до големия ден, ще ти трябват големи дози.  tease
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1085 -: юли 18, 2017, 09:13:23 »

Adria, с първата бременност усетих бебето чак в средата на 19 седмица, не се притеснявай.
Втората фетална е добре да се направи между 19 и 22 гс , така че дали ще 20 или 21 седмица, според мен, не е от някакво особено значение.

И при мен има разни хора, които усещам, че не са както трябва по отношение на вибрациите, които ми пращат като говорят с мен за бебето. Но си представям, че имам около мен някаква невидима мембрана/щит, които отблъскват всичко негативно и който и каквото да ми говори и мисли, то няма да влезне. Звучи супер тъпо, но на мен си ми харесва с тази нагласа и така не се параноясвам, че някой ще ме урочаса или нещо такова.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1086 -: юли 18, 2017, 09:21:37 »

Аз само се дразня от докосване по корема, въпреки че освен мама и Илиян, никой друг не го прави с изключение на.. моята псевдо-приятелка, която ме тормозеше психически с проблемите си и непрестанния негативизъм преди това, сега я отбивам някак и срещите ни са веднъж на месец.. При тях, обаче все ми целува корема и ме пипа.. Заключвам се с пръсти, както когато видя циганки/гаделки и тн.. Супер ми е неприятно.. Пък и то да имам някакъв голям корем, ок, а то си е моя дебел корем, леко поизпъкнал  crazy Дори като ме пита нещо за бременността, отговарям едносрично и сменям темата.. Не смея да й кажа всичко е наред, да не взема да объркам всичко.. Лоша енергия усещам, ако можех и от нея да скрия, че съм бременна, още нямаше да знае.. ама пуст късмет да ме види нейна близка клюкарка в Щерев, докато си купувах пакет за проследяване и като се разписка   sad Нямаше, как и трябваше да кажа  nea
« Последна редакция: юли 18, 2017, 09:24:38 от alexandrova_90 » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1087 -: юли 18, 2017, 14:31:59 »

Брат ми току що ми писа, че им се налага секцио и са го насрочили за 3.08 и ме пита пак какво правим с името, защото му било много стресирано вече. Явно той самият не се чувства комфортно, че така се получи с това име, но пак не можах да му кажа  да не я кръщават така. Казах му да я кръстят както го чувстват и че ако изберат да я кръстят Александра ние ще измислим друго име, ако ще имаме момиченце. Вие на мое място бихте ли казали да не ползват името? Колкото и да ми е тъпо (вече ми е малко по-малко кофти от преди), не притежавам това име.

Усещам обаче, че ММ май повече държи на името, отколкото си признава. Пратих му на Вайбър разговора с брат ми е той ми звънна и един час ми говори как трябва да му кажа, защото така наистина го стресирам като оставям в тях топката и т.н. и как ако те си я кръстят така нямало да бъде проблем и ние да сме със същото име и тн и тн. За мен не е опция да са с еднакви имена и хем му го казах, хем пак настоява, че нямало да е проблем и че името много му харесва какво означава, как звучи и тн. Даже ми предложи да отидем някъде на извънреден преглед, за да разберем пола. Доста се учудих и като му го казах ми заяви, че било защото искал да съм спокойна. smile. Но с това настояване ми се струва повече от това. Сигурно е в ужас, че ще настоявам да е Оливия, хахахаах 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1088 -: юли 18, 2017, 14:42:20 »

Аз  името Александра го свързвам с преподавателят ни по старогръцки, който казваше, че това е най-бедните нито име за жена, защото значи мъж-водач (от алексо и андронос, или нещо подобно).  По-добре само Алекса.

Доминика ми звучи по-яко и уникално Wink

С две думи - според мен Александра не е вашето име.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1089 -: юли 18, 2017, 14:46:10 »

Миленка, не е вашето име.Много драми, много мъки по него.

А и не мисля, че едно име трябва до такава степен да влияе на взаимоотношенията с брат ви.Много странно ми звучи всичко това на мен лично.
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #1090 -: юли 18, 2017, 14:47:41 »

Alexandrova, и аз така усещам лоши вибрации от някои хора, малко са, но ги има.
Предполагам, че скоро вече няма да имам съмнения бебето ли усещам или не. Коя е тази група във фейс? Аз съм в групата декемврийски бебета.
Milenuity, изключително неприятно е това с името. На твое място и аз не знам как щях да постъпя, според мен брат ти просто трябваше да са измислили друго име и щом толкова го стресира този въпрос просто вече това да не бъде проблем.  Сега чака от теб зелена светлина и те кара ти да му разрешиш дилемите. Имаш два варианта според мен или кръщавате и двете деца така ( ако и при теб е момиче), но се разбирате как ще ги наричате на галено, по различен начин или забравяш за това име и си измисляш друго. П.С. Аделина също е много хубаво име.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1091 -: юли 18, 2017, 14:52:35 »

Ох, това име на неродена мома  girl_impossible Аз не бих се намесила в решението на брат си честно казано, но не съм и на ваше място, та не мога да те посъветвам. Ако пък наложиш вето на брат си, после жена му хич няма да те "обича", нелеко решение. А за допълнителния преглед... то няма гаранции, че и там ще се види пола, но пък бихте могли да опитате. Ако толкова няма друго момичешко име, на което да се спрете и двамата - може и да си заслужава тази битка.  huhhuh.gif Само още повече те обърквам и аз. Съжалявам!

Мен още не са почнали да ми пипат корема разни хора. А и лоши енергии не усещам. Може би съм си наложила, че всичко ще е хубаво и няма да има проблеми и така и се чувствам. Лоши мисли също не минават през главата ми  Curtsey
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1092 -: юли 18, 2017, 14:54:09 »

Аз  името Александра го свързвам с преподавателят ни по старогръцки, който казваше, че това е най-бедните нито име за жена, защото значи мъж-водач (от алексо и андронос, или нещо подобно).  По-добре само Алекса.

Доминика ми звучи по-яко и уникално Wink

С две думи - според мен Александра не е вашето име.


Означава Закрилник/ца на хората
Много странно, Доминик много ми допада, а Доминика не. Същото и с Александра, което много ми харесва, а Александър хич не. smile

Каквото трябва да бъде, ще е. smile Изабел, Ерика и Естел по- ми харесват от Доминика. Накрая ще изберем сигурно нещо съвсем различно като Дария...АКО е момиче...Днес още един колега ми каза, че мисли, че ще е момче. Вече залози правят в работата funnytooth

Адрия, той брат ми е имал друго име така или иначе, не той го е предложил smile smile. За това усещам, че и да му кажа, ако снахата не и се иска да го сменят, да не настане ледена епоха в отношенията. Тя е иначе много мила, но е малко passive aggressve и няма директно нищо да ми каже.


Scilla е публикувала докато съм писала. Да, и аз така мисля smile
« Последна редакция: юли 18, 2017, 14:56:09 от milenuity » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1093 -: юли 18, 2017, 15:02:09 »

Миленка, да ти кажа голяма драма вярно, от така поставени нещата и според мен той много държи на Александра. Това да те убеждаваме, че има други хубави имена е несъстоятелно, защото винаги ще си остане някаква доза съжаление по несбъднатото име, защото са ти го взели..

Не бих казала, не кръщавайте детето така, но много бих се ядосала и определено ще ми е тегаво дълго време sad

Проблемът ви ще се реши, ако чакаш пак момченце, но като знам колко искаш момиченце ти го желая, пък било то и не Александра.. Ще го обичате и ще му се радвате, както и да се казва  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1094 -: юли 18, 2017, 15:05:51 »

Проблемът ви ще се реши, ако чакаш пак момченце, но като знам колко искаш момиченце ти го желая, пък било то и не Александра.. Ще го обичате и ще му се радвате, както и да се казва  heart

абсолютно <3

Активен
Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines