Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:00:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 320528 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #1005 -: юли 12, 2017, 11:19:26 »

milenuity, идеята ви звучи страхотно Bravo Чакам с нетърпения да я видя осъществена blush

Мари, успех днес на прегледа и да споделиш как е минало, че цял форум те мисли и ти стиска палци heart heart heart
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1006 -: юли 12, 2017, 11:19:55 »

Мами, един въпрос, аз съм все по питането, дано не досаждам - вие докога ходите на работа, до последно ли? Питам, понеже на мен ми остават още няколко седмици до болничен преди термин, обаче раб. ми място е малко откъснато и няма храна, освен сандвичи, които не мога да ям по куп причини... като си нося нещо се вкисва до обяд... не знам какво да правя, всеки ден не мога да карам на плод, то си има нужда от нормална храна, особено сега... вие как процедирате?

МАРИ, желая ти успех, дано всичко е наред и тръгне раждането час по - скоро
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1007 -: юли 12, 2017, 12:37:10 »

Аз ще работя, буквално, докато ми се работи.. Иначе и ние сме отритнати от света и или си поръчваме храна с колегите, или си носим от вкъщи, но си имаме помещение за хранене, което е оборудвано с хладилници/микровълнови/печки и няма проблем с вкисване и тн..

Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #1008 -: юли 12, 2017, 12:45:18 »

Някаква малка хладилна чанта би свършила работа. После може да се използва и за храната на бебето. Аз имах такава, когато взимах храна от детската кухня и исках да сме в парка.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1009 -: юли 12, 2017, 13:03:17 »

Ooo, milenuity, аз също си мечтаех, че някоя приятелка ще пожелае да ми организира baby shower, но така и не стана, аз не че съм пускала жокери де, освен че казах предварително, че погача няма да организирам, не съм по тези традиции, знаете че съм и протестант, а в погачата има разни суеверия и други неща, които изобщо не ме влекат и не намирам никакъв смисъл, още повече факта, че си е развъдник за вируси посред зима с новородено  girl_impossible Затова съм "за" да организираме baby shower на есен  heart Ще обсъдим идеята, но ми допада  give_rose

Иначе както си говорихме с теб и на мен ми харесват тези gender reveal случвания, но не знам Ария колко ще разбере какво ѝ се поднася като информация, но поне ще е весело. Подкрепям идеята ти с две ръце и нямам търпение да видя видеото после   yahoo

Относно купуването на излишни неща, май е неизбежно. Аз първия път се бях презаредила с дрешки... Бяхме в Англия като бях 5-ти месец и още не знаехме пола и купих не знам колко пакета с бодита за новородени и други дрехи, които естествено половината останаха дори неразопаковани  crazy

Друг страшно малко ползван уред ми беше помпата за кърмачки, тъй като я ползвах около 2 седмици има няма и то много рядко колкото да замразя пакети с кърма (които после Ария отказа да пие от шише като отсъствам, та ги ползвах при захранването да ги смесвам с друга храна), изцеждах се доста на ръка под душа и като се регулираха гърдите я зазимих и продадох по-късно.

А за креватче сега съм решила да е от икеа или нещо подобно, но със сигурност искам да му се маха решетката изцяло, тъй като първите месеци ще го долепя до нашата спалня и няма да се налага да ставам да взимам бебето за кърмене и да го оставям, това е страшно изтощително занимание (така правех с Ария, която си беше в нейно си креватче, недолепено до леглото ни в нейната си стая).

Marri, чакаме вести!  Girl_hide
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1010 -: юли 12, 2017, 13:27:48 »

Ще помислим за варианти, не че не мога да излезна по - рано в болничен, обаче не ми се иска, някак не е редно, не съм научена така. Днес ще ходим за комплектче за изписване и се надявам да си харесаме.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1011 -: юли 12, 2017, 13:35:04 »

За мен Погачата беше прекрасно изживяване  Girl_hide 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1012 -: юли 12, 2017, 13:53:42 »

За мен Погачата беше прекрасно изживяване  Girl_hide 


хахахха да те бях заснела само  lol lol lol lol
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1013 -: юли 12, 2017, 14:17:00 »

Амира, с първото си дете, работех до последно. Родих 2 седмици след като излязох от работа. МИсля, че беше голяма глупост от моя страна - бях изтощена. Сега, с тази бременност, много ми се иска да изляза по-рано. Имам разни скрупули, но ми става все по-трудно да съм на работа. Седенето по цял ден ми действа много зле. Въздухът в стаята ми е един такъв застоял, или пък става течение и аз съм на пътя или на течението, или на климатика.
Та, въпреки, че онзи ден шефката (която в момента има много лични проблеми и колкото и да не ми влиза в положението и колкото да не и дреме особено как съм, кофти ми е да я зарежа да довършва толкова неща сама) ми изброи "трябва да направиш това, това, това и това" преди да изляза по майчинство, аз съм все по- убедена, че трябва да изляза септември месец.

Незнам как става това по-ранно излизане. Надявам се да нямам проблеми с бременността, но работната среда ми е много вредна за физическото и психическото състояние. Мога да си снимам безпроблемно, защото е движение, но от седенето с часове много ме боли опашката и кръста, освен че ми отичат и краката от време на време.

Та, незнам, ако бях на твое място, щях да изляза по-рано. Никой няма да си спомня саможертвата ти после, че си стояла до края.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1014 -: юли 12, 2017, 15:07:29 »

На мен ми се наложи да изляза много рано в болничен и откачих вкъщи. Наложи се, защото до 5м не се спрях на работа. Колегите не се съобразяваха и си ме товареха безобразно, което ми се отрази на здравето. След като родих, никой не звънна да каже "честита рожба". Т.е, никой не го е еня ти какви саможертви правиш, важното е работата да върви.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1015 -: юли 12, 2017, 15:46:11 »

Всъщност това с работата е доста индивидуално - зависи от много фактори - екип, шефове, естество на работата, ниво на натоварване и т.н. Например мен изобщо никой с нищо не ме товари, работата ми доставя удоволствие, екипът и шефовете също. Единственият минус, който отчитам е това, което М спомена за седенето цял ден (но аз съм за 4-5 часа на работа и гледам да ставам честичко). С миналата бременност шефовете ми настояха да изляза вместо 45, 60 дни по-рано просто за да се наслаждавам на очакването и на спокойствие да си приготвя всичко smile

Ако работата те товари, излез по-рано, наистина няма смисъл от стрес и излишно натоварване, защото майчинството само по себе си изисква доста енергия и посвещение. Добре е да се подготвиш психически и физически без да си под стрес от работата.
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1016 -: юли 12, 2017, 18:01:17 »

Работата ми е много лека и спокойна. Обаче съм вързана по цял ден там и нямам възможност за движение и се застоявам, което не ми се отразява добре. Никой не ме товари, има колегиалност. Просто ми е малко сложно това с пътуването до там, храненето и затова се замислих, създава ми дискомфорт, а и коремчето натежава вече. Ще стискам още, пък да видим.

Да се похваля - взехме комплект за изписване за малката принцеса и една биба в същия цвят.
http://prikachi.com/images/987/9145987Q.jpg  give_rose

Бих казала, че сме готови с подготовката, поне на 99%. Беба е супер чакана и се надявам всичко да е наред. Всички тръпнем за нея. Не мога да се нарадвам на емоцията, толкова искахме да имаме бебе, но все отлагахме докато си намеря хубава работа. Добре, че и това стана.

Успех на всички мами и да сме живи и здрави и дано имаме леки раждания и всичко е наред give_rose
« Последна редакция: юли 12, 2017, 18:13:53 от Ameerah » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1017 -: юли 13, 2017, 10:43:48 »

Миленка, страхотна идея за разкриване на пола! Bravo Много ще е хубаво, че ще снимате всичко и ще може да се връщаш към тази емоция след време. Аз затова много се радвам, че и двете раждания са ми снимани.
Аз пък съм много За погачата, но организирана по определен начин. В нашата тема ще разказвам тепърва и ще си казвам доводите. 
За работата и болничните е определено много индивидуално. И аз не съм намерила работа, шефове, екип и удобна локация, за да работя до последно. Безумно ми беше дори само това, че в ледовете трябваше да прекосявам почти целия град. Сега в жегите положението ще е подобно. Отделно е изтощението около по-голямото дете, което вечер си иска своето внимание.
Тони, за бебка може да ползваш коша за новородено от количката за в дадена стая. После вече ще трябва да я оставяш да се търкаля по пода и/ли да я привикнеш да си спи в кошарата. В момента аз ползвам за в другите стаи един плетен бебешки кош на метална сгъваема стойка. В Интернет съм виждала да се продават подобни. Удобно е, защото е лек, проветрив... Недостатък е, че са 100-тина лв втора ръка, а се ползва не много време. Този в нас вече изгледа 10-тина деца в квартала.
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #1018 -: юли 13, 2017, 11:24:13 »

Ето едно такова gender reveal party

https://www.youtube.com/watch?v=rdm_MYEGX84 <- видео  Girl_hide danceg
« Последна редакция: юли 13, 2017, 11:30:54 от Ameerah » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1019 -: юли 13, 2017, 12:29:32 »

Хванах се да гледам и останалите записи на семейството. Ами това си е дете мечта, срещат ли се такива наистина? Или моите са били повредени crazy?
Активен
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines