Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:42:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320604 пъти)
 
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1020 -: юли 13, 2017, 14:02:27 »

Наистина са им много кротки дечицата.
Те са две сестри - омъжени за чужденци, и двамата имат бизнес, те покрай тях направиха линия за изкуствени коси, снимат клипове и определено водят добър живот.
Едната има едно детенце, другата - вече две.
Хранят се здравословно, едната дори количка не искаше за бебето, носеше го само в слинг, четат книги за отглеждане на децата си, много са внимателни към тях.
Като цяло имат хубав и спокоен живот, на това отдавам кротките им деца.  tease
Сега до няколко дни чакам Лейла да качи видео на последното и раждане от преди няколко дни, изцяло естествено, без обезболяващи ще е отново.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1021 -: юли 13, 2017, 14:22:11 »

Брей, заинтригува ме, Ameerah. Ще разгледам и аз видеата smile И на мен ми се ще да не ползвам количка, да нося само, но не бих могла физически заради жегите... не ги издържам с количка, а с вързано бебе отпред съвсем не си го представям. Та отново ще си комбинирам и двете, но мнооого се надявам на точно такова раждане като на тази дама  Girl_hide
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1022 -: юли 13, 2017, 14:30:37 »

Супер е, мъчи се момичето - ама накрая като излезна бебето и като сложи една широка усмивка. И аз се впечатлявам от такова раждане, ама не знам дали ще устискам без упойка. Имала съм ужасно болезнен цикъл, но това май е доста по - слабо от родилните болки... а и всеки повтаря "какво ще се мъчиш, избери секцио" и с тези изказвания само ме плашат.

Ето видеото на първото и раждане:

https://www.youtube.com/watch?v=hBmevfQ4dc8
« Последна редакция: юли 13, 2017, 14:32:20 от Ameerah » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1023 -: юли 13, 2017, 14:36:44 »

Секциото никак не е малка мъка (в голяма част от случаите) smile Аз винаги съм била "за" естествения начин нещата да се случват, освен ако няма сериозни медицински показания за нещо друго. А и аз бях с мноооооооого болезнен цикъл от самото начало, та докато родих, след което вече не го усещах дори кога идва, не вярвах, че е възможно... и дори лекарката ми ми казваше не се надявай по-добре, но се изненадах приятно  girl_wink Толкова се надявам сега да успея да родя нормално и ще е без упойки, окситоцин и т.н. "екстри"  smile
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1024 -: юли 13, 2017, 14:43:18 »

Дано! Дано! Пожелавам ти го от сърце! Много се надявам и аз да мога да родя нормално.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1025 -: юли 13, 2017, 16:19:02 »

Ето едно такова gender reveal party

https://www.youtube.com/watch?v=rdm_MYEGX84 <- видео  Girl_hide danceg

Хехе, да, такова е. Аз си го представям с много, много, по-малки балони обаче и малко по-романтично, може би. и навън.
И аз се заинтригувах. ще им изгледам видеата smile
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1026 -: юли 13, 2017, 17:12:22 »

Сигурна съм, че ще е прекрасно парти, жалко, че тук нямаме толкова красиви традиции. Ако можех да върна времето щях да направя такова парти, определено. Дерзайте, ще е супер! А и оригинално и ново за тук.

Пак въпросче - нали си ме знаете  Girl_hide

Ще кръщавате ли бебетата на бабите и дядовците? Ние с мъжо не харесваме тази традиция и не искаме да кръщаваме. Майка ми и майката на мъжа ми се казват еднакво, обаче името е твърде масово и няма галена форма, затова решихме друго. Иначе и двете не искат да кръщаваме на тях, имали тежки животи не искали да пренасят на бебето и т.н. и т.н.
Как се получава при вас?  girl_impossible
« Последна редакция: юли 13, 2017, 17:50:07 от Ameerah » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1027 -: юли 13, 2017, 17:32:35 »

Ameerah, още преди 4 години една майка беше съобщила с цвят на торта пола на детето. В малък град, в Северна България smile Всички идеи идват толкова бързо с интернет, да не говорим, че всеки втори човек има роднини и приятели в чужбина.
По отношение на името, има специална тема във форума, може да ти е от полза. Иначе си голяма късметлийка с еднакви имена на сватите Wink Понякога минава номерът с буквичката Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1028 -: юли 13, 2017, 17:34:11 »

Ако можех щях да кръстя, май даже второто ще го кръстя на свекъра ако е момче, пък ще му свикнем все някога (просто е мега странно името), ако е момиче на 100% е на свекървата. Мен ми е много мило да ги уважа
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1029 -: юли 13, 2017, 17:42:14 »

Хич не ми се ще, всички в рода ни се казват като бабите...
Иначе темата я разгледах и не ми беше от полза. Реших да пиша тук.
« Последна редакция: юли 13, 2017, 17:59:34 от Ameerah » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1030 -: юли 13, 2017, 18:14:24 »

svekarva, а вие кога ще раждате?

Ами, при мен вече само клониране е възможно blum Хехе, това не ми пречи да си вра носа навсякъде, в крайна сметка свекърва съм smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1031 -: юли 13, 2017, 18:22:52 »


Ами, при мен вече само клониране е възможно blum Хехе, това не ми пречи да си вра носа навсякъде, в крайна сметка свекърва съм smile

lol lol

За имената, следвайте сърцето си!  good
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #1032 -: юли 13, 2017, 22:52:25 »

Тонче, като каза, че не си представяш бебеносене зимата в студа - както беше тази зима, като заваля края на декември не можех да извадя количката до края на февруари. Не може да стоиш затворена вкъщи, едно, че ще полудееш, и второ, че си е друго на чист въздух. Ергораницата е най-великото нещо на света. Още я ползвам. Бебето си спи вътре, аз си купих едно яке от Сгушени - руско някакво, с пух, и цяла зима на минус 15-20 бяхме сигурно единствените луди в парка.
В тоя ред на мисли инфрачервена лампа специално за повиване ми се струва абсурдно (ноу офенс). Вярно, че моето бебе е лятно, но и в най-големия студ съм си я обличала в спалнята на студено (често и на отворен прозорец). За пет минути няма какво да им стане. Каляват си се децата.

За коша за памперси - ами всеки си знае, на мен ми е супер удобен, вместо да се мъкна 100 метра до кофата всеки ден по два-три пъти biggrin

За работата - аз работих до последно, макар че работата ми е психически натоварена и малко съжалявам, но щях да изтрещя вкъщи. Накрая много ми беше неудобно да седя по 8ч на бюрото.

П.С: знам, че не е по темата, но мъничката днес проходи и да се похваля  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1033 -: юли 14, 2017, 08:10:29 »

Дрийм, честити ходещи крачета! Да стъпва смело и уверено!  heart

Иначе за бебеносенето, сигурна съм, че е огромно преимущество в сняг.. Обаче аз съм спъната на сухо.. Зимата съм като пингвин  cray Дано успея, не го изключвам в никакъв случай!  nea

Ние ако си остане момиче ще го кръстим София, което съвпада с първата буква на майка ми. Ако се промени и стане момче ще е Александър или Самуил. В единият случай на баща ми изцяло името, а втория пак с първата буква на майка ми.. Още преди сме си говорили за имена за момиче никога сме нямали колебания, за момче аз исках и Филип, но Илиян ме отряза smile Дано си остане момиче, че за момче харесвам и двете имена и няма да реша до последно..  Girl_hide

Вчера като подхвърлих тетама погача/бейби шауър и Илиян така ме изгледа лошо.. Вика забрави бейби шауър.. после изтъкнах доводите ми и вика еми то аз няма да присъствам, но не ми се струва ок, ако ми искаш мнението...................  nea
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1034 -: юли 14, 2017, 09:45:40 »

Свекс, винаги си ми много забавна да те чета smilesmilesmile

Дриймче, честити ходещи крачета <3. Абсурдно звучи лампата, но всъщност е много симпатична и хубава покупка. Зависи колко време държиш бебето голо. Аз обичах да масажирам Дани гол на повивалника, да му правя гимнастика и тн. Зимата ще ми е трудно, от тази гледна точка. А държим зимата по-хладно в помещенията, където се спи (което поради липса на място е и там, където играе).

Ние с ММ още не сме обсъждали сериозно имена. Аз съм му пращала разни списъци, но не е както предния път. Хич не си падаме и двамата (както и родителите ни, за щастие) да трябва да си кръстим детето като някой от бабите/дядовците. Ако е момче ММ искаше да е Александър, но аз наложих вето. Хич не ми харесва, макар и Александра да ми е любимо.
Та, тепърва ще се обсъжда, но аз съм избрала ако е момче да е Доминик (ударение на о), а ако е момиче (исках Александра, с галено Али, но ми го откраднаха леко) много, много искам да е Оливия, но ММ не ще. Щели да я обиждат на олио, хаха. Ако не е Оливия (тъй като в бг все галено измислят, ще е Лив, а не Оли, хахха), иска ми се да е едно от тези: Изабел (Isabelle), Амелия (Amelia), Естел (Estelle) или Ерика (Erika).

Тони, защо не му харесва идеята за baby shower? Защото е преди раждането ли?  
« Последна редакция: юли 14, 2017, 09:48:57 от milenuity » Активен
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines